Обговорення Вікіпедії:Проект:Харків

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць Харківщини[ред. код]

Зверніть увагу, будь ласка, планується місяць Харківщини. Може, Вам буде цікаво.

Краєзнавча література[ред. код]

Побачив у російській вікі подібний підрозділ. Варто створити і у нас підрозділ Краєзнавча література проекту. Єдине, що одразу перенести ту інформацію важко, поступово. І ще підписуйтеся в дужках за назвою книги, у кого вони є в наявності, аби в разі потреби можна було звернутися. --Tttaaannne 22:37, 3 липня 2011 (UTC)

Зроблю :) --Dimant 12:01, 11 липня 2011 (UTC)
YesТак Зроблено--Dimant 13:15, 12 липня 2011 (UTC)

Завдання максимум =)[ред. код]

Було б добре якось поміркувати, і зробити шаблон на кшталт {{Пам'ятки Києва}}, тобто шаблон, з якого кожен турист вибере собі щось цікаве. Тільки, як на мене, не лише Харкова, а Харківщини. Бо Старомерчанський, Наталіївський парк (Володимирівка Краснокутського району) та Шарівський (парк) як мінімум, як на мене, мають бути там, ці місця варті популяризації. Alecs 20:32, 27 серпня 2011 (UTC)

Статті до створення[ред. код]

Проєкт ще живий?[ред. код]

Панове, бачу активність проекту згасла, а на носі Євро, а за ним Євробаскет! Треба поповнювати кількість статей про спорт у Харкові, адже ми приймаюче місто!--UeArtemis 07:22, 23 лютого 2012 (UTC)

Новий пам'ятник незалежності на площі Конституції[ред. код]

Створив статтю Пам'ятник незалежності (Харків). Дуже не вистачає якісних фото. Якщо хтось має час та можливість було б чудово. Alecs (обговорення) 19:39, 9 лютого 2013 (UTC)