Обговорення користувача:Анатолій 2000

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Анатолій 2000!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 06:48, 26 березня 2019 (UTC)

Підпис[ред. код]

Привіт. Будь ласка, не забувайте на сторінках обговорень ставити свій підпис. Як це зробити — можна побачити на картинці вище (треба просто клацнути відповідну кнопку на панелі інструментів), а також можете переглянути більш детальну настанову: ВП:ПІДПИС.--Piramidion 19:37, 15 квітня 2019 (UTC)

Добре..
Взагалі — пропонував би Вам ознайомитись із коротеньким посібником, який пояснює, як користуватися сторінками обговорень у вікі, і там також буде можливість потренуватись. Якщо цікавить — перейдіть сюди.--Piramidion 19:43, 15 квітня 2019 (UTC)
Обов'язково ознайомлюся.
Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Приєднуюся до побажань: ознайомтеся з призначенням сторінок обговорення і кнопкою підпису:
--Ата (обг.) 06:25, 19 травня 2019 (UTC)

Безджерельність[ред. код]

Погрози. Вилучено --Targetmode (обговорення) 10:51, 8 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Зелеботи номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Зелеботи, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:11, 27 квітня 2019 (UTC)

Будинок з привидами[ред. код]

Ви справді вважаєте, що настільки невичитана стаття краща за відредаговану?--Віщун (обговорення) 14:52, 2 травня 2019 (UTC)

Тепер інша справа : )--Віщун (обговорення) 14:54, 2 травня 2019 (UTC)

АЛЕ!

1!) "ілюстративніше зображення" вважаєте будинок Вінчестерів не є ілюстративним зображенням? Будинок Морганів - скоріше покинутий, занедбаний будинок; 2!) "..вірили в будинку з привидами.." - виправіть (або ж я можу виправити) на "..вірили в будинки з привидами.."; 3!) Цитата Лескова, я хотів би навестии оригінальну цитату, російською.. 3.1!) .. або хоча б виправити помилки: "..роду явищами, алеоскільки їх теорії.." на "..роду явищами, але оскільки їх теорії.."; "Таємничі явиша.." на "Таємничі явища.."; "..духами і привидам.." на "духами та (або й) привидам.." тому, що варіанти прийменника зіззі чергуються так само, як у — в, і — й, щоб досягти милозвучності мови. 4) ; ).. Анатолій 15:10, 2 травня 2019 (UTC)

Поступове вдосконалення в кілька етапів, звичайна справа. Так, вважаю будинок Морганів кращим прикладом, його покинутість відображає репутацію. Як компроміс пропоную помістити обидва фото. Щодо цитати, можна навести і переклад і оригінал, я охоче покажу як це робиться спеціальним шаблоном. Успіхів!--Віщун (обговорення) 17:40, 2 травня 2019 (UTC)

Згоден на компроміс! і Буду радий якщо допоможете! Анатолій 17:42, 2 травня 2019 (UTC)

Сторінку Кінь Юлій та великі перегони номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кінь Юлій та великі перегони, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 травня 2019. Що ще можна зробити? GC 007 (обговорення) 02:39, 4 травня 2019 (UTC)

До роздумів.[ред. код]

Вітаю, колего. Я стосовно Вашого питання — Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/4 травня 2019#Кінь Юлій та великі перегони. Ваше питання автоматично очікує на відповідь, що в подальшому призведе до діалогу і в кінцевому підсумку до флуду. Це небажано і заборонено. Зауважте, що я, наприклад, лише озвучив свою думку, що не призведе до флуду. Будьте обережні. Але я все ж відповім. Ви у вилученій статті вказуєте на те, що прокату в Україні швидше за все не буде. По-перше, одна з найважливіших основ: Вікіпедія не передбачає майбутнього. Що може відбутися або не відбутися, про це без джерел писати не можна. Так мало того, що Ви пишете про щось міфічне, так ще й висловлюєте в енциклопедичній статті свою точку зору, що категорично заборонено. По-друге, а чому Вас цікавить прокат саме в Україні? Чому Ви не писали про те, що прокату «швидше за все» не буде в Алжирі або в Кенії? Тут енциклопедія українською мовою, а не енциклопедія про Україну. Різні речі, абсолютно. І корисна порада: будь ласка, займіться вивченням правил. Я відкрив ряд створених Вами статей і готовий констатувати, що всі вони порушують поняття енциклопедії. Неприпустимо, наприклад, писати «…яким лякали неслухняних дітей». Що значить «неслухняних» в рамках енциклопедії? Рівень неслухняності у всіх різний. Що значить «лякали»? Яким чином лякали? Переляк — це реакція організму на очевидну небезпеку. У чому виявлялося залякування, якщо організм дитини, яка до цього була гіпотетично неслухняною, в кінцевому підсумку отримує «переляк»? Пам'ятайте, будь ласка, що Вікіпедія це не блог, а енциклопедія. З повагою, GC 007 (обговорення) 16:42, 6 травня 2019 (UTC)

Дякую, обов'язково візьму до уваги! Хочеться почути вашої думки, як би ви сформулювали це визначення («…яким лякали неслухняних дітей») ?

І дозвольте дещо зауважити, "автоматично очікує на відповідь" але можливо це реторичне запитання; "озвучив свою думку, що не призведе до флуду" - говорите не призведе, "посміялись", просто так?; У інших статтях про Трьох богатирів вказується про прокат в Україні його не відбувалося (в кількох останніх частинах) отож ...; "ряд створених Вами статей і готовий констатувати, що всі вони порушують поняття енциклопедії" але одразу писати ідеальні статті - неможливо, ну хіба що такі досвідчені користувачі як Ви, можливо, але я у Вікіпедії відносно недовго, тому нее можу одразу робити все з енцеклопедичною точність, з дозволу, нагадаю вам (цитую) "Вікіпедія розвивається не тільки завдяки кропіткій праці найактивніших учасників проекту, але і завдяки внеску безлічі тих, хто зацікавився нею — новачків, що часто залишаються анонімними. Кожен із нас колись був «новеньким», зокрема і ті, хто виявився достатньо обережним і зумів вдало уникнути типових помилок. Багато з нас навіть після декількох місяців, а то й років роботи все ще вважають себе новачками. Нове поповнення авторів — це, в перспективі, майбутні члени співтовариства, і вони — наше найцінніше надбання. Ми повинні ставитися до новеньких по-доброму і з терпінням, адже ніщо не відлякує потенційно цінних учасників так, як ворожість або елітизм. Багато новачків швидко освоюються у Вікіпедії і починають упевнено працювати, але деяким бракує знання про Вікіпедію або уміння." і я не виключа що допустив багато помилок, але ...; "Пам'ятайте, будь ласка, що Вікіпедія це не блог, а енциклопедія." - (сарказм) Я-то думав це блог, а ні, відкрили Америку! (далі ні) Я не вважаю Вікіпедію блогом, ніколи не вважав, і не вважатиму! Я завжди пам'ятаю що це Енциклопедія. Ніколи не використовував її як блог. З повагою, Анатолій --Анатолій 16:57, 6 травня 2019 (UTC)

Шаблон «Перекладена стаття»[ред. код]

Якщо ви перекладаєте статтю з іншого мовного розділу вікіпедії, на її сторінку обговорення слід поставити шаблон {{Перекладена стаття}} (параметри див. в документації шаблону). Переклад з інших мовних розділів вікі, це не добре і не погано (якщо чесно, я відношусь до дралоскопу негативно, але це особисте). Суть — дотримання авторського права: статті на вікіресурсах публікуються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike, тобто перебувають у статусі суспільного надбання. Але при перекладі CC BY-SA ви маєте вказати авторів первинного матеріалу. Саме цьому слугує шаблон --93.126.95.15 06:53, 7 травня 2019 (UTC) Це про Кріпі-паста, якщо не зрозуміли. Ну, і на майбутнє ;)

Чад Герлі[ред. код]

Доброго дня. Обґрунтуйте, будь-ласка, ваше скасування перейменування на Герлі, а також скасування моїх виправлень статті. Дякую заздалегідь. --Yuriz (обговорення) 15:40, 26 травня 2019 (UTC)

англ. Chad Meredith Hurley перекладаєтся як Чад Мередіт Херлі (H перекладається як Х, а G як Г (або в рідких випадках Ґ)) --Анатолій 15:46, 26 травня 2019 (UTC)

Ознайомтеся, будь-ласка, з правилами транслітерації українською мовою слів мов германської групи. Підказка: Гамбург, Саксонія-Ангальт, Гекльберрі Фінн, Герберт Веллз, Гаррісон Форд, Гаддінґтон. --Yuriz (обговорення) 15:57, 26 травня 2019 (UTC)
Пане Анатолію! Я дуже чітко поставив Вам питання про причину Вашого скасування мого редагування. Ви не відповіли, скасувавши його повторно, чим започаткували так звану війну редагувань. Це не є добре, і це точно не сприяє покращенню нашого спільного проєкту. Отже, я запитаю ще раз, ще більш конкретно і докладно: на якій підставі Ви скасували (двічі) моє конструктивне редагування, що полягало у наступному:
 • Вилучення непотрібних полів у шаблоні Актор (ця людина справді актор?). Ці поля не мають ніякого смислового навантаження, лише засмічують код сторінки. Крім того, вони і так зайві, бо всі потрібні дані й так мають братися автоматично з wikidata
 • Вилучення неправильної транслітерації «Херлі». Ми тут пишемо не російською, не забувайте про це.
 • Вилучення посилань на Вікіпедію як на джерело інформації. Вікіпедія не є авторитетним джерелом!
 • Заміна знаку «арифметичний мінус» на нормальне тире
 • Заміна росіянізму «в якості» українським еквівалентом
 • Додавання шаблону з питальним знаком до фрази «притягнутий в якості інвестора». Притягнути можна до кримінальної відповідальності, а так, як Ви написали — це, як мінімум, незрозуміло.
 • Виправлення відмінку іменника і прикметника
Я ще раз збираюся відкинути Ваші зміни і повернути статтю до мого варіянту. Якщо Ви і втретє його скасуєте, я звернуся до адміністрації з проханням захистити сторінку або тимчасово заблокувати Вас від редагувань.
Вікіпедія — це не Ваш особистий проєкт, а наш спільний, усіх людей, хто створює скарбницю інформації українською мовою. Він є і буде успішним лише у тому випадку, коли всі редактори дотримуються правил. Закликаю і Вас до того ж. З повагою, Yuriz (обговорення) 19:32, 26 травня 2019 (UTC)

Жахливо, я навіть не коментуватиму це ... Не коментуватиму через вашу нахабність і через те, що ви все одно зробите по-своєму.. --Анатолій 19:35, 26 травня 2019 (UTC)

Відповідаю тут, бо у статті про Ґерманіяверфт то тотальний офтопік. Ні, я так не вважаю. Якщо Вас образив — перепрошую. Просто дуже хотілося б, щоб вікіпедисти не використовували машинний переклад. Ніколи. Бо дуже важко потім «зачищати» — важче, насправді, ніж переклад з нуля писати.
А фразу про лезо Оккама я позичив у Джона Сови, з книги «Представлення знань». Якщо цікавитеся темою — дуже рекомендую. У свій час для мене ця книга стала однією з тих, що формує світогляд. Єдине, що знайти її важко. --Yuriz (обговорення) 19:27, 27 травня 2019 (UTC)
Дякую ! Добре, що Ви пояснили)) --Анатолій 19:30, 27 травня 2019 (UTC)

OpenStreetMap і Вінниця[ред. код]

Пане Анатолію! Можна поцікавитися, навіщо у статті OpenStreetMap карта Вінниці? Ще до того ж у low-res і у растровому форматі? --Yuriz (обговорення) 10:02, 28 травня 2019 (UTC)

Можете прибрати звідти, якщо вважаєте зайвим, не заперечуватиму ) --Анатолій 11:33, 28 травня 2019 (UTC)

До речі можете приєднатись до обговорення у Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції), див. 11 "Інкубатор:" --Анатолій 11:35, 28 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Звертаю вашу увагу на небажаність посилання на дуже прості, загальновідомі поняття - такі як, зокрема, кольори (і деякі інші). Прошу, перегляньте правило ВП:НВ, побачите деякі нюанси, прямо дотичні до ваших останніх редагувань. Бажаю успіхів, Mykola Swarnyk (обговорення) 05:49, 9 червня 2019 (UTC)

Дякую за пояснення! --Анатолій (обговорення) 06:58, 20 червня 2019 (UTC)

Сторінку Піонерський фольклор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Піонерський фольклор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 червня 2019. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 17:38, 9 червня 2019 (UTC)

Сторінку Табірні пісні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Табірні пісні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 червня 2019. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 23:14, 9 червня 2019 (UTC)

Видалення статей[ред. код]

Добридень! Якщо статтю можливо поліпшити на основі джерел і вона не має сумнівів у значимості, но така номінація є хибною. Якщо Ви прогуглите "період застою", то побачите багато підручників/посідників/та іншої спеціалізованої літератури [1]. На сумнівні твердження є шаблони упорядкування, проте перед їх проставлення потрібно упевниться, що стаття має недоліки. У статті Період застою краще використовувати {{Надрядкові запити упорядкування}} там де в основному тексті є суперечки. Однак найкращий варіант, перед проставленням шаблонів, спробувати удосконалити статтю якщо є час. Або написати про недоліки на СО статті. Це допоможе редакторам більш поглиблено вникнути в проблеми у статті чим звичайний шаблон. Тож прохання не ставити на видалення статті які можливо поліпшити, і які не є ОД чи у них немає порушення авторських прав. --『 』 Обг. 06:11, 19 червня 2019 (UTC)

Дякую за пояснення! --Анатолій (обговорення) 12:38, 19 червня 2019 (UTC)

Дякую![ред. код]

Величезне дякую Вам за покращення статті. Якшо можете - прийнміть участь у обговренні Життєпису на Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції). Буду знати майстра. --DestroyedShu Обг 12:14, 27 червня 2019 (UTC)

Будь ласка!Звертайтесь! --Анатолій (обговорення) 13:38, 30 червня 2019 (UTC)

Юрій Винничук[ред. код]

Доброго дня. Ця стаття номінувалася восени минулого року, мої зауваження зроблені у повному об'ємі. По-друге, якщо вам подобається номінувати зроблені сторінки кандидатами у добрі — потрібно толерантно відноситись до інших кандидатів. Можливо десь виникне ситуація «зуб за зуб»: ви потопите його сторінку, а він вашу. Дякую за увагу. --Roman333 (обговорення) 15:59, 2 липня 2019 (UTC)

А Ви зауважували стиль статті? --Анатолій (обговорення) 16:02, 2 липня 2019 (UTC)

Я не хотів нікого ображати, той коментар стосується лише статті, я не мав на меті когось образити. Чесно, Roman333. --Анатолій (обговорення) 16:33, 2 липня 2019 (UTC)

Тут мова не про образи, просто ви не врахували такі моменти у голосуванні.
Я читав декілька творів Винничука, мені дуже подобається цей письменник. Можливо, саме через це я десь не бачу якихось проблем. Плюс я вважаю, що українську тематику треба заохочувати у Вікіпедії. І кандидати у добрі статті є одним з підрозділів цього заохочування. Успіхів. --Roman333 (обговорення) 17:43, 2 липня 2019 (UTC)
Погоджуюся з Вами! Успіхів Вам теж)) --Анатолій (обговорення) 17:50, 2 липня 2019 (UTC)

Доброго дня. Якщо ви голосуєте в розділі «Утримуюсь» і пишите зауваження — це нормально. Якщо зауваження виправлені, то користувач їх викреслює і голосує «За». Проголосувати «Проти» і прибрати зауваження — виглядає якось нелогічно. Можливо ви хотіли викреслити лише перше речення з свого попереднього коментаря? --Roman333 (обговорення) 19:35, 10 липня 2019 (UTC)

Так, можливо, я помилився --Анатолій (обговорення) 11:33, 11 липня 2019 (UTC)

Хто?[ред. код]

Вітаю! А навіщо в статті Кирило Ткачов численні шаблони {{Хто}}?

Вітаю! У статті відсутня преамбула, де б розповідалося, що "Кирило Ткачов (такого-то року народження) — займає такі-то посади...", а цього немає, тому незрозуміло про кого в статті річ. Зробіть преамбулу і заберіть шаблони! (раджу подивитись: Преамбула, Вступ) --Анатолій (обговорення) 11:32, 11 липня 2019 (UTC)

Обговорення[ред. код]

Чому там немає прикладів іноземців? І я зараз суто на мобільному телефоні і мені важко братом участь в таких довгих обговореннях. --Jphwra (обговорення) 14:45, 12 липня 2019 (UTC)

Дякую, за зауваження, додам, найближчим часом! Розумію Вас! --Анатолій (обговорення) 15:29, 12 липня 2019 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Протягом останніх трьох днів ви виконали щонайменше 6 вандальних дій, які містили в собі очищення підсторінок обговорення або вилучення деяких їхніх фрагментів, а також редагування сторінок особистого простору іншого користувача:

Крім того, ви досить зухвало поводитеся із включенням різних шаблонів упорядкування та надрядкових запитів упорядкування в статті (наприклад, у статтях Велика Вітчизняна Війна, Фейкові новини). Також, ваша подекуди агресивна риторика в дискусіях[1] жодним чином не сприяє розбудові адекватних відносин між користувачами (наприклад, якщо вам необхідний відгук про створену вами довідку).

Моя порада: залишайтеся рішучими, але не провокуйте інших користувачів суперечливими редагуваннями, особливо якщо цілком не впевнені в їхній доцільності. Не треба позначати кожний абзац без виносок шаблоном {{джерело?}}, бо, можливо (а так буває доволі часто), теза підтверджується друкованим джерелом чи вебпосиланням, тому наявність приміток не обов'язкова.

Щодо вилучення обговорень: не треба вилучати репліки інших дописувачів, якщо вони за вмістом застарілі чи не стосуються теми; так само не слід вилучати із підсторінок обговорень не вандал ні репліки анонімів. Щодо редагування особистих сторінок користувачів: не робіть цього, бо це не енциклопедичні статті, а особистий простір кожного дописувача. Максимум, що варто там змінити — це замінити перенаправлення на оригінальну назву сторінки. Дякую за розуміння! --  Gzhegozh обг. 21:47, 1 серпня 2019 (UTC)

Дякую за люб'язне пояснення! Надалі обіцяю так більше не робити. ) --Анатолій (обговорення) 11:04, 2 серпня 2019 (UTC)

Дякую за порозуміння! --  Gzhegozh обг. 11:01, 4 серпня 2019 (UTC)
Будь ласка, звернить увагу на продовження вандальної поведінки користувача Анатолій 2000 на сторінці Алла Мелентьєва, де він умисно розпочав війну редагуваннь своєю звичайною провокацією "де джерела", незважаючи не те, що дані в темі були підкріплені друкованим джерелом чи вебпосиланням нижче. --Targetmode (обговорення) 15:30, 7 серпня 2019 (UTC)
Я бачу Вас вгамувати неможливо!? Вже вкотре повторюю: війну правок розпочали ВИ, розставлена шаблонів це не провокація, розставлена доречних шаблонів це не вандалізм, я просто акцентував Вашу увагу на відсутності джерел! І ще раз: якщо є певне твердження, яке не можна перевірити простою логікою, то його треба підтвердити незалежним авторитетним джерелом, щоб легше було перевірити інформацію треба поставити виноску. -- Анатолій (обговорення) 15:37, 7 серпня 2019 (UTC)
 1. ред.№ 25424088

Роман Шумський[ред. код]

Добрий день, яка причина номінації на вилучення статті?--NOSFERATU (обговорення) 13:19, 14 серпня 2019 (UTC)

Добрий день, причина номінування на вилучення статті Роман Шумський, вказана на сторінці номінації статей на вилучення за 14 серпня '019 року, але я повторю у статті немає джерел, немає інтервікі, непоказана значимість за рахунок авторитетних джерел. --Анатолій (обговорення) 13:24, 14 серпня 2019 (UTC)
окрім того стаття номінована на вилучення через 5 (!!) годин після створення --Л. Панасюк (обговорення) 12:43, 16 серпня 2019 (UTC)

Про швидке вилучення Вікіпедія:Стиль викладу[ред. код]

Вітаю.

Не зрозумів вашої номінації на швидке вилучення сторінки Вікіпедія:Стиль викладу. Уважніше вивчайте ситуацію і обставини, перш ніж зробити певну дію. Ця сторінка — заготовка для надзвичайно важливого розділу Вікіпедія:Стиль#Мова_і_стиль, яка ще не написана. Ви могли б вичити сторінку обговорення Обговорення Вікіпедії:Стиль викладу, щоб це зрозуміти, або дослідити які посилання ведуть на цю сторінку.

--VoidWanderer (обговорення) 12:20, 27 серпня 2019 (UTC)

Так, дякую! --Анатолій (обговорення) 12:27, 27 серпня 2019 (UTC)
Добридень @VoidWanderer:. Це пуста сторінка, а не заготовка. Лише вводить в оману, що є таке правило чи проєкт правила. Якщо це дуже важливе правило, то чому на це правило навіть короткого проєкту немає? З 2018 року нічого не змінилося, для чого створена невідомо. Якщо вона буде пустою, то краще хоча б додати м'яке перенаправлення. І взагалі для чого Вікіпедія:Стиль посилається на пусту сторінку? Я не задоволений, бо так можна створити кучу сторінок і сказати, що вони важливі. --『 』 Обг. 18:16, 27 серпня 2019 (UTC)
AlexKozur, на сторінці є короткий опис суті настанови / правила. Можна було б скопіювати і ту заготовку тексту, що нині вміщена у Вікіпедія:Стиль#Мова_і_стиль, але не бачу потреби. Конкретні норми настанови будуть затверджені, коли користувачі організуються і домовляться між собою. Для цього на майбутнє залишена СО, з якою ці користувачі матимуть змогу ознайомитися. --VoidWanderer (обговорення) 18:24, 27 серпня 2019 (UTC)
@VoidWanderer: короткий опис краще, чим нічого.--『 』 Обг. 18:26, 27 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кінь Юлій та великі перегони[ред. код]

Вилучені сторінки після відновлення до особистого простору мають переносити до основного після обговорення. Де можна ознайомитися із висновком про відповідність допрацьованої статті вимогам? --Fessor (обговорення) 12:26, 17 вересня 2019 (UTC)

До речі я б теж із задоволенням подивився б. --GC 007 (обговорення) 13:16, 17 вересня 2019 (UTC)
а що сталося? --Анатолій (обговорення) 13:26, 17 вересня 2019 (UTC)
Та нічого особливого. Просто оскільки Ваша стаття, яка була вилучена і відновлена в Ваш особистий простір, зараз існує(вала), має бути відповідне обговорення і висновок дозволячий її відновлення. Хотілося б поглянути на цей висновок, якщо можливо? --GC 007 (обговорення) 14:34, 17 вересня 2019 (UTC)
навіть не уявляю, про який висновок річ, можливо Вам слід звернутися до когось іншого. --Анатолій (обговорення) 14:37, 17 вересня 2019 (UTC)
Жартуєте? Ось ця стаття (яка сьогодні вилучена знову), автором якої Ви були. Перший раз її вилучили, після чого відновили в Ваш особистий простір. До сьогодні стаття була в загальному просторі, куди Ви її перенесли з особистого простору. Для цього вчинку Вам необхідний відповідний висновок, який був отриманий у відповідному обговоренні. Обговорення про те, щоб винести цю статтю, як зробили Ви, з Вашого особистого простору. Можна це обговорення побачити? З повагою, GC 007 (обговорення) 15:29, 17 вересня 2019 (UTC)
я не розумію ні чого її видалили, ні те яке обговорення я маю показати, можливо Вам все ж варто звернутись до когось іншого? --Анатолій (обговорення) 15:43, 17 вересня 2019 (UTC)
Добре, спасибі. Я вас зрозумів. Успіхів Вам у Вашій нелегкій справі. --GC 007 (обговорення) 22:31, 17 вересня 2019 (UTC)
Дякую, Вам також!

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Щодо шаблонів-запитів на джерела[ред. код]

Гляньте, тут ред.№ 26222990 була заміна запиту на {{джерело}} шаблоном {{Нейтральність?}}. Не нейтрально, це коли пишуть про одного погано, а про іншого добре/замовчують щось. А коли «є однією з лідируючих юридичних компаній України», то цей текст може бути як і не нейтральним, так і правдивим/не правдивим. Тобто, твердження спочатку краще підкріпити джерелами (або видалити), а тоді говорити про нейтральність висвітлення і рівне представлення підтверджених фактів. Десь так. — Alex Khimich 21:56, 4 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за пояснення, я зрозумів! --Анатолій (обговорення) 08:10, 5 жовтня 2019 (UTC)

зауваження щодо добрих намірів[ред. код]

Вітаю, Анатолію!

Якщо якесь запитання не має простої однозначної відповіді, то давайте розгорнуту відповідь. Оцінка питання як "провокативного" diff несе негативне забарвлення, є виявом Ваших миттєвих емоцій, і, очевидно, порушує ВП:ПДН щодо того, хто задає запитання.

Прошу виправити "провокативне" на "складне". Сподіваюся, що Ви просто не помітили порушення ВП:Е та ВП:ПДН.

З повагою,

Юрій Владиславович в) 17:32, 31 жовтня 2019 (UTC).

 • Добре, diff. По-перше, під коментом, по-друге, це Ви так вважаєте, на що маєте право. — Юрій Владиславович в) 17:46, 31 жовтня 2019 (UTC).

(відповідь на першу Вашу репліку):

Дива та й годі! «Оцінка питання як "провокативного" diff несе негативне забарвлення, є виявом Ваших миттєвих емоцій», а у Вікіпедії хіба заборонене висловлювання власної думки щодо будь-чого, до того ж слово «провокативне» — є нейтральним і аж ніяк емоційно не забарвленим. --Анатолій (обговорення) 17:52, 31 жовтня 2019 (UTC)
У Вікіпедії, як у будь-якій культурній спільноті, заборонено висловлювати власну думку щодо користувача, якщо це висловлювання порушує правила спілкування Вікіпедії. Якби усі українці дотримувались цих правил, було би менше конфліктів. — Юрій Владиславович в) 19:37, 31 жовтня 2019 (UTC).

(відповідь на другу Вашу репліку):

Ох, добренько, що хоч на це маю право..! --Анатолій (обговорення) 17:52, 31 жовтня 2019 (UTC)
Ех! — Юрій Владиславович в) 19:37, 31 жовтня 2019 (UTC).
Увы и ах! --Анатолій (обговорення) 19:41, 31 жовтня 2019 (UTC)

Буває))[ред. код]

Ахах. Дякую, що хоч спробували. Сам не один раз вже хотів її виправити, але ні як не доходить))) --Нікалай (обговорення) 18:11, 17 листопада 2019 (UTC)

я спочатку подумав стаття коротенька, роботи на 5 хвилин, а ніт, тому вийшла така кумедія. --Анатолій (обговорення) 18:17, 17 листопада 2019 (UTC)

Пінги[ред. код]

Доброго дня! Мені здається, ви не отримуєте моїх пінгів, тому продублюю тут. Я вам відписав у двох обговореннях, чи могли б ви, будь ласка, прокоментувати на відповідних сторінках або тут?

Дякую! — NickK (обг.) 13:11, 1 грудня 2019 (UTC)

Пояснення[ред. код]

Добридень! Всім уже все сказали і адмін дії виконали. Дещо пояснили на різких сторінках. А тепер щодо Вашого коментаря: навіть якщо користувач неправий і порушує правила не слід писали про його безграмонтість, неуцтво тощо. Зрозумійте будь-ласка, що це лише розпалить більше вогонь конфлікту. Підбирайте чи пояснюйте нейтральними словами і сухими факти (дифи, правила тощо), навіть якщо Ви на 100% праві. --Fosufofiraito Обг. 17:48, 8 грудня 2019 (UTC)

Через (деякі слова було приховано) у Вікіпедії Я правди старатимусь більше не говорити. А Ви (нік Користувача приховано) продовжуйте захищати Користувачів, які відверто наплювали на правила Вікіпедії. Дякую за сумлінну працю! --Анатолій (обговорення) 18:27, 9 грудня 2019 (UTC)
це не дає Вам право поводитися не чемно. Щодо цього є хороша порада від засновника Вікіпедії — Вікіпедія:Не годуйте тролів. --Fosufofiraito Обг. 19:05, 9 грудня 2019 (UTC)

Кров'яний агар[ред. код]

Доброго дня. Анатолій, навіщо ви ставите шаблон про кулінарний тиждень у статтю про кров'яний агар? Ви читали цю статтю? До кулінарії предмет статті ніяк не відноситься. --Yozh (обговорення) 16:53, 25 грудня 2019 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cucciolo gatto Bibo.jpg

За встановлене порозуміння!

  Gzhegozh обг. 15:18, 7 січня 2020 (UTC)

Скасування редагування у Український правопис 2019 року[ред. код]

Доброго дня! Ви скасували моє редагування з аргументом, що воно є вандальним. У цій же статті з тими ж джерелами та тим самим текстом є окремий підпункт Судове оскарження (у описі мого редагування це було зазначено). Це не критика правопису, а юридичне питання його впровадження. У будь-якому разі повторення інформації зайве. Якщо ви не заперечуєте, я видалю абзац знову.--95.91.26.149 11:43, 17 січня 2020 (UTC)

Перепрошую, що одразу не помітив дублювання. --Анатолій (обговорення) 17:12, 17 січня 2020 (UTC)

Стаття.[ред. код]

Добрий вечір! Статтю підправив. Чому я її написав? Та тому що - це один з найпопулярніших магазинів Чернігова, де я живу. Він відомий всім чернігівцям. Я гадаю, це вже заслуговує на те, щоб стаття про нього існувала. Я підправив трохи стиль і додав джерел на ті місця, які Ви вказали. Може ще щось? Щодо назви... Ну так як оце - у форматі «біля дому» - КРАЩЕ переформулювати? Ми ж НЕ переформулюємо гіпермаркет? Супермаркет? Міні-маркет? Універсам? Тут таке ж саме. Ну, якщо не подобається термін - можна залишити просто магазин.... Ок. Якщо ще щось - дайте знати! Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 18:03, 17 січня 2020 (UTC)

Біологічні терміни[ред. код]

Звертаю вашу увагу, що статті про біологічні об'єкти ґрунтуються на науковій термінології і номенклатурі. Хоча терміни з розмовної мови теж можуть бути присутні, але їх не слід тулити у преамбулу, тим більше через кому, цим самим нібито надаючи їм того самого таксономічного статусу, який мають наукові назви. Дуже прошу вас припинити це робити. Якщо маєте відповідного статусу джерела на "косулі", "дикобрази", тощо - їх, будь ласка, в студію, перш ніж «покращувати» текст самих статей. І ще мене зацікавила ваша ворожнеча до слова "черешок". Я щось пропустив? Є вказівки заміняти "черешок" на "ніжка"? Просвітіть мене, будьте ласкаві. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:26, 20 січня 2020 (UTC)

Бачу, ви знов за своє... але так не піде. Спершу, якщо маєте, — література, її аналіз, рівень авторитетності, потім внесення доповнень. Не навпаки. Сприйміть це як легке попередження. Mykola Swarnyk (обговорення) 23:21, 21 січня 2020 (UTC)
Гаразд, пишу ВП:ЗА. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:17, 22 січня 2020 (UTC)

Товариш Анатолій![ред. код]

Ви не туди втулив ботоповідомлення. Співчуваю. Забирай своє злорадство з моєї сторінки --Л. Панасюк (обговорення) 15:12, 2 лютого 2020 (UTC)

Не розумію про яке «ботоповідомлення» й «злорадство» Ви кажете. --Анатолій (обговорення) 15:14, 2 лютого 2020 (UTC)
Також прошу пояснити чому ви обізвали мене ботом, та звертаєтесь на ти, хоч я здається до Вас завжди на ви звертався.. Неввічливо трохи! --Анатолій (обговорення) 15:16, 2 лютого 2020 (UTC)
тому що людина в здоровому глузді як Ви спочатку перегляне історію створення. Боту не сняться електровівці. Знімай-те свою писанину з моєї сторінки --Л. Панасюк (обговорення) 15:25, 2 лютого 2020 (UTC)
дякую --Л. Панасюк (обговорення) 15:37, 2 лютого 2020 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю! Помітив принаймні дві номінації на ШВ (Автентичний текст, Історія Гвінеї-Бісау), що виглядають відверто безглуздими, вибачте на слові. В першому випадку був редирект на нормальну назву, в другому стаття зовсім не дублює зміст статті Гвінея-Бісау, до того ж подібна стаття має право на існування за аналогією до інших подібних статей. Це вже не перший випадок, коли Ви невдало намагаєтесь номінувати статті на вилучення, тож, може, Вам краще поки взагалі утриматись від подібних дій. Але це Ваша справа. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 18:51, 15 лютого 2020 (UTC)

Прошу вибачення! Надалі обов'язково буду уважнішим.--Анатолій (обговорення) 19:32, 15 лютого 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Оце редагування ред.№ 27261395 при номінації статті містить у вигляді трикрапки евфемізм нецензурного вислову, який адміністратор, що підбивав попередній підсумок, міг би сприйняти щодо себе. Будь ласка, надалі утримайтеся від негативно забарвленої лексики на сторінках обговорень. --Brunei (обговорення) 20:29, 15 лютого 2020 (UTC)

Почнемо з того, що крапки, насправді, дві. Придивіться! „якогось .. дива“ коли я так написав не мав на увазі жодних евфемізмів нецензурних висловів, лише хотів показати запинку від нерозуміння та здивування, висловлював свої емоції текстом. До того ж фраза „якогось дива“ вживається в літературі, наприклад у повісті Г. Тютюнника «Климко»: „Висидів цілісіньку зиму на печі, подурнішав дід, то кортить якогось дива начуватися,щоб мізки розворушить...“, і зовсім не має під собою нецензурних натяків. Але надалі я буду ще обережнішим, бо деякі користувачі люблять нерозібравшись звинувачувати всіх підряд... --Анатолій (обговорення) 21:01, 15 лютого 2020 (UTC)
Ви могли не мати нічого поганого на увазі, але деякі користувачі схильні вбачати у тексті натяки на себе. Просто прошу Вас писати коментарі більш лаконічно та однозначно. В номінації варто вказувати конкретні причини, обґрунтовані посиланнями на правила. Лірика зайва. --Brunei (обговорення) 22:57, 15 лютого 2020 (UTC)

шаблони[ред. код]

Доброго вечора. Помітив ваше редагування у статті Фабрика Бачевських. Дуже дякую, але, мабуть, ви не помітили, що версія статті, перед вашим редагуванням, була затверджена патрульним, у відповідності до основних вимог до ВП:ПАТ. Це між іншим. Але головне в тому, що стаття зараз знаходиться, як кандидат, на ВП:ВИЛ, де вирішується її доля, в тому числі і її значимість/незначимість для Вікіпедії, а тому шаблон, на кшталт цього - {{значимість}} - просто зайвий. Як і інші, які просто некорисні щодо цієї статті. Шаблон {{без виносок}} ставиться, коли походження тверджень незрозумілі через дуже велику кількість джерел. А шаблон {{без наголосу}} коли назва статті потребує наголосу через неочевидність. Тому утримайтеся, будь ласка, від нагромадження статті зайвими (і непотрібними, на мою думку) шаблонами. --Flavius1 (обговорення) 20:53, 21 лютого 2020 (UTC)

Питання від Юрій Білущак (11:03, 1 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня, хочу у Вас проконсультуватись стосовно добавлення фотографії на сторінці Білущак Юрій Ігорович --Юрій Білущак (обговорення) 11:03, 1 березня 2020 (UTC)

Доброго дня! Так, будь ласка, запитуйте усе, що треба, не соромтеся, чим зможу допоможу. --Анатолій (обговорення) 13:52, 1 березня 2020 (UTC)

Питання від Хозінський Володимир Олександрович (14:06, 16 березня 2020)[ред. код]

як правильно оформити сторінку та запустити її в пошукову систему --Хозінський Володимир Олександрович (обговорення) 14:06, 16 березня 2020 (UTC)

див. [[[Вікіпедія:Сторінка користувача|ВП:СК]]

Подяка[ред. код]

Натхнення та успіхів!

Вклоняюся за Ваш внесок до вікіпедії! Укотре переконався, який світ тісний, коли шукав фото готелю «Асторія» на Ісакіївській площі Петербурга й побачив, що Ви саме пишете про пам'ятник Миколі Першому. Нехай цей «Вершник» Кандинського символізує естетику, силу тіла та духу і надихає до нових вершин! --Friend (обг.) 15:37, 1 квітня 2020 (UTC)

Дякую Дякую Й Вам усього найкращого! --Анатолій (обговорення) 15:41, 1 квітня 2020 (UTC)

Правопис 2019[ред. код]

Доброго дня, сьогодні ви скасували мою правку в статті Український правопис 2019 року де слово "Проект" було замінене мною на слово "Проєкт" згідно нового правопису, ви не тільки скасували мою правку але й пафосно написали "Скасування вандального редагування № 27603916", просто цікаво пане Анатолій дізнатися логіку ваших міркувань та дій... Account Phone (обговорення) 14:18, 2 квітня 2020 (UTC)

Вітаю! Наскільки мені відомо, обговорення щодо застосування нового правопису у Вікіпедії триває, а не остаточно завершилось. Та оскільки я проти застосування нового правопису в УкрВікі, то я скасував Вашу, з мого погляду, вандальну, а з Вашого абсолютно правильну, потрібну й законну, правку. Поки триває обговорення нумо не сперечатися! Й застосовувати старий добрий правопис! З повагою --Анатолій (обговорення) 14:48, 2 квітня 2020 (UTC)
Ваша позиція мені зрозуміла, Анатолію, ваше редагування мені не сподобалось не по суті, а по формі, адже ви фактично оголосили мене вандалом... кому ж таке сподобається... ну то таке... відносно суті то також маю великі сумніви у доцільності нового правопису 2019, проте не знав, що його можна, так би мовити, саботувати, тож бо не використовувати... Надайте мені будь ласка посилання у Вікіпедії де проходить обговорення з приводу впровадження правопису 2019, хотілося б почитати думки користувачів... – Account Phone (обговорення) 11:21, 7 квітня 2020 (UTC)
Ось, будь ласка. P.S. Я особисто коли вживаю термін „вандальне редагування“ оцінюю саме редагування, а от коли кажу „користувач-вандал“ оцінюю самого користувача, який з певною регулярністю робить вандальні редагування в яких не помічаємо хоч якоїсь логіки. --Анатолій (обговорення) 12:14, 7 квітня 2020 (UTC)
Дякую за посилання, все прочитав і жахнувся розколу в думках українських користувачів, мабуть ця ситуація ще не скоро вирішиться, думаю буде правильним залишити всі слова як вони вже є у статтях, тобто якщо первинно у статті "проект" то нехай так, а якщо хтось створив статтю і використав "проєкт", то не хай і так... Оскільки я своїм редагуванням порушив статус-кво, то рахую ваші дії зі скасування законними, претензій до вас не маю, таке собі невеличне непорозуміння... Будем знайомі, Анатолію, всього вам доброго! – Account Phone (обговорення) 12:56, 7 квітня 2020 (UTC)
Навзаєм! --Анатолій (обговорення) 13:15, 7 квітня 2020 (UTC)

Статус Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. — Iruka13 17:59, 16 квітня 2020 (UTC)

Статус Файл:Elephant (слон).png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Elephant (слон).png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. — Iruka13 18:00, 16 квітня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Sharhz na Lenina.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Sharhz na Lenina.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 18:38, 16 квітня 2020 (UTC)

Чудовий шарж, шкода, що буде вилучений... --Τǿλίκ 002 (обговорення) 05:03, 17 квітня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). — Iruka13 11:51, 17 квітня 2020 (UTC)

Щиро дякую Вам за спам! Все було ясно вже після завантаження файлу. Там сказано: автор Я! Усе! Досить переслідувань! Це не додає бажання працювати! --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:57, 17 квітня 2020 (UTC)

Файл Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Скріншот чату у деякому месенджері.png, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 квітня 2020. Що ще можна зробити? --— Iruka13 12:00, 17 квітня 2020 (UTC)

Фемінітиви[ред. код]

щось там не те замість Е йде літера Н. --Jphwra (обговорення) 18:35, 21 квітня 2020 (UTC) Втаю! Де саме? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 18:42, 21 квітня 2020 (UTC)

Вандальна правка?[ред. код]

Добрий вечір! Що Ви мали на увазі, коли написали оце? Я просто бачив кілька користувачів, що проект заміняють на проєкт. Я так розумію, що Ви - ЗА проект? Так? А у чому тоді вандальна правка? І чому не Ваша вандальна? Я бачив, що за новим проектом правопису має бути саме проЄкт. Див, принаймні сюди - Український правопис 2019 року. Так, там у самій статті ще проект, але ж то і Ви можете виправити, якщо ДОТРИМУЄТЕСЯ правопису, а не порушуєте його. І до речі, якщо Ви вже так відстоюєте написання проект, то на основі чого? --Nickispeaki (обговорення) 17:56, 22 квітня 2020 (UTC)

Обговорення щодо застосування у УкрВікі нового правопису ще триває, тому поки користуємося старим. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:30, 23 квітня 2020 (UTC)

Питання від Sofiia Savchuk (19:54, 29 квітня 2020)[ред. код]

Привіт! Зареєструвалася, бо хочу перекласти одну важливу для музикантів статтю, яка є лише італійською та французькою. З чого варто почати? Буду дуже вдячна за відповідь. --Sofiia Savchuk (обговорення) 19:55, 29 квітня 2020 (UTC)

Вітаю! Переклад варто почати з назви, вона має бути якомога точнішою й правильною. [Зазначу також, що перекладати можна почати в чернетці чи пісочниці, а потім створити статтю й перенести текст туди.] Потім треба перекласти преамбулу (вступ), в якій доречно буде вказати переклад в дужках й за допомогою шаблону (Шаблон:Lang-fr і подібних). Потім можна перекласти назви розділів, вони мають бути точними, нейтральними, енциклопедичними (як і вся інформація у статті). Потім перекладіть текст розділів, перегляньте переклад, виправте помилки. Наступний етап -- перенесення приміток, можна також пошукати україномовні авторитетні джерела й додати як виноски (якщо це доречно) або посилання. Думаю все ясно, але якщо Ви щось не зрозуміли, пишіть, я зрадістю Вам усе поясню! --Τǿλίκ 002 (обговорення) 03:03, 30 квітня 2020 (UTC)

Велике прохання[ред. код]

додавайте інтервікі до своїх статей, добре? Бо я трохи задовбався, ви ж не перший рік редагуєте --Jphwra (обговорення) 17:14, 4 травня 2020 (UTC)

Вітаю, пане Jphwra! Дякую за пораду! Обов'язково додаватиму інтервікі до своїх статтей. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 17:17, 4 травня 2020 (UTC)

Вася Пупкін[ред. код]

 • Доброго здоров'я.
 1. Згідно з ВП:АД «Пости, повідомлення й статті у вікі, форумах, блогах і Usenet не повинні використовуватися як первинні або вторинні джерела <...> персональні блоги й веб-сайти, книги, видані за рахунок авторів, як правило, не є прийнятними джерелами».
 2. У тому ж ВП:АД прописано, як посилатися на офлайнові джерела; щонайменш треба зазначити сторінку. Тому шаблон про відсутнє джерело має бути виставлений.

Дякую за розуміння. —NachtReisender (обговорення) 18:30, 6 травня 2020 (UTC)

Дякую за моніторинг внеску! --Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:53, 12 травня 2020 (UTC)

Етикет обговорень[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, дотримуйтесь етикету обговорень, зокрема у цьому редагуванні, обговорюйте статті, а не особистості користувачів. Будь-який перехід на обговорення особистостей не вітається у Вікіпедії і створює зайву напругу. yakudza 15:40, 11 травня 2020 (UTC)

Вітаю, дякую. Обов'язково врахую Ваше зауваження. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 09:51, 12 травня 2020 (UTC)
Дякую. Тим не менше, ще раз хочу налогосити, що будь-які особисті випади у Вікіпедії поза правилами. В т.ч. і той, що був прихований вашим опонентом. yakudza 12:43, 12 травня 2020 (UTC)
Гарад, я Вас зрозумів. --

Вікіпедія:Статті, що необхідно поліпшити/Заготовка[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, уважно перевіряйте перед номінуванням на вилучення. Ви ледь не вилучили заготовку (шаблон) щоденних сторінок з надуманих причин. Дякую — NickK (обг.) 12:22, 13 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Бузкова неділя[ред. код]

Дякую за участь у Бузковій неділі! Обіцяний браслет перешлю, коли буде можливість. Надішліть поштові дані вікіпоштою, будь ласка. --Anntinomyобг 09:16, 22 травня 2020 (UTC)

Приємно, що оцінили мою працю. Не вважайте це нечемністю, але можна відмовиитись? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 06:19, 27 травня 2020 (UTC)
Звісно, це ваше право :) --Anntinomyобг 14:45, 27 травня 2020 (UTC)
) --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:51, 28 травня 2020 (UTC)

Благодійна Україна – 2018[ред. код]

Вітаю! Щось Ви погарячкували: стаття Національний конкурс «Благодійна Україна» - основна для статей на кшталт Благодійна Україна – 2018, тобто, за роками. --Mcoffsky (обговорення) 18:17, 5 липня 2020 (UTC)

А навіщо взагалі всі ці статті за роками? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:04, 7 липня 2020 (UTC)

Критерії[ред. код]

Вітаю Анатолію! Ви прийняли участь в обговоренні критеріїв значимості, проте здається я вас не запрошував до участі в затвердженні більш давнього та виваженого варіанту критеріїв значимості спорту. Тож запрошую висловитися на сторінці тут.--Yasnodark (обговорення) 13:51, 8 липня 2020 (UTC)

Дякую за запрошення! Вже коротко висловився. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:17, 8 липня 2020 (UTC)

Питання від AndISOV (16:31, 12 липня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, яким чином мені оформити файл логотипа Українського таємного університету, якщо я зробив його у векторному варіанті із фото "старої печатки". Адже автоматично цей файл було номіновано на вилучення --AndISOV (обговорення) 16:31, 12 липня 2020 (UTC)

Вітаю! На жаль, я не розбираюся в оформленні файлів. Прошу Вас звернутись до когось іншого. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 14:25, 14 липня 2020 (UTC)

Дякуємо за участь у Тижні птахів! І просимо пройти опитування[ред. код]

Доброго дня!

Від імені організаторів дякую вам за внесок у Тижні птахів у Вікіпедії, який пройшов у червні.

Щоб ми могли поліпшити проведення схожих проєктів у майбутньому, ми були б дуже вдячні, якби ви знайшли п'ять хвилин для заповнення опитування для учасників Тижня. Опитування можете відкрити за цим посиланням.

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:07, 14 серпня 2020 (UTC)

Питання від Euli10 (15:02, 6 вересня 2020)[ред. код]

Хочу внести запис , але не розумію як . Дякую. --Euli10 (обговорення) 15:02, 6 вересня 2020 (UTC)

Питання від Анна Зборовская (10:10, 11 вересня 2020)[ред. код]

Доброго дня . Допоможіть мені будь ласка створити сторінку на Вікіпедії , але я напевно вже правильно створила , скажіть будь ласка , як добавити фото до біографії ? --Анна Зборовская (обговорення) 10:10, 11 вересня 2020 (UTC)

Питання від Олексій Кучер (09:05, 1 жовтня 2020)[ред. код]

Добрий день, я пишу про лоукост подорожі для українців, як найефективніше я може бути тут корисним?

Дякую,


Олексій --Олексій Кучер (обговорення) 09:05, 1 жовтня 2020 (UTC)

@Олексій Кучер: Вітаю! Вікіпедії однозначно на користь створення якісних нових статтей. Ось деяка сторінка, яку можете почитати ВП:Мета. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:16, 3 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Andrii Denkovych (07:09, 5 жовтня 2020)[ред. код]

Добрий день, я редагував сторінку, а зміни всі пропали. Чи можете Ви повернути всю інформацію? Я щось не можу розібратися з інтерфефсом сайту.

Зміни були внесені 2 жовтня --Andrii Denkovych (обговорення) 07:09, 5 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Andrii Denkovych (06:28, 6 жовтня 2020)[ред. код]

Доброго дня, я створив сторінку з біографією Демковича Андрія Євгеновича. Але не знаю як її опублікувати. Допоможіть, будь ласка, це зробити --Andrii Denkovych (обговорення) 06:28, 6 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Wikitextinfo (16:00, 14 жовтня 2020)[ред. код]

Вiтаю!

Як я можу розпочтати нову сторiнку публiчноï особи та наповнювати ïï, дякую. --Wikitextinfo (обговорення) 16:00, 14 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Guest v9 (16:27, 14 жовтня 2020)[ред. код]

Здраствуйте! а как создать свою биографию --Guest v9 (обговорення) 16:27, 14 жовтня 2020 (UTC)

Удмуртські літературні альманахи[ред. код]

Джерело вказане унизу статті. Там все прекрасно видно Первые А. «Ми вормомы» — «Мы победим» (1931 на удм. и рус. языке)..., що відповідає складеній тезі у статті Перший альманах вийшов ще 1931 року удмуртською та російською мовами. Це не дослівно скопійована фраза! Навіщо та примітка там, якщо вже є спеціальний розділ "джерела"? --Flavius (обговорення) 13:02, 17 жовтня 2020 (UTC)

Питання від EvsyukovaLyubov (20:54, 5 листопада 2020)[ред. код]

Потрібна допомога по написанню математичної формули --Evsyukova Lyubov (обговорення) 20:54, 5 листопада 2020 (UTC)

@EvsyukovaLyubov:
— усе це та багато іншого можна всавляти до статей за допомогою спеціального інсрумента "Математична формула".

Питання від EvsyukovaLyubov (09:21, 8 листопада 2020)[ред. код]

Як написати статтю, яка була вилучена? --Evsyukova Lyubov (обговорення) 09:21, 8 листопада 2020 (UTC)

@EvsyukovaLyubov: Яка саме стаття? Ніяк, але її можна вівдновити. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 18:51, 16 листопада 2020 (UTC)

Питання від Starling4447 (18:46, 16 листопада 2020)[ред. код]

А чому мої редагування виправляють? --Starling4447 (обговорення) 18:46, 16 листопада 2020 (UTC)

@Starling4447: Які саме? Ймовірно, Ви допустили якісь помилки чи порушили правила. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 18:50, 16 листопада 2020 (UTC)

Емма Голдман[ред. код]

Доброго вечора!

Звертаю увагу на Обговорення:Емма Гольдман#перейменування (01:20, 12 листопада). Воно, разом з аргументами 217.239.165.186 (16:07, 11 листопада), містить моє невеличке дослідження на Ваше запитання: "Треба визначити, яке написання домінує серед україномовних джерел" (15:10, 15 листопада).

Буду вдячний, якщо Ви використаєте моє дослідження, чи перенесете його до Вікіпедія:Перейменування статей/Емма Голдман → Емма Гольдман. На жаль, у мене довічний бан: ВП:ПЗВ130.

З повагою,

Yuri V. в) 21:19, 17 листопада 2020 (UTC).

Переніс. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:58, 18 листопада 2020 (UTC)
Дякую. — Yuri V. в) 10:28, 19 листопада 2020 (UTC).

м

Порушення авторських прав у статті Вінницький хімічний завод[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Вінницький хімічний завод, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://vezha.vn.ua/skelet-himichnogo-dynozavra-zhyttya-i-postapokalipsys-vinnytskogo-himpromu-fotoreportazh/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Вінницький хімічний завод.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Вінницький хімічний завод, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 17:31, 19 листопада 2020 (UTC).

Питання від Mihael rud (20:47, 28 листопада 2020)[ред. код]

Доброго дня, мені б хотілося дізнатися більше про додавання шаблонів, таблиць та посилання, і в цілому про створення статей - інколи додаючи назву статті воно висвітлює що такої статті не створенно, це повязано не тільки з україномовними посиланнями на статті. Дякую --Mihael rud (обговорення) 20:47, 28 листопада 2020 (UTC)

@Mihael rud: Довідка:Шаблони (Вікіпедія:Шаблони), ВП:Таблиці, Вікіпедія:Посилання на багатозначні статті, ВП:Посилання (ВП:Посилання), Довідка:Примітки, Довідка:Створення нової статті, Вікіпедія:Стиль. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:35, 29 листопада 2020 (UTC)

Питання від GoriLaz1981 (00:28, 7 грудня 2020)[ред. код]

Доброго дня, не підкажете як зробити так щоб стаття була відпатрульована. --GoriLaz1981 (обговорення) 00:28, 7 грудня 2020 (UTC)

@GoriLaz1981: Вікіпедія:Патрулювання, Вікіпедія:Патрулювання сторінок. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 09:10, 7 грудня 2020 (UTC)

Питання від Тарас Сарафин (12:27, 10 грудня 2020)[ред. код]

Доброго дня ! Підкажіть будь ласка як можна змінити мову статті у Вікіпедії?? Буду Вам дуже вдячний! --Тарас Сарафин (обговорення) 12:27, 10 грудня 2020 (UTC)

@Тарас Сарафин: Не зовсім розумію про що Ви. В УкрВікі статті пишуться українською. Якщо стаття є кількома мовами можна її переглянути за посиланням з ліва під розділом Інструменти у розділі Мова. (див. Вікіпедія:Інтервікі)--Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:42, 10 грудня 2020 (UTC)

Питання від 12 steps (00:19, 16 грудня 2020)[ред. код]

я опублікував переклад статті з англійської, як мені зрозуміти, що вона опублікована? --12 steps (обговорення) 00:19, 16 грудня 2020 (UTC)

@12 steps:Якщо Ви її опублікували, то вона опублікована. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 10:50, 16 грудня 2020 (UTC)

Відповіді користувачам[ред. код]

Привіт! Звертаю вашу увагу, що коли відповідаєте користувачам на цій сторінці, то їх треба пінгувати (тобто давати посилання на їхнє ім'я користувача) — новачки не конче вміють користуватися списком спостереження, а так людина отримає сповіщення і певніше побачить вашу відповідь. Ви можете увімкнути собі в бета-функціях новенькі «Інструменти обговорення», якщо ще ні, — так це буде значно легше робити. -- Ата (обг.) 10:18, 19 грудня 2020 (UTC)

Ок. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 15:04, 19 грудня 2020 (UTC)

Абсольвенти і випускники[ред. код]

Мені трохи дивний ваш тон про «маячню» та інші речі. Якщо є сильна ненависть, роздратування, обурення (нахабність, надмірна прискіпливість, нетерпимість) щодо якоїсь теми — може краще утриматись від редагування статей подібної тематики, а не бігти зараз з прапором «нищити ворога». Термін не використовується щодо сучасної державної школи в Україні, але є ж маса історичної, дослідницької літератури, зрештою є заклади поза межами України. Наведений приклад ужитку в Пласті - мабуть наймасовішій молодіжній організації. Чому одразу «маячня»? Mykola Swarnyk (обговорення) 21:29, 19 грудня 2020 (UTC)

Вилучені мною твердження порушують правила української мови та правила вікіпедії ВП:НТЗ та ВП:СТИЛЬ. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 22:39, 19 грудня 2020 (UTC)
А додані вами репліки порушують ВП:НО. Порушення стилю та вашої точки зору якимось чином виправдовує образи і приниження, плюс ВП:ВР? Нащо ви вилучили текст і джерела вже після початку обговорення на СО статті? Це напружує, стиште трошки ваш запал. Конкретно, ви порушили п.3 і п.6 ВП:НО. Коли виникне бажання вибачитись - радий буду дальшому спілкуванню щодо змісту статті. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:18, 20 грудня 2020 (UTC)

Питання від Makaran999 (13:54, 23 грудня 2020)[ред. код]

привіт, я хтів зробити статтю про Synchrodogs, www.synchrodogs.com --Makaran999 (обговорення) 13:54, 23 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! @Makaran999: сумніваюсь, що у цього є значимість. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 06:02, 29 грудня 2020 (UTC)

Питання від Рудик Яна (18:24, 28 грудня 2020)[ред. код]

А як мені додати себе в вікіпедію ???? --Рудик Яна (обговорення) 18:24, 28 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! @Рудик Яна: що ви маєте на увазі під „додати себе в вікіпедію“ і яка у цього мета? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 06:00, 29 грудня 2020 (UTC)

Питання від Кісліцова Людмила (17:42, 19 січня 2021)[ред. код]

Доброго вечора. Скажіть будь ласка, тут є тема "Вимирання коралів", але про це нічого не написано. Я можу написати свою статтю? --Кісліцова Людмила (обговорення) 17:42, 19 січня 2021 (UTC)

Доброго! @Кісліцова Людмила:, якщо тема значима, подібної статті нема, є авторитетні джерела, то можна сміливо писати статтю. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 17:52, 19 січня 2021 (UTC)

Верблюжина[ред. код]

Шо це за стаття? Допишіть її чи перенесіть в словник -- Usik64 обговорення 17:54, 19 січня 2021 (UTC)

Вітаю! Це стаття-заготовка. Пробачте, але я не є автором цієї статті. Автор: Viktor Legend. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 17:56, 19 січня 2021 (UTC)

Питання від Nataliia Zinchenko (14:57, 23 січня 2021)[ред. код]

Привіт. Як створити сторінку у Вікіпедії? --Nataliia Zinchenko (обговорення) 14:57, 23 січня 2021 (UTC)

Вітаю! @Nataliia Zinchenko:, насправді, дуже легко: Вікіпедія:Створити статтю. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 16:51, 24 січня 2021 (UTC)

Нові райони[ред. код]

Шановний колего. Обговорення завершене. див. Вікіпедія:Кнайпа (політики)#Попередній підсумок щодо створення чи продовження статей про райони та там же Остаточний підсумок (вашу репліку ви можете прибрати: взагалі голосування проводиться з аргументацією). З пов. --De Riban5 (обговорення) 13:38, 7 лютого 2021 (UTC)

Ясно. Дякую. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 13:39, 7 лютого 2021 (UTC)

Діагор Мілоський[ред. код]

Вітаю! Дякую за доповнення, завжди дуже добре, коли є посилання на україномовні джерела. Я, правда, думаю переробити цю статтю, бо в порівнянні з німецькою вікі, дані в рувікі доволі убогі, шкодую, що зразу в німців не подивився. Але моя переробка, звичайно, ніяк не зачепить вашого доповнення. З повагою, --Romanbibwiss (обговорення) 19:23, 9 лютого 2021 (UTC)

Вітаю! Дякую й Вам :) --Τǿλίκ 002 (обговорення) 14:50, 11 лютого 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

 1. File:Consultant-wordpress-antibes.gif
 2. File:Elephant_(слон).png
 3. File:Дорога_в_Москву.jpg
 4. File:СРСР_КАРИКАТУРА.jpg
 5. File:Смайлики_у_Месенджері.png
 6. File:Флешки.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:18, 26 лютого 2021 (UTC)