Обговорення Вікіпедії:Проект:Білорусь

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статистика відвідуваності сторінки «Вікіпедія:Проект:Білорусь»

Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Проект:Білорусь
Правила обговорень
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Проект:Білорусь!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Скорочення
П:БР


Нагороди[ред. код]

Агов!, в укрвікі прийнято нагороджувати згущеним молоком. А тут якісь металеві зорі... -- Ата (обг.) 18:47, 10 березня 2013 (UTC)

Можете ще білоруські солодощі якісь видати (в Греції це, наприклад, була баклава, в Чехії це було чеське пиво тощо), бо ті ордени якось уже дуже вибиваються з ряду наших вікі-нагород — NickK (обг.) 00:06, 11 березня 2013 (UTC)
  • Це віртуальні нагороди, які загально прийняті в Вікіпедії. І «згущене молоко» на смак не покуштуєте. Якщо Ви вмієте творити віртуальні зображення, то прошу дуже, робіть, пропонуйте (посилання вкажіть) - вставимо. Добре якщо Ви маєте академічне джерело про суто білоруські страви, щоби було схоже власне на білоруське щось, а ще напишете статтю на цю тему... Вас обох запрошено до цього проекту і Ваші дії... ) З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 09:05, 11 березня 2013 (UTC)

Долучаюсь. Приймаєте? Krycja (обговорення) 13:08, 28 січня 2014 (UTC)

Герби[ред. код]

Біля назв розділів зображені герби. Виглядає гарно, але може замінити на сучасний герб Білорусі? Герб «Погоня» не має офіційного статусу, лише охороняється законом як спадщина. --Artificial123 (обговорення) 10:46, 11 липня 2014 (UTC)

Карта для міст і сіл Білорусі[ред. код]

Доброго дня. Маю прохання до всіх учасників Вікіпедія:Проект:Білорусь. До українських статей про міста і села Білорусі треба додати координати з білоруської вікіпедії. В наших статтях слід замінити шаблонні рядки типу:

| розташування = Belarus location map.svg
| опис розташування = Орша на карті Білорусі

на рядки з координатами з білоруської вікіпедії типу (або подібні):

|lat = 54.4666667
|long = 30.3166667

Така дія автоматично додасть: (1) цифрову карту з вказівником населеного пункту замість мальованої карти; (2) координати населеного пункту.

Я пододавав ці координати у деяких статтях, але без вашої помочі не справлюся. Прошу вашої допомоги, коли матиме час і натхнення. З повагою!--Cumanian (обговорення) 05:09, 17 березня 2017 (UTC)

@Cumanian: Вітаю. {{Населений пункт Білорусі}} (і·о·д·р··#) дороблено для підтримки Вікіданих. Для автоматичного відображення на мапі Білорусі достатньо існування координат у Вікіданих (або в параметрі шаблону |координати=). У планах додати автовідображення на картах областей Білорусі із параметра |область=. Прохання перевірити роботу функцій шаблону.--Avatar6 (обговорення) 07:21, 17 червня 2017 (UTC)

Назви населених пунктів[ред. код]

Ви не повірите, але назви сіл Білорусі змушують мої брови ходити в різні боки. Велика дяка користувач:Миколка Когутяк за велику кількість доданих сіл, але яким чином робилася транслітерація? Я б сказала, що вона доволі непослідовна (ще повернуся до теми, з прикладами того, що маю на увазі). --Ата (обг.) 17:08, 21 березня 2018 (UTC)

А не було з чого транслітерувати. У Білорусі лише кілька років тому було внормовано назви населених пунктів білоруською мовою, і вони десь у 2015 були відповідно перейменовані в білоруській Вікіпедії наркомівкою. Було б добре їх упорядкувати — NickK (обг.) 17:29, 21 березня 2018 (UTC)