Обговорення користувача:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

yakudza. Вітаю. Отже, деяким к-чам можна поводити себе ницо, вдати «відпустку», не перепросити - і їм за це нічого не буде. Навпаки - їх ще погладять по голівці. Твоя дія - вчергове упереджена, але вперше - така ганебна. --Vujko Mytró (обговорення) 06:58, 31 липня 2020 (UTC)

yakudza. Твої, також іще деяких адм-рів, дії вже давно є беззаперечно вкрай упередженими, які сприяють хамству й ницості дій у цій вікі тих користувачів, яким ви це дозволяєте. Натомість максимально вишукуєте привід для переслідування тих, хто вказує вам на ваші зловживання тощо. --Vujko Mytró (обговорення) 07:04, 31 липня 2020 (UTC)


Yuri V.. Вітаю! Даруйте, ви маєте право на свою думку, яку обґрунтовуєте, я - на свою, яку теж обґрунтовую. І дарма ви мені приписуєте образи. Якщо ви вже про стан речей... Чи не була б ваша ласка прочитати уважно мої слова вище і подивитися на потурання хамським випадам і ницості від обраних, а не робити некоректні випади на мою адресу? Те, що дозволяють собі тут деякі адм-ри, члени АК, до яких, на жаль, ще й долучився Якудза, переконливо доводить, що нерідко для цих осіб етикет, енциклопедичність, об'єктивність, неупередженість у діях тощо - це пустий звук. Їхні дії яскраво свідчать, що вони вперто гнуть свою лінію... Дякую за увагу. --Vujko Mytró (обговорення) 07:14, 31 липня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:59, 18 серпня 2020 (UTC)


yakudza. Твої "розцінювання", як нерідко буває, - "об'єктивні" і т. п. ))) Велике тобі "дякую" за чергове "правдиве" формулювання "причини" чергового безпідставного блокування (за блокування - окрема "велика подяка")!!! )) Тільки не забувай, що ця вікіпедія дедалі більше стає пропагандисткою мовних помилок завдяки твоїй та декількох інших к-чів "конструктивній" позиції. Поширюйте зросійщення й надалі - бачу, вам без того ну ніяк. Ну а те, що деякі к-чі роками пишуть одні й ті ж помилки і нічогісінько не хочуть ні виправляти, ні вивчати - факт. ТзОВ вікіпедія, так би мовити... Ти й твої однодумці справді думаєте, що так буде завжди? Ps. продукт справді стає низькопробнішим... --Vujko Mytró (обговорення) 17:43, 9 жовтня 2020 (UTC)


yakudza. До твого відома. Брехня - слово з ВТСУМ тощо. І його іноді справді іншим не заміниш... І ще... От, наприклад, чомусь ти за ось цю брехню в описі редагування жодних дій не зробив... Чергова тобі від мене "подяка"... Браво! )) --Vujko Mytró (обговорення) 17:51, 9 жовтня 2020 (UTC)

@Jwphra: Да здрафствуєт мила душистає і палатєнце пушистає... --Vujko Mytró (обговорення) 17:55, 9 жовтня 2020 (UTC)

  • Щодо останнього блокування, то якби ви десь щось таке написали у запалі дискусії, то я можливо й не звернув би уваги або пройшов би повз. Але тут був нічим неспровокований особистий випад в описі редагування. Я вже не кажу про те, що сама практика ходити за кимось і ставити шаблони помилок - це трохи слизький шлях, щоб не бути звинуваченим у переслідуванні. --yakudza 23:49, 9 жовтня 2020 (UTC)
    Натомість я маю предостатньо фактів ствердити, що yakudza вигадує як про «ходіння за кимось», так і тим більше - «нічим неспровокований особистий випад». Можеш собі уявити, що статтю про Забарного вирішив я переглянути, бо стало цікаво, що за хлопчина (як і Клейтон) - після останніх успіхів «Дінама». Помітив стандартні для автора помилки-зросійщення, от і нагадав йому його нензне рішення, яке він собі з кількома кумплями дозволив і досі не спробував замиритися... Мене не дивують такі вчинки від молодих, здатних діяти ницо, безсоромно, а от твої дії (не дивина вже) - це дещо інше... Виправляти свої помилки нікому не бороню, не бороню ставити шаблони про помилки у статтях, які я започаткував. А виправляти за кимось - після такого серійного хамського до себе ставлення у цій вікі від деяких за потурання адмінкорпусу, сам розумієш - не хочеться. Де слова подяки за те, що я таки дещо виправив? Немає... Де бодай німа подяка? Немає... От такий "етикет" у цій вікі... Браво!!! PS. Жодного випаду у фразі до Jwphra, який вкотре нахамив, не було. Нагадав йому слова російського віршика - оригінальним звучанням. Так що повертаю їх назад. Круто - вже й вірш - випад ))) --Vujko Mytró (обговорення) 10:33, 10 жовтня 2020 (UTC)