Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо кальвініста[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%90%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F_%28%D0%A2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%29&type=revision&diff=21567202&oldid=21567169 У чому суть даної правки? --Pohorynsky (обговорення) 14:20, 8 травня 2019 (UTC)

Переслідування від NickK[ред. код]

Чергове нове відверте зловживання - безпідставне блокування мене від цього к-ча.


Мерзенність цих дій - безпідставного блокування, та ще й тижневого - пов'язана з трьома чинниками:

  • абсолютне нехтування Миколою Козленком україномовними джерелами, які доводять правомірність назви статті як Новосандецький повіт (джерела для варіянту Новосандецький повіт)
  • абсолютне нехтування ним та його спільником думкою кількох опонентів під час підбивання підсумків у Вікіпедія:Перейменування статей/Новий Санч → Новий Сонч, хоч ця думка, що краща назва статті - Новий Санч - більше ніж аргументована
  • третє - це те, що цей ад-р свого разом з кількома иншими винятково з особистих мотивів необгрунтовано заборонив мені редагувати СО инших, в т. ч. я позбавлений можливости подати позов щодо його дій до нового складу АК (дії старого складу були абсолютно упередженими та навіть хамськими, тому що не бралися до уваги очевидні аргументи). --Vujko Mytró (обговорення) 10:31, 11 березня 2019 (UTC)
  • Профанація Козленка Новосандецький повіт (помилок немає...) Микола Сивіцький порівняно з Кубійовичем не АД,тим більше - довго жив у Польщі. Про польське радіо взагалі не може бути мови - Криніца-Здруй... "Справжня українська вікіпедія" від адміністратора...


Приносити користь порнопедії - та ні, досить.

Моя сторінка[ред. код]

@Olvin: Мені нагадати твою поведінку тодішню?)) Чи ти забув?)) Я - ні)), бо жодних випадів на твою адресу з мого боку не було, на відміну від тебе)), і ти до цієї пори при допомозі адм-в, нічого не зробив, щоб якось згладити ситуацію. І звичайно, жодних санкцій ніхто на к-ча Olvin на наклав)). Тепер ти член АК, вікіпедія плавно котиться на московію, і я маю повне право висловити свою думку з цього приводу (складу АК 2018/19). Якщо ти не проти, бо зараз я знову завдяки грубим зловживанням та маніпуляції правилами Козленка і чи то байдужості, чи то упередженості, чи ще чомусь нефайному у діях члена вже нового складу АК не можу редагувати свою сторінку, то можеш додати до сказаного мною на твою, Пірамідіона та Dgho для повної нейтральности фрази слосполучення "на мою думку", також завершити фразою: бо про це свідчать їх хибні дії. Дякую за увагу. Надіюся, член АК врешті зробить крок, який тим більше має зробити представник правосуддя, який вчинив проступок.))

@Olvin: Не соромно пересмикувати і говорити неправду, нібито я негативно оцінюю весь твій внесок? Моя фраза стосується лише того, що, на мою думку, наявність Olvinа у складі АК - це ознака того, що жодного справедливого правосуддя не може бути. Бо ти знаєш, про що мова. Ти сам грубо порушив ВП:Е, не владнав ситуацію - а тепер, грубо кажучи, вчиш инших. Як на мене - неприйнятне у нормальному колективі явище. Але ж тут - постсовітчина, а не українська вікі. Знав би, що через 5 років після Майдану буде така ситуація - дзуськи б сюди стільки написав. ))

@Alex Khimich: Жодного гніву)), тільки мій аргументований погляд на речі.)) Якщо вас цікавить, чому, то подивіться ВП:ПЗВ94, щодо Пірамідіона дифи зможу дати завтра (якщо вони збереглися). По Олвіну дивіться вище. Надіюся, ви не граєте доброго та об'єктивного адміна ))--Vujko Mytró (обговорення) 18:15, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:30, 17 березня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Са́дки - так каже мій старший знайомий, який там народився. @Микола Івкі:. Звідки мені знати ))))))) --Vujko Mytró (обговорення) 12:25, 5 квітня 2019 (UTC) @Микола Івкі:. Єдине, що приходить на думку - це те, що польською село називається Sadki, а в поляків наголошений зазвичай передостанній склад ))) --Vujko Mytró (обговорення) 12:27, 5 квітня 2019 (UTC)

Ярчув/Ярчів[ред. код]

Добрий вечір! У Вас є доступ до Вікіпедія:Перейменування статей? Якщо є, оформіть повноцінно, допоки забрав шаблон як недооформлений запит (невідомо достеменно, чи Ви бажаєте розпочинати обговорення) — Alex Khimich 17:21, 8 квітня 2019 (UTC)

для початку вжийте заходів до тих, хто провокує конфлікти (таких сьогодні 2), порушуючи ВП:Е, вандалячи статті, переслідуючи мій внесок та не показуючи своїми діями ні обізнаности з темою, ні тим більше вміння шукати вихід. Хто говорить на мою адресу неправду щодо "порушення" мною ВП:МОВА (тут маю сумнів, бо вас та й всю "спільноту" влаштувало чергове грубе зловживання Козленка, знайшовся навіть адвокат цього вікібеззаконня зі складу членів АК!!!). Я вкотре переконався в необізнаності та грубій некоректності "обраних". Так що викопали яму - начувайтеся (мова про "спільноту"). Пишіть свою "вікіпедію українською мовою". Дякую за дії, які беззаперечно свідчать про неприховано "добрі" наміри усіх порушників. Особлива краса - це дії католика у піст...--Vujko Mytró (обговорення) 18:37, 8 квітня 2019 (UTC)
В курсі багатьох подій, останній рік тільки і читаю ці обговорення... щодо питання назви, якщо немає доступу до редагування Вікіпедія:Перейменування статей, можна зробити виняток для сторінки. Якщо є, потрібно оформити його до кінця, щоб пройшло повноцінне обговорення. — Alex Khimich 19:11, 8 квітня 2019 (UTC)

@AlexKozur: @Lystopad: Погроза, яку я видалив. К-ча просив сюди ніколи не писати. --Vujko Mytró (обговорення) 08:47, 9 квітня 2019 (UTC)

Користувача попередив. Але і попереджаю і вас про недопустимість грубих і образливих висловів щодо інших користувачів. Це загалом не сприяє конструктиву! --Lystopad (обговорення) 09:19, 9 квітня 2019 (UTC)
Lystopad Хто спровокував ситуацію та вандалить досі статтю Ярчів? Хто по-хамськи відповів? --Vujko Mytró (обговорення) 09:21, 9 квітня 2019 (UTC)
А мова не лише про суперечку навколо Ярчева. --Lystopad (обговорення) 09:23, 9 квітня 2019 (UTC)
Lystopad. Диф. --Vujko Mytró (обговорення) 09:24, 9 квітня 2019 (UTC)
Ви серйозно? Годі! --Lystopad (обговорення) 09:31, 9 квітня 2019 (UTC)
Lystopad. 1) деталізуйте. Ви навели не тільки мої дописи. Чи ви вже забули про вчорашній допис Jphwra o 10:03? З якого все й почалося? Я у пристойній формі вимагав проставити шаблон. 2) Якби ви - ади-ри - діяли, я б не чинив такого собі самосуду з Dimon2711. 3) те, як вони грубо порушують ВП:Е на мою адресу на тих сторінках, на які я не маю доступу, є те саме, що бити зв'язаного... А ви - адм-ри - цього не бачите... Як і не бачите того, що внесок обидвох к-чів в царині НП на українських етн. землях не є таким, щоб він одразу переконав мене у вагомості їх аргументів. Радше навпаки. --Vujko Mytró (обговорення) 09:41, 9 квітня 2019 (UTC)
Lystopad. От про гаківку - гокей я ще щось знаю, а про те, про що пише Dimon2711, майже ні - нащо воно мені, нецікаво... українських справ достатньо. --Vujko Mytró (обговорення) 09:45, 9 квітня 2019 (UTC)
Обговорення щодо назви започатковано тут: Вікіпедія:Перейменування статей/Ярчув → Ярчів. До досягнення консенсусу та підбиття підсумку прошу всіх утриматися від редагувань назви населеного пункту в даній і пов'язаних статтях. --Рассилон 09:56, 9 квітня 2019 (UTC)

@Рассилон:. Чому ви командуєте в такий спосіб на моїй СО? Я - про шаблони. PS. Ви прийшли в гості, де вітання? --Vujko Mytró (обговорення) 10:06, 9 квітня 2019 (UTC)
@Рассилон:. Щодо цього дифу. Чому він, не ади-р, вам вказує, що маєте робити? Та ще й при цьому каже неправду ... Хай наведе дифи про попередження. --Vujko Mytró (обговорення) 10:12, 9 квітня 2019 (UTC)

@Рассилон:. @Lystopad:. От гляньте тут тут. --Vujko Mytró (обговорення) 10:15, 9 квітня 2019 (UTC)

@Рассилон: @Lystopad:. Чи технічно можливо поставити фільтр к-чам Dimon2711 та Jphwra так, щоб вони не могли сюди дописувати, бо їх дописи - це суцільні порушення та ВП:ВР. Якщо їм треба буде щось мені сказати - є нейтральна територія - СО статей тощо. --Vujko Mytró (обговорення) 10:27, 9 квітня 2019 (UTC)


@Рассилон: Спасіба бальшоє за аб'єктівнасть, маладой чєлавєк)).

VoidWanderer. Перепрошую, ось початок. Опис редагування з Dimon2711. --Vujko Mytró (обговорення) 13:20, 9 квітня 2019 (UTC)
VoidWanderer. Адмін вище вже заблокував мене. Явний друг Dimon2711. --Vujko Mytró (обговорення) 13:22, 9 квітня 2019 (UTC)

Надіюся, @Рассилон: розуміє, що на своїй СО я більше не бажаю його бачити. Зрозумів? --Vujko Mytró (обговорення) 13:23, 9 квітня 2019 (UTC)

VoidWanderer. краса яка - блокування на замовлення... --Vujko Mytró (обговорення) 13:28, 9 квітня 2019 (UTC)
VoidWanderer. Вітаю. Упевнений, що дії к-ча Dimon2711 були продуманими, а не випадковими. Це не перший наш конфлікт... Його вимоги блокувати мене безстроково - це «чистої води ВП:ПДН». Тому не варто було вам казати те, що ви сказали. --Vujko Mytró (обговорення) 14:29, 16 квітня 2019 (UTC)

щодо порозуміння та умов миру[ред. код]

@Dzyadyk:. Вітаю! Твердження про «ворогів» не відповідає дійсности ))) Тут не такий гострий щабель неприязного ставлення, та й то - до дій к-чів, з якими я особисто не знайомий )))))))) Оскільки вважаю, що Dimon2711 вкотре порушив ВП:Е, тому прошу вас проставити ось так, як нижче? шаблон на його фразу. Дякую.

ви сторінку користувача Бучач-Львів дивилися? а СО К-А? Вони з ним не ворогують. порушення: Antanana, Geohem, Green Zero, RLuts, Fessor --Vujko Mytró (обговорення) 11:51, 18 квітня 2019 (UTC)

@Dzyadyk:. І ще прохання. Будь ласка, напишіть на ВП:ЗА, щоб вони якось переконали Dimon2711 припинити свої випади. Дякую. --Vujko Mytró (обговорення) 11:54, 18 квітня 2019 (UTC)


Вітаю! (До речі, чи я можу до Вас звертатися на "ти" і "Дмитре"?) Насамперед, маю намір звернути увагу на ВП:К-А, 19:20, 14 квітня (трохи відредагував). Звісно, то лише начерк (ескіз, фрейм, рамкові умови). Не остаточні, і не всі.

Дуже сподіваюся, Бучач-Львів ще до закінчення строку блокування повідомить спільноту, що обіцяє припинити засмічувати обговорення та коментарі переходом на особистості.

Водночас потрібно, щоб кожен користувач мав право вільно висловлювати свою позицію в укрвікі на власних сторінках (користувача, обговорення, та їх підсторінках), і адміністратор мав право обмежити його лише у випадках з переліку, передбаченого правилами: ВП:НО, порушення конфіденційності тощо.

Минуло 4 дні, досі не отримав відповіді, тому звертаюся тут. Без погоджених і прийнятих умов миру усі інші зусилля не мають сенсу. Потрібно, нарешті, вчитися культурно перемагати, а не бути жертвою. — Юрій Дзядик в) 16:47, 18 квітня 2019 (UTC).

@Dzyadyk:. Вітаю! Дякую за добре та конструктивне! )) Але. Те, що ви пропонуєте, є неприйнятним, бо! Чому тільки я маю обіцяти? Усі решту теж хай обіцяють ))). Думаю ВП:ПДН, ні вони, ні я не хочемо зайвий раз порушувати правила )) Крім того, мене заблокували в т. ч. за те, що я проставив анонімно шаблони на фрази з грубими порушеннями правил на мою адресу. Перед цим звертав увагу кількох адм-в - реакції, звісно, 0.. Нахамили мені останнім часом кілька к-чів без дост. підстав (якщо такі можуть бути))). Звісно, ні член АК @Piramidion:, ні инші цього не побачили і ті, хто це зробив, вибачатися не повинні... Бо ці випади - на мою адресу ))) Ця групова лавина брехні, зловживань на мою адресу стала організованою та продуманою. Так що ваша пропозиція за своїм задумом загалом слушна, але ви чомусь робите акцент на моїх порушеннях, а не на обопільних порушеннях, в т. ч. зловживаннях опонентів... Розумієте, так бути не може. Не може вирішувати, давати чи не давати мені права патрульного к-ч, який відверто перебуває у конфлікті зі мною. Це був відвертий демонстратив... Не мав би НікК як хотіти, так і попереджати, і блокувати. Не мав би АК як я йому заманеться, так і вирішувати. Не можуть замість 4 січня (як не забув) обмеження зніматися ... аж після мого звернення аж наприкінці лютого... PS. Звичайно, можна на ти і по імени )) Звичайно, я за конструктив та проти наявности статей про порно"акторів"... Успіхів! --Vujko Mytró (обговорення) 04:04, 19 квітня 2019 (UTC)
Дмитре, я щойно дізнався, що НікК не бажає, щоб у Вікіпедії називали його прізвище, див. user talk:NickK#про форму звертання. Бажання користувача у Вікіпедії є закон. І чим складніші стосунки, тим більш чемно і офіційно потрібно поводитися. Як, зрештою, і у житті. — Юрій Дзядик в) 20:03, 29 квітня 2019 (UTC).
Dzyadyk. Вітаю. Добре, але мені про це від нього не було жодних звісток (конфлікт з ним, самі розумієте, з його "дій" почався, він його успішно його підтримує). Тим більше, у нього немає персональних обмежень ))) Усі його позови АК розглядав винятково позитивно. --Vujko Mytró (обговорення) 20:14, 29 квітня 2019 (UTC)
@Dzyadyk:. Перебіг той допис від НікК. Мушу нагадати: кашу заварив не я. Безпідставне безстрокове, яке скасував АК за позовом св. п. Петра Каневського, хто "подарував"? Тому слова про етику від цього к-ча виглядають у світлі попередніх його дій відповідно. Хто заваджав написати йому тут про це раніше? Запис про блокування - є... --Vujko Mytró (обговорення) 20:30, 29 квітня 2019 (UTC)

Запити до адміністраторів[ред. код]

Вітаю! Додав вам виняток для сторінки ВП:ЗА по мотивам образ, які я теж інколи бачу у вашу сторону. Прохання писати виважено у разі явної необхідності, по суті і без зайвих реплік, супроводжуючи все дифами у інших випадках звертайтесь до Yakudza (наскільки я зрозумів, він посередник). При першому ж неконсруктиві будь-хто з адміністраторів вийняток може прибрати без попереджень. — Alex Khimich 12:23, 18 квітня 2019 (UTC)

@Alex Khimich:. Доброго ранку! Те, що ви написали, доволі розмите, і, маючи натягнуті стосунки з кількома адм-ми з причини їх дій, бачу 2 виходи. 1) Ви поточнюєте, що таке явна необхідність. 2) Ваш допис - це тільки Будапештський меморандум, тим більше, даруйте, вже казав вам про певну поблажливість у ваших діях щодо порушень одного к-ча )). Тим більше, це ви так вирішили щодо того, щоб я туди дописував. Поки думаю, що не всі адм-ри з цим згідні. Чи помиляюся - з цим згідні всі вони чи принаймні всі ті, дії яких свідчать, що вони мають вагу? --Vujko Mytró (обговорення) 03:36, 19 квітня 2019 (UTC)
Як мінімім двоє погодились, як максимум - вважаю, то буде моя відповідальність. — Alex Khimich 12:59, 19 квітня 2019 (UTC)
@Alex Khimich:. Дякую, даруйте, але ваші навіть останні дії не дають підстав для повної довіри, тому що перед цим деякі ваші дії (бездіяльність) не були такими.. Та й нащо воно вам - стільки часу тратити? Переслідування від адм-в та деяких к-чів стали системними та відкритими. Я хочу отримати заслужено зароблені права патрульного (причому не новим моїм проханням, а скасуванням грубо нетактовного рішення від @Piramidion:) та скасування усіх обмежень. Все решту - не цікавить. Мені простіше просто не редагувати )) Шкода, що тут не можна видаляти статті та внесок на побажання їхніх авторів, бо я б хотів прибрати багато своїх статей. Вони містять різні помарки, і допрацьовувати їх навряд чи буду. Також мене не влаштовують дії деяких к-чів, які безпідставно прибирають шаблони про помилки тощо, провокуючи ВП:ВР. Одним словом, дякую, даруйте за може те, що скажу прямо, що думаю, припускаю, вам не сподобається. Подачок не треба, дяку, що не заблокували безстроково, бо ж тут чи не багатьом цього так хочеться... От сьогодні зробив кілька правок у Соломія Крушельницька і переконався: якість кульгає. І багатьох це влаштовує. За таких стабільно конфліктних умов не тільки з моєї вини не бачу потреби багато дописувати. Дякую за науку та досвід. За хиби та помилки перепрошую... --Vujko Mytró (обговорення) 13:08, 21 квітня 2019 (UTC)
@Alex Khimich:. Вітаю. Чи вважаєте це блокування виправданим [1]? @Alex Khimich:. і аргументацію від Нік. --Vujko Mytró (обговорення) 08:32, 23 квітня 2019 (UTC)