Обговорення користувача:Гетман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Гетман!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:15, 21 березня 2015 (UTC)[відповісти]

шановний поясніть[ред. код]

підстави масовоого перейменування та ще і без консенсусу спільноти? --Jphwra (обговорення) 16:43, 22 липня 2021 (UTC)[відповісти]

У різних статтях було подано різні варіації імен та прізвищ, при чому різниця була іноді і в тексті однієї статті. Скажіть, які саме правки визнавали у вас питання? Наприклад, я виправив частину імен Олена на Гелена, бо з цих двох варіантів Олена як правило використовується як слов'янське ім'я, а Гелена — як переклад західного Helene. В деяких статтях було прибране німецьке цу і з назви регіону складено прикметник, як це вже зроблено в більшій частині статей. Ще в частині статей звуки h та g підведені під українські відповідники г та ґ в тих іменах, де це використовується в українській мові (Ядвіґа, Людвіґ, Вольфґанґ, Аґнеса тощо), що робить звучання слів правильним, порівняно зі старими правописами, де буква ґ не використовувалась для передачі звуку g, хоча це відповідає тій же німецькій мові. Якщо ви бажаєте винести це на обговорення, я не проти. На даний момент у вікі є дуже багато розбіжностей у назвах та текстах статей, я виключно почав підводити їх під правильне звучання при наявності кількох варіантів. І відкат таких правок не буде рішенням проблеми, бо поверне розбіжності читання навіть в рамках однієї статті.--Гетман (обговорення) 17:01, 22 липня 2021 (UTC)[відповісти]
прошу наступні перейменування робити тільки через ВП:ПС --Jphwra (обговорення) 20:18, 22 липня 2021 (UTC)[відповісти]