Обговорення Вікіпедії:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень Волині

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Стаття Список сіл Волинської області[ред. код]

  • Товариство, давайте визначимось, чи потрібна ця стаття, бо її вже одразу було виставлено на видалення. Чи варто втрачати час, пане Василю? Ну бо це втрачає всілякий сенс--Юрко (обговорення) 12:54, 3 листопада 2019 (UTC)
@Юрій Градовський: номінатор уже зняв номінацію. --Mcoffsky (обговорення) 13:23, 3 листопада 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Де гарантії, що завтра не прийде наступний "номінатор". Треба визначитись, чи матиме шанс така стаття на існування, бо втрачати купу часу (а хто робив подібні статті, той знає), нема сенсу. Зазначу, що при створенні цього довідника одразу йде маса виправлень статтей про ці села та сільради, їх удосконалення. До речі, наскільки мені відомо, шаблон про номінацію на видалення мав би залишитись на сторінці обговорення статті, а не видалявся назавжди безслідно. Mcoffsky, можете це виправити? --Юрко (обговорення) 13:36, 3 листопада 2019 (UTC)
@Юрій Градовський: гарантій не дасть ніхто, та є ВП:НДА. Шаблон додам. --Mcoffsky (обговорення) 13:43, 3 листопада 2019 (UTC)
Дякую --Юрко (обговорення) 14:39, 3 листопада 2019 (UTC)

Вітаю, пане @Юрій Градовський:! Я пропонував тему для статті, але у теперішньому вигляді вона справді дублює категорію. Я думав про такий список, де буде таблиця сіл з нетривіальною інформацією — адміністративне підпорядкування (район, громада, сільська рада), КОАТУУ, населення (за переписом 2001), площа і тд. Може у Вас буде снаги зробити таку таблицю — це було б справді корисною і якісною. З повагою, -— Шиманський હાય! 12:24, 7 листопада 2019 (UTC)

Ого, це купа роботи --Юрко (обговорення) 15:29, 7 листопада 2019 (UTC)
Пане @Шиманський Василь:, подивіться заготовку. Шаблон, звісно, позичив. Тут, за бажанням, можна додавати ще колонки, але я вказав ті, що Ви написали поки. Може додам поштовий індекс. Працювати готовий, але це робота не одного місяця. Якщо сподобається самому, зроблю таке ж для Житомирщини. Звісно, непогано було б, якби втрутились аси адміністративних статей, "шаблонники" - справа пішла б краще і скоріше --Юрко (обговорення) 16:06, 7 листопада 2019 (UTC)
@Юрій Градовський: як на мене — те що треба. Єдине – сумніваюся з приводу заливки (може білий/світло сірий) — щоб не било по очах. А з приводу часу - поставте шаблон «пишу» і працюйте на здоров'я. З повагою, — Шиманський હાય! 15:43, 8 листопада 2019 (UTC)
Шиманський Нуууу, національні кольори. Я не вмію змінити заливку, треба долучати когось--Юрко (обговорення) 15:51, 8 листопада 2019 (UTC)
Тут справа смаку, та й замінити потім не складно (Ви - автор, Вам і вирішувати). На початку кожного рядку пишете bgcolor=#DDEEFF або bgcolor=#FFFFCC — це код кольору, повний перелік — тут. — Шиманський હાય! 16:01, 8 листопада 2019 (UTC)
Ну це ж не мій особистий блог - кожен може внести зміни. Для початку я взявся все систематизувати, а далі побачимо --Юрко (обговорення) 18:40, 8 листопада 2019 (UTC)