Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо кальвініста[ред. код]

У чому суть даної правки? --Pohorynsky (обговорення) 14:20, 8 травня 2019 (UTC)

Pohorynsky. Вітаю. Вибачте, що не відповів, самі бачите, що робиться ))) --Vujko Mytró (обговорення) 06:03, 29 травня 2019 (UTC)

Переслідування від NickK[ред. код]

Чергове нове відверте зловживання - безпідставне блокування мене від цього к-ча. Мерзенність цих дій - безпідставного блокування, та ще й тижневого - пов'язана з трьома чинниками:

 • абсолютне нехтування цим адм-ом україномовними джерелами, які доводять правомірність назви статті як Новосандецький повіт (джерела для варіянту Новосандецький повіт)
 • абсолютне нехтування ним та його спільником думкою кількох опонентів під час підбивання підсумків у Вікіпедія:Перейменування статей/Новий Санч → Новий Сонч, хоч ця думка, що краща назва статті - Новий Санч - більше ніж аргументована
 • третє - це те, що цей ад-р свого разом з кількома иншими винятково з особистих мотивів необгрунтовано заборонив мені редагувати СО инших, в т. ч. я позбавлений можливости подати позов щодо його дій до нового складу АК (дії старого складу були абсолютно упередженими та навіть хамськими, тому що не бралися до уваги очевидні аргументи). --Vujko Mytró (обговорення) 10:31, 11 березня 2019 (UTC)
 • Профанація Ніка Новосандецький повіт (помилок немає...) Микола Сивіцький порівняно з Кубійовичем не АД,тим більше - довго жив у Польщі. Про польське радіо взагалі не може бути мови - Криніца-Здруй... "Справжня українська вікіпедія" від адміністратора...

Приносити користь цій вікіпедії (певною мірою, вікіпедію про порнографію та порно«акторів» чи «акторок») - та ні, тепер на 99% досить.

Переслідування від адм-в та деяких к-чів стали системними та відкритими.

@Alex Khimich:. От і все стало явним... Який значимий "конструктив" від к-ча, який ходить слідом, втручається в теми, які його не стосуються, вандалить статті, започатковані чи доповнені мною, іноді хамить... І все без жодних санкцій... Ви, до речі, теж з Вінниці... Не пишіть більше сюди ніколи. Ви (маються на увазі ті, хто реально керує цим проєктом) таки добилися подальшої мінімізації моєї участи у цім проєкті, як на мене, як виявилося, доволі нефаховім, каламутнуватім, де сприяють відвертому хамству "обраних". Отже, вам не треба ні меншої кількости помилок, ні відвертих дурниць. Нарікайте тепер самі... Сміється той, хто сміється останнім... --Vujko Mytró (обговорення) 18:56, 28 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Вітаю, @Бучач-Львів:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна буде внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Можете повідомити мені на електронку. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:45, 31 травня 2019 (UTC)

@Mykola Swarnyk:. Вітаю. Даруйте, тільки тепер побачив. І після ост. подій мені цей проєкт став ще більше нецікавим. Один з членів АК договорився до того, що пропонує... не бачити порушень на мою адресу... А вони - обдумані, і влаштовують адм-в. --Vujko Mytró (обговорення) 05:08, 1 червня 2019 (UTC)
Так, я бачу. На жаль, впливу на ці доскіпування не маю. Намагання переконати не діють, коли хтось має сформовану свою лінію. Також декого аж розпирає відчуття своєї значущості — а без приниження когось вивищення не дає тієї насолоди. Мотивацію людей змінити неможливо або дуже важко. Можливо втримувати лише своє власне ставлення до ситуацій, та й то лиш до певної міри. Бажаю успіху! Mykola Swarnyk (обговорення) 05:18, 1 червня 2019 (UTC)

@В.Галушко:. Не пригадую, щоб я дозволяв собі випади на вашу адресу, на відміну від вас. Переробіть свій допис (чи й видаліть). Ви вже спровокували ситуацію. --Vujko Mytró (обговорення) 10:06, 5 червня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Вітаю. Будь ласка, поставте шаблон Порушення ВП:Е на ту частину фрази, про яку вище я написав. Дякую )) --Vujko Mytró (обговорення) 10:06, 5 червня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Заодно до Вас питання: чому пропустили «повз вуха» цей очевидний випад на мою адресу на своїй СО? Чому самі не звернули на це увагу к-чу В. Галушко? --Vujko Mytró (обговорення) 10:25, 5 червня 2019 (UTC)

Бачу, правила та неконфліктність для @В.Галушко: не указ. Ви на якій підставі так себе поводите?

@Микола Івкі:. Просив Вас, обгрунтовано, про те, щоб Ви поставили шаблон про порушення на "етичну" фразу В.Галушка. Ви цього не зробили досі. Не сподівався. Тому не відволікайте більше. До побачення. --Vujko Mytró (обговорення) 05:28, 8 червня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Дякую зв вітання! Вітаю навзаєм!!! --Vujko Mytró (обговорення) 07:17, 4 січня 2020 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

Вітаю! Створила запит на нову статтю про Нікітіна. Вже майже написала її... вагаюся публікувати...) Чи не могли б ви допомогти із редагуванням/порадою щодо змісту/вікі значущості?.. - On tv (обговорення)

Необхідні дифи та пояснення[ред. код]

Вітаю, Дмитре!

На ВП:К-А#Сторінка користувача на цей час (версія 25829916) склався консенсус, що без дифів деякі твердження на СК це образа. Вже досить довгий час немає дифів.

Спільнота чекає тут на обговорення, пояснення, дифи.

Доки немає дифів чи пояснень, я, якщо ти не проти, приховую порушення ВП:НО. Якщо проти, скасуй мою правку.

Юрій Дзядик в) 08:38, 2 серпня 2019 (UTC).

 • Ти мене дуже сильно прилюдно підставив. Правка 8 жовтня 2018, а пояснення, які ти надав, за 6 червня 2019 та ще пізніше. Причому до двох інших образливих абзаців немає навіть натяку на факти, які їх підтверджують. Я відчуваю себе дуже кепсько. Прошу більше так не робити. Вибач, знов приховую образи. Пропозиції пиши тут, щоб спочатку досягти між нами порозуміння. — Юрій Дзядик в) 23:11, 7 серпня 2019 (UTC).
  @Dzyadyk:. Щодо "дуже сильно прилюдно підставив" не згоден. Бо. Як ви вже хочете бути об'єктивним, то для початку мусите проаналізувати бодай текст останнього рішення та поведінку членів АК, їх відмову від відводу та попередні їхні рішення тощо. Також поведінку та місто проживання, яке позивач вказав на своїй сторінці (про його постійні порушення за повного потурання адм-в і тих таки членів АК не говорю тут). І вважаю, що ви та ті, кому не подобається цей допис, вигадуєте образу. Бо я не говорю, що дані члени АК не можуть робити якісний внесок до цієї вікі, що однозначно було б неправдою, образою і порушенням тощо. Просто стверджую, що їх не повинно бути серед членів АК як таких, чиї дії та рішення щодо мене є упередженими, а останнє - узагалі за межею будь-якої об'єктивности як таке, що оперте в т. ч. на неправді та маніпуляціях. Ви також, як і члени АК, не зважаєте уваги на аналіз зроблених мною перейменувань (скільки серед них помилкових? де дифи, які б доводили їх помилковість? не кажу бодай ситуацію зі статтями Ярчів, Тарнів). Також подивіться на список вилучених адм-ми деяких започаткованих мною статей та створених сторінок-перенаправлень. Схоже, ви тиснете на мене... --Vujko Mytró (обговорення) 00:21, 8 серпня 2019 (UTC)
Таке правило ВП:НО: «2. Загальні негативні оцінки внеску даного користувача у Вікіпедію» («він не може бути арбітром» тощо), «що не супроводжуються розгорнутою аргументацією» (аналізом значної кількості конкретних дій, фактів тощо). Звинувачення 8 жовтня 2018 має спиратися на факти, які були не пізніше 8 жовтня 2018. Прошу. — Юрій Дзядик в) 00:40, 8 серпня 2019 (UTC).
 • Щодо відновлення права на перенаправлення: не все зразу. — Юрій Дзядик в) 00:45, 8 серпня 2019 (UTC).
що й треба було довести... Бутність членом АК - це відколи загальний внесок? І щодо звинувачення ви вигадуєте. Просто стверджую, що їхні дії несумісні бодай з об'єктивністю, до того ж ні до чого не закликаю. Маю право висловити свою думку щодо вкрай некоректних дій, скажу так, публічних осіб цієї вікі, тим більше - оперту на факти. Ви чомусь приховали моє бачення ситуації з останнім рішенням членів АК з доказами... Вкотре повторю: тут, у цій вікі, одним можна порушувати, иншим - ні. Бодай дії Ніка згадайте... Чи неправдиве твердження Dimon2711 про "сторінку - суцільне порушення". Яке ви та инші успішно пропустили мимо вух... Очі не бачать - серце не болить. PS. Врешті, побачте колоду в діях членів АК - а тоді про мої скалки говоріть... --Vujko Mytró (обговорення) 01:32, 8 серпня 2019 (UTC)

@Dzyadyk:. Дещо обдумав ситуацію (ранок вечора чи ночі мудріший). Уважаю, що ви безпідставно дозволили собі доволі вагому образу, стверджуючи, що я «підставив вас публічно». Так розмова не піде. Чи обіцяв вам щось, чого не дотримався? Наразі такого не пригадую. Свою негативну думку про дії усіх 4-х членів останнього АК не зміню доти, поки вони не змінять своє рішення та не вибачаться за особисті випади та порушення принаймні ВП:НО, ВП:НПК та ВП:Е. --Vujko Mytró (обговорення) 06:13, 8 серпня 2019 (UTC)

 • Потрібні факти до 8 жовтня 2018 року, коли ти розмістив репліку. Пройшло вже рівно 10 місяців. Вже потім можуть бути більш нові факти. — Юрій Дзядик в) 09:57, 8 серпня 2019 (UTC).

@Dzyadyk:. про консенсус на Кнайпі (адміністрування) Ви, на мій погляд, помилилися - принаймні Олександр Тагаєв не згідний з вами. Якщо з тим «консенсусом» погодяться бодай @Mykola Swarnyk: та @Когутяк Зенко:, це буде вагомий привід мені переосмислити ситуацію. --Vujko Mytró (обговорення) 06:19, 8 серпня 2019 (UTC)

 • Дмитре, уважно прочитай репліки Тагаєва. Він не підтвердив права на образи. — Юрій Дзядик в) 09:57, 8 серпня 2019 (UTC).
  Зрозумів, у нас є «священна корова» — рішення членів АК, в т. ч. анонімів. Менш «свята» — рішення адм—в. Ви прочитайте вже врешті, будь ласка, рішення АК. Побачте неправду - а там і побалакаємо. --Vujko Mytró (обговорення) 11:40, 8 серпня 2019 (UTC)
  А ще є таке. --Vujko Mytró (обговорення) 13:21, 8 серпня 2019 (UTC)

@Dzyadyk:. Ви це бачили, надіюся. --Vujko Mytró (обговорення) 06:24, 8 серпня 2019 (UTC)

 • Ні, не бачив. Потрібно написати йому. — Юрій Дзядик в) 09:57, 8 серпня 2019 (UTC).

Ще раз про дифи та пояснення[ред. код]

 • Повернувся, після перерви. — Юрій Владиславович в) 22:11, 3 листопада 2019 (UTC).
 • Юріє Владиславовичу. Вітаю! На продовження. Ви помиляєтеся, говорите про мою «загальну негативну оцінку внеску» членів попереднього АК. Я говорив тільки про їх негативну діяльність, з порушеннями елементарних людських норм (вдаються, зокрема, до безпардонних безпідставних брехливих тверджень), тільки як членів АК. Відчуйте різницю. Запитайтеся у Piramidion про Кульпарків, мої права патрульного та все, що з цим пов'язане. Тоді, якщо ви об'єктивні, у вас не буде питань до мене. Будуть питання до спільноти, яка к-чам з такими ґанджами в діях дала такі ледь чи не необмежені права. --Vujko Mytró (обговорення) 07:46, 4 листопада 2019 (UTC)
 • Про систематичне кількарічне «кривосуддя» від Dgho можна теж говорити. Те, як YarikUkraine відбілював NickK після безпардонного безпідставного блокування від останнього, можна бачити, надіюся, як не помиляюся, у мене на СО. Про дії Olvin щодо мене теж скажу таке саме (упередження, кривосуддя). І не зміню свою думку ніколи щодо тих їхніх дій у минулому. А час усе поставить на своє місце. --Vujko Mytró (обговорення) 07:50, 4 листопада 2019 (UTC)
Вітаю, Дмитре! Відповім пізніше, вибач. — Юрій Владиславович в) 09:33, 4 листопада 2019 (UTC).

Станіславський повіт чи Станіславівський повіт[ред. код]

Вітаю! Якщо врахувати первинність німецької назви Bezirk Stanislau, то назва повіту повинна бути Станіславський. Якщо ж виходити з назви міста до 1939 року (Станіславів), то повіт повинен називатися Станіславівський, якщо ж із назви 1939-1962 років (Станіслав), то повіт називався Станіславський. Оскільки зараз назва міста втрачена, то й нема сенсу тратити зусилля і час на перейменування статей і виправлення посилань. З повагою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 14:39, 10 листопада 2019 (UTC)

Oleh z Kalusha. Вітаю! У нас первинними є україномовні джерела й традиція. Казав уже Вам - подивіться, яка назва переважає бодай у газеті «Діло» - Станиславів чи Станіславів. Тому Ви вигадуєте про перевагу Станіславів до 1939 року. Дивно... --Vujko Mytró (обговорення) 07:16, 11 листопада 2019 (UTC)
Oleh z Kalusha. Мождна просто задати пошук Станиславівський повіт. --Vujko Mytró (обговорення) 07:18, 11 листопада 2019 (UTC)
Вітаю! Де Ви знайшли в мене слово «перевага»? Також я нічого не вигадую: введіть у згаданих Вами джерелах пошуковик «Станиславський повіт» і Ви переконаєтесь — це також український термін і вживається він не рідше ніж «Станиславівський повіт», але він походить не від вторинного польського Powiat stanisławowski, а від первинного німецького Bezirk Stanislau (попри назву міста саме Станиславів). Тобто назву повіту слід було внормувати в ті давні часи, а не вживати паралельно дві назви. Тож тепер немає сенсу воювати за ЖОДЕН із двох варіантів назви.--Oleh z Kalusha (обговорення) 08:16, 11 листопада 2019 (UTC)
Oleh z Kalusha. 1) Це Ви написали вище — «якщо виходити з назви міста до 1939 року (Станіславів)». Отже, Ви де-факто ствердили, що Станіславів - це назва міста до 1939. Ви ж не виходили з того, що назва міста в «Ділі» до 1939 - зазвичай Станиславів. 2) Війна і дискусія (чи навіть суперечка) - то різні речі )))). 3) Повторюся. Назва має бути на основі джерел. --Vujko Mytró (обговорення) 08:23, 11 листопада 2019 (UTC)
Oleh z Kalusha. Можете подивитися на Шематизми Епархії Станиславівскої того періоду. --Vujko Mytró (обговорення) 09:54, 11 листопада 2019 (UTC)