Обговорення Вікіпедії:Проект:Українська греко-католицька церква

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Проект:Українська греко-католицька церква
Правила обговорень

Парохи[ред. код]

Доброго дня! Чи можна десь дізнатися усіх парохів певного храму? Церква розташована у селі Облазниця, у межах Стрийської єпархії.— Шиманський હાય! 06:20, 22 травня 2013 (UTC)

Миколай (Чарнецький)[ред. код]

Слава Ісусу Христу! Шановне духівництво та учасники Вікіпедії, хотів би запропонувати доопрацювати статтю Миколай (Чарнецький) та номінувати її на добру. На мене вона справила дуже приємне враження. Переконаний, що наше суспільство зобов'язане знати добре історію та подвиг таких велетнів людського духу та Божої віри. --ДмитрОст 08:07, 27 грудня 2014 (UTC)

Руська Унійна Церква[ред. код]

Доброго дня всім! Я створив статтю Руська Унійна Церква, а також категорії Категорія:Єпископи Руської Унійної Церкви та Категорія:Руська Унійна Церква. Правильніше у контексті XVII–XVIII століть писати власне про Руську Унійна Церкву з двох причин. По-перше, вона так тоді і називалась (греко-католицької вона стала лише з 1774 року; за рішенням імператриці Марії Терези, аби відрізнити її від Римо-Католицької та Вірменської Католицької Церков; і «руська» — точніша назва для тих часів). По-друге, Білоруська греко-католицька церква є такою ж спадкоємицею Руської Унійної Церкви як і УГКЦ. --Glovacki (обговорення) 18:55, 11 вересня 2015 (UTC)