Обговорення Вікіпедії:Запити на арбітраж/Brunei вконтакті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

@Basio:, @Dgho:, @Yakudza:, @Ата: прошу розглянути -A1 (обговорення) 09:11, 1 липня 2017 (UTC)

Поки справа не прийнята до розгляду, стадія доарбітражного врегулювання триває. Раджу сторонам використати усі можливості.--Dgho (обговорення) 15:27, 1 липня 2017 (UTC)
З огляду на те, що оскаржені в позові посилання на сторінці ВП:Соціальні мережі були усунені, і таким чином, основна вимога позову була виконана, позов відкликаю. --A1 (обговорення) 11:26, 3 липня 2017 (UTC)
@A1:, вкажіть про це на сторінці позову--Dgho (обговорення) 18:01, 3 липня 2017 (UTC)

фундаментальні питання про стан уквікі[ред. код]

Nohat-wiki-logo.png
Wikipedia-logo (inverse).png

Насправді питання глибше. Чи діють в уквікі правила? Можливо, уквікі знаходиться у стані неоголошеної інформаційної війни? Тоді, дійсно, в уквікі не діють правила мирного часу. Діє цензура. Але повинна бути гарантія, що, коли стан війни буде скасовано, дія правил мирного часу відновиться. І ще одне, фундаментальне питання. Воєнний стан передбачає обмеження свобод. Під час обмеженні свобод у стані війни ми не будемо вільною енциклопедією. Це буде відображено в емблемі. Ініціатори цензури повинні розуміти, що при обмеженні свобод гасло "Вікіпедія - вільна енциклопедія" не відповідатиме дійсності. — Юрій Дзядик в) 10:56, 1 липня 2017 (UTC).

Це точно. Особливо коли починають просувати відверто проросійську тему до нас (хоча б глянути дивну навалу через одну статтю в ЗА). І адміністратори зайняли цинічну позицію лишити ті дії «на розгляд спільноти». --Jphwra (обговорення) 11:04, 1 липня 2017 (UTC)