Обговорення користувача:Владимир Булгаков

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: TohaomgBot у темі «Місяць Української революції та державності» 5 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

[ред. код]
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Владимир Булгаков!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 06:43, 23 липня 2013 (UTC)Відповісти

Антомонов Михайло Юрійович

[ред. код]

Прошу у статті вказати конкретні сторінки у друкованих виданнях, де згадується прізвище цієї людини, а не загальну їх кількість в них (за правилами бібліографічного опису). Прошу, доки не буде виправлені проблеми, не знімати шаблони, оскільки подібні посилання не є конкретними і порушують правило ВП:В. Дякую. --Kharkivian (обг.) 21:22, 14 серпня 2013 (UTC)Відповісти

Дякую за зауваження! Додав сторінки до наведених джерел та посилання на деякі наукові периодичні видання, в яких проф. М.Ю. Антомонов є членом редакційної колегії. Практично всі наукові роботи проф. М.Ю. Антомонова розміщено у повнотекстовому електронному варіанті у вільному доступі на сайті відділу медичної інформатики ДУ ІГМЕ НАМНУ. В паперових бібліографічних покажчиках, зрозуміло, для зручності користування є розділ "Алфавітний покажчик". Владимир Булгаков (обговорення) 08:18, 15 серпня 2013 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікімарафон 2017

[ред. код]

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо

[ред. код]

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 11 вересня 2017 (UTC)Відповісти

Місяць Української революції та державності

[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:22, 15 листопада 2018 (UTC)Відповісти