Обговорення користувача:Давид Зубренко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Давид Зубренко!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:32, 21 вересня 2020 (UTC)[відповісти]

Jenes, доброго вечора, я прибрав перехід на сторінки "рік у кіно" через те, що майже всі ці сторінки ще не написані, а червоний колір назви сторінок, які не ще не написані, виглядає дуже не естетично, а заміна "рік у театрі" на просто сторінку статті про цей рік анітрохи не шкодить статтю, чи розділ. Щодо видалення посилань на театри:назви театрів я переробив на підрозділи, назви яких у свою чергу не мають містити посилань. Давид Зубренко (обговорення) 16:25, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Справа у тому, що просто рік і рік у певному сегменті – це дещо різні посилання. Забрані лінки вели на майбутні сторінки підрозділу «Театр». Вікіпедія – проєкт, який лише нарощує свої сили, тому одразу все естетично виглядати не може. «Червоні посилання» не шкодять статті, але й не допомагають розвитку проєкту – саме через їх присутність користувачі бачать відсутні сторінки, та за можливістю їх створюють.
Частина відповіді про «перероблені назви театрів» не зовсім зрозуміла – чому зі сторінки акторки не має бути перехід на сторінку театру? Jenes (обговорення) 16:52, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Jenes (обговорення) 10:53, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Jenes, доброго вечора, я прибрав перехід на сторінки "рік у кіно" через те, що майже всі ці сторінки ще не написані, а червоний колір назви сторінок, які не ще не написані, виглядає дуже не естетично, а заміна "рік у театрі" на просто сторінку статті про цей рік анітрохи не шкодить статтю, чи розділ. Щодо видалення посилань на театри:назви театрів я переробив на підрозділи, назви яких у свою чергу не мають містити посилань. Давид Зубренко (обговорення) 16:25, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Справа у тому, що просто рік і рік у певному сегменті – це дещо різні посилання. Забрані лінки вели на майбутні сторінки підрозділу «Театр». Вікіпедія – проєкт, який лише нарощує свої сили, тому одразу все естетично виглядати не може. «Червоні посилання» не шкодять статті, але й не допомагають розвитку проєкту – саме через їх присутність користувачі бачать відсутні сторінки, та за можливістю їх створюють.
Частина відповіді про «перероблені назви театрів» не зовсім зрозуміла – чому зі сторінки акторки не має бути перехід на сторінку театру? Jenes (обговорення) 20:16, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Добре, стосовно років я зрозумів. Щодо посилань на театри: це нормально якщо сторінка акторки має лінк на театр, але сама назва підрозділу (у розділі "Театральні ролі" підрозділи - це назви театрів) не має містити посилання. У цій ситуації посилання тоді вже краще прикріпити після назви підрозділу (наприклад "=== Новий драматичний театр на Печерську ===" потім-> Детальніше: Посилання на статтю про цей театр. Усе!

Перепрошую, а чому саме «не має містити посилання»? І для кого саме «тоді вже краще прикріпити після назви»? Jenes (обговорення) 18:34, 3 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Jenes (обговорення) 00:46, 4 серпня 2021 (UTC) Тому, що наприклад та ж англомовна, чи російськомовна Вікіпедії не роблять із назв підзаголовків лінки.[відповісти]

Можу попросити вас ознайомитися із парметрами Шаблон:Main та ознайомитися із прикладом його використання. Є підозра, що існує різниця у трактуванні.
Могли б навести приклади англомовної та російськомовної Вікіпедії, які берете за приклад оформлення? Jenes (обговорення) 09:40, 4 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Вітаю вас! Дякую, я потім зрозумів, що я помилявся стосовно прибирання переходів на сторінки театрів. Ви були праві. Давид Зубренко (обговорення) 01:31, 16 липня 2022 (UTC)[відповісти]

Попередження[ред. код]

Попередження!
Ваші дії суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проєкту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проєкт, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проєкту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

ред. № 34398295. --Mykola обг 15:18, 26 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Вітаємо!

Дякуємо вам за інтерес до Вікіпедії та намагання її покращити!

Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що це — україномовна Вікіпедія, і тому всі статті та тексти мають бути написані українською мовою, інакше адміністратори будуть вимушені їх вилучити. Будь ласка, зверніть увагу на існування інших розділів Вікіпедії.

Врахуйте, що використання машинного перекладу є небажаним у Вікіпедії. Якщо Ви хочете перекласти свою статтю українською мовою — поставте на її початку шаблон {{Перекладаю}} і спокійно дороблюйте — у такому випадку Вам ніхто заважати не буде. Додатково ознайомтесь з настановою щодо перекладу статей та порадами з оформлення статей.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

--Seva Seva (обговорення) 17:30, 11 листопада 2023 (UTC)[відповісти]

@Давид Зубренко, вітаю, бачу, що ви продовжили роботу над статтею вже й після встановлення шаблону про потенційне швидке вилучення, тому замість вилучити переніс статтю до вашого особистого простору: Користувач:Давид Зубренко/Френсіс Фармер. Прохання доопрацювати статтю. Перепишіть текст так, щоб він звучав як природній виклад українською, а не дослівний переклад англійською зі збереженням англійського порядку слів і побудови речень. Постарайтеся перекласти не лише преамбулу — у преамбулі зазвичай в англомовній Вікіпедії майже не вказують джерела, окрім того фактично такі переклади наразі не мають сенсу й певним чином заважають людям, які б хотіли перекласти статтю повністю. Обов'язково встановіть на сторінці обговорення шаблон {{перекладена стаття}} — ліцензія Вікіпедії CC BY-SA 4.0 дозволяє вільне використання, зокрема переклад, але лише за певних умов, як то зазначення авторства, цей шаблон це один зі способів виконати ці вимоги. Коли статтю буде суттєво поліпшено, зможете її самостійно перейменувати назад до основного простору назв.
Загалом же, закликаю фокусуватися на якості, а не кількості статей. В україномовній Вікіпедії вже дуже багато статей, при цьому їх кількість не є суттєво меншою, ніж, скажімо, у тому ж російськомовному розділі. Але, на жаль, при цьому статті в нас зараз набагато коротші, і тому зацікавлений прочитати багато читач піде читати в інші вікі — нам необхідно працювати над виправленням цього. --塩基Base 06:39, 18 листопада 2023 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Список нагород і номінацій Дженніфер Еністон. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом семи днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви доробили статтю, приберіть це повідомлення (щоб статтю не вилучили в процесі вашої роботи, поставте шаблон {{Редагую}}). Із запитаннями можете звертатися до мене. reNVoy (обговорення) 22:46, 11 листопада 2023 (UTC)[відповісти]