Обговорення Вікіпедії:Фільтр редагувань

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви

Архів: 20092010201120122013201420152016

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

Фільтр «вандалізм-3»[ред. код]

Не дозволяє додати до Special:MyPage/common.css приклади з Д:ПОФ:

 .interwiki-pl{
    font-weight:bold;
    font-size:larger;
    border-style:solid; position:fixed;
    left:3px;
    top:25px;
    z-index:10;
    background-color:#feeafb;
    border-color:#802500;
    padding:3px;}

Експериментальним шляхом встановлено: position:fixed; - яка йому різниця до. МОГО ВЛАСНОГО CSS?? --Avatar6 (обговорення) 14:08, 5 січня 2017 (UTC)

@Avatar6: Додав користувацькі css до списку винятків, будь ласка, перевірте зараз — NickK (обг.) 15:57, 5 січня 2017 (UTC)
@NickK:Дякую. Будуть зауваження - обов'язково повідомлю за традицією! Вас - як самого активного і уважного адміністратора у наших спвльних розмовах - з поточними святами, які приносять тим кого ми поздоровили саме те чого ми їм і побажали - здоров'я, розуміння, достатку, миру!, щоб все вищезгадане зайняло належні перші позиції, - загалом всього, чого достатньо для здійснення прагнень людини, яка прагне! Зі святами і дякую Вам!--Avatar6 (обговорення) 19:48, 5 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Kateryna Ray (обговорення) 19:45, 24 січня 2017 (UTC)

я створювала цю сторінку декілька років тому і її інформація більше не є актуальною, хочу видалити її, допоможіть будь ласка. Дякую

YesТак Зроблено -- Green Zero обг 16:59, 25 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Я потрапив на сторінку відомого мені користувача. Побачив у нього "и" замість "і". Вирішив зробити йому добру справу, і тут мене звинуватили злочинцем :с

--Standin.GLHF (обговорення) 04:40, 30 січня 2017 (UTC)

@Standin.GLHF: Дякую за вашу уважність та розумію ваші добрі наміри, але все ж не варто редагувати чужі сторінки. Той текст на сторінці користувача Юрій Булка умисно написаний за проєктом правопису 1999 року, який пропонує писати «инший», а не «інший». На своїх сторінках користувачі можуть писати будь-яким правописом на власний смак, тож загалом фільтр відхилив правильно. Якщо ви вважаєте, що в користувача на сторінці помилка, краще напишіть йому чи їй на сторінку обговорення — NickK (обг.) 10:03, 30 січня 2017 (UTC)
@NickK: Дякую за допомогу. Як добре, що є такі люди, які з задоволенням допомагають набридливим новачкам! Standin.GLHF (обговорення) 12:10, 30 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Доброго дня! Я намагаюсь зв'язатися с автором однієї з публікацій у Вікіпедії, а саме з паном Леонідом Панасюком. Оскільки у інтерфейсі Вікіпедії я так і не знайшов посилання на зв'язок із автором, а також враховуючи важливість та терміновість моєї потреби в обговоренні з автором змісту його статті, я намагався привернути його увагу шляхом редагування його сторінки... Мою спробу автоматично відхилено системою! Прошу адміністрацію Вікіпедії посприяти мені у моїх намірах! Нижче стисло наведено причини такої необхідності: Оскільки зміст однієї з статей пана Леоніда (через ряд чинників та обставин, що не залежать від нього та будуть мною наведені) становить РЕАЛЬНУ загрозу безпеці конкретних громадян України, - виникає термінова необхідність обговорення з автором необхідності редагування (видалення) розміщених їм даних (на розляд автора після наведення моїх аргументів), прошу модераторів посприяти забезпеченню моєму зв'язку з вказаним користувачем, а випадку неможливості (наприклад, якщо цього не дозволяють умови конфіденційності), прошу зв'язатися зі мною модераторів або адміністраторів Вікіпедії з метою передачі мною зазначених вище відомостей автору із збереженням політики конфіденційності! Електронна адреса для зв'язку: d.o.potapov@gmail.com. Заздалегідь вдячний за допомогу! Ще раз наголошую на терміновості мого питання! Дякую!

--Дмитро Петров (обговорення) 01:34, 6 лютого 2017 (UTC)

Дмитро Петров, з паном Панасюком можна зв'язатися лише через його сторінку обговорення (Обговорення_користувача:Леонід_Панасюк), e-mail він не зазначив.. А взагалі, Вікіпедія намагається діяти лише і виключно у правовому полі, тож якщо Ви знайшли якісь порушення — Ви можете звернутися до будь-якого адміністратора, зокрема до мене (Спеціальна:Лист_користувачеві/Green_Zero). -- Green Zero обг 20:01, 15 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Зміна простору назв»[ред. код]

Доброго дня. Як мені опублікувати чернетку? Good day. How can I publish page from my draft. Tried to rename it and it was blocked. Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Antsever (обговорення) 23:25, 12 лютого 2017 (UTC)

Подати запит на Вікіпедія:Запити до адміністраторів.
Ask for page rename at Вікіпедія:Запити до адміністраторів.--Avatar6 (обговорення) 11:59, 15 лютого 2017 (UTC)
Antsever, формат Вікіпедії не дозволяє тут опубліковувати оригінальні тексти чи переклади з них, для цього існує інший проект — Вікіджерела, які знаходятся за адресою https://uk.wikisource.org . -- Green Zero обг 19:51, 15 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

помилкове тлумачення--Evgeney1 (обговорення) 21:19, 13 лютого 2017 (UTC)

@Evgeney1: Ви поставили в статті тринадцять крапок (.............), це і є повтори, на які спрацював фільтр — NickK (обг.) 14:06, 14 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

 • {{Userlinks|{{subst:REVISIONUSER}

Не було ніяких повторів, познайомтеся будьласка зі статтею та з моєю до неї редакцією. Не варто нехтувати римуванням автора за для красивої статті. Можливо, щоб приклад відповідав кватернарному римуванню треба змінити цей приклад на інший. --212.90.63.98 18:52, 21 лютого 2017 (UTC)

 • Оті купи крапок, якими пробують вирівняти положення індексів рим, і є повтори. Зазвичай у статтях такого не має бути, фільтр правий. І все одно нормально не вирівнюється, бо у пропорційних шрифтах залежить від шрифта. Переробіть (бажано все, що залишилося :-)) через таблицю ред.№ 19804177 — і фільтр не лаятиметься, і красивіше буде. --ReAlв.о. 00:11, 22 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Зміна простору назв»[ред. код]

Ця сторінка потребує перейменування, тому що назва не є вірною.

--1alina1alina1 (обговорення) 16:24, 4 березня 2017 (UTC)

Фільтр «Перейменування чужої СК»[ред. код]

фільтр забороняє перейменувати власну СК.

--Роман_Кушик (обговорення) 20:17, 7 березня 2017 (UTC)

Ваша сторінка користувача — Користувач:Romankushyk, натомість Ви намагалися перейменувати сторінку Користувач:LAND - алтернативний журнал. -- Green Zero обг 17:46, 18 березня 2017 (UTC)
Та ще й такого користувача не існує, це помилково названа сторінка. І щось є сумнів, що її варто переносити в основний простір. --ReAlв.о. 18:01, 18 березня 2017 (UTC)
Там користувач хотів перейменувати Користувач:Romankushyk/Чернетка на LAND - алтернативний журнал, але помилково перейменував на Користувач:LAND - алтернативний журнал, на тому й застряг. Але повернув в простір користувача, в основному просторі того не треба — NickK (обг.) 04:07, 30 березня 2017 (UTC)

Фільтр «вандалізм»[ред. код]

Вандалізм це псування чогось. Як написання статті з нуля може бути вандалізмом?

--46.63.32.70 22:57, 26 березня 2017 (UTC)

Фільтр «$1»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Sivuk40 (обговорення) 21:35, 8 травня 2017 (UTC)

Фільтр «вандалізм-3»[ред. код]

хочу створити статтю Хуейнен.Перекладаю з російської Хуэйнэн

--Deitem Arteum (обговорення) 14:25, 13 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Мою статтю Торговий центр Кароліна Риєкська треба перейменувати в Торговий центр Кароліна Рієкська, - помилка однієї літери. Дякую. Грищук ЮН (обговорення) 10:54, 15 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

Використовую велику кількість математичних формул, спрацьовує фільтер повтору, не можу зберегти зміни

--Ivan yuz (обговорення) 20:33, 17 травня 2017 (UTC)

Фільтр «$1»[ред. код]

У Вікіпедії відсутнє визначення яке я намагався дати. Система попередила що воно закоротке. Однак якщо у енциклопедіїї взагалі відсутнє таке поняття то чому воно закоротке ??? — Це написав, але не підписав користувач Юрій Хамініч (обговореннявнесок).

@Юрій Хамініч: А ви додайте посилання на джерела і категорії, і сторінка вже не буде закоротка. Буник (обговорення) 07:33, 24 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Порушення ВП:Е»[ред. код]

Я відповідала у дискусії про цю номінацію на вилучення. Фільтр двічі не дав мені запостити комент у відповідь на комент, який є образливим щодо мене, авторства Користувач:Микола Василечко (інсинуація про неенциклопедичну приховану мотивацію винесення статті на вилучення). Див. скріншот; мій коментар починається зі слів "Будь ласка, перерахуйте конкретні пункти".

Ukrwiki filter.png

Перший раз фільтр визначив це як порушення ВП:Е, другий - як (!!!) вандалізм. Можу надати повний текст свого коментаря у тому вигляді, в якому він був запощений; я його про всяк випадок збережу, бо все-таки хочеться його запостити. Не бачу ані в політиці про вандалізм, ані у ВП:Е нічого, що б я порушувала. Я деанонімізувала себе, на що маю повне право, але пана Миколу Василечка я навіть не доксувала (doxing), бо він працює у Вікі під своїм іменем і дає про себе інформацію, яка дозволяє його ідентифікувати з певним фб-профілем, сам і відкрито. Необхідність апелювати до інформації про особу (фб-профіля) виникла тільки після того, як _до_ _мене_ ним першим було застосовано аргументум ад гомінем у вигляді інсинуації проплаченої або іншим некоректним чином мотивованої номінації на вилучення. Відповідне апелювання мало показати, що якщо зважувати в дискусії про статтю аргументи до осіб, його особа має більше "корупційного потенціалу" нерівного ставлення до об'єкта статті, – і повернути дискусію назад до обговорення конкретних аргументів відповідності статті ВП:КЗ. --Latreia (обговорення) 19:43, 10 червня 2017 (UTC)

Пояснення і пропозиція[ред. код]

Дослідним шляхом віднайдена причина того, з якого повідомлення не пропускав фільтр. Не пройшло слово "перера х y й те" не тільки кирилічними літерами, а й з заміною деяких кирилічних латинськими (зараз використала нерозривні пробіли і ігрек замість "у"). Чи є можливість виправити парсер таким чином, щоб існуючі українські слова не блокувалися? А якщо можливості так сформулювати аргументи фільтра немає, зробіть інформативне повідомлення про помилку: "Якщо ви намагаєтеся використати слово, частини якого можуть вважатися лайливими, використайте заміну (замість "перера х y й те" напишіть "наведіть"). А не просто якийсь абстрактний "вандалізм-3". Я опинилася у ситуації обурливого непоясненого автоматичного цензурування мого повідомлення, яке не містило нічого, що хоча б наполовину наближається до деяких порушень етикету, які вчиняють тут деякі користувачі. — Latreia (обговорення) 00:38, 14 червня 2017 (UTC)

UPD: Виявляється, іншим користувачам можна. WTF? Ваш парсер аналізує тільки ті літерки, які додав користувач? Тобто якщо вандал замінить одну літерку, вандалити можна. А коли людина в межах цивільності пробує вести дискусію, це блокується без пояснень? Щось треба міняти в Данському королівстві. — Latreia (обговорення) 00:54, 14 червня 2017 (UTC)

@Latreia: Так, схоже, що проблема саме в цьому слові. Фільтр не пропускає його у вашому випадку, бо у вас замало редагувань, наскільки я розумію. Замініть на перелічте абощо. --Lystopad (обговорення) 20:01, 15 червня 2017 (UTC)
@Lystopad: З тим, що робити мені, я вже розібралася. Але якщо це обговорення фільтру редагувань, а не того, що робити конкретно мені, то, може, з отаких ситуацій вийде якась корекція того фільтру редагувань? Фільтр спрацював помилково, при цьому повідомлення про помилку, яке видавалося, неінформативне. Так не має бути. Я прошу — від імені потенційних інших користувачів, на яких цей фільтр може _безпідставно_ спрацювати, – так от, прошу шановних адміністраторів, які мають відповідні технічні можливості і вміння, відредагувати фільтр таким чином, щоб він пояснював, що саме в повідомленні не так. — Latreia (обговорення) 20:15, 15 червня 2017 (UTC)
@Latreia: Це було слово укровікі, спрацював фільтр на укрівNickK (обг.) 22:26, 15 червня 2017 (UTC)
@NickK: Ну от бачите. Яким чином людина може це вгадати? Треба робити інформативніші повідомлення про помилку. Тим більше що я коли я у відповідній темі в Запитах до адміністраторів писала ці коменти і робила припущення (серед яких було слово перера***те), то фільтр спрацював і на нього (я видалила слово - і комент запостився). Тобто було два пункти, через які я не могла запостити комент, а навичками серверної телепатії я ще не володію. Причому погодьтеся, жодний з цих моментів не був з мого боку порушенням. Чисто формальне ставлення до послідовності символів (і неінформативність повідомлення про помилку). З цим треба щось робити. — Latreia (обговорення) 22:36, 15 червня 2017 (UTC)
@Latreia: Цей фільтр переважно на нецензурну лексику спрацьовує. Повний код, звісно, прихований, інакше його було б зовсім легко обходити — NickK (обг.) 23:11, 15 червня 2017 (UTC)
@NickK: Принцип правової держави, зокрема, передбачає, що краще не покарати невинного, ніж не впустити винного. А якою "державою" є Вікіпедія? — Latreia (обговорення) 23:22, 15 червня 2017 (UTC)
У випадку з автоматичними фільтрами 100%-ї гарантії ніхто дати не може, й, образно кажучи, більше користі від того, що відкинуть 999 дописів матюкальників про п***рів, ніж шкоди від того, що випадково вилетить повідомлення про порушення одному біологу, який пише про підорликів. І ні, я не вважаю, що слово «укровікі» є бажаним, на нього, як і на інші похідні від «укрів», фільтр і має спрацьовувати — NickK (обг.) 23:58, 15 червня 2017 (UTC)
Щоб не потрапити в таку ситуацію достатньо мінімальних знань мови. «Українська Вікіпедія» не може скорочуватись до «укровікі» (Вікіпедія «укрів»). -- Green Zero обг 20:54, 24 червня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Редагую Власну біографію.

--Бойчук ОВ (обговорення) 17:44, 16 червня 2017 (UTC)

Редагуєте Користувач:Lesik BOV, для облікового запису Користувач:Бойчук ОВ вона чужа. --ReAlв.о. 17:50, 16 червня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

І як це розуміти, що я не можу на своїй СО дописувати? Ще ясно із забороною мені редагувати СО інших к-чів (звичайне зловживання деяких адм-ів, які не можуть змиритися з тим, що їх «аргументи» по-ділу не сприймаю). А з цим, гаспада, пєрєбор. Як і зі сторінкою Запити на арбітраж принаймні. Дякую за увагу.

--Д-D (обговорення) 06:48, 20 червня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Тому хто наклав персональний фільтр: фільтр недороблений: фільтруе редагування підсторінок /тести. --Avatar6 (обговорення) 04:32, 6 серпня 2017 (UTC)

@Avatar6: Згідно з рішенням АК обмеження забороняє вам редагувати шаблони, але не підсторінки пісочниць шаблонів — NickK (обг.) 11:00, 6 серпня 2017 (UTC)
@NickK: підсторінки документації шаблонів, підсторінки тестів шаблонів?--Avatar6 (обговорення) 15:40, 7 серпня 2017 (UTC)
@Avatar6: Ні, пісочниця призначення саме для тестування коду шаблонів, документація ж для цього не призначена. Для тестування шаблонів можна використати Вікіпедія:ПісочницяNickK (обг.) 16:22, 7 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Вікіпедія:Запити до патрульних, Кульчицький Юрій-Франц (85 правок)

--Д-D (обговорення) 07:03, 11 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Anton Mytskan (обговорення) 18:47, 15 серпня 2017 (UTC) Це моя сторінка, яка не несла ніякої інформації та щараз я доповнив частково її.

Ви можете створити ту сторінку через обліковий запис Антон Мицкан. -- Green Zero обг 17:40, 18 серпня 2017 (UTC)
@Anton Mytskan: Ви намагалися створити сторінку Користувач:Антон Мицкан, у той час як ваш обліковий запис називається Anton Mytskan, тож і ваша сторінка буде Користувач:Anton MytskanNickK (обг.) 10:23, 27 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «Вандалізм»[ред. код]

Додано розділ з посиланням, але визначили як вандалізм. --46.219.244.30 20:11, 4 вересня 2017 (UTC)

 • Будь ласка, додайте інше джерело. -- Green Zero обг 17:03, 23 вересня 2017 (UTC)

Фільтр «подвійне перенаправлення»[ред. код]

Доброго дня! У мене є декілька сторінок з перенаправленням на статтю "Срібний_мольберт" різними мовами.Тому буде багато перенаправлень.

--Арт крихітка (обговорення) 08:08, 15 вересня 2017 (UTC)

@Арт крихітка: Йдеться про те що не треба робити перенаправлення на перенаправлення, треба робити перенаправлення туди куди перенаправлення перенаправляє. :) ) Щоб не було C -> B -> A, бо має бути C -> A, і B -> A. Сподіваюсь я не надто заплутано пояснив. А багато перенаправлень це добре. --Буник (обговорення) 09:12, 15 вересня 2017 (UTC)

Фільтр «масове перейменування»[ред. код]

переіменувати статтю

--ІваннаГнідець (обговорення) 21:34, 24 жовтня 2017 (UTC)

Фільтр «Порушення ВП:Е»[ред. код]

Мав бажання надіслати повідомлення до адміністраторів про вандала з нікнеймом «Слава Путину»

--Yukh68 (обговорення) 16:51, 3 листопада 2017 (UTC)

  • @Yukh68: Можна навчити фільтр пропускати таке при умові, що це ВП:ЗА і у доданому тексті є «ipvandal» чи подібний шаблон, але це дірка писати там будь-яку фігню, загорнувши її у шаблон. Наступного разу використовуйте diff вандального редагування, у тексті {{diff|21371546|19678030}} точно не буде такого, на що спрацює фільтр ;-). --ReAlв.о. 09:48, 4 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--134.249.72.154 08:30, 4 листопада 2017 (UTC)

  • Фльтр було встановлено за масове створення мікро-статей. Якщо він продовжує спрацьовувати, то він ще потрібен, чи як? --ReAlв.о. 09:53, 4 листопада 2017 (UTC)
Вітаю, вам це було описано тут Обговорення користувача:134.249.72.154. Рекомендую додати декілька джерел до статей і тоді легко буде набрати 3000b.--Helixitta (ut) 20:53, 5 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження PsichoPuzo на редагування шаблонів»[ред. код]

Персональні обмеження щодо редагування шаблонів. Без будь якого повідомлення. Накладені @Yakudza: 12:17, 5 листопада 2017.

--PsichoPuzo (обговорення) 11:48, 5 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

AlexKozur. Виправте посилання у статті Вікіпедія:Завантаження зображень у розділі (Завантаження файлу зображення у Вікіпедію) на сторінку завантаження зображень https://commons.wikimedia.org/wiki/Special:UploadWizard?uselang=uk

--Д-D (обговорення) 09:47, 14 листопада 2017 (UTC)

YesТак ЗробленоNickK (обг.) 10:02, 14 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «подвійне перенаправлення»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

Латинська назва Nerium відноситься до роду Олеандр і, хоча він і представлений лише одним видом, формально віднести її до олеандра звичайного не можна.--Nina Shenturk (обговорення) 20:11, 22 листопада 2017 (UTC)

@Nina Shenturk:Перепрошую, не впевнений чи вірно зрозумів питання-проблему. Можливо вирішенням буде використання групи шаблонів {{soft redirect}}, {{falseredirect}}, {{wikidata redirect}} із поєднанням перенаправлення з відповідним Елементом Вікіданих. Якщо не в тему - перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 07:07, 23 листопада 2017 (UTC)
@Nina Shenturk: Скоріш за все, рішенням буде створити окрему статтю Олеандр про рід. Перенаправлення справді подвійне, але причина некоректності саме в тому, що Олеандр не має бути перенаправленням — NickK (обг.) 10:10, 23 листопада 2017 (UTC)
@Nina Shenturk: Слід створити статтю про рід Олеандр. У ній має бути таксономічна картка та стисла інформація (що рід складається з одного виду, його місце в таксономічній ієрархії, можливо, щось про викопні види, якщо такі є). Nerium має бути перенаправленням на таку статтю. Це правильно змістовно, і подвійних перенаправлень не буде. --Olvin (обговорення) 14:43, 23 листопада 2017 (UTC)
Як варіант — подати вищенаведену інформацію про рід безпосередньо у статті Nerium (вона тоді не буде перенаправленням). --Olvin (обговорення) 14:49, 23 листопада 2017 (UTC)
Наразі окрему статтю про Олеандр створити неможливо, тому що це монотипний рід, а за нашими правилами, назва такої статті має бути перенаправленням на опис виду. Саме через цю ситуацію я і вимушена створити подвійне перенаправлення NeriumОлеандрОлеандр звичайний. Теоретично розв'язати проблему можна, якщо в цьому роді знайдуться вимерлі представники, але мені про такі поки що нічого не відомо. Також мене приваблює пропозиція Avatar6 про м'яке перенаправлення, але я не впевнена, чи доречне воно в таких випадках. --Nina Shenturk (обговорення) 18:44, 23 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--StepanLozinsky (обговорення) 14:29, 25 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Суміш розкладок»[ред. код]

Суміші розкладок наче нема а фільтр спрацював. Аналогічні мої дії при роботі з попередньою категорією не створили проблем. --Kasio67 (обговорення) 20:50, 25 листопада 2017 (UTC)

З увімкненим підсвічуванням суміші тут [1] видно, що у поєднанні ІI одна літера кирилічна, інша латинкою. --ReAlв.о. 00:42, 26 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Анонімне редагування сторінки користувача»[ред. код]

Забув пароль, не маю можливості закінчити редагування статті https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:Polycompc/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0 Не можу відновити пароль до облікового запису. Листа з новим паролем не приходить, у "спамі" немає. Імя: Polycompc адреса: p.rusak@asz.org.ua

При створенні приходили листи, при відновленні - ні. Прохання допомогти з відновлення. Дякую.

--46.219.237.94 15:51, 29 листопада 2017 (UTC)

 • Ви не зазначили адреси електронної пошти в налаштуваннях. Без цього, на жаль, відновлення паролю неможливе — NickK (обг.) 16:59, 29 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «зміна простору назв»[ред. код]

Я створив сторiнку з дозволу та на прохання Ю. Кiпермана.

--Sosnitskiy Ruslan (обговорення) 19:41, 30 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Суміш розкладок»[ред. код]

Це не помилка.

--Sosnitskiy Ruslan (обговорення) 19:55, 30 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Суміш розкладок»[ред. код]

Я КОРИСТУЮСЬ УКРАЇНСЬКОЮ РОЗКЛАДКОЮ З БУКВАМИ (І) та (і)

--Sosnitskiy Ruslan (обговорення) 20:45, 30 листопада 2017 (UTC)

Sosnitskiy Ruslan, В « КІПЕРМАН ЮРIЙ МУСІЙОВИЧ» латинська I в «ЮРIЙ», в «КІПЕРМАН ЮРIЙ МОЙСЕЙОВИЧ» — аналогічно. Про те що капсу в принципі не повинно було бути, сподіваюсь, самі розумієте. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:09, 30 листопада 2017 (UTC)
Не знаю, чим Ви користуєтеся, але отам вище у реченні «Я створив сторiнку з дозволу та на прохання Ю. Кiпермана.» обидві літери «і» некирилічні. --ReAlв.о. 22:33, 30 листопада 2017 (UTC)

Фільтр «Пряме міжмовне посилання»[ред. код]

Додавання до фільмографії польского актора Леона Нємчика шаблона таблиці фільмографії із переліком його стрічок викликало спрацювання фільтру, що забороняє інтервікі. Вважаю за доцільне прибрати фільтр у цьому випадку, адже у таблиці прямо вказана колонка "Оригінальна назва", яка обумовлює посилання на статтю про стрічку в іншому мовному розділі. --Dr.PepperOrange (обговорення) 23:15, 1 грудня 2017 (UTC) +1 Оригінальна назва оригінальною мовою в окремому стовпчику каже користувачу, що під нею посилання на сторінку оригінальною мовою. Ревнивцям укрвікі незрозумілі незручності, які вони "нафільтрували" користувачам.--Avatar6 (обговорення) 07:48, 2 грудня 2017 (UTC) @Dr.PepperOrange: тому що інтервікі в нас на вікіданих. Посилання на pl:Celuloza дещо недоречне, в фільмографіях краще давати списки фільмів а не речовин. Я виправив оформлення тепер через день-два цю та інші помилки знайде бот. --Буник (обговорення) 13:52, 2 грудня 2017 (UTC)

@Avatar6: ХХІ як ім'я "Die Unheilige Sophia" каже вам що під ним посилання на статтю польською? Зазвичай написи в посиланнях німецькою означають що я зможу прочитати статтю українською мовою про якусь цікаву німецьку штуку, типу Regionalbahn, Panzerfaust, Parabellum pistole Model 1908, а не повідомлення польської вікіпедії про те що в них такої статті нема. --Буник (обговорення) 13:52, 2 грудня 2017 (UTC)

Ви про посилання в тексті,
Назва українською Оригінальна назва
Назва Name
Структура таблиці інтуїтивно каже, що під оригінальною назвою опис мовою оригіналу, адже червоне чи сине посилання українською оформлене як посилання.--Avatar6 (обговорення)
Зауваження про статтю про целюлозу замість "Целюлози" цілком слушне, але то виправляється. Зауваження №2 про Regionalbahn, Panzerfaust, Parabellum pistole Model 1908 ніяк не слушне, бо 1) куди тоді направляти оригінальну статтю українською, 2) деякі фільми мають різну назву у польскому та українському, або радянському прокатах. Що пропонуєте робити у таких випадках? Dr.PepperOrange (обговорення) 20:41, 2 грудня 2017 (UTC)
@Dr.PepperOrange: Зауваження про панцерфауст стосувалося Avatar6, не звертайте уваги. Він любить аби якщо написано "фауст" то це було посилання на німецьку версію статті про кулак. А щодо того що робити, то шаблон простий - в колонці "Українська назва" пишете як фільм називався українською (або називався би, якби був перекладений) і створюєте посилання на статтю (або потенційну статтю). В колонці оригінальна назва - назва фільму під якою його знімали. Про те як фільм називався в казахському чи ще якомусь прокаті - додаєте в розділі статті про фільм, як наприклад тут. Або якщо назва фільму в якомусь прокаті дуже важлива - то в преамбулі статті, як наприклад тут.
Уважно перечитав вашу відповідь, зрозумів про казахський прокат, але не знайшов відповіді на запитання 1). Приклад навпаки: зараз двомовний читач не в змозі переглянути польску версію статті, наприклад, pl:Krzyżacy (film), коли в таблиці вже є українська сторінка Хрестоносці (фільм). Що пропонуєте? — Це написав, але не підписав користувач Dr.PepperOrange (обговореннявнесок).
@Dr.PepperOrange: Цілком в змозі. На кожній сторінці зліва знизу є список "іншими мовами", де є посилання "Deutsch, English, Esperanto, Français, Polski..." і він може вибрати будь-яму мову з тих які знає. --Буник (обговорення) 21:35, 2 грудня 2017 (UTC)
@Bunyk:Також приверну вашу увагу до статті ru:Круз, Том, де відсутні сторінки у фільмографії та за текстом статті позначені навпаки у верхньому індексі, а посилання веде на існуючу сторінку англійською. Dr.PepperOrange (обговорення) 21:47, 2 грудня 2017 (UTC)
Я не достатньо знаю російську аби в тому проекті щось виправляти. Та й бажання особливо не маю.--Буник (обговорення) 22:14, 2 грудня 2017 (UTC)

Invitation to Blocking tools consultation[ред. код]

Hello,

The Wikimedia Foundation's Anti-Harassment Tools team is inviting all Wikimedians to discuss new blocking tools and improvements to existing blocking tools in December 2017 for development work in early 2018.

We are specifically contacting you for your ideas because you are one of the top users of the blocking tool on uk Wikipedia. We think that your comments will help us make better improvements. You can post to the discussion in the language that you are most comfortable expressing your ideas.

Other ways that you can help[ред. код]

 1. Spread the word that the consultation is happening; this is an important discussion for making decisions about improving the blocking tools.
 2. Help with translation.
 3. If you know of current or previous discussions about blocking tools that happened on your wiki, share the links.
 4. Help summarize the discussion to share back to your wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or send an email to the Anti-Harassment Tools team.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 18:35, 13 грудня 2017 (UTC)

 • I apologize for posting in English.
 • Please let us know if you wish to opt-out of all massmessage mailings from the Anti-harassment tools team.