Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нижче назви храмів Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Робіть висновки самі.


Щодо статей Новий Санч та Старий Санч. Тепершні назви - через о - це очевидна совітчина, це нахабне ігнорування як понад100літньою традиційною назвою, так і принципом поширености в джерелах. Однозначно стаття має називатися Новий Санч, як і Горлиці, Ряшів, Грибів, Вадовиці тощо. Так що проблему успішно створили ті, хто нехтує правилами, підводячи підсумки перейменувань.


Усі вікіпедії пишуть Внебовзяття - тільки тут, і ще у «братській рувікі» пишуть помилки: або Вознесіння, або Успіння. Совок та невігластво. Є нормальна стаття Внебовзяття Марії. Є її джерела.

Справді вважаю дії деструктивними та кляузними. Він навіть не спробував обговорити. А «стуканув». Це моя стаття, і мені видніше, що і як писати. А не тим, хто «підводить підсумки». --Vujko Mytró

Немає Сондеції - є Сандеція.

Я занадто пізно зрозумів свою зайвість у цьому продукті з постсовковим правописом та духом. Де, як казав один адм-р, не місце істині. --Vujko Mytró

Ел. скринька[ред. код]

@Бучач-Львів: Vujko Mytró Доброго дня! Хочу з вами про дещо поговорити, можете маякнути будь ласка на мою електронку?--Максим Огородник (обговорення) 09:56, 29 липня 2018 (UTC)

Вікіконференція 2018[ред. код]

Вітаю. Ви висловлювали бажання взяти участь у Вікіконференції 2018. Вам на електронну поштову адресу було надіслано листа із посиланням на реєстраційну форму. Якщо ви отримали цей лист, будь ласка, заповніть реєстраційну форму. --Tohaomg (обговорення) 20:08, 10 серпня 2018 (UTC)

Tohaomg. Дякую. Перепрошую за відповідь тепер. Не виходить. --Vujko Mytró (обговорення) 12:38, 13 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Політичне русинство[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Політичне русинство був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:35, 15 серпня 2018 (UTC)

Правопис.[ред. код]

борітеся - поборете.--SitizenX (обговорення) 07:14, 18 серпня 2018 (UTC)