Обговорення користувача:Історія333

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Історія333!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:58, 28 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Стаття Розбудова Батурина в часи гетьманування Івана Мазепи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 12:21, 28 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Стаття Церква Спаса на Берестові - домова церква Петра Могили, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 12:43, 28 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Стаття Внесок художника Г.І. Попова в оформлення Трапезної палати і церкви, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:23, 29 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Стаття Нумізматичні знахідки з Успенського собору та монастирської трапезної XII ст., значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:26, 29 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Стаття Маловідома збірка портретів з колекції Скоропадських в експозиції Музею гетьманства, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:28, 29 листопада 2017 (UTC)[відповісти]

Привіт![ред. код]

Ви створили кілька статей, які були номіновані на вилучення адміністраторами Вікіпедії. Головна претензія до статей — неправильне іменування статей та виклад, як у рефераті. Натомість Вікіпедія — це не збірка рефератів, а енциклопедія; назвою і змістом статті може бути предмет, явище, подія, особа, теорія, але не «внесок когось кудись у якийсь період». Праворуч ви бачите картинку з прикладом того, як не варто і варто писати статтю.

  • «Розбудова Батурина в часи гетьманування Івана Мазепи» — краще написати статтю «Історія Батурина» або «Архітектура Батурина» (відповідно, з іншим текстом)
  • «Церква Спаса на Берестові» уже існує, не можна написати ще одну статтю на ту саму тему, тут можна тільки взяти іншу тему. Те саме стосується статей «Казимир Малевич: Український художник зі світовим ім'ям», «КЛИМ ЧУРЮМОВ – УКРАЇНСЬКИЙ АСТРОНОМ З КИЄВА ЗІ СВІТОВИМ ІМ’ЯМ», «КИРИЛІВСЬКА ЦЕРКВА – ІКОНОГРАФІЧНА ПАМ’ЯТКА КИЄВА»
  • «Внесок художника Г.І. Попова в оформлення Трапезної палати і церкви» не підходить, але можна написати «Попов Георгій Іванович» і/або «Трапезна палата», або доповнити наявну статтю «Трапезна церква Петра і Павла (Києво-Печерська лавра)»
  • «Нумізматичні знахідки з Успенського собору та монастирської трапезної XII ст.» — можливо, могла б існувати стаття «Нумізматичні знахідки Києво-Печерської лаври»
  • «Маловідома збірка портретів з колекції Скоропадських в експозиції Музею гетьманства» перенесено як розділ у статтю «Музей гетьманства», там воно і може існувати; можливо створити статтю «Колекція Скоропадських» (відповідно, не лише про портрети), якщо у вас є такі матеріали.
  • «Листи гетьмана Івана Мазепи до Мотрони Кучебеївни» можна вважати значимим предметом для статті у Вікіпедії, однак утримайтесь від художніх зворотів по тексту. Крім цього, всяка стаття має починатися з визначення того, про що йдеться: «Листи … — це … » і так далі.

Брошура про те, як редагувати Вікіпедію, тут, ознайомтесь, будь ласка --Ата (обг.) 15:12, 29 листопада 2017 (UTC)[відповісти]