Обговорення Вікіпедії:Фільтр редагувань

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви

Архів: 20092010201120122013201420152016

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Фільтр «вандалізм-3»[ред. код]

Не дозволяє додати до Special:MyPage/common.css приклади з Д:ПОФ:

 .interwiki-pl{
    font-weight:bold;
    font-size:larger;
    border-style:solid; position:fixed;
    left:3px;
    top:25px;
    z-index:10;
    background-color:#feeafb;
    border-color:#802500;
    padding:3px;}

Експериментальним шляхом встановлено: position:fixed; - яка йому різниця до. МОГО ВЛАСНОГО CSS?? --Avatar6 (обговорення) 14:08, 5 січня 2017 (UTC)

@Avatar6: Додав користувацькі css до списку винятків, будь ласка, перевірте зараз — NickK (обг.) 15:57, 5 січня 2017 (UTC)
@NickK:Дякую. Будуть зауваження - обов'язково повідомлю за традицією! Вас - як самого активного і уважного адміністратора у наших спвльних розмовах - з поточними святами, які приносять тим кого ми поздоровили саме те чого ми їм і побажали - здоров'я, розуміння, достатку, миру!, щоб все вищезгадане зайняло належні перші позиції, - загалом всього, чого достатньо для здійснення прагнень людини, яка прагне! Зі святами і дякую Вам!--Avatar6 (обговорення) 19:48, 5 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Kateryna Ray (обговорення) 19:45, 24 січня 2017 (UTC)

я створювала цю сторінку декілька років тому і її інформація більше не є актуальною, хочу видалити її, допоможіть будь ласка. Дякую

YesТак Зроблено -- Green Zero обг 16:59, 25 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Я потрапив на сторінку відомого мені користувача. Побачив у нього "и" замість "і". Вирішив зробити йому добру справу, і тут мене звинуватили злочинцем :с

--Standin.GLHF (обговорення) 04:40, 30 січня 2017 (UTC)

@Standin.GLHF: Дякую за вашу уважність та розумію ваші добрі наміри, але все ж не варто редагувати чужі сторінки. Той текст на сторінці користувача Юрій Булка умисно написаний за проєктом правопису 1999 року, який пропонує писати «инший», а не «інший». На своїх сторінках користувачі можуть писати будь-яким правописом на власний смак, тож загалом фільтр відхилив правильно. Якщо ви вважаєте, що в користувача на сторінці помилка, краще напишіть йому чи їй на сторінку обговорення — NickK (обг.) 10:03, 30 січня 2017 (UTC)
@NickK: Дякую за допомогу. Як добре, що є такі люди, які з задоволенням допомагають набридливим новачкам! Standin.GLHF (обговорення) 12:10, 30 січня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Доброго дня! Я намагаюсь зв'язатися с автором однієї з публікацій у Вікіпедії, а саме з паном Леонідом Панасюком. Оскільки у інтерфейсі Вікіпедії я так і не знайшов посилання на зв'язок із автором, а також враховуючи важливість та терміновість моєї потреби в обговоренні з автором змісту його статті, я намагався привернути його увагу шляхом редагування його сторінки... Мою спробу автоматично відхилено системою! Прошу адміністрацію Вікіпедії посприяти мені у моїх намірах! Нижче стисло наведено причини такої необхідності: Оскільки зміст однієї з статей пана Леоніда (через ряд чинників та обставин, що не залежать від нього та будуть мною наведені) становить РЕАЛЬНУ загрозу безпеці конкретних громадян України, - виникає термінова необхідність обговорення з автором необхідності редагування (видалення) розміщених їм даних (на розляд автора після наведення моїх аргументів), прошу модераторів посприяти забезпеченню моєму зв'язку з вказаним користувачем, а випадку неможливості (наприклад, якщо цього не дозволяють умови конфіденційності), прошу зв'язатися зі мною модераторів або адміністраторів Вікіпедії з метою передачі мною зазначених вище відомостей автору із збереженням політики конфіденційності! Електронна адреса для зв'язку: d.o.potapov@gmail.com. Заздалегідь вдячний за допомогу! Ще раз наголошую на терміновості мого питання! Дякую!

--Дмитро Петров (обговорення) 01:34, 6 лютого 2017 (UTC)

Дмитро Петров, з паном Панасюком можна зв'язатися лише через його сторінку обговорення (Обговорення_користувача:Леонід_Панасюк), e-mail він не зазначив.. А взагалі, Вікіпедія намагається діяти лише і виключно у правовому полі, тож якщо Ви знайшли якісь порушення — Ви можете звернутися до будь-якого адміністратора, зокрема до мене (Спеціальна:Лист_користувачеві/Green_Zero). -- Green Zero обг 20:01, 15 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Зміна простору назв»[ред. код]

Доброго дня. Як мені опублікувати чернетку? Good day. How can I publish page from my draft. Tried to rename it and it was blocked. Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Antsever (обговорення) 23:25, 12 лютого 2017 (UTC)

Подати запит на Вікіпедія:Запити до адміністраторів.
Ask for page rename at Вікіпедія:Запити до адміністраторів.--Avatar6 (обговорення) 11:59, 15 лютого 2017 (UTC)
Antsever, формат Вікіпедії не дозволяє тут опубліковувати оригінальні тексти чи переклади з них, для цього існує інший проект — Вікіджерела, які знаходятся за адресою https://uk.wikisource.org . -- Green Zero обг 19:51, 15 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

помилкове тлумачення--Evgeney1 (обговорення) 21:19, 13 лютого 2017 (UTC)

@Evgeney1: Ви поставили в статті тринадцять крапок (.............), це і є повтори, на які спрацював фільтр — NickK (обг.) 14:06, 14 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

 • {{Userlinks|{{subst:REVISIONUSER}

Не було ніяких повторів, познайомтеся будьласка зі статтею та з моєю до неї редакцією. Не варто нехтувати римуванням автора за для красивої статті. Можливо, щоб приклад відповідав кватернарному римуванню треба змінити цей приклад на інший. --212.90.63.98 18:52, 21 лютого 2017 (UTC)

 • Оті купи крапок, якими пробують вирівняти положення індексів рим, і є повтори. Зазвичай у статтях такого не має бути, фільтр правий. І все одно нормально не вирівнюється, бо у пропорційних шрифтах залежить від шрифта. Переробіть (бажано все, що залишилося :-)) через таблицю ред.№ 19804177 — і фільтр не лаятиметься, і красивіше буде. --ReAlв.о. 00:11, 22 лютого 2017 (UTC)

Фільтр «Зміна простору назв»[ред. код]

Ця сторінка потребує перейменування, тому що назва не є вірною.

--1alina1alina1 (обговорення) 16:24, 4 березня 2017 (UTC)

Фільтр «Перейменування чужої СК»[ред. код]

фільтр забороняє перейменувати власну СК.

--Роман_Кушик (обговорення) 20:17, 7 березня 2017 (UTC)

Ваша сторінка користувача — Користувач:Romankushyk, натомість Ви намагалися перейменувати сторінку Користувач:LAND - алтернативний журнал. -- Green Zero обг 17:46, 18 березня 2017 (UTC)
Та ще й такого користувача не існує, це помилково названа сторінка. І щось є сумнів, що її варто переносити в основний простір. --ReAlв.о. 18:01, 18 березня 2017 (UTC)
Там користувач хотів перейменувати Користувач:Romankushyk/Чернетка на LAND - алтернативний журнал, але помилково перейменував на Користувач:LAND - алтернативний журнал, на тому й застряг. Але повернув в простір користувача, в основному просторі того не треба — NickK (обг.) 04:07, 30 березня 2017 (UTC)

Фільтр «вандалізм»[ред. код]

Вандалізм це псування чогось. Як написання статті з нуля може бути вандалізмом?

--46.63.32.70 22:57, 26 березня 2017 (UTC)

Фільтр «$1»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Sivuk40 (обговорення) 21:35, 8 травня 2017 (UTC)

Фільтр «вандалізм-3»[ред. код]

хочу створити статтю Хуейнен.Перекладаю з російської Хуэйнэн

--Deitem Arteum (обговорення) 14:25, 13 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Мою статтю Торговий центр Кароліна Риєкська треба перейменувати в Торговий центр Кароліна Рієкська, - помилка однієї літери. Дякую. Грищук ЮН (обговорення) 10:54, 15 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Повтори»[ред. код]

Використовую велику кількість математичних формул, спрацьовує фільтер повтору, не можу зберегти зміни

--Ivan yuz (обговорення) 20:33, 17 травня 2017 (UTC)

Фільтр «$1»[ред. код]

У Вікіпедії відсутнє визначення яке я намагався дати. Система попередила що воно закоротке. Однак якщо у енциклопедіїї взагалі відсутнє таке поняття то чому воно закоротке ??? — Це написав, але не підписав користувач Юрій Хамініч (обговореннявнесок).

@Юрій Хамініч: А ви додайте посилання на джерела і категорії, і сторінка вже не буде закоротка. Буник (обговорення) 07:33, 24 травня 2017 (UTC)

Фільтр «Порушення ВП:Е»[ред. код]

Я відповідала у дискусії про цю номінацію на вилучення. Фільтр двічі не дав мені запостити комент у відповідь на комент, який є образливим щодо мене, авторства Користувач:Микола Василечко (інсинуація про неенциклопедичну приховану мотивацію винесення статті на вилучення). Див. скріншот; мій коментар починається зі слів "Будь ласка, перерахуйте конкретні пункти".

Ukrwiki filter.png

Перший раз фільтр визначив це як порушення ВП:Е, другий - як (!!!) вандалізм. Можу надати повний текст свого коментаря у тому вигляді, в якому він був запощений; я його про всяк випадок збережу, бо все-таки хочеться його запостити. Не бачу ані в політиці про вандалізм, ані у ВП:Е нічого, що б я порушувала. Я деанонімізувала себе, на що маю повне право, але пана Миколу Василечка я навіть не доксувала (doxing), бо він працює у Вікі під своїм іменем і дає про себе інформацію, яка дозволяє його ідентифікувати з певним фб-профілем, сам і відкрито. Необхідність апелювати до інформації про особу (фб-профіля) виникла тільки після того, як _до_ _мене_ ним першим було застосовано аргументум ад гомінем у вигляді інсинуації проплаченої або іншим некоректним чином мотивованої номінації на вилучення. Відповідне апелювання мало показати, що якщо зважувати в дискусії про статтю аргументи до осіб, його особа має більше "корупційного потенціалу" нерівного ставлення до об'єкта статті, – і повернути дискусію назад до обговорення конкретних аргументів відповідності статті ВП:КЗ. --Latreia (обговорення) 19:43, 10 червня 2017 (UTC)

Пояснення і пропозиція[ред. код]

Дослідним шляхом віднайдена причина того, з якого повідомлення не пропускав фільтр. Не пройшло слово "перера х y й те" не тільки кирилічними літерами, а й з заміною деяких кирилічних латинськими (зараз використала нерозривні пробіли і ігрек замість "у"). Чи є можливість виправити парсер таким чином, щоб існуючі українські слова не блокувалися? А якщо можливості так сформулювати аргументи фільтра немає, зробіть інформативне повідомлення про помилку: "Якщо ви намагаєтеся використати слово, частини якого можуть вважатися лайливими, використайте заміну (замість "перера х y й те" напишіть "наведіть"). А не просто якийсь абстрактний "вандалізм-3". Я опинилася у ситуації обурливого непоясненого автоматичного цензурування мого повідомлення, яке не містило нічого, що хоча б наполовину наближається до деяких порушень етикету, які вчиняють тут деякі користувачі. — Latreia (обговорення) 00:38, 14 червня 2017 (UTC)

UPD: Виявляється, іншим користувачам можна. WTF? Ваш парсер аналізує тільки ті літерки, які додав користувач? Тобто якщо вандал замінить одну літерку, вандалити можна. А коли людина в межах цивільності пробує вести дискусію, це блокується без пояснень? Щось треба міняти в Данському королівстві. — Latreia (обговорення) 00:54, 14 червня 2017 (UTC)

@Latreia: Так, схоже, що проблема саме в цьому слові. Фільтр не пропускає його у вашому випадку, бо у вас замало редагувань, наскільки я розумію. Замініть на перелічте абощо. --Lystopad (обговорення) 20:01, 15 червня 2017 (UTC)
@Lystopad: З тим, що робити мені, я вже розібралася. Але якщо це обговорення фільтру редагувань, а не того, що робити конкретно мені, то, може, з отаких ситуацій вийде якась корекція того фільтру редагувань? Фільтр спрацював помилково, при цьому повідомлення про помилку, яке видавалося, неінформативне. Так не має бути. Я прошу — від імені потенційних інших користувачів, на яких цей фільтр може _безпідставно_ спрацювати, – так от, прошу шановних адміністраторів, які мають відповідні технічні можливості і вміння, відредагувати фільтр таким чином, щоб він пояснював, що саме в повідомленні не так. — Latreia (обговорення) 20:15, 15 червня 2017 (UTC)
@Latreia: Це було слово укровікі, спрацював фільтр на укрівNickK (обг.) 22:26, 15 червня 2017 (UTC)
@NickK: Ну от бачите. Яким чином людина може це вгадати? Треба робити інформативніші повідомлення про помилку. Тим більше що я коли я у відповідній темі в Запитах до адміністраторів писала ці коменти і робила припущення (серед яких було слово перера***те), то фільтр спрацював і на нього (я видалила слово - і комент запостився). Тобто було два пункти, через які я не могла запостити комент, а навичками серверної телепатії я ще не володію. Причому погодьтеся, жодний з цих моментів не був з мого боку порушенням. Чисто формальне ставлення до послідовності символів (і неінформативність повідомлення про помилку). З цим треба щось робити. — Latreia (обговорення) 22:36, 15 червня 2017 (UTC)
@Latreia: Цей фільтр переважно на нецензурну лексику спрацьовує. Повний код, звісно, прихований, інакше його було б зовсім легко обходити — NickK (обг.) 23:11, 15 червня 2017 (UTC)
@NickK: Принцип правової держави, зокрема, передбачає, що краще не покарати невинного, ніж не впустити винного. А якою "державою" є Вікіпедія? — Latreia (обговорення) 23:22, 15 червня 2017 (UTC)
У випадку з автоматичними фільтрами 100%-ї гарантії ніхто дати не може, й, образно кажучи, більше користі від того, що відкинуть 999 дописів матюкальників про п***рів, ніж шкоди від того, що випадково вилетить повідомлення про порушення одному біологу, який пише про підорликів. І ні, я не вважаю, що слово «укровікі» є бажаним, на нього, як і на інші похідні від «укрів», фільтр і має спрацьовувати — NickK (обг.) 23:58, 15 червня 2017 (UTC)
Щоб не потрапити в таку ситуацію достатньо мінімальних знань мови. «Українська Вікіпедія» не може скорочуватись до «укровікі» (Вікіпедія «укрів»). -- Green Zero обг 20:54, 24 червня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Редагую Власну біографію.

--Бойчук ОВ (обговорення) 17:44, 16 червня 2017 (UTC)

Редагуєте Користувач:Lesik BOV, для облікового запису Користувач:Бойчук ОВ вона чужа. --ReAlв.о. 17:50, 16 червня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

І як це розуміти, що я не можу на своїй СО дописувати? Ще ясно із забороною мені редагувати СО інших к-чів (звичайне зловживання деяких адм-ів, які не можуть змиритися з тим, що їх «аргументи» по-ділу не сприймаю). А з цим, гаспада, пєрєбор. Як і зі сторінкою Запити на арбітраж принаймні. Дякую за увагу.

--Д-D (обговорення) 06:48, 20 червня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Тому хто наклав персональний фільтр: фільтр недороблений: фільтруе редагування підсторінок /тести. --Avatar6 (обговорення) 04:32, 6 серпня 2017 (UTC)

@Avatar6: Згідно з рішенням АК обмеження забороняє вам редагувати шаблони, але не підсторінки пісочниць шаблонів — NickK (обг.) 11:00, 6 серпня 2017 (UTC)
@NickK: підсторінки документації шаблонів, підсторінки тестів шаблонів?--Avatar6 (обговорення) 15:40, 7 серпня 2017 (UTC)
@Avatar6: Ні, пісочниця призначення саме для тестування коду шаблонів, документація ж для цього не призначена. Для тестування шаблонів можна використати Вікіпедія:ПісочницяNickK (обг.) 16:22, 7 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «Персональні обмеження»[ред. код]

Вікіпедія:Запити до патрульних, Кульчицький Юрій-Франц (85 правок)

--Д-D (обговорення) 07:03, 11 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «редагування чужої сторінки»[ред. код]

Замініть цей рядок описом вашої проблеми.

--Anton Mytskan (обговорення) 18:47, 15 серпня 2017 (UTC) Це моя сторінка, яка не несла ніякої інформації та щараз я доповнив частково її.

Ви можете створити ту сторінку через обліковий запис Антон Мицкан. -- Green Zero обг 17:40, 18 серпня 2017 (UTC)
@Anton Mytskan: Ви намагалися створити сторінку Користувач:Антон Мицкан, у той час як ваш обліковий запис називається Anton Mytskan, тож і ваша сторінка буде Користувач:Anton MytskanNickK (обг.) 10:23, 27 серпня 2017 (UTC)

Фільтр «Вандалізм»[ред. код]

Додано розділ з посиланням, але визначили як вандалізм. --46.219.244.30 20:11, 4 вересня 2017 (UTC)

 • Будь ласка, додайте інше джерело. -- Green Zero обг 17:03, 23 вересня 2017 (UTC)

Фільтр «подвійне перенаправлення»[ред. код]

Доброго дня! У мене є декілька сторінок з перенаправленням на статтю "Срібний_мольберт" різними мовами.Тому буде багато перенаправлень.

--Арт крихітка (обговорення) 08:08, 15 вересня 2017 (UTC)

@Арт крихітка: Йдеться про те що не треба робити перенаправлення на перенаправлення, треба робити перенаправлення туди куди перенаправлення перенаправляє. :) ) Щоб не було C -> B -> A, бо має бути C -> A, і B -> A. Сподіваюсь я не надто заплутано пояснив. А багато перенаправлень це добре. --Буник (обговорення) 09:12, 15 вересня 2017 (UTC)