Обговорення користувача:Олесь Діброва

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів (2013—2018)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:14, 15 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиці Сватового[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиці Сватового був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:27, 10 лютого 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Питання 1[ред. код]

Доброго дня Олесь Діброва. Потрібна ваша допомога, як адміна Вікіпедії. В серпні 2017 року ви проголосували за надання прав адміна користувачу Вікіпедії AlexKozur. З AlexKozur у нас виникла конфліктна ситуація. Він заблокував сторінку публічної особи Вінник Іван Юлійович, чим позбавив мене можливості видалити образливу та недійсну інформацію. А саме: "При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". У нас тільки суд, іменем України, визначає винна людина чи ні. Рішення суду, де Вінник і Бабій визнані винними у крадіжці не існує. Про всі ці факти було неодноразово повідомлено адміну AlexKozur. Але він вперто відмовляється розблоковувати сторінку та видаляти образливу інформацію. Можливо це некомпетентність, а можливо заангажованість. На мою думку така поведінка, людини, за яку проголосували віп-дописувачи Вікіпедії, порушує саму ідею чесності та порядності закладеної у філософію всесвітньої енциклопедії. Підкажить що робити?

Добрий день, Sturmans!

Маю спершу уточнити кілька важливих моментів. По-перше, я не є адміністратором Вікіпедії. По-друге, я не голосував за кандидата AlexKozur-а ні в серпні 2017, ні в лютому 2018, коли голосування було насправді.

Тепер перейду до суті Вашого питання. Щоб зрозуміти Вашу ситуацію, я опрацював статтю про Івана Юлійовича Вінника та обговорення AlexKozur-а. З одного боку, можна зрозуміти Ваше прагнення доповнювати й удосконалювати статтю. Але з іншого, наведені Alex-ом аргументи є досить вагомі: має бути посилання на джерело інформації, сама вона має бути досить важливою, щоб її включити до статті тощо.

З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 15:29, 16 травня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячним Української революції. 21:42, 24 травня 2018 (UTC) Ольжич Мушинський (обговорення) 21:42, 24 травня 2018 (UTC)

@Ольжич Мушинський: я гаряче підтримую вашу пропозицію, а до місячника долучуся уже ближче до його початку, щоб згодом знайти час для нього. Щиро вдячний Олесь Діброва (обговорення) 06:35, 28 травня 2018 (UTC)

WikiBotevgrad[ред. код]

Hello, by June 15, 2018, there is an international challenge to write articles about Botevgrad - the first wikitown in Bulgaria. You wrote an article that you can record here and continue participating. Thank you! Best, --Спасимир (обговорення) 06:58, 25 травня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Олесь Діброва:, триває тематичник фантастики, що завершується офіційно 20 листопада, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.

Минулого року ви перекладали з англійської, тож можливо вас зацікавлять якісь з нижче перелічених потрібних статей про найбільш яскраві англомовні фантастичні романи, що вже мають статті в англвікі: Прогульник Рідлі[en] Зазубрена орбіта, Сліпі голоси[en], Моторне літо[en], Марсіяни, забирайтеся додому[en], Та маючи пис...[en], Навпіл надлюдина[en], Гладіатор (роман)[en], Радіо Дарвіна[en], Шадрах у вогнищі[en], Рухливий Марс[en], Алло, Америко![en], Компанія снів з обмеженою відповідальністю[en], Діти грому, Повноцінна людина[en], Пейзаж часу[en], Узріли ангці горе[en], За блакитним горизонтом подій[en], Світ з-поміж[en], Тінь ката[en], Зоретрус, Дике сім'я[en], Азот зафіксовано[en], Галактичне оточення[en], Книга дивних нових речей[en], Блукач[en], Багатобарвна земля[en], Зупинка на Занзибарі, Тернії, подав широкий спектр, щоб було що обирати, тож кількості не жахайтеся.--Yasnodark (обговорення) 16:49, 3 жовтня 2018 (UTC)
статті можна доповнювати матеріалами зі cтатей з цих енциклопедій:

романи 1-1, автори 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»----Yasnodark (обговорення) 15:51, 16 жовтня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 17:48, 9 вересня 2018 (UTC)