Обговорення Вікіпедії:Портал спільноти (Архів)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Maksym Ye. 14:31, 31 Січ 2005 (UTC) :Є пропозиція привітати нових учасників стандартним текстом в полі обговорення учасника:

Ласкаво просимо![ред. код]

Вітаємо Вас в українській частині вікіпедії. Щиро дякуємо за вже зроблений внесок до її покращення. Рекомендуємо зареєструватися, щоб мати повні можливості учасника. Для початку пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту. Ви можете ставити автоматичний підпис на сторінках обговорень за допомогою чотирьох знаків (~~~~). Якщо виникли запитання про проект, зверніться за відповіддю на сторінку Wikipedia:Часті Питання. Якщо не знайшли там відповіді, можна задати запитання на сторінці загального обговорення або на сторінці обговорень порталу спільноти, за допомогою кнопки "редагувати" в верхній частині вікна. Бажаємо успіхів!


  • rosty 15:14, 31 Січ 2005 (UTC) — чи не слід також запросити до участі в поточних проектах спільноти (наприклад, Вибрана стаття, переклад тижня, чи інше)?
    • Maksym Ye. 16:21, 31 Січ 2005 (UTC) Обов’язково. Слушна думка. Але, мабуть, до участі в поточних проектах запрошувати слід тих, хто після привітання зареєструється.
  • Maksym Ye. 15:42, 1 Лют 2005 (UTC) І ще потрібно домовитися, хто має вітати від імені нашої спільноти. Є ідея, що той з постійних учасників, хто першим помітив нового дописувача, оскільки одного модератора явно недостатньо. Почав вже сьогодні.

Варіант привітання тих, хто зареєструвався (після першого запрошення або одразу):[ред. код]

Вітаємо, Ви успішно зареєстувались в української частини вікіпедії. Запрошуємо до участі в поточних обговореннях:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту. До Вашої уваги:

Ви можете ставити автоматичний підпис на сторінках обговорень за допомогою чотирьох знаків (~~~~). Бажаємо успіхів!

Meta.ua[ред. код]

Прошу прощения, что на русском. Вопрос такой - а почему поисковик meta.ua не находит статей из украинской Википедии? 213.33.238.68 17:43, 31 Січ 2005 (UTC)

Взагалі краще запитати на Meta.ua. Мені ж здається, що вони індексують лише домен .ua, а вікіпедія знаходиться в домені .org. Шукайте за допомогою пошуку самої вікіпедії, чи google.com. (ці запитання і відповідь 5 лютого 2005 будуть перенесені в обговорення цієї статті !) --Gutsul 08:31, 1 Лют 2005 (UTC)


Переробка Портала спільноти[ред. код]

Завітав до Порталу Спільноти російськомовної ВікіПедії і побачив, що в них цей портал набагато кращий. Може і нам потрібно зробити щось подібне? --inetd 21:56, 8 Бер 2005 (UTC)