Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

вже нове відверте зловживання - безпідставне блокування цієї IP-адреси від (NickK).

@Lystopad:. @Aced:. «Дякую» за «об'єктивність». --Vujko Mytró (обговорення) 10:59, 7 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Іван Франко (лайнер)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іван Франко (лайнер) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:49, 13 вересня 2018 (UTC)

Вітаю, я зробив запит щодо надання вам доступу до сторінки голосувань. Щодо ваших коментарів в описі редагувань, то вони містять порушення ВП:Е, просив би вас надалі не продовжувати такі випади. --yakudza 13:20, 15 вересня 2018 (UTC)

Бачиш, на жаль, маю чимало доказів, що це справді було те, що я сказав, з боку М. Козленка у тій ситуації. Він усе добре знав - але вирішив "пограти м'язами". І ти не маєш права у даному випадку забороняти мені висловити свою незгоду з власне тим, що я, маючи докази, сказав. Хоча твої останні "етичні" висловлювання на мою адресу тут та у ФБ ще поглибили прірву. Ти ж міг не говорити тих слів... Як ти думаєш, мені варто говорити про переслідування мене з твого боку? --Vujko Mytró (обговорення) 13:30, 15 вересня 2018 (UTC)

@Yakudza: Усю ситуацію з Миколою не я загострював. А він. Своїми системними неетичними та неенцикльопедичними діями щодо як мого внеску, так і моїх прав. Краплею, що переповнила чашу, було фарисейське рішення т. зв. АК щодо відхилення мого позову щодо його очевидного безпідставного блокування за Вернера Гайзенберга. Бачу дещо, бо це на поверхні, і це добре видно всім, хто не закриває очі, про що не говориться поки прямо... --Vujko Mytró (обговорення) 13:41, 15 вересня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

 • Доброго дня! Прошу утриматися від дій на сторінках обговорення (пінгування учасників, що проголосували вже за кандидата). Це порушення правил ВП:ВАК. Це лише попередження, продовження таких дій може мати негативніші адміністративні дії. Дякую за розуміння! --『 』 Обг. 13:44, 15 вересня 2018 (UTC)
  @AlexKozur: Доброго. Яке правило я порушую? --Vujko Mytró (обговорення) 13:48, 15 вересня 2018 (UTC)
  Розділ «Процедура обговорення».--『 』 Обг. 13:51, 15 вересня 2018 (UTC)
  @AlexKozur: Де у моїх словах агітація? Де заклик до дії? --Vujko Mytró (обговорення) 13:54, 15 вересня 2018 (UTC)
  агітація це не тільки заклик до дій, а й вплив на свідомість людей різними засобами. Пінгування на СО (особливо тих хто вже проголосував) з різними коментарями (наприклад, пінгування з коментарем "не соромно") це також агітація, бо це може вплинути на хід та думки цих користувачів. Під час голосування такі дії є порушенням ВП:ВАК. --『 』 Обг. 14:03, 15 вересня 2018 (UTC)
  Люди ж часто усього не знають... Іноді й "не хочуть знати"... Якщо прямо, то зміна голосів буває ж. І це доволі часто внаслідок агітації, але, часто, очевидно, поза вікі. Крім того, також варто деталізувати розділ, про який мова. Маю великий сумнів, що хтось змінить свій голос. --Vujko Mytró (обговорення) 14:13, 15 вересня 2018 (UTC)
 • Не бажаєте самі проголосувати? Я або хтось інший з пропінгованих Вами перенесем подані голоси. --ROMANTYS (обговорення) 06:09, 17 вересня 2018 (UTC)
  ROMANTYS. Дякую. 1) Я вже навіть «агітацію» тут розвів (з приводу голосів д-ра Шкурби за Dgho та Антанани - за Jwphra), за яку отримав попередження (вище), і яку видалили. 2) там ніби розглядалася можливість мого прямого голосування, час ще є. Якщо буде мінусовий вислід - тоді треба буде подумати. --Vujko Mytró (обговорення) 06:22, 17 вересня 2018 (UTC)
  Агітація — це дуже добре. Тільки проводити її треба в період обговорення кандидатур. --ROMANTYS (обговорення) 07:05, 17 вересня 2018 (UTC)
  І не затримуйте надміру з голосом. --ROMANTYS (обговорення) 06:42, 20 вересня 2018 (UTC)
 • А яка Ваша думка щодо подання запитів до нового складу АК стосовно розголошення Ваших особистих даних та недопущення Вас до виборів в АК? --ROMANTYS (обговорення) 06:01, 19 вересня 2018 (UTC)
  ROMANTYS До нового складу, певне, увійдуть, Dgho, Olvin - к-чі, дії яких щодо мене не є мірилом об'єктивности, радше навпаки. --Vujko Mytró (обговорення) 10:45, 19 вересня 2018 (UTC)
  Це має свої плюси. Нехай колеги з нового складу АК дадуть оцінку Dgho, що в попередньому складі «не помітив» розголошення Ваших особистих даних, адміни з АК дадуть оцінку колишньому адміну, що їх розголосив, та їншому, що не допустив Вашу кандидатуру на вибори. А їхні виборці нехай ці дії оцінюють. Це не останні вибори АК. «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!» --ROMANTYS (обговорення) 06:32, 20 вересня 2018 (UTC)
  ROMANTYS. Реально ця вікіпедія завдяки «діяльности» і бездіяльности проводирів має дуже багато вад, які їх не обходять та яким вони сприяють (зокрема, відпатрульованих росизмів, постсовіцький правопис (може, останні дні доживає), плюс псування моїх статей на основі нібито АД тощо). Плюс ще багато чого «позитивного». Деколи краще не боротися... --Vujko Mytró (обговорення) 06:53, 20 вересня 2018 (UTC)

Голосування[ред. код]

Вітаю! Ваші голоси на виборах арбітрів переніс. Ніби їх тільки 2 помітив. Перевірте чи не пропустив інших ваших голосів. Також прошу не коментувати ваші голоси під час виборів до АК, оскільки дане голосування не передбачає агітації.

І ще. Пінги. Ви іноді виправляєте пінги, тому вони не завжди доходять. Цей не дійшов до мене. У такому разі ліпше пінгуйте новим рядком, як зазначено у ВП:ПІНГ. Дякую. --Lystopad (обговорення) 11:22, 20 вересня 2018 (UTC)

Також прошу звернути увагу на це зауваження. Коментарі можуть бути розцінені, як агітація, що правилами не дозволяється. --Lystopad (обговорення) 11:51, 20 вересня 2018 (UTC)
Ага. Фарс триває... --Vujko Mytró (обговорення) 11:53, 20 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Сьогодні останній день голосування. Прошу перевірити, чи усі ваші голоси на виборах до АК враховані. --Lystopad (обговорення) 12:16, 27 вересня 2018 (UTC)

Попередження — провокація суперечки не за темою[ред. код]

Вітаю.

Я попросив вас на сторінці Обговорення Вікіпедії:Заявки на права адміністратора триматися її головної теми — якщо ви вже берете участь в обговоренні, то це має бути обговорення по суті, тобто номінанта на права адміністратора. Проте ви вперто відмовляєтеся триматися теми, і зводите обговорення на манівці, вирішуючи свої особисті питання: ред.№ 23388210, таким чином порушуючи правило ВП:НЕТРИБУНА:

Вікіпедія — не трибуна, не чат, не дискусійний клуб і не знаряддя пропаганди чи реклами.

Та гілка обговорення буде вилучена. Будь-ласка, утримайтеся від подібної поведінки в подальшому. Це буде трактоване як свідоме порушення її правил, і потягне більш серйозну адміндію, аніж попередження.

Дякую за роузміння, --VoidWanderer (обговорення) 11:37, 24 вересня 2018 (UTC)

VoidWanderer. Так ви зі мною розмовляти не будете. «Успіхи» цього проекту «не за горами». --Vujko Mytró (обговорення) 11:39, 24 вересня 2018 (UTC)
VoidWanderer. І якщо ви не бачите взаємозв'язку між "моїми" питаннями та вибором Brunei - то я «дуже радий вашим трактуванням». Звісно, на мою думку, «об'єктивним». Окрема «дяка» - за «сприяння» спробі порозуміння з Jwphra. Надіюся, моя незгода з вашими діями не буде трактована кимось із «доброзичливців» як порушення якогось правила. --Vujko Mytró (обговорення) 11:59, 24 вересня 2018 (UTC)
Перепрошую, не можу відповісти вам на лист приватно — у вас на сторінці вимкнена опція відправити вам листа. Проте можу це зробити тут: ситуація справді складна, але ми їй якось дамо раду. Натомість, я був би справді вам вдячний, якби ви зосередилися на вирішенні своїх питань та проблем у конструктивний спосіб. На моє переконання, від того виграли б усі. --VoidWanderer (обговорення) 12:04, 24 вересня 2018 (UTC)
VoidWanderer. Наразі думав, що вона увімкнена ). Тому перепрошую. --Vujko Mytró (обговорення) 12:12, 24 вересня 2018 (UTC)

commons[ред. код]

Чи зможете пояснити цю ініціативу на Сховищі? Щось не зрозумів пана Миколу. — Юрій Дзядик в) 15:08, 9 жовтня 2018 (UTC).


Ось це редагування є явною образою ред.№ 24024052--Basio (обговорення) 17:34, 23 грудня 2018 (UTC)

стосовно реальности, в якій живуть більшість адм-в цієї вікіпедії, яка так і не стала українською, сумнівів немає. Як і щодо "українськости", неупереджености та фаховости їх дій. --Vujko Mytró (обговорення) 10:53, 24 грудня 2018 (UTC)

Вітання[ред. код]

Christmas ball2.svg Бажаю Вам веселих свят із тими, хто Вас любить, шанує і підтримує та потребує Вас! Не забувайте і про себе! З Новим роком! Щасливого Різдва. ;) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:53, 23 грудня 2018 (UTC)

@Biletsky Volodymyr:. Вітаю. Питання в тому, що той к-ч, дії якого свідчать про не дуже добре володіння ним мовою, вандалив українську назву цього виду спорту. На це я готовий потратити час. Або хай ця вікіпедія, як і т. зв. Упцмп, перейменовується. --Vujko Mytró (обговорення) 09:07, 24 грудня 2018 (UTC)

+1 З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 07:34, 24 грудня 2018 (UTC)

@Biletsky Volodymyr:. Для мене новий рік вже давно не свято. --Vujko Mytró (обговорення) 10:56, 24 грудня 2018 (UTC)
Пане Дмитре. В нашу хату заходять свята. Я розумію, що навіть і у свята можуть виникати потреби і спокуси щось різати, шити, рубати, прибирати, … Я розумію, що навіть і у свята можуть виникати потреби на когось крикнути, когось посварити, комусь дати нижче спини, і у Вікіпедії також часом приходиться «воювати». Але все це разом і шеляга не варте і може потерпіти до завершення свят. А завзяття, праця щира свого ще докаже, Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже. Тож гарних Вам свят! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:02, 25 грудня 2018 (UTC)
P.S. А свята для мене – це не обов'язково радянський новий рік – це ті свята, про які колядують у «Добрий вечір тобі, пане господарю» і незалежно від парафії. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:02, 25 грудня 2018 (UTC)

АК[ред. код]

@Микола Івкі:. не знаю, як теперішній склад АК, але попередній - то повна профанація у деяких рішеннях. Жодного сорому. Жодного дотримання ними ж прийнятих правил. Про дії к-ча Piramidion нічого доброго не скажу. Щодо моїх дій - неконструктивні, викличні, безпардонні, іноді хамські (перепрошення бувають після нагадування). Ви й так то знаєте. З Dgho особистих конфліктів не мав - але його "суддівство" щодо мене - це повне кривосуддя. Він - давній член АК... --Vujko Mytró (обговорення) 13:43, 13 січня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. Дії названих мною членів АК не вкладаються в рамки здорового глузду щодо поступу української вікі. Щодо якогось такого собі ерзац-продукту з голосною назвою "укрвікі", тобто коли підмінюють терміни - вкладаються. От і все. --Vujko Mytró (обговорення) 13:45, 13 січня 2019 (UTC)

@Микола Івкі:. А ще був тут такий член АК Максим Підліснюк. Школяр... Які дії - можете уявити. Ця вікіпедія наразі - це вікіпедія носіїв українського паспорта та осіб, які так-сяк знають мову. Ви ж бачите - фахових статей мізер... Багато статей зі статусом добра, вибрана - це цяцька... --Vujko Mytró (обговорення) 13:48, 13 січня 2019 (UTC)