Обговорення Вікіпедії:Проект:Африка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Проект:Африка
Правила обговорень

Мови Африки[ред. код]

Я помітив, що в українській Вікіпедії є досить мало статей про мови Африки. Тому, думаю, потрібно зайнятися створенням відсутніх статей. Звичайно, описувати всі мови не треба, та і смислу нема. Але ті, де кількість мовців понад 100 тисяч, і де можна знайти якусь інформацію про писемність, описати варто.

В розділ «Бажані статті» я додав мови, про писемність яких я вже статті створив. Якщо статті про дані мови будуть створені, то я більшість своїх статей об'єднаю з відповідними про мови. — صلاح الأوكراني (обговорення) 14:11, 15 лютого 2017 (UTC)

Покращення вибраної статті[ред. код]

Вітаю. На сторінці Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті/Покращення статей номіновано на покращення статтю Замбезі. Будь ласка, висловте свою думку щодо цих двох статей та, за можливості, допоможіть виправити проблеми. Якщо ці проблеми не буде виправлено впродовж 2-3 тижнів, цю статтю ймовірно буде номіновано на позбавлення статусу. Також у майбутньому на поліпшення можуть бути номіновані й інші вибрані статті, зібрані тут, зокрема на тему Африки це стаття Девід Лівінгстон. Також якщо знаєте користувачів, яких цікавлять ці теми, повідомте їх, будь ласка. З повагою, --Brunei (обговорення) 10:51, 13 вересня 2018 (UTC)