Обговорення користувача:Дарина1509

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Дарина1509!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:25, 22 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]

Щодо статті Lingva.Skills[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Lingva.Skills за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — GC 007 (обговорення) 10:09, 5 листопада 2018 (UTC)[відповісти]

LINGVA.SKILLS[ред. код]

[1]Lingva.Skills[ред. код]

Cоціальний проект безкоштовного навчання англійській мові онлайн за міжнародними стандартами

Місія Проекту: надати можливість всім бажаючим оволодіти англійською мовою та запровадити культуру володіння іноземним мовами, в першу чергу у країнах Східної Європи.

На Lingva.Skills доступно 35 000 фраз унікального англійського контенту із перекладом російською та українською мовами, які засвоюються користувачами у трьох типах вправ (аудіювання, наслідування структури, правопис) та розділені на рівні по 150 уроків (по одній граматичній навичці на урок): А1-А2 та В1-В1+.

За даними соціологічного дослідження проведеного у листопаді-грудні 2017 року на замовлення Міністерства юстиції України, за підтримки МБФ «Відродження» та проведеного відомою соціологічною компанією «Umbrela Research» Lingva.Skills став найвпізнаванішим освітнім проектом України - 24% громадян України знають або користуються цим ресурсом (майже кожен четвертий українець). Станом на 2018 рік Lingva.Skills має 2,5 млн. офіційних заявок на навчання від українців. На сайті вже виконано понад 75 млн. вправ

Альтернатива традиційному методу вивчення іноземних мов[ред. код]

Перший метод, який вчить думати англійською мовою, а не заучувати слова та граматичні правила. Під час роботи із Програмою користувач постійно тренується активно використовувати англійські фрази, як у реальному спілкуванні, отримуючи все більшу і більшу впевненість навиків використання мови.

Засновник[ред. код]

Автор проекту Віталій Зубков та Асоціація інноваційної та цифрової освіти

Історія[ред. код]

Lingva Skills стартував у липні 2016 року із навчання державних службовців. За короткий час на порталі Проекту розпочали навчання майже всі Центральні органи виконавчої влади та місцеві держані адміністрації. 3 листопада 2016 року був підписаний Меморандум про співпрацю із Міністерством освіти та науки України щодо навчання англійській мові у Проекті 507 000 викладачів. На період 2018 року понад 1 000 навчальних закладів вже навчають своїх співробітників, а також студентів та учнів англійській мові на платформі Lingva Skills. З січня 2018 року безкоштовне навчання у Проекті доступно всім бажаючим через просту реєстрацію, без заявки з боку суспільної чи державної організації.

Нагороди[ред. код]

  1. Премія «Інновації в освіті – 2016» та «Інновації в освіті – 2017» в номінації «Інноваційний онлайн проект
  2. Премія «Фаворити успіху – 2016» в номінації «Краща школа з іноземної мови»

Посилання[ред. код]

Сторінку Віталій Зубков номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Віталій Зубков, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 05:13, 8 квітня 2019 (UTC)[відповісти]

  1. Lingva.Skills. Наймасовіший освітній проект України LINGVA.SKILLS. lingva.ua (англ.). Процитовано 5 листопада 2018.