Обговорення користувача:Василюк Олексій

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Василюк Олексій!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Brunei (обговорення) 08:33, 18 червня 2015 (UTC)

Ну, і взагалі звертайся, як потрібна допомога. --Brunei (обговорення) 08:33, 18 червня 2015 (UTC)

Шановний користувачу![ред. код]

Ви завантажили ряд статей без джерел. Прошу допрацювати їх.--Білецький В.С. (обговорення) 03:56, 20 червня 2015 (UTC)

шановний Білецький В.С.! Все гаразд, джерела ще нема. Це з моєї майбутної книги. В тексті кожної сторінки вказані точні номери і назви рішень, які використані, але їх нема в інернеті. Я якраз планую все це опублікувати. Дякую за пильність до моїх публікацій!--Василюк Олексій (обговорення) 09:43, 20 червня 2015 (UTC)

Доброго дня. Вибачте будь ласка, але матеріал «з майбутньої книги» — це не є джерелом для Вікіпедії. Не маю сумніву, що ваша майбутня книга буде авторитетним джерелом, але оскільки вона ще не вийшла, то джерел де факто у вас в деяких статтях немає. Будь ласка, додавайте їх інакше як пишуть в статтях без джерел «Матеріал без джерел може бути підданний сумніву та вилучений»

Будь ласка, перед тим як створювати (ще) статті, ознайомтеся от тут з тим, що таке авторитетні джерела для Вікіпедії (чесно, не відрізняються від авторитетних джерел для наукових статей) + тут досить суворе правило про неприпустимість оригінальних досліджень, саме, власне, те що ви зараз робите. --Helixitta (обг.) 18:33, 22 червня 2015 (UTC)

Найменування статей[ред. код]

Вітання! Прошу ознайомитися з цими правилами! Ви даєте непотрібні довгі назви статтям про ПЗФ. Також заувага: смт пишеться без крапки.--Микола Василечко (обговорення) 20:00, 20 червня 2015 (UTC)

я намагаюсь слідувати точній ідентифікації об*єкту, адже він є саме тим як я його назвав. Всього є 8156 об*єктів ПЗФ + порядка 200 втрачених, які вже вдалось знайти (я щене всі зробив). Багато дублів назв. Хоч частково це виправляється точною ідентифікацією--Василюк Олексій (обговорення) 20:09, 20 червня 2015 (UTC)
Гаразд. Давайте слідувати правилам Вікі. Єдине що - я поки багато з чим не розібрався. Допоможіть будь-ласка переіменувати статті. А я поки зроблю ще стільки ж з правильними назвами. Більше року пішло зібрати навіть таку скромну інформацію. Хочу вже все дописати.--Василюк Олексій (обговорення) 20:12, 20 червня 2015 (UTC)
Микола Василечко, допоможете мені з цим косяком?--Василюк Олексій (обговорення) 20:16, 20 червня 2015 (UTC)
Чим зможу — допоможу. Кілька перейменувань я зробив і... зупинився, бо, напевно, і такі назви трохи невідповідні (з уточненнями в дужках). Треба найперше іменувати за власними назвами в документах ініціалізації об’єктів. Можливо, варто навіть окремий список втрачених зробити окремою сторінкою. А от з точним найменуванням, то раджу звернутися до Atoly, він більше в тих нюансах розібрався і якраз формував після обговорення ці правила. --Микола Василечко (обговорення) 13:15, 21 червня 2015 (UTC)
я вчора все переіменував. максимум завтра додам статті про всі інші скасовані у 2000-х роках. потім напишу вам всім пропозицію що робити далі. за назви не хвилюйтесь, нікуди не дітись що сотні ПЗФ в Україні названі "соснові насадження", "Цілинна ділянка" або "Дуб черещатий" ))) --Василюк Олексій (обговорення) 13:23, 21 червня 2015 (UTC)

Салам![ред. код]

Все гаразд! Укрвікі потребує на пам'ятки. Наразі хоч замало часу маю, спробую вичитати Ваш добуток.--Zvr (обговорення) 18:41, 21 червня 2015 (UTC)

Перевірте назву Потеряйкін яр або Потеряйкин яр--Zvr (обговорення) 19:25, 21 червня 2015 (UTC)
Все норм. В рышенні написано "Потеряйкін"... тому мусимо вказувати назву об*єкту як є... вірніше як було ( --Василюк Олексій (обговорення) 19:26, 21 червня 2015 (UTC)
Додайте інфу у Салтівський (втрачений), замала та й не видно перспектив на розширення--Zvr (обговорення) 19:30, 21 червня 2015 (UTC)
додав. але скоро буде більше --Василюк Олексій (обговорення) 19:40, 21 червня 2015 (UTC)
Те саме Болото Мартиненкове (втрачений)--Zvr (обговорення) 19:32, 21 червня 2015 (UTC)
почекайте трохи, сам розумію що мало. втім скоро буде додано більше.--Василюк Олексій (обговорення) 19:40, 21 червня 2015 (UTC)
Де поставив на повільне вилучення - хоча б географічні координати і питання буде знято!--Zvr (обговорення) 19:36, 21 червня 2015 (UTC)

Стаття Чорний жеребець (втрачений)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Чорний жеребець (втрачений). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:37, 21 червня 2015 (UTC)

в межах доби вам надійде лист з поясненням причин появи низки коротких статей. зачекайте, не видаляйте нічого з цієї категорії--Василюк Олексій (обговорення) 19:42, 21 червня 2015 (UTC)

Стаття Конвалія (втрачений)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Конвалія (втрачений). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:39, 21 червня 2015 (UTC)

в межах доби вам надійде лист з поясненням причин появи низки коротких статей. зачекайте, не видаляйте нічого з цієї категорії--Василюк Олексій (обговорення) 19:43, 21 червня 2015 (UTC)

Стаття Підпісочне (втрачений)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Підпісочне (втрачений). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:40, 21 червня 2015 (UTC)

в межах доби вам надійде лист з поясненням причин появи низки коротких статей. зачекайте, не видаляйте нічого з цієї категорії--Василюк Олексій (обговорення) 19:43, 21 червня 2015 (UTC)

Стаття Віковий в’яз (втрачена)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Віковий в’яз (втрачена). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:42, 21 червня 2015 (UTC)

Стаття Колонія диких кроликів (втрачена)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Колонія диких кроликів (втрачена). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 19:44, 21 червня 2015 (UTC)

Zvr будьласка зателефонуйте мені 097 1000473 (0930629713), я поясню щодо цих сторінок. можете зробити це зараз?--Василюк Олексій (обговорення) 19:46, 21 червня 2015 (UTC)

Пойма річки Берда з Солодким лиманом (втрачена)[ред. код]

Перевірте будь ласка офіційну назву - заплава або пойма?--Zvr (обговорення) 18:09, 22 червня 2015 (UTC)

на жаль саме так безграмотно. це посимвольно переписано з рішення облради--Василюк Олексій (обговорення) 19:24, 22 червня 2015 (UTC)

Балка Васильківська (втрачений)[ред. код]

Перевірте назву - щось не можу знайти у Вільнянському райні Васильківки може таки Василівка (Вільнянський район)? -Zvr (обговорення) 18:49, 22 червня 2015 (UTC)

посимвольно переписано з рішення--Василюк Олексій (обговорення) 19:24, 22 червня 2015 (UTC)

Редагування та оформлення статей[ред. код]

Вітання! Зверніть, будь ласка, увагу на відредаговану та оформлену статтю Гарбузівська дубина (втрачений) — так бажано оформляти й інші статті для кращого візуального сприйняття й надання їм прийнятного вигляду. Коли б ще доповнити світлинами — було би набагато краще. По Тернопільщині, якби ви могли поділитися зі мною картосхемами розміщення втрачених ПЗФ, то при нагоді міг би і я ці об’єкти відшуковувати й фотографувати бодай постфактум. Удачі.--Микола Василечко (обговорення) 14:42, 26 червня 2015 (UTC)

Згоден. як буде вільна хвилинка - пройдусь. Там акти не більш як у 15 сторінках лише.--Василюк Олексій (обговорення) 09:00, 27 червня 2015 (UTC)

Можливо треба перейменувати всі статті?[ред. код]

я от подумав, зараз ми копаємо лише те, що скасовано протягом 2000-2015 років... але з осені візьмемось і за більш давні скасування, яких, до речі, буде побільше. але вони будуть в тій саме категорії. Може взагалі відразу категорію перейменувати у "втрачені у 2000-2015 роках" а потім створити ініші за інші періоди а в описі категорії пояснити чого так?

альтернатива, щоб потім не плутатись - відразу називати об*єкти "Дуб Устецький (втрачений у 1998 р.)"

як думаєте?--Василюк Олексій (обговорення) 09:15, 27 червня 2015 (UTC)

Не варто. Якщо такий Дуб Устецький був один, то нащо уточнювати рік? Адже і так буде в категорії видно. Хіба, коли було два об’єкти з однаковою назвою.--Микола Василечко (обговорення) 16:14, 27 червня 2015 (UTC)
Доброго вечора! Зверніть увагу, що додавати примітку (втрачено) до заголовків статей про заказники не потрібно з тієї ж причини - бо назва повинна бути якомога лаконічнішою та при цьому визначати конкретний об'єкт. За відсутності невтрачених заказників з тією ж назвою це уточнення вже буде надмірним. Якщо я десь помилився при виправленні назв ваших статей і якась із них справді потребує цього уточнення для запобігання плутанині, можете повернути назад. --TheStrayCat (обговорення) 20:32, 29 червня 2015 (UTC)
згоден

зараз розсортуємо по часових відрізках і по областях потім треба прибрати це слово всюди--Василюк Олексій (обговорення) 20:36, 29 червня 2015 (UTC)

Гаразд. Тоді я вам поки не заважатиму своїми перейменуваннями. Дякую за внесок до Вікіпедії! --TheStrayCat (обговорення) 20:40, 29 червня 2015 (UTC)
якщо допоможете прибрати слова "втрачений", буду дуже вдячний!--Василюк Олексій (обговорення) 20:42, 29 червня 2015 (UTC)
Спробую допомогти. А можна поцікавитися, чому ви додаєте це уточнення до ваших нових статей (написаних уже після вашого прохання вище)? --TheStrayCat (обговорення) 09:41, 30 червня 2015 (UTC)
ви мене обеззброїли) тому що майже не сплю і вже працюю як робот--Василюк Олексій (обговорення) 10:05, 30 червня 2015 (UTC)
Буває. :) З цим розберемося. Я от натрапив на серію ваших однотипних статей Дуб черещатий № 1, Дуб черещатий № 2, ..., Дуб черещатий № 11. Крім номерів від 1 по 11 вони нічим не відрізняються і не мають особливих перспектив наповнення, тому виходить зайве нагромадження тієї ж інформації у різних статтях. Я б запропонував їх якось об'єднати, або просто перенести інформацію до статті Старобердянський. Що на це скажете? --TheStrayCat (обговорення) 10:35, 30 червня 2015 (UTC)
цього робити не можна. кожен об*єкт створений рішенням і має такий саме статус не залежно від площі. а от знайти фото цих дерев можливо і можна. поєднавши будь-що , ми стратимо достовірність методу--Василюк Олексій (обговорення) 10:43, 30 червня 2015 (UTC)
Мова не про те, щоб якось применшити їхнє значення чи знищити інформацію, а про те, щоб зробити інформацію доступнішою та зручнішою для перегляду. Якщо всі 11 заказників створені в один день та ліквідовані в один день тими ж розпорядженнями, приєднані до того самого великого заказника з тими самими юридичними наслідками, то доцільніше про це написати в одному місці. Навіть якщо за критеріями кожен із них значимий, то таке об'єднання не погіршить якості енциклопедії. Чи я десь помиляюся? --TheStrayCat (обговорення) 12:50, 30 червня 2015 (UTC)
мені здаєтьяс принципово - баичмо ми або не бачимо повний список обєктів в одній категорії--Василюк Олексій (обговорення) 13:30, 30 червня 2015 (UTC)
Категорії рідко коли застосовуються для генерації повних вичерпних списків, вони зазвичай слугують для зручності навігації. Але якщо всі 11 статей будуть об'єднані в одну, то вона буде належати до тих самих категорій, тобто вся інформація збережеться і там також. --TheStrayCat (обговорення) 15:18, 30 червня 2015 (UTC)
як було заявлено вище http://wikilovesearth.org.ua/2015/06/vtracheni_poshuk/, протягом 2 місяців ми збираємо інформацію про всі ПЗФ, скасовані у 2000-х, і у вересні видаємо друкований довідник.

прошу принаймні до вересня відкласти це питання, бо у довіднику 100% всі обєкти матимуть однаковий вигляд і наскрізну нумерацію. Тим більше ще не ясно чи хтось щось по них додаткове знайде--Василюк Олексій (обговорення) 21:47, 30 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Віковий в’яз (втрачена)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Віковий в’яз (втрачена) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 29 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Колонія диких кроликів (втрачена)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Колонія диких кроликів (втрачена) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:00, 29 червня 2015 (UTC)

так, все ок. найближчим часом розраховую доповнити!--Василюк Олексій (обговорення) 08:26, 29 червня 2015 (UTC)

Глібінська тополя (втрачена)[ред. код]

Може, Глібівська?--Микола Василечко (обговорення) 19:49, 29 червня 2015 (UTC)

ну, тут вже нікуди не подітись

назва взята з рішення про скасування і про створення--Василюк Олексій (обговорення) 19:52, 29 червня 2015 (UTC)

Підпісочне[ред. код]

Є дві статті: Підпісочне та ваша Підпісочне (втрачений). Розберіться, будь ласка, чи той це самий заказник, і якщо ні, то як вони співвідносяться. --TheStrayCat (обговорення) 15:39, 30 червня 2015 (UTC)

Туди ж: Конвалія (заказник) і Конвалія (втрачений). --TheStrayCat (обговорення) 15:40, 30 червня 2015 (UTC)

круто. сторінки створили по старих даних, не врахувавши що обєкти скасовані. якимось чином їх треба поєднати, лишившив категорії втрачених.
як це зробити грамотніше?--Василюк Олексій (обговорення) 21:49, 30 червня 2015 (UTC)
редагуйте інформацію в старіших, уже існуючих, статтях (тим паче, що там є друковані джерела), потім подавайте запит до адміністраторів на об’єднання історії редагувань.--Микола Василечко (обговорення) 06:17, 1 липня 2015 (UTC)

Білогородська дача[ред. код]

Вітаю! Перевірте інформацію щодо скорочення у статті Білогородська дача, будь ласка, — вони там явно хибні. --Олег (обговорення) 09:29, 2 липня 2015 (UTC)

все вірно. я переписував з оригіналу рішення. у мене є архів всіх рішень--Василюк Олексій (обговорення) 12:25, 2 липня 2015 (UTC)
А Ви все-таки перевірте. У Вас у розташуванні написано: «квартал 3, виділи:1, 5, 9, квартал 16 виділ:2 квартал 41 виділ: 3.», а скорочено квартали 14-18, 44-46. Квартали не співпадають. Крім того Мутвицький заказник — площа 4 745 га. Об'єкт скорочено на 760 гектарів (квартал 14-18, 44-46). Білогородська дача (дивіться Ваш варіант до моїх правок) — площа 4 745 га. Об'єкт скорочено на 760 гектарів (квартал 14-18, 44-46). Ви вірите в такі співпадіння? --Олег (обговорення) 21:16, 2 липня 2015 (UTC)
повернусь з відрядження - звірюсь з рішенням--Василюк Олексій (обговорення) 07:47, 3 липня 2015 (UTC)

хто і які 6 скасованих обєктів видалив?[ред. код]

Панове, а хто вже повидаляв 6 обєктів із скасованих у 2000-2015 роках? як ми тепер зрозуміємо що видалене і включимо ці тексти в книгу через півтора місяці? колеги, підкажіть як знайти видалені сторінки. у мене нема оригіналів текстів. я створив 161 сторінку втрачених в 2000-2015 роках ПЗФ і от їх 154.... ((((( а це все текст до книги--Василюк Олексій (обговорення) 07:50, 3 липня 2015 (UTC)

Будь ласка, для уникнення таких питань додавайте вами створені сторінки (їх можна подивитись внизу під вашим Внеском) собі у список спостереження (а щодо вилучення — не знаю, але якщо ви знаєте, що це за стаття то там написано, хто її вилучив) --Helixitta (обг.) 08:02, 3 липня 2015 (UTC)
я поки мало що розумію в Вікі, тому не знаю де шукати. Для втілення спільного з Вікі проекту я створив 161 статтю в категорії "Втрачені природоохоронні території (2000-2015)". з їх текстів за півтора місяці ми маємо зверстати книгу https://wikimediaukraine.wordpress.com/2015/06/23/poshuk_vtrachenyh_pzf/. а тепер бачу, що лишилось 154. і що тепер верстати? я не памятаю які там були статті а память ((--Василюк Олексій (обговорення) 08:08, 3 липня 2015 (UTC)
Вони не зникли, як і не зникли деякі природоохоронні території. Якщо їх площу зменшено — їх не коректно заносити до категорії втрачених, тому я цю категорію з деяких статей прибрав. Ось список створених Вами статей. Там не всі статті, що Ви створювали. Деякі з них дублювали вже наявні статті, тому я об'єднав їх історії і вони опинились у списку тих користувачів, які створили ці статті раніше. Наприклад, статтю Салтівський (втрачений), створену Вами, я об'єднав зі статтею Салтівський заказник, що була створена 2 роки тому. --Олег (обговорення) 08:59, 3 липня 2015 (UTC)
зрозуміло.будьласка, вкажіть перелік цих статей,які ви змінили. щоб я міг уточнити, бо наприклад Салтівський скасований. тим більше - скорочені теж мають потрапити до книги--Василюк Олексій (обговорення) 10:13, 3 липня 2015 (UTC)
просто ви наприклад у Салтівському лишили категорію "втрачені харківської області", але не лишили "втрачені у 2000-2015". і тепер утворюється трохи плутанина. хоча загалом я згоден з суттю правок. звісно треба поєднувати. тільки треба додати всі категорії--Василюк Олексій (обговорення) 10:21, 3 липня 2015 (UTC)

Список статей з об'єднаними історіями[ред. код]

Нижче подаю список статей, які Ви продублювали з вже існуючими, і історії яких я об'єднав. Ви можете заходити в історію редагувань і передивлятись свій внесок. Ймовірно, цей список буде іще поповнюватись, бо я якраз пперевіряю Ваш внесок. Будь ласка, перед створенням статті перевіряйте, чи не існує вже така. Можна в пошуковик заносити коротку назву (наприклад, просто «Салтівський»), або передивлятись відповідні категорії. Для Салтівського заказника це Категорія:Об'єкти природно-заповідного фонду Харкова або Категорія:Природно-заповідний фонд Харківської області. До речі, раджу прочитати Вікіпедія:Іменування статей/Об'єкти ПЗФ. --Олег (обговорення) 13:17, 3 липня 2015 (UTC)

 1. Салтівський заказник
 2. Підпісочне
 3. Конвалія (заказник)
 4. Болото Мартиненкове
 5. Чорний Жеребець (заказник)
 6. Чернецьке (заказник)
 7. Чернецьке озеро
дякую, Олеже! все супер

перепрошую, що запанікував. дійсно, в усіх сторінках є вказівка на категорії. дякую за поєднання! значить зникли 7 інших сторінок і не ясно які!!!--Василюк Олексій (обговорення) 19:22, 3 липня 2015 (UTC)

Вони не зникли, я вже писав, що деякі статті я поприбирав з категорій втрачених, якщо площа об'єкту природно-заповідного фонду зменшилась — це не значить, що він зник. Нижче я наведу Вам список статей, які я виключив з категорій втрачених і буду додавати ті, які виключатиму в майбутньому. Тільки, будь-ласка, не додавайте їх знову до тих категорій і не варто створювати для них категорію об'єктів природно-заповідного фонду, площа яких зменшилась. --Олег (обговорення) 20:27, 4 липня 2015 (UTC)
нехай тут буде список

щоб нічого не пропустити і потім в книзі згадати що крім скасованих ще частині скоротили площу--195.43.70.6 20:50, 4 липня 2015 (UTC)

 1. Вікові дубові насадження (заповідне урочище)
 2. Бір (урочище)
 3. Красносільський заказник
 4. Мізоцький кряж (заказник)
 5. Мутвицький заказник
 6. Білогородська дача

Статтю Магнолія Кобус номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Магнолія Кобус, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2015. Що ще можна зробити? --yakudza 13:39, 17 липня 2015 (UTC)

Статтю Акацієвий гай номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Акацієвий гай, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2015. Що ще можна зробити? --Piramidion 09:35, 19 липня 2015 (UTC)

Список найстарших романістів фантастики та Список довгожителів серед романістів фантастики тощо[ред. код]

До 78.111.187.118 (обговорення) 10:27, 29 вересня 2013 (UTC). Вітаю! Якщо вам цікава тема довгожителів та найстарших у різних галузях, фантастика чи важлива кількість цікавих та нешаблонних статей у вікіпедії, прошу вас допомогти з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015. Користувач Pavlo1 поставив мої статті всупереч правилам, незважаючи на шаблон "в роботі". Статті присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастики. Він аргументував, не є значимою. Проте ось інші статті на подібні теми: Список найстаріших університетів, Список найстаріших банків, Список найстаріших дерев, en: https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of oldest ships, fr: Liste des plus vieux édifices du Québec,en:https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Russian_icons, ru:Список старейших женщин,en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Catholic_bishops, en:List of oldest church buildings, en:List of longest-living organisms, en:List_of_oldest_and_youngest_National_Basketball_Association_players, en:List of the oldest buildings in Rhode Island,en:List of oldest living Academy Award winners,en:List of last surviving World War I veterans by country, en:List of oldest ships, en:List of last surviving Canadian war veterans тощо.
Найбільш широко подібна статистика щодо довгожителів представлена на https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_centenarians.
Усі статті написані на основі даних найавторитетнішого літературного порталу у світі

даних найавторитетніших джерел у світі фантастики

 • http://argo-unf.at.ua/ «Аргонавти Всесвіту» - популяризація україномовної фантастики

Інформація про романістів, почерпнута з 15 англійських, американських, французьких, російських, аргентинських, шотландських, фінських та українських авторитетних джерел літератури та фантастики зокрема, узагальнена мною. Проте подібною статистикою займається також один з найавторитетніших та найбільший за обсягом інформації англомовний ресурс фантастики: http://www.isfdb.org/cgi-bin/stats-and-tops.cgi у рубриці Authors by Age. Це одне з джерел. На нього посилається ще одне джерело https://www.sfsite.com/. В інших джерелах теж є важливі факти, широко використані мною, проте подібна статистика не ведеться. У вікіпедії є подібна статистика щодо різних категорій, зокрема щодо реслерів, - в англомовній. Наявність таких статей підвищить інтерес до україномовного розділу шанувальників фантастики, яких в Україні та СНД - тисячі. А зараз навіть в нашій державі популярність уквікі становить лише 33%, бо там майже все - повтори та переклади, незавжди доповнені, окрім історичних статей і географічних об'єктів, а також статей щодо вітчизняних персоналій та деяких інших окремих статей. Я вважаю подібні дії геноцидом української вікіпедії, роботою на РФ, щоб користувачі з України - дивилися більш розвинуту вікіпедію за рахунок винищення нашої, адже до його поля зору потрапило море інших статей, зокрема про футбольну команду зірок "Маестро". Серед інших статей не мого виробництва, що на мій погляд заслуговують бути врятованими у першу чергу Конобродська Валентина Лаврентіївна, Третя світова: битва за Україну, Акацієвий гай, Магнолія Кобус, Трохнюк Руслан Васильович ,Красненська бібліотека ім. І. Тиктора, Сценарії майбутнього України та інші.---Yasnodark (обговорення) 13:50, 23 липня 2015 (UTC)

Згущівка поштою[ред. код]

Moloko-2011-06.gif
Вітаємо!
У нас для Вас хороші новини — Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою»! Ми підводимо підсумки 2015 року, й одного з місяців у Вас був найбільший баланс доданої інформації до Вікіпедії серед новачків. В українській Вікіпедії дякують за внесок віртуальним згущеним молоком, але «Згущівка поштою» — реальна.
Вам необхідно перейти за цим посиланням і надіслати нам свою поштову адресу й номер телефону для отримання посилки Укрпоштою.
Вітаємо і бажаємо нових звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 14:26, 24 грудня 2015 (UTC)

Статтю Екологія - Право - Людина номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Екологія - Право - Людина, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 січня 2016. Що ще можна зробити? --27century (обговорення) 02:28, 16 січня 2016 (UTC)

я там відповів. я прибрав що може вважатись піаром і звернувся до ЕПЛ з проханням надати інформацію--Василюк Олексій (обговорення) 19:54, 17 січня 2016 (UTC)

Щодо авторства Борейка[ред. код]

Добрий вечір! Так, дійсно, статтю ми створювали удвох.
З пошаною--Orestsero (обговорення) 19:44, 17 січня 2016 (UTC)

доброго! просто така дискусія в кількох розсилках про те, що він поширив реліз що він створив,а сворив насправді дуже активнйи користувач і це не ВБ точно. Але сторінка Дуже важлива. тільки назва така що ніхто не знайде сам зараз цю тему вивчаю. вже 2 роки не можу відірватись--Василюк Олексій (обговорення) 19:53, 17 січня 2016 (UTC)

Сторінка.[ред. код]

Добрий вечір!

Бачив статтю у вікіновинах і вийшов якимось манівцями сюди. ;-) Добре було б створити власну сторінку тут, в укр-вікі. А потім виправити посилання у тій статті вікіновин. Ну і колегам сказати про це. Бо зараз досить важкувато відслідкувати Ваший внесок... ;-( Та й ЯК у випадку чого спілкуватися, якщо і просто знайти важко? Як враження від вікіекспедиції? Що вийшло, а що треба поліпшити? Я свого часу чимало провів вікіекспедицій, то мені й цікаво. ;-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 00:13, 9 лютого 2016 (UTC)

Пс. Та хоч просто створіть сторінку - одне-два речення. Цим Ви досить сильно спростите життя (точніше - спілкування з Вами! ;-)) іншим вікіпедистам, особливо новачками - їм простіше буде вийти на зв’язок з Вами. Бо якщо у вас сторінки немає, то не завжди є куди клікнути, щоб написати. ;-0 Та й й коли вже ХОЧ якась інформація є про користувача, то якось впевненіше себе почуваєш. Це типу як спілкуватися із людиною-анонімом про яку геть ніц не знаєш і зі знайомим, про якого вже щось знаєш. Я про це.

А про сторінку користувача... Можна взяти за приклад хоч мою, хоч когось іншого. Того ж Хелгі (я так розумію, Ви з ним знайомі?) або когось іншого, чия сторінка сподобається. :-) Можете по сторінках адмінів пройтися - вони досить цікаво, а іноді й зручно та ГАРНО оформлені. А копіювати не тільки не заборонено (звістно, не все, а тільки те, що потрібно і стосується Вас), а навіть я б РЕКОМЕНДУВАВ - ну на початку, коли ще не все знаєте і багато чого в диковинку. ;-) Ок. якщо що - пишіть мені на СО (Сторінку Обговорення). Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 00:13, 9 лютого 2016 (UTC)

не розумію? про себе написати?--Василюк Олексій (обговорення) 23:41, 12 лютого 2016 (UTC) додав--Василюк Олексій (обговорення) 23:46, 12 лютого 2016 (UTC)

Карпатський заповідник[ред. код]

Дублюю спеціально для вас, бо на вас усі посилаються в обговоренні статті про КБЗ. Там іде справжня війна за одну фразу, але сам текст це суцільне копівіо. Якщо глянути одним оком на сайт Заповідника - побачите там значок Copyright © 1999-2016 та авторів Беркела Юрій Текст Ф.Гамора, І.Волощука та В.Покиньчереди. Нормально (в людській вікіпедії) всю оповідну частину тексту треба вилучати - це копівіо! Треба попрацювати над основним текстом, а про порушення заповідного режиму чи ні - це можна додатково обговорити. Mykola Swarnyk (обговорення) 06:47, 13 лютого 2016 (UTC)

дякую! Миколо, на днях учасникам експедиції заповідник передасть готову інформацію, щоб мии її рохмістили. до біса той скопіпащений абзац. скоро уде нормальна велика стаття--Василюк Олексій (обговорення) 09:55, 13 лютого 2016 (UTC)

Оформлення статей[ред. код]

Дякую Вам за купу створених статей! ) Хочу звернути увагу на кілька речей:

 • Перед остаточним збереженням статті натискайте кнопку вікіфікатора на панельці: "/«. Вікіфікатор міняє лапки на ялинки, які любить Вікіпедія, дефіс на тире, прибирає випадкові подвійні пробіли і всіляке таке.
 • Для посилань на джерела існує шаблон {{sfn}} — він доволі зручний, коли треба кілька разів послатися на різні сторінки одної книги.
 • Якщо маєте примітки про використані в написанні джерела, мабуть, лишайте їх на сторінці обговорення статті.

-- Ата (обг.) 09:33, 4 серпня 2016 (UTC)

о! дуже дякую! це може сильно стати в пригоді! я не знав як цю проблему вирішити--Василюк Олексій (обговорення) 09:41, 4 серпня 2016 (UTC)

Ще таке: цей «Лист Міністерства екології та природних ресурсів України №9-04/18-16», який Ви згадуєте по статтях, це відповідь на якийсь Ваш запит? Він є у Сховищі, щоб на нього можна було посилатися? --Ата (обг.) 16:49, 7 серпня 2016 (UTC)

Категорія:Природоохоронні об'єкти, що постраждали під час АТО[ред. код]

привіт! оформила категорію: ред.№ 19519573. джерела у статтях мають бути, а не у категорії --アンタナナ 21:52, 11 січня 2017 (UTC)

щиро дякую!--Василюк Олексій (обговорення) 22:01, 11 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Тиждень біології[ред. код]

Стаття Екологія-Право-Людина[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Екологія-Право-Людина. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 22:38, 27 січня 2017 (UTC)

Доброї ночі! мені створену вминулому статтю вже вилучили, не пояснивши причини. я наче не вперше щось додаю або правлю. але не можу зрозуміти що саме в статті треба так критично дороляти вся базова інформація є. наприклад стаття про Національний екологічний центр України в значно гіршому стані поясніть будь-ласка що треба доробити. я правда 2 дні в потягах буду, не зна чи встигну--Василюк Олексій (обговорення) 22:51, 27 січня 2017 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую до обговорення Обговорення:Баранівський ліс (втрачена пам'ятка природи)#Об'єднання статей (Обговорення:Гінкго більоба (Одеса, вул. Пастера), Обговорення:Павлівський ботанічний заказник, Обговорення:Хаджибейський парк).
Також, за можливості/за бажанням, можна проконтролювати статтю Природно-заповідний фонд Одеської області. З повагою --De Riban5 (обговорення) 14:32, 28 січня 2017 (UTC) дякую! зараз все уточнимо--Василюк Олексій (обговорення) 15:59, 28 січня 2017 (UTC)

Дубово-сосновий гай[ред. код]

Створив статтю Дубово-сосновий гай (видалену 10:21, 16 липня 2015) — оскільки всі вони мають історичну значимість (див. Природно-заповідний фонд Одеської області). З повагою --De Riban5 (обговорення) 14:46, 7 лютого 2017 (UTC)

щиро дякую! а то не розібравшись частину статей нам повидаляли--Василюк Олексій (обговорення) 14:58, 7 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Українська річкова мережа[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Українська річкова мережа, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://web.archive.org/web/20090905041016/http://uarivers.net/about/aim.htm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Українська річкова мережа.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Українська річкова мережа, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Рассилон (обговорення) 05:52, 4 липня 2017 (UTC)

Доброго! так текст мій, але сайт мережі вмер. благо на вебархіві лишилось я ще трохи підправлю текст, але загалом з правами на нього все гаразд.--Василюк Олексій (обговорення) 09:50, 4 липня 2017 (UTC)

Навіть якщо я Вам повірю, що автором того тексту є Ви і тільки Ви, це не означає, що решта читачів Вам повірять. То ж Вам таки доведеться виконати одну з вищенаведених рекомендацій. Оскільки з позначкою на сайті вже нічого не вийде, то окрім дозволу OTRS іншого виходу я не бачу. Хоча Ви завжди можете повністю переписати той текст, висловивши ті самі думки, але іншими словами та якомога енциклопедичніше. --Рассилон (обговорення) 11:41, 4 липня 2017 (UTC)

підкажіть, я тут не дуже досвідчений. ми можемо наприклад зараз прибрати всю частину статті, яку ви запідозрили у плагіаті,а я замість неї перепишу новими словами? це теж не проблема. але якщо я перепишу,я к прибрати із сторінки весь оцей величезний банер про підозру? я з підозрами в плагіаті ще не зіштовхувався))) --Василюк Олексій (обговорення) 12:11, 4 липня 2017 (UTC)

Вітаю у Вікіпедії! Щодо авторського права у Вікіпедії доволі жорсткі правила, і справа не лише в тому, чи повірять інші читачі. У даній ситуації, оскільки текст власний і для Вас не буде проблем його переформулювати, — просто замінити у статті шаблон {{Порушення авторських прав}} (і рядок під ним) новим текстом, який нестиме те ж саме інформаційне наповнення (інформація не захищається законами щодо АП), але матиме інший виклад. --ReAlв.о. 13:54, 4 липня 2017 (UTC)

чудово. я переформатовую текст і замість цього рядка вставляю. так? це ж не порушення якщо я той ряок сам приберу? я декілька сотень сторінок створив, але така ситуація вперше, тому от питаю--Василюк Олексій (обговорення) 13:58, 4 липня 2017 (UTC)

Саме так — повертати старий текст не треба, можна прибрати шаблон і на його місце вставити новий текст. Зазвичай той шаблон ставиться на місце статті, яка вся порушує правила, тому там написано про створення нової «чистої» статті на підсторінці. --ReAlв.о. 14:27, 4 липня 2017 (UTC)
Зроблено. Дякую за цінні поради!--Василюк Олексій (обговорення) 14:36, 4 липня 2017 (UTC)

Примітки[ред. код]

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
 3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 19:14, 25 липня 2017 (UTC)

Сторінку Свинство року номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Свинство року, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 вересня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:08, 8 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Оселище виду (юридичний термін)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Оселище виду (юридичний термін) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:43, 19 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Природне оселище (юридичний термін)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Природне оселище (юридичний термін) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:44, 19 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Телекомпанія «Орбіта»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Телекомпанія «Орбіта» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:03, 23 березня 2018 (UTC)

Не по темі[ред. код]

Доброго дня. Кажете Ви модератор сайту pryroda.in.ua. Він заражений. Малварь HTML:lframe-inf сидить. Зокрема стрибнути на мене хотів з [1]. Треба почистити ;) --93.126.95.15 11:42, 9 травня 2018 (UTC)

Дякую за інформацію. Зараз скажу адміну, хай перевірить. Правду кажучи, більшість блогів на Природі давно не оновлюються. Хоча статична інформація дуже обре що висить там. щось прогавили. переврятимемо--Василюк Олексій (обговорення) 11:58, 9 травня 2018 (UTC)

Статтю Охрана и изучение природы степной полосы Украины (книжка) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Охрана и изучение природы степной полосы Украины (книжка), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 31 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 16:36, 31 липня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Шаблон.[ред. код]

Привіт! А може отакий шаблон розмістити на своїй сторінці користувача буде простіше? ;-) {{Учасники Вікімарафону 2019}} ? Ну замість того громізкого коду? Я собі такий на СК помітив вже. Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 23:12, 26 січня 2019 (UTC)

Прохання.[ред. код]

Добрий вечір ще раз! Прохання доводити статті до ладу. От, одна з останніх з тих, що я дивився - Куланги. Помилок повно! Вікіфікатором не проходилися, інтервікі немає! ;-( То що це було? Гонитва за кількістю? При чому це не перша стаття, яку я у Вас бачу у такому стані. ;-( Виправив оцю - Австралорп. Підправив, виправив, додав інтервікі. У Ваші статті вже колеги додавали шаблон про сирий переклад. І деякі щось підправляли. Будь ласка, серйозніше підходьте до цього! Дякую! З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 23:19, 26 січня 2019 (UTC)--Nickispeaki (обговорення) 23:19, 26 січня 2019 (UTC)

Те ж саме стосується і категорій! Інтервікі і уважність! На жаль, зараз часу немає це все приводити до ладу. Хіба що ввечері завтра. --Nickispeaki (обговорення) 23:23, 26 січня 2019 (UTC)
я все поправлю. перепрошую, схоже, готуючи статті в ворді, взяв для заливки файл, де лише частина була готова. Не требу бало робити це в 5 ранку. тепер потроху правиитиму. частину я перевіряв, там нормальнго,а чатина вийшла бракована. але я все вичищу. дякую, що вказали!--Василюк Олексій (обговорення) 07:52, 27 січня 2019 (UTC)

Порада[ред. код]

Привіт! У Вас ще багато невичитаного тексту у статтях. Де зможу то підправлю. Але пишу не про це. Якщо Ви взялися перекладати з інших вікі, то скористайтеся інструментом перекладу. Він є у кожного користувача на сторінці внеску. Так простіше ніж у Ворді, автоматично додаються інтервікі, внутрішні посилання та категорії. Спершу може важко розібратися (принаймі мені було), але потім піде як по маслу. І не забувайте вичитувати машинний переклад.--Стефанко1982 (обговорення) 14:55, 27 січня 2019 (UTC)

дякую!

я теж потроху правлю. виділив на вікі-справи ніч і те що вже робилось під 7 ранку сильно здало позиції в якості. зараз правлю помилки і шукаю доповнення. разом з тим, дуже дякую за допомогу. Що кинулось у очі - виправте будь-ласка--Василюк Олексій (обговорення) 16:20, 27 січня 2019 (UTC)

Курі.[ред. код]

Добрий вечір! Ви обіцяли доробити статті про курі. Але Ви ними так і не зайнялися! У той же час створюючи нові статті. Причому одна стаття навіть у назві містила помилку! ;-( Будь ласка, займіть таки курями. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 00:14, 31 січня 2019 (UTC)

так, я створив ще низку заготовок у паузах відрядження. Обовязково займусь доопрацюванням піся повернення. На жаль, рознести в часі марафон і заходи по роботі було не можливо.

З часом і ці поправлю і планую створити ще пару сот інших порід.--Василюк Олексій (обговорення) 00:16, 31 січня 2019 (UTC)

Апостроф[ред. код]

З технічних причин у назвах статей як апостроф рекомендується використовувати «звичайний» друкарський апостроф «'» (код U+0027, на клавіатурі — Alt+39), а не типографський апостроф «» (код U+2019) чи «ʼ» (U+02BC). (Див: Вікіпедія:Іменування статей#Апостроф. Тому я перейменовую створені Вами Категорія:М’ясні породи курей та Категорія:М’ясо-яєчні породи курей на Категорія:М'ясні породи курей та Категорія:М'ясо-яєчні породи курей. Надалі використовуйте «'».--Стефанко1982 (обговорення) 06:57, 31 січня 2019 (UTC)

Категорії[ред. код]

Привіт! Небажано, щоб в одній статті була материнська та дочірна категорії. Тобто, якщо Ви додаєте категорію Породи курей з України, то потрібно видалити материнську категорію Породи тварин з України.--Стефанко1982 (обговорення) 14:10, 5 березня 2019 (UTC)

я тоді повидаляю "породи тварин" бо вони вища категорія, до якої вже треба включати "породи курей"--Василюк Олексій (обговорення) 14:37, 5 березня 2019 (UTC)

Саме так. Детальніше з рекомендаціями щодо оформлення категорій можете ознайомитися у Вікіпедія:Категорії. --Стефанко1982 (обговорення) 15:03, 5 березня 2019 (UTC)
я прибрав зайве і проіндексував всі категорії класу "породи курей з...". Насутпуним етапом всім цим категоріям присвою надкатегорії "породи тварин з..." --Василюк Олексій (обговорення) 15:08, 5 березня 2019 (UTC)
Thumbs-up-icon.svg Чудово! --Стефанко1982 (обговорення) 15:19, 5 березня 2019 (UTC)

Сувеніри найактивнішим авторам Вікімарафону 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу активну участь у Вікімарафоні. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:44, 11 березня 2019 (UTC)

З[ред. код]

Доброго дня! Зображення організації Екодії потребують дозволу, бо вони опубліковані на різних ресурсах. Прочитайте ВП:Дозволи. Інакше їх будуть лише видаляти з Вікікомонз. П.С.: Юзербокс ставиться так {{Учасники Вікімарафону 2019}} --『 』 Обг. 15:22, 15 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 21:33, 17 березня 2019 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Я надіслав вам листа вікіпоштою. Перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 13:00, 22 березня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Центр екологічних ініціатив «Екодія»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Центр екологічних ініціатив «Екодія» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:29, 31 березня 2019 (UTC)

Стратегічний план[ред. код]

Привіт. Оцю статтю б переписати за вторинними джерелами. --Brunei (обговорення) 14:46, 22 липня 2019 (UTC) привіт! повернусь в Україну і за кілька днів зроблю!--Василюк Олексій (обговорення) 14:48, 22 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:35, 1 жовтня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC) Оцю статтю б переписати за вторинними джерелами. --Brunei (обговорення) 14:46, 22 липня 2019 (UTC) привіт! повернусь в Україну і за кілька днів зроблю!--Василюк Олексій (обговорення) 14:48, 22 липня 2019 (UTC)

Стан охорони[ред. код]

Добрий вечір!

Прошу повідомити мені електронну адресу Василя Анатолійовича. Наперед вдячний
--Orestsero (обговорення)

Балка безіменна (втрачений)[ред. код]

Добридень. Не могли б ви уточнити район, бо не на карті ні в джерелах не знайшов даного району.--KuRaG (обговорення) 08:13, 14 січня 2020 (UTC)

вітання! з часом всі оформимо, вже 3 рік доробляємо аналіз по всіх областях. Біля 3000 скасованих ПЗФ. Цього року зробимо всі.

Втім, є проблема, що чимало втрачених зараз дуже мало мають збереженої інформації. В т.ч. вказівку району. Є рішення про створення і рішення про скасування. і все--Василюк Олексій (обговорення) 10:05, 14 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Сторінку Охрана и изучение природы степной полосы Украины (книжка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Охрана и изучение природы степной полосы Украины (книжка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2020. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 06:43, 30 червня 2020 (UTC)

Питання від Юрій Цирульнєв (09:16, 3 липня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Чи є можливість швидко і легко створити сторінку про себе по типу, наприклад, такої: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0 --Юрій Цирульнєв (обговорення) 09:16, 3 липня 2020 (UTC)

Не розумію питання. Це Вікіпедія, тут можна створити яку завгодно сторінку (якщо її звісно не видалять).--Василюк Олексій (обговорення) 09:23, 3 липня 2020 (UTC)

Питання від JulKL (22:16, 27 липня 2020)[ред. код]

Хочу розпочати новий розділ в вікіпедії "Молодіжна політика" і почати його наповнювати щоб молоді люди які пізнають цю платформу більше і краще дізнавались про чудові громадські організації що існують в Україні та про їх внесок в розвиток суспільства. Дуже хочу вашої допомоги в цьому --JulKL (обговорення) 22:16, 27 липня 2020 (UTC)

Питання від JulKL (22:25, 27 липня 2020)[ред. код]

Хотів би попросити підтвердити статтю, і за можливості відредагувати відповідно до вимог Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 --JulKL (обговорення) 22:25, 27 липня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:08, 21 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Крокуючий бук (втрачена) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Крокуючий бук (втрачена), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 10:48, 21 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Anatoliy.serhiyenko (18:57, 16 листопада 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я хочу завантажити своє фото на сторінку про мене у Вікіпедії. Але дістаю цю помилку: Ця дія автоматично визначена як шкідлива, і тому заборонена. Якщо Ви вважаєте, що вона конструктивна, будь ласка, зверніться до адміністратора і розкажіть йому, що Ви хотіли зробити. Короткий опис правила, яке порушує Ваша дія: Cross-wiki upload filter Чи не могли б Ви мені допомогти? --Anatoliy.serhiyenko (обговорення) 18:57, 16 листопада 2020 (UTC)

Питання[ред. код]

Привіт, мені здається, що оце і оце - одна й та сама пам'ятка. Перевір, будь ласка, по текстах рішень--Людмилка (обговорення) 11:08, 22 листопада 2020 (UTC)

привіт!

ну насправді не знаю. давай не поспішати. твої підстави думати що це щось одне я розумію. але серед всіх аргументів чого пки не будемо поєднувати - різні рігшення про скасування. заповідати окремо могли хоч 10 стоячих поряд дерев. а от скасування датуєтьяс різними роками. я спробую знайти ті рішенян про створенні я скасування завтра.--Василюк Олексій (обговорення) 23:00, 22 листопада 2020 (UTC)

Я теж спочатку думала, що могли заповідати різні вікові дерева окремо, але там в описі єдина ялина в області такого віку, а у статті Великобобрицький парк пишуть, що вона знищена негодою у 2016 році--Людмилка (обговорення) 07:25, 23 листопада 2020 (UTC)

Питання від Badmixx (21:41, 11 грудня 2020)[ред. код]

Здравствуйте. Как создать новую страницу - Биографию нового депутата? --Badmixx (обговорення) 21:41, 11 грудня 2020 (UTC)

@Badmixx Чи я правильно розумію, що ви хочете створити сторінку Афанасьєва Таміла Володимирівна? Кожна стаття про людину у Вікіпедії має відповідати критеріям значимості статей про осіб. Якщо я правильно розумію, то депутати обласних рад не є автоматично значимими для Вікіпедії. --Ата (обг.) 11:56, 19 грудня 2020 (UTC)
@Badmixx, можу Вас порадувати)) Ви Вже почали її створювати.Вище ВИ можете побачити посилання на порожню статтю. Ви вже можете перйети за ним і почати її наповнювати. Створіть першу чернетку, для прикладу взявши код з якоїсь зручної, схожої на вигляд статті. А там допоможемо. Афанасьєва Таміла Володимирівна загада на на Вікі неожноразово. Ви це можете в пошуку побачити. А там ми допоможемо. Бо щоб допомогти з оформленянм і всім іншим треба мати чернетку.--Василюк Олексій (обговорення) 12:36, 19 грудня 2020 (UTC)

Відповіді користувачам[ред. код]

Привіт! Звертаю вашу увагу, що коли відповідаєте користувачам на цій сторінці, то їх треба пінгувати (тобто давати посилання на їхнє ім'я користувача) — новачки не конче вміють користуватися списком спостереження, а так людина отримає сповіщення і певніше побачить вашу відповідь. Ви можете увімкнути собі в бета-функціях новенькі «Інструменти обговорення», якщо ще ні, — так це буде значно легше робити.
Будь ласка, не залишайте запитання новачків без відповіді — вони вам пишуть, бо ви є у списку наставників. Якщо вам упродовж тривалого часу незручно відповідати, то краще прибрати себе зі списку на якийсь час, а потім повернутися, коли буде змога. -- Ата (обг.) 10:23, 19 грудня 2020 (UTC) ок--Василюк Олексій (обговорення) 12:30, 19 грудня 2020 (UTC)

Привіт![ред. код]

Я знову думаю, що Теребіжі (ландшафтний заказник) і Теребіжі (ботанічний заказник) - це одне й те саме, бо фактично співпадає площа і місце розташування. Мабуть, якимось рішенням просто була змінена категорія. Подивись, будь ласка по документах --Людмилка (обговорення) 10:26, 24 січня 2021 (UTC)

І ще це Товтровий кряж (Хмельниччина) подивись, будь ласка, у статті немає опису пам'ятки, а пошук видає, що Товтровий Кряж це і є НПП Подільські товтри. --Людмилка (обговорення) 09:17, 25 січня 2021 (UTC)

Питання від Цімейко Богдан Андрійович (11:26, 28 лютого 2021)[ред. код]

Доброго Вам дня пане Василю.Хочу відкрити свою персональну сторінку у Вікіпедії.З чого почати? --Цімейко Богдан Андрійович (обговорення) 11:26, 28 лютого 2021 (UTC)

Доброго дня! Так, Вікіпедія не виключає варіанту створення сторінок про будь-яку окрему персону, якщо це не конфліктуватиме з затвердженими критеріями значущості. Ну і звісно - це має бути статтфя з енціклопедичною інформацією, що має посилання навідкриті джерела.--Василюк Олексій (обговорення) 02:17, 12 березня 2021 (UTC)

Запитання від Головань Леся на сторінці Сугак Оксана Іванівна (19:31, 11 березня 2021)[ред. код]

Доброго вечора, я є внучка Сугак Оксани Іванівни, і я б хотіла добавити фото з сімейного архіву --Головань Леся (обговорення) 19:32, 11 березня 2021 (UTC)

Доброго вечора! Для того, щоб додати фото до сторінки у Вікіпедії, якого поки у Вікіпедії нема, слід попередньо його завантажити у Вікісховище. Там діє там ж реєстрація що і тут. після завершення завантаження, можна скопіювати код фото і вставити його у статтю, користуючись інтрументом в панелі вгорі сторінки редагування. Напишіть чи вийшло.--Василюк Олексій (обговорення) 02:15, 12 березня 2021 (UTC)

Питання від VGreen.70 (17:05, 30 березня 2021)[ред. код]

Доброго дня.

Хотів виправити помилку у перекладі статті "Мілла Йовович". https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BB%D0%BB%D0%B0_%D0%99%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

а саме замінити недоперекладене з російської "на 4,5-му місяці вагітності із за передчасних пологів" на українську "на 4,5-му місяці вагітності через передчасні пологи"

Очевидно не вистачає рівня доступу, хоче без авторизації коригував статті найчастіше через пропущені літери та одну з найпоширеніших мовних помилок перекладу з російсьбкої "так як" на оскільки, бо, тому що, позаяк.

Написати в обговорення теж не можу, щоб попросити про виправлення.

Або я чогось не зауважив на сторінці. --VGreen.70 (обговорення) 17:05, 30 березня 2021 (UTC)

Питання від Hanna Kharkivska (09:42, 31 березня 2021)[ред. код]

Доброго дня, хотіла би створити сторінку громадської організації згідно усіх правил, розумію, що велика кількість нюансів, які потрібно розкрити, можливо, порадите, де можна почитати інформацію і які перші кроки будуть найдоцільнішими? --Hanna Kharkivska (обговорення) 09:42, 31 березня 2021 (UTC)

Фото Миколи Коробка на Commons[ред. код]

Доброго дня. Ви додали фото Миколи Коробка на Wikimedia Commons, вказавши автором Миколи Білокопитова. Чи є дозвіл від автора використання фото? Якщо ні, то його слід завантажити у Вікіпедію із дотриманням критеріїв добропорядного використання. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 15:46, 2 квітня 2021 (UTC)

як саме треба оформити дозвіл?--Василюк Олексій (обговорення) 17:43, 2 квітня 2021 (UTC)
Ось тут є покрокова інструкція. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 19:22, 2 квітня 2021 (UTC)
ок--Василюк Олексій (обговорення) 06:35, 3 квітня 2021 (UTC)

Сторінку Скільський Ігор Васильович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Скільський Ігор Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 квітня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 16:50, 5 квітня 2021 (UTC)

Питання від Natalia Koher (14:24, 13 квітня 2021)[ред. код]

Доброго дня, Хотіла би зробити переклад російської статті у вікі на українську. З чого мені необхідно почати? І чи потім мій переклад перевіряється?

Буду вдячна за допомогу --Natalia Koher (обговорення) 14:24, 13 квітня 2021 (UTC)

Доброго дня!

Фактично - ви створюєте нову сторінку на українській Вікі. ВИ її чимось покращите, дасте посилання на статті саме української Вікі. Тож для початку - просто створіть нову статтю. а потім ліворуч в панелі оберіть інструмент"мови"і додайте звязок з російською статтею. Якщо є і в інших вікіпедіях, то автоматично підтягне і інших. Якщо що - я допоможу--Василюк Олексій (обговорення) 14:47, 13 квітня 2021 (UTC)

Запитання від Назім на сторінці Агаєв Назім Асафович (06:35, 2 травня 2021)[ред. код]

У мене не коректно прописано про участь у війні. Прописано "формально учасник війни, хоча участі у бойових діях не брав". Прошу видалити це, тому що це підриває мій авторитет на сайті вікіпедії. Дякую --Назім (обговорення) 06:35, 2 травня 2021 (UTC)