Обговорення користувача:Історія333

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Історія333!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:58, 28 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Розбудова Батурина в часи гетьманування Івана Мазепи номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Розбудова Батурина в часи гетьманування Івана Мазепи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 12:21, 28 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Церква Спаса на Берестові - домова церква Петра Могили номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Церква Спаса на Берестові - домова церква Петра Могили, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 12:43, 28 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Внесок художника Г.І. Попова в оформлення Трапезної палати і церкви номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Внесок художника Г.І. Попова в оформлення Трапезної палати і церкви, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:23, 29 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Нумізматичні знахідки з Успенського собору та монастирської трапезної XII ст. номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Нумізматичні знахідки з Успенського собору та монастирської трапезної XII ст., значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:26, 29 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Маловідома збірка портретів з колекції Скоропадських в експозиції Музею гетьманства номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Маловідома збірка портретів з колекції Скоропадських в експозиції Музею гетьманства, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон 09:28, 29 листопада 2017 (UTC)

Привіт![ред. код]

Editing Wikipedia brochure UK.pdf

Ви створили кілька статей, які були номіновані на вилучення адміністраторами Вікіпедії. Головна претензія до статей — неправильне іменування статей та виклад, як у рефераті. Натомість Вікіпедія — це не збірка рефератів, а енциклопедія; назвою і змістом статті може бути предмет, явище, подія, особа, теорія, але не «внесок когось кудись у якийсь період». Праворуч ви бачите картинку з прикладом того, як не варто і варто писати статтю.

  • «Розбудова Батурина в часи гетьманування Івана Мазепи» — краще написати статтю «Історія Батурина» або «Архітектура Батурина» (відповідно, з іншим текстом)
  • «Церква Спаса на Берестові» уже існує, не можна написати ще одну статтю на ту саму тему, тут можна тільки взяти іншу тему. Те саме стосується статей «Казимир Малевич: Український художник зі світовим ім'ям», «КЛИМ ЧУРЮМОВ – УКРАЇНСЬКИЙ АСТРОНОМ З КИЄВА ЗІ СВІТОВИМ ІМ’ЯМ», «КИРИЛІВСЬКА ЦЕРКВА – ІКОНОГРАФІЧНА ПАМ’ЯТКА КИЄВА»
  • «Внесок художника Г.І. Попова в оформлення Трапезної палати і церкви» не підходить, але можна написати «Попов Георгій Іванович» і/або «Трапезна палата», або доповнити наявну статтю «Трапезна церква Петра і Павла (Києво-Печерська лавра)»
  • «Нумізматичні знахідки з Успенського собору та монастирської трапезної XII ст.» — можливо, могла б існувати стаття «Нумізматичні знахідки Києво-Печерської лаври»
  • «Маловідома збірка портретів з колекції Скоропадських в експозиції Музею гетьманства» перенесено як розділ у статтю «Музей гетьманства», там воно і може існувати; можливо створити статтю «Колекція Скоропадських» (відповідно, не лише про портрети), якщо у вас є такі матеріали.
  • «Листи гетьмана Івана Мазепи до Мотрони Кучебеївни» можна вважати значимим предметом для статті у Вікіпедії, однак утримайтесь від художніх зворотів по тексту. Крім цього, всяка стаття має починатися з визначення того, про що йдеться: «Листи … — це … » і так далі.

Брошура про те, як редагувати Вікіпедію, тут, ознайомтесь, будь ласка --Ата (обг.) 15:12, 29 листопада 2017 (UTC)