Обговорення користувача:Валентина Міхалевська

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Валентина Міхалевська!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--LastStep (обговорення) 11:41, 3 травня 2014 (UTC)

Хмельницька міська ЦБС[ред. код]

Доброго ранку! Дякую за статтю! :-) Я її трішки оформив. Ще таке - завантажте, будь ласка, фото бібліотеки. А за зразок подальшого розвитку статті можете взяти хоча б ту ж Чернігівську. Хай щастить! :-) --Nickispeaki (обговорення) 02:30, 4 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Хмельницька міська ЦБС[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Хмельницька міська ЦБС був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:34, 13 травня 2014 (UTC)

Статус Файл:Хмельницька міська ЦБС.jpeg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Хмельницька міська ЦБС.jpeg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 02:53, 13 червня 2014 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: {{{url}}}. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 22:46, 9 грудня 2016 (UTC).

Вікіпедія:Вікімарафон 2018/Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Ви підписалися на сторінці, що хотіли б отримати сувенір за створену статтю до дня народження Вікіпедії, але статтю Ви не створили. На жаль, ми не можемо відправити Вам сувеніри. Сподіваємося, що у Вас все добре! --アンタナナ 19:29, 11 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пауль Ельвстрем[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пауль Ельвстрем був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:38, 26 січня 2019 (UTC)

Сторінку Відкритий фестиваль хорової музики "Співоча асамблея" номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Відкритий фестиваль хорової музики "Співоча асамблея", значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 вересня 2019. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 19:17, 27 вересня 2019 (UTC)

@Валентина Міхалевська: Чому Ви не рятуєте власну статтю? Я допоміг чим міг, але ж Ви знаєте більше --Юрко (обговорення) 10:59, 29 вересня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Центральна бібліотека Хмельницької міської ЦБС був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:56, 28 грудня 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Диво (фільм, 2009, Росія)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Диво (фільм, 2009, Росія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:20, 1 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Криніна Галина Степанівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Криніна Галина Степанівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:20, 23 квітня 2020 (UTC)