Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо кальвініста[ред. код]

У чому суть даної правки? --Pohorynsky (обговорення) 14:20, 8 травня 2019 (UTC)

Pohorynsky. Вітаю. Вибачте, що не відповів, самі бачите, що робиться ))) --Vujko Mytró (обговорення) 06:03, 29 травня 2019 (UTC)

Переслідування від NickK[ред. код]

Чергове нове відверте зловживання - безпідставне блокування мене від цього к-ча. Мерзенність цих дій - безпідставного блокування, та ще й тижневого - пов'язана з трьома чинниками:

  • абсолютне нехтування цим адм-ом україномовними джерелами, які доводять правомірність назви статті як Новосандецький повіт (джерела для варіянту Новосандецький повіт)
  • абсолютне нехтування ним та його спільником думкою кількох опонентів під час підбивання підсумків у Вікіпедія:Перейменування статей/Новий Санч → Новий Сонч, хоч ця думка, що краща назва статті - Новий Санч - більше ніж аргументована
  • третє - це те, що цей ад-р свого разом з кількома иншими винятково з особистих мотивів необгрунтовано заборонив мені редагувати СО инших, в т. ч. я позбавлений можливости подати позов щодо його дій до нового складу АК (дії старого складу були абсолютно упередженими та навіть хамськими, тому що не бралися до уваги очевидні аргументи). --Vujko Mytró (обговорення) 10:31, 11 березня 2019 (UTC)
  • Профанація Ніка Новосандецький повіт (помилок немає...) Микола Сивіцький порівняно з Кубійовичем не АД,тим більше - довго жив у Польщі. Про польське радіо взагалі не може бути мови - Криніца-Здруй... "Справжня українська вікіпедія" від адміністратора...

Приносити користь цій вікіпедії (певною мірою, вікіпедію про порнографію та порно«акторів» чи «акторок») - та ні, тепер на 99% досить.

Переслідування від адм-в та деяких к-чів стали системними та відкритими.

@Alex Khimich:. От і все стало явним... Який значимий "конструктив" від к-ча, який ходить слідом, втручається в теми, які його не стосуються, вандалить статті, започатковані чи доповнені мною, іноді хамить... І все без жодних санкцій... Ви, до речі, теж з Вінниці... Не пишіть більше сюди ніколи. Ви (маються на увазі ті, хто реально керує цим проєктом) таки добилися подальшої мінімізації моєї участи у цім проєкті, як на мене, як виявилося, доволі нефаховім, каламутнуватім, де сприяють відвертому хамству "обраних". Отже, вам не треба ні меншої кількости помилок, ні відвертих дурниць. Нарікайте тепер самі... Сміється той, хто сміється останнім... --Vujko Mytró (обговорення) 18:56, 28 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Вітаю, @Бучач-Львів:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна буде внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Можете повідомити мені на електронку. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:45, 31 травня 2019 (UTC)

@Mykola Swarnyk:. Вітаю. Даруйте, тільки тепер побачив. І після ост. подій мені цей проєкт став ще більше нецікавим. Один з членів АК договорився до того, що пропонує... не бачити порушень на мою адресу... А вони - обдумані, і влаштовують адм-в. --Vujko Mytró (обговорення) 05:08, 1 червня 2019 (UTC)
Так, я бачу. На жаль, впливу на ці доскіпування не маю. Намагання переконати не діють, коли хтось має сформовану свою лінію. Також декого аж розпирає відчуття своєї значущості — а без приниження когось вивищення не дає тієї насолоди. Мотивацію людей змінити неможливо або дуже важко. Можливо втримувати лише своє власне ставлення до ситуацій, та й то лиш до певної міри. Бажаю успіху! Mykola Swarnyk (обговорення) 05:18, 1 червня 2019 (UTC)

@В.Галушко:. Не пригадую, щоб я дозволяв собі випади на вашу адресу, на відміну від вас. Переробіть свій допис (чи й видаліть). Ви вже спровокували ситуацію. --Vujko Mytró (обговорення) 10:06, 5 червня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Вітаю. Будь ласка, поставте шаблон Порушення ВП:Е на ту частину фрази, про яку вище я написав. Дякую )) --Vujko Mytró (обговорення) 10:06, 5 червня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Заодно до Вас питання: чому пропустили «повз вуха» цей очевидний випад на мою адресу на своїй СО? Чому самі не звернули на це увагу к-чу В. Галушко? --Vujko Mytró (обговорення) 10:25, 5 червня 2019 (UTC)

Бачу, правила та неконфліктність для @В.Галушко: не указ. Ви на якій підставі так себе поводите?

@Микола Івкі:. Просив Вас, обгрунтовано, про те, щоб Ви поставили шаблон про порушення на "етичну" фразу В.Галушка. Ви цього не зробили досі. Не сподівався. Тому не відволікайте більше. До побачення. --Vujko Mytró (обговорення) 05:28, 8 червня 2019 (UTC)

Vujko Mytró, не звинувачуйте свого друга в тім, у чім він не винуватий. Микола не вмів використовувати шаблон «Образа», тому вчинив як міг, замінивши Ваше ім'я зірочкою. Навіщо чіплятися до таких дрібниць, не знаю. --В.Галушко (обговорення) 21:08, 9 червня 2019 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

Вітаю! Створила запит на нову статтю про Нікітіна. Вже майже написала її... вагаюся публікувати...) Чи не могли б ви допомогти із редагуванням/порадою щодо змісту/вікі значущості?.. - On tv (обговорення)