Обговорення користувача:Бровар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

нононо[ред. код]

і не подумайте. Борітеся --Л. Панасюк (обговорення) 15:50, 4 липня 2020 (UTC)

Сторінку 1950 у відеоіграх номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1950 у відеоіграх, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 липня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 21:57, 10 липня 2020 (UTC)

Сторінку 1948 у відеоіграх номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1948 у відеоіграх, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 липня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:07, 10 липня 2020 (UTC)

Сторінку 1947 у відеоіграх номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1947 у відеоіграх, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 липня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:08, 10 липня 2020 (UTC)

Перепрошую за номінації, зустрів статті серед надкоротких, не звернув увагу, хто автор. Проте з ними давно час щось зробити, бо вони в поганому стані й без джерел.--Brunei (обговорення) 22:34, 10 липня 2020 (UTC)

Подяка[ред. код]

Дякую шановному @Бровар: за створення сторінки Українська Далекосхідна Республіка та відстоювання назви цього державного утворення саме як Українська Далекосхідна Республіка. Для мене, як для українця Росії (хоча до Далекого Сходу, ані я, ані мої пращури, наскільки мені відомо, не мали відношення), саме існування Української Далекосхідної республіки в історіографії є дуже важливим та, на мою думку, беззаперечним. Навіть моя дебютна книга [1] була оформлена у кольори прапора Української Далекосхідної республіки, як данина моєму (як українця Росії) корінню. Тому ще раз дякую Вам за Вашу роботу у "Вікіпедії" та відстоюванні Української Далекосхідної республіки. Проте, на жаль, вимушений висловити й розуміння Вашої ситуації (почитав на кількох гілках Ваші аргументи та аргументи Ваших противників, й, схоже, наступним кроком в українській "Вікіпедії" видалять статті про УНР та ЗУНР...): я зіткнувся з цим, під час боротьби проти видалення створеної мною сторінки про Нікіту Вікторовича Романова - на жаль, на жодному рівні цієї Недовестіпедії, навіть у Арбітражному комітеті, не можна довести найбільш зрозумілі та банальні речі... У той же час тут нікому немає діла до сторінок, які 9,5 років залишаються просто неперевіреними (наприклад: Харламовець), що говорить про далеко не однаковий підхід до критеріїв значущості та взагалі редагування статей... Саме тому ще у 2018-му я залишив проект (докладніше причини описав тут Користувач:Djohnni). Проте Ваш випадок, тобто випадок, коли саме існування УДСР ставлять під сумнів, змусив мене висловити свою позицію, зокрема, на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/20_березня_2020#Українська_Далекосхідна_Республіка, адже, схоже, цей сайт скочується у ще більшу прірву та незабаром буде заперечувати саме існування України!.. Також я подав запит до Український інститут національної пам'яті, приклав у додатках текст сторінки "Українська Далекосхідна Республіка" від 24 грудня 2019 року та просив надати пояснення: чи відповідають факти, викладені у статті, історичній реальності, та чи існувала Українська Далекосхідна Республіка взагалі. Тож, сподіваюся, у разі надання відповіді інститутом, це буде достатнім аргументом для прихильників "Українського далекосхідного руху", для повернення назви сторінці (проте не факт...). З повагою, --Djohnni (обговорення) 12:51, 18 липня 2020 (UTC)

@Djohnni: звернення краще було керувати до Інституту історії НАН України: УІНП - це центральний органи виконавчої влади, він не вправі тлумачити такі речі. --Юрко (обговорення) 13:01, 18 липня 2020 (UTC)
Український інститут національної пам’яті (далі - Інститут) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури і який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу. <...> Основними завданнями Інституту є: реалізація державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу, а саме: організація всебічного вивчення історії українського державотворення, етапів боротьби за відновлення державності та поширення відповідної інформації в Україні та світі; <...> популяризація історії України, її видатних особистостей; подолання історичних міфів.

[2]

@Djohnni: чи я полемізую? Чекатиму на відповідь --Юрко (обговорення) 16:53, 18 липня 2020 (UTC)
 • Шановний @Бровар: перепрошую, що довго не відповідав. Лише позавчора отримав відповідь від НАН України щодо Українська Далекосхідна Республіка. На жаль, відповідь не дуже втішна. Але, як обіцяв, публікую тут посилання на матеріал з усіма відповідями офорганів щодо УДСР. [3] Djohnni
  @Djohnni: Дякую за проведену роботу. Єдине що, доктор Верстюк не є чиновником, він є науковцем. Він надав дійсно детальну відповідь, як того й вимагає наукова етика. Наука встановлює найбільш близьку до істини модель світу та його частин. Ця модель може комусь особисто психологічно не подобатися, але кращої в нас нема. На неї й має орієнтуватися Вікіпедія. Відсутність якихось досліджень не є відмовкою для вигадування приємних історій. З повагою, --Brunei (обговорення) 16:08, 10 грудня 2020 (UTC)
  @Djohnni:, дякую за оприлюднену відповідь. Щодо процедури, то писав Вам одразу - УІНП не даватиме на це відповіді, знаю це з практики. Ви гарна людина, з українською душею, але не варто розкидатись звинуваченнями - я не менше Вашого б хотів, аби ми могли писати "УДР", але українці не можуть будувати історію на вигадках, як московити. Пропаганда - так, але, Вікіпедія не є її майданчиком. --Юрко (обговорення) 17:04, 10 грудня 2020 (UTC) Помилився з пінгом, тому ще раз @Djohnni:--Юрко (обговорення) 17:06, 10 грудня 2020 (UTC)
 • @Djohnni:, дуже Вам дякую за Вашу роботу, на жаль результати цілком очікувані для мене, адже курс України вже розвернувся на Росію, і тому підіймати такі питання в нас тепер під забороною. Бо не дай Боже насолити російській владі. Думаю, якби такий же запит був зроблений при В'ятровичу - відповідь була зовсім інша. Така ж ситуація і в українській вікіпедії, все поступово і повільно переписується на московський лад, на жаль.--Бровар (обговорення) 17:50, 12 грудня 2020 (UTC)
  Відповідь була б аналогічна. Чи Ви не листувались з УІНПом?--Юрко (обговорення) 19:28, 12 грудня 2020 (UTC)
  Бо раніше на укр. вікі не пересідлували за заперечення російської точки зору по історії і проукраїнську позицію, тому в цьому і не було потреби. Адже джерел для існування статті я і так навів вдосталь.--Бровар (обговорення) 19:39, 12 грудня 2020 (UTC)
  Серед нас є люди з УІНПу. Як вважаєте, чому вони не стали на захист Вашої версії?--Юрко (обговорення) 20:11, 12 грудня 2020 (UTC)
 • Хто саме?--Бровар (обговорення) 08:44, 13 грудня 2020 (UTC)
  @Юрко Градовський: "Спеціаліст з українських визвольних змагань 17-21 рр. в нас зараз у відпустці, а тема мало вивчена", - приблизно так мені пояснили в УІНП, чому надали саме таку відповідь-відфутболювання. Як на мене, така позиція, як й лист НАН, не є, власне, ґрунтовним, й я так й не зрозумів чому Мліївська республіка - історіографічний термін для України, а Українська Далекосхідна республіка - ні (адже та ж НАН визнає що далекосхідних рух нагадував Центральну Раду УНР до проголошення III Універсалу, але не визнає не тільки саму республіку, а навіть історіографічний термін Українська Далекосхідна республіка).
Загалом же, наскільки я розумію, тема УДСР непопулярна - до 2014-го ніхто не хотів сваритися з Росією та наче зазіхати на її територію (а саме так навіть тогочасна російська пропаганда могла б трактувати, наприклад, святкування в Хабаровську та Києві 90-річчя утворення УДСР), після 2014-го же підіймати цю тему з одного боку запізно (адже архіви на території Росії, й навряд чи представники того ж УІНП зможуть отримати до них вільний доступ, не ведучи якусь конспіративну роботу), з іншого боку це не вигідно й самій Україні (українському політикуму, українській діаспорі), бо існує стереотип, що українці Росії - дуже пасивні, тому можна їх вважати українцями третього сорту (де-факто саме так ставляться до найбільшої української діаспори світу), а існування цілої української республіки на території сучасної Росії може розбити цю міфологію.
+ визнання Україною УДСР могло б потягнути інші наслідки. Наприклад, ті українці Росії, дідусі та бабусі яких народилися на території УДСР, могли б претендувати на українське громадянство за "правом землі та крові" (наразі це право мають тільки ті, хто, чиї батьки або бабусі/дідусі народилися на територіях України, ЗУНР, УРСР, УНР, в той же час багато українців діаспори, в яких дідусі народилися не в Україні, такого права не мають), а українська влада цього не хотіла та не хоче (досі не створено жодної програми репатріації українців). Тож мала ступінь дослідженості, политичні мотиви та небажання системно працювати з діаспорою, ІМХО, й дає у сумі ситуацію "видалення" УДСР з офіційної повістки. А відсутністю офіційної чіткої позиції України грамотно користуються в інформаційній війні, перетворюючи республіку на "руханку" навіть у Недовестіпедії. Ще раз дякую пану @Бровар: за написання статей на тематику УДСР. Пробачте, що не зміг допомогти. --Djohnni (обговорення) 18:20, 13 грудня 2020 (UTC)
Ви говорите все правильно, тільки вікіпедія не вирішує цих завдань. --Юрко (обговорення) 18:28, 13 грудня 2020 (UTC)
Енциклопедія (лат. encyclopaedia від дав.-гр. ἐγκύκλιος παιδεία — «круг наук», дав.-гр. κύκλος — коло і дав.-гр. παιδεία — навчання, наука) — «коло наук», сукупність наукових знань з широкого кола питань. У широкому розумінні — збірка наукових відомостей і довідок на різні теми, призначена для широкого кола читачів.
Вікіпедія, власне, енциклопедія, в якій систематизуються та через яку популяризуються (адже далеко не всі читають серйозні наукові праці) знання з усіх сфер діяльності. Навіть без чіткої позиції УІНП та НАН, є доволі багато авторитетних джерел (одне з них, на сайт "Радіо Свобода", наведено нижче паном Salween), які дозволяють використовувати термін Українська Далекосхідна республіка. Пан Бровар провів титанічну роботу з систематизації знань про УДСР. Чи мала б "Вікіпедія", як енциклопедія та як спільнота, поважати таку працю? Начебто так. Чи відповідала стаття про УДСР правилам "Вікіпедії"? ІМХО - на 100 відсотків. Але замість цього ми бачимо три позиції у спільноті: (на мій погляд) відверті агенти впливу "тієї сторони" організували кампанію з систематичного знищення невигідних Росії даних про УДСР та події 10-20-х років минулого сторіччя на Далекому Сході, понабігла інша група яку я умовно називаю "українське бюрократичне чиновництво" - це ті (як правило, адміністратори), які ведуть та поводять себе як типові українські бюрократи: тобто які трактують правила "Вікіпедії" не так як у цих правилах написано, а так як їм вигідно (нещодавно зіткнувся з такими у Міністерстві закордонних справ - поведінка 1 в 1 - ми можемо не дотримуватися законодавства, ти маєш слідувати кожній літері закону саме у нашому розумінні цих літер). Ну й є третя група - якій ліньки розбиратися, й якій пофігу. Й злагоджена (хай, мабуть, й не з усіх сторін усвідомлена) робота цих трьох груп призвела до створення у "Вікіпедії" копії статті про Зелений клин замість статті про УДСР. Була й четверта, яка намагалася відстояти УДСР, проте її позиція потонула у перших трьох групах. Тож чи є завданням "Вікіпедії" збирати наукові відомості, призначені для широкого кола читачів? Наче ж є. Чи вирішує "Вікіпедія" ці завдання? У випадку з УДСР - ні. --Djohnni (обговорення) 09:43, 14 грудня 2020 (UTC)
Стаття не відповідала вимогам вікіпедії хоча б з огляду на порушення авторських прав: це було зібрання текстів з близько 90% відвертої копіпасти, про що я десь писав. Крім того, Вікіпедія має оцінити авторитетність джерел, сумніваюсь, що Радіо Свобода ж авторитетним історичним виданням. Єдиним джерелом щ наукового поля були матеріяли тієї конференції, але там лише згадка назви без обґрунтувань та пояснень. На ВП:ВИЛ про статтю висловились два історики: чи була підтримка початкового варіянту? Ні.--Юрко (обговорення) 12:17, 14 грудня 2020 (UTC)
Нема в жодному з наукових джерел УДР. Просто нема. Кралюк - неспеціаліст, філософ, а не історик, академічно недоброчесна людина як ректор університету, який дозволяє порушення наукової і викладацької етики. Ясно, що джерелом його виступу є фантастична стаття в Вікіпедії, бо нічого іншого він не читав.--Brunei (обговорення) 14:00, 14 грудня 2020 (UTC)
 • Про 90% копіпасти у статті про УДР - це цілковита брехня. Я визнаю, що короткі статті про окремі Ради і органи влади на Зеленому клині були з мінімальним форматуванням із джерел, бо вони були дуже короткі, до того ж я це повиправляв після зауважень, а от сама стаття про УДР була зібрана з десятків джерел і була унікальна у своєму роді. Я наводив приклад, що стаття Україна містить більше копіпасти ніж стаття УДР, але це нікого не хвилює.--Бровар (обговорення) 12:27, 14 грудня 2020 (UTC)
 • І взагалі, зараз ми обговорюємо версію статті, в якій була вилучена вся копіпаста, узгоджені всі зауваження, відібрані джерела та зроблений детальний аналіз. Більшість погодилась на її існування. Але навіть її забракували, при чому на цей раз лише по проханню користувачів з російської вікі, а мені, за виконання всіх зауважень - дали бан.--Бровар (обговорення) 12:31, 14 грудня 2020 (UTC)
  Всю копіпасту зі статті прибрав я, витративши на це бл. трьох вікіпедичних днів, а приховував версії Piramidion, тому говорити, що це брехня навіть неетично щ Вашого боку. Я повідомляв в обговореннях ще тоді відсоток порушення АП.--Юрко (обговорення) 12:50, 14 грудня 2020 (UTC)
 • І звідки той відсоток?--Бровар (обговорення) 13:58, 14 грудня 2020 (UTC)
  • Шановний пане @Бровар:, щиро вітаю Вас з Новим роком. Наткнувся тут у "Фейсбуці" на книгу пана Новицького про Зелений клин. Мабуть Вам буде цікаво. [4] --Djohnni (обговорення) 21:49, 2 січня 2021 (UTC)
 • Дякую! Вас теж вітаю з Новим роком! Дякую, дуже цікаво почитати, як описували ці події з боку радянської пропаганди)--Бровар (обговорення) 17:34, 5 січня 2021 (UTC)

Українська Далекосхідна Республіка[ред. код]

Привіт. Можливо вам буде цікаво. Петро Кралюк(голова Вченої ради Національного університету «Острозька академія») пише, що українці створили автономну Українську Далекосхідну Республіку[1]. Крім того, в статті є цікаві документи. --Salween (обговорення) 12:34, 27 липня 2020 (UTC)

Привіт. Дуже Вам дякую за інформацію.--Бровар (обговорення) 12:39, 27 липня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Великого князівства Литовського і Руського[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:07, 15 серпня 2020 (UTC)

Примітки[ред. код]

Номінація на АрбКом 2020 (XII скликання)[ред. код]

Вітаю! Я вас номінував на АрбКом 2020 (XII скликання Вікіпедія:Вибори арбітрів/2020/Кандидати оскільки знаю вас як відмінного редактора який безперечно буде ефективним арбітром АрбКому й зможе допомогти вирішити коншлікти укрвікі.--piznajko 19:01, 6 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Житловий комплекс «Мега-Сіті» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Житловий комплекс «Мега-Сіті», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 вересня 2020. Що ще можна зробити? 85.238.102.237 02:37, 10 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Бровар: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Бровар: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Конституція національно-культурної автономії українства на Далекому Сході номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Конституція національно-культурної автономії українства на Далекому Сході, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 грудня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 17:09, 21 грудня 2020 (UTC)

Сторінку Найбільш населені міста світу в історії номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Найбільш населені міста світу в історії, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 грудня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:10, 27 грудня 2020 (UTC)

Сторінку Чумак (кооператив) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чумак (кооператив), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 грудня 2020. Що ще можна зробити? --Улюбленець поїздів (обговорення) 15:22, 28 грудня 2020 (UTC)

Сторінку Всеукраїнські з'їзди діячів і громадянства Далекого Сходу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Всеукраїнські з'їзди діячів і громадянства Далекого Сходу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 грудня 2020. Що ще можна зробити? --Улюбленець поїздів (обговорення) 08:08, 30 грудня 2020 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проєкту «Чи ви знаєте?» 2020 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:46, 2 січня 2021 (UTC)

Сторінку Оборона Чернігова (1919) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Оборона Чернігова (1919), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2021. Що ще можна зробити? --Улюбленець поїздів (обговорення) 07:52, 6 січня 2021 (UTC)

Статтю Барети висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Барети, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 25 січня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Gouseru Обг. 13:00, 25 січня 2021 (UTC)

Щодо Файл:Цегла.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Цегла.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 17:30, 1 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:ЖК "Мир".jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:ЖК "Мир".jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 13:48, 21 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Корона2.PNG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Корона2.PNG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 14:51, 21 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Героїв сталінграда 16Л і Ж.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Героїв сталінграда 16Л і Ж.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 14:59, 21 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:ЖК Ковчег.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:ЖК Ковчег.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 16:30, 21 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:ЖК_"Мир".jpg
 2. File:Корона2.PNG
 3. File:ЖК_Ковчег.jpg
 4. File:Героїв_сталінграда_16Л_і_Ж.jpg
 5. File:Житло_Кіммеріців_01.png
 6. File:Житло_Кіммеріців_02.png
 7. File:Житло_Кіммеріців_03.png
 8. File:Житло_Кіммерійців_04.png
 9. File:Житло_Кіммеріців_05.png
 10. File:Житло_Кіммеріців_06.png

--Andriy.vBot (обговорення) 02:46, 26 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Житловий комплекс «Taryan Towers» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Житловий комплекс «Taryan Towers», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 березня 2021. Що ще можна зробити? 125.164.60.211 23:39, 11 березня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Броварський аеропорт «Київ»[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Броварський аеропорт «Київ», але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://www.facebook.com/aviationtimeKiev/posts/562762260758527/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Броварський аеропорт «Київ».

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Броварський аеропорт «Київ», і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрко (обговорення) 18:14, 19 березня 2021 (UTC) .
 • Стаття була написана раніше за пост, з якого я додав деякі деталі. Та навіть ті були переписані іншими словами. --Бровар (обговорення) 09:43, 20 березня 2021 (UTC)
  Сьогодні перевірю ще раз. Звичайно, що стаття раніше, але той розділ був наповнений пізніше. --Юрко (обговорення) 10:21, 20 березня 2021 (UTC)
  Звірив ще раз. Починається звідси постійна версія № 30192015, 18:18, 2 грудня 2020 року. Пост у фб - 8 лютого 2018 року.--Юрко (обговорення) 15:22, 20 березня 2021 (UTC)
 • То там же не все з того посту що ви видалили. Та і те що звідти - переписане.--Бровар (обговорення) 16:53, 20 березня 2021 (UTC)
  Ну то виправте. --Юрко (обговорення) 17:50, 20 березня 2021 (UTC)

Статус файлів за 21 березня 2021 року[ред. код]

Добридень! Дякуємо за завантаження файлів:


Однак при перевірці опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен файл повинен відповідати правилу ВП:АП. Усі зазначені вище файли взяті з книги, ліцензійний статус якої невідомий чи не відповідає умовам ліцензії GNU FDL. Більшість файлів зі статті Озброєння армії УНР замінені на вільні з Вікісховища. Якщо через 7 днів не буде підтверджено, що ці файли мають вільну ліцензію, чи можуть використовуватися відповідно до умов ВП:КДВ, то їх буде вилучено. --Gouseru Обг. 13:13, 21 березня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:11"Маузер".png
 2. File:15системи_"Вінчестер".png
 3. File:Bc.PNG
 4. File:Bc2.PNG
 5. File:Bc3.jpg
 6. File:Bc4.jpg
 7. File:Dfgdf.PNG
 8. File:Foto008.jpg
 9. File:Gallery91.jpg
 10. File:Hotel_ukraine.jpg
 11. File:Img005.jpg
 12. File:Img006.jpg
 13. File:Kiev_(7).jpg
 14. File:Kiev1222.jpg
 15. File:Kupava.jpg
 16. File:N1_(1).jpg
 17. File:N1_(3).jpg
 18. File:N2.jpg
 19. File:N2_(2).jpg
 20. File:QRJb01SXoU.jpg
 21. File:Rdfg.png
 22. File:Zaud3.jpg
 23. File:Антонов_1991-2015.jpeg
 24. File:Басейна_вулиця_Київ.jpg
 25. File:БПП_Бровари_2014.png
 26. File:Бровари.png
 27. File:Бровари_23_січня_2010.png
 28. File:Бровари_вибори_2014_Гриценко.png
 29. File:Бровари_вибори_2014_Опоблок.png
 30. File:Бровари_вибори_2014_Правий_Сектор.png
 31. File:Броварська_катастрофа_-_траекторія.png
 32. File:Будинок_бульвару_Незалежності,_3.jpg
 33. File:Варіант_прапора_Далекосхідної_України.png
 34. File:Вежі_в_Броварах.jpg
 35. File:Вернандського_бібліотека.JPG
 36. File:Вибори_Бровари_2014_Батьківщина.png
 37. File:Вибори_Бровари_2014_КПУ.png
 38. File:Вибори_Бровари_2014_Ляшко.png
 39. File:Вибори_Бровари_2014_Самопоміч.png
 40. File:Вибори_Бровари_2014_Свобода.png
 41. File:Відстань.PNG
 42. File:Вікі160.png
 43. File:Вікі800000.png
 44. File:Втрати2014-2017.png
 45. File:Вулиця_Гагаріна_1984.JPG
 46. File:Державтотранс.PNG
 47. File:Державтотранс.png
 48. File:Держпром.png
 49. File:Дніпровські_башти.JPG
 50. File:Дніпровські_Вежі.PNG
 51. File:Дніпропетровські_башти.png
 52. File:Еко_Тауер.png
 53. File:Зелений_клин.png
 54. File:Зелений_Клин_1918.png
 55. File:ІнтернетУкр.PNG
 56. File:Київський_Хмарочос.jpg
 57. File:Кімерополіс.png
 58. File:Козак_Око.png
 59. File:Континенталь.jpg
 60. File:Копия_2007.JPG
 61. File:Копия_524.JPG
 62. File:Копия_img007.jpg
 63. File:Копия_P8180089.JPG
 64. File:Копия_P8210144.JPG
 65. File:Копия_Фото004.jpg
 66. File:Копия_Фото005.jpg
 67. File:Линовиця.png
 68. File:Мікрорайон_у_Броварах,_Торгмаш,_18.10.2009.jpg
 69. File:Місто_людей_кімерійських.png
 70. File:Місто_людей_кіммерійських.png
 71. File:Народний_Фронт_Вибори_Бровари_2014.png
 72. File:Населення_україни_1991-2012.png
 73. File:Новий_район_бровари.png
 74. File:Памятник_МіГ-15_у_Броварах.jpg
 75. File:Парковий_пішоходний_міст.jpg
 76. File:Рада.png
 77. File:Реконструкція_Кімерополісу.png
 78. File:Спрайт0,5.jpeg
 79. File:Срібний_Бриз.PNG
 80. File:Срібний_Бриз2.PNG
 81. File:Стадіон_Спартак_Бровари.jpg
 82. File:Типова_житлова_забудова_мікрорайону_Торгмаш_у_м._Бровари_(Київська_область),_2009.jpg
 83. File:Україна-Фінляндія.gif
 84. File:Футбол.png
 85. File:Хмарочос_Галі_Тимофеївої.PNG
 86. File:Хмарочос_Олівець.JPG
 87. File:Хмарочос_у_Броварах.jpg
 88. File:Хмарочос_у_місті_Бровари.jpg
 89. File:Хмарочоси_100м+.PNG
 90. File:Хмарочоси_Броварів.PNG
 91. File:Церква_заудайка.jpg
 92. File:Церкви.png
 93. File:Церкви2.png
 94. File:Шаблон-картка_Броварів.png

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 05:40, 31 травня 2021 (UTC)