Обговорення Вікіпедії:Проект:Цей день в історії/15 квітня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Прохання: підбирати більш адекватні факти, ілюструвати. Під адекватними вважати, напр. те, що викинули виставку імпресіоністів, яка була знаковою. Викидати слід дійсно непотрібне. І ще прохання: давати посилання на імена такі, які вони будуть у вікіпедії. Тт, Пугачова Алла Борисівна, а не Алла Пугачова тощо--A l b e d o ® 20:37, 14 квітня 2007 (UTC)

Щодо ілюстрацій, потрібно звертати увагу, як ще буде виглядати на головній сторінці. Гадаю, що картинки розміром більші 125px (або навіть 100) псують зовнішній вигляд сторінки.
Щодо імен, то давайте будемо діяти у відповідності до стандару, викладеному у Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/Правила, а якщо є заперечення, чи доповнення, то краще це вирішувати у загальному обгворенні цих правил.
І головне, я вважаю потрібно, щоб розмір шаблону для першої сторінки також був завжди приблизно однаковий, і щоб не розтягувати кожен факт на 5 рядків. --Yakudza -พูดคุย 09:37, 15 квітня 2007 (UTC)

Там написано "1948 — Відбулося перше військове зіткнення між ізраїльтянами й арабами", це неточна або невірна інформація. Перша арабо-ізраільська війна почалась 15 травня. До того часу виникало багато сутичок, ала вони були не дуже суттєві.--Bearboar (обговорення) 09:43, 15 квітня 2014 (UTC)