Обговорення користувача:ДмитроСавченко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо статті Зґвалтування Діани Шуригіної[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Зґвалтування Діани Шуригіної за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!--Kasio67 (обговорення) 08:32, 20 січня 2018 (UTC)

@Kasio67, Доброго дня! Дана стаття Зґвалтування Діани Шуригіної була переведена з Російської Вікі шляхом функції перекладу. Хіба стаття не є "енциклопедично важливою"? Серйозно? а до чого тоді статя пр згвалтування Оксани Макар? І те, що там як Ви кажете є не авторитетні джерела - то якого біса вони є в рос.вікі? Наіщо тоді створювати нові статті шляхом перекладу - якщо їх тоді видаляють? До речі, ця стаття була в пропозиціях перекладу, так як на неї часто заходили люди у рос.вікі. Невже все так погано на Укр.вікі?... Ніякого патрулювання, ніяких нормальних шабонів, ніяких винагород... ех.
Добре, що Я прийшов підіймати з колін Укр.Вікі)— Це написав, але не підписав користувач ДмитроСавченко (обговореннявнесок).

Перейменування[ред. код]

Привіт. Побачив перейменування статей про московські конференції — ті статті вже містять уточнення у формі року в дужках, тому уточнення порядкового номеру конференції є зайвим, а отже, Ваші перейменування є хибними. Подивіться, хоча б, як іменують в інших мовних розділах. Інша справа була б, якби назва була власною (як Друга світова війна) — тоді й уточнення в дужках було б зайвим, але в цих випадках "друга", "третя" є лише означувальним уточненням, а не частиною назви. Також раджу ознайомитись із ВП:ІС, зокрема, ВП:ІС#Доречність назви. Загалом, щоб перейменувати статтю у вікі, особливо таку, що досить давно (або й ніколи) не змінювала назву, треба мати досить-таки вагомі аргументи, і в деяких випадках ці аргументи краще викласти на СО статті, щоб інші користувачі, якщо матимуть зауваження, могли висловитись із цього приводу. Також можна статтю номінувати на ВП:ПС, де теж слід аргументувати потребу перейменування. Якщо будуть якісь запитання — звертайтесь, — тут, чи на моїй СО.--Piramidion 22:26, 21 лютого 2018 (UTC)


--ДмитроСавченко (обговорення) 22:31, 21 лютого 2018 (UTC) дякую за виправлення)

Плошко Вадим Васильович[ред. код]

Доброго дня! Дякую за цікаву статтю! Тільки є питання у мене одне - звідки Ви брали інформацію про Вадима Васильовича? Справа у тому, що кожна стаття у Вікіпедії має містити розділ, де має бути зазначено джерела інформації - Посилання, Примітки, Література. На жаль, інформації про пана Плошка в інете не дуже. Принаймні, я нагуглив лише два сайти і ті тільки маленьку частину інформації із статті підтверджують. Ок. Буду дуже радий, якщо Ви додасти свої джерела до статті. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 16:00, 25 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня! це була надзвичайна людина, яку Я знав особисто. Літературу Я надам)--ДмитроСавченко (обговорення) 16:06, 25 лютого 2018 (UTC)

Реакція Меєра[ред. код]

Вітаю. Прошу вас не механічно перекладати, а пробувати розібратись в темі статті, яку перекладаєте. Якщо не можете, краще вибирайте іншу тему — де можете. Особливо, якщо це пов'язано з адміністративними діями. Адміністратори виконують суто технічну роботу і можуть теж бути не в темі, тому сподіваються на Вашу добросовісність. Подробиці на Обговорення користувача:Білецький В.С.#Реакція Меєра. --Олег (обговорення) 15:44, 2 березня 2018 (UTC)

лол. Я хімікЬ!) в хімії трішки розуміюсь) переклав статтю, бо вона відповідає нормам. В Рашці дуже потужня вікі по хімії. Про які ще адмін.дії йдеться? --ДмитроСавченко (обговорення) 22:32, 2 березня 2018 (UTC)

Вилучення для об'єднання. Ви поставили на Швидке вилучення як дубль ред.№ 22124540. Перерпрошую, якщо образив, я не хотів — лише припустив, що не розбираєтесь, можливо, просто не помітили. --Олег (обговорення) 05:52, 3 березня 2018 (UTC)

Поггендорф Йоганн Християн[ред. код]

І знову, вітаю. )) Побачив коментар до Вашого редагування ред.№ 22170211. Не завжди спочатку йдуть прізвища. Зверніть, будь ласка, увагу на офіційне правило українського мовного розділу ВП:ІС#Вибір назви статті розділ «Персоналії» — У канонічному (Ім'я + (Середні імена) + Прізвище) порядку подаються широко вживані й відомі псевдоніми (напр., Остап Вишня), а також імена осіб з країн, в яких є відповідна традиція іменування. Зокрема: Особи з країн «Західного світу» — Європи (включаючи Угорщину), Північної і Південної Америки, Австралії і Океанії. Цей фізик з Німеччини, тому все ж має бути Йоганн Християн Поггендорф. --Олег (обговорення) 05:48, 4 березня 2018 (UTC)

і справді) дякую!)--ДмитроСавченко (обговорення) 11:20, 4 березня 2018 (UTC)

У патрульні[ред. код]

Вітаю. Пропоную видати Вам права патрульного. Якщо Ви згодні, там є обов'язкові питання, на які необхідно відповісти. Свою позицію вказав в заявці. ---GC 007 (обговорення) 23:52, 24 березня 2018 (UTC)

Чому «Кнайпа»[ред. код]

Привіт, Ви запитували, чому саме «Кнайпа». До кнайпи було Вікіпедія:Загальне обговорення, але, як видно з першої зверху теми на цій, вже архівованій, сторінці, у 2005-му обрали саме «Кнайпу» на позначення центрального місця обговорення. Вочевидь, західняків на початках Вікіпедії було більше, а зараз це вже традиція. В інших мовних розділах та вікіпроектах вживаються інші символи місця, куди мешканці приходять поспілкуватися й обмінятися новинами: кат. taverna, англ. village pump, ісп. café, рос. форум, у Вікіновинах майдан, англ. water cooler і т.д. -- Ата (обг.) 13:38, 7 травня 2018 (UTC)

дякую за розгорнуту відповідь)--ДмитроСавченко (обговорення) 15:09, 7 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. За підсумками обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. --Jphwra (обговорення) 07:32, 26 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

У авіації? Чи У правописі? Де літаєте?[ред. код]

 • Ви проти правопису
 • Просто з ним незнайомі
 • Особисте вподобання
 • Бажання повоювати, оскільки нема можливості мати, аргументувати точку зору
 • Інше

Ви бачите збіг голосних "у"/"а", за відсутності інших збігів важких для вимови приголосних? сподіваюсь..?--Avatar6 (обговорення) 20:07, 10 липня 2018 (UTC)

 • нічого не зрозумів з цього "посланія". Прошу Вас: перепишіть це запитання/зауваження так, щоб його можна було зрозуміти. Дякую--Дмитро Савченко (обговорення) 21:49, 10 липня 2018 (UTC)
Вибачте, що втручаюсь. І доброго дня! Випадково помітив. Користувач має на увазі перейменування 1917 у авіації. На мою думку це не суперечить правопису пар.11 пункт 1-в [1], де говориться про тв, хв і под., а у даному випадку ав. Я думаю, що це краще винести в кнайпу мовної консультації, може також це обговорювалось десь на сторінках Вікі.--Чорний Кіт Обг. 22:16, 10 липня 2018 (UTC)
@AlexKozur, дякую за пояснення!) Я перейменував через те, що побачив у шабі всі статті з "У". Теж мав сумніви стосовно збігу "у" і "а", але ця "виколота точка" була серед всіх тих статтей. Одна стаття про 1917 у авіації з всіх була з "В". Тому Я і зробив її як "У")

Дякую ще раз за пояснення того "посланія") А то не зрозуміло чи то про мою спеціальність чи про що то воно))) --Дмитро Савченко (обговорення) 22:41, 10 липня 2018 (UTC)

Зрозуміло (мені), що там весь масив не за правописом і ніхто його (правопис) не розуміє і не збирається дотримуватися. Див. 1917 у авіації (історія змін). Ви перейменували взад, навіть не поцікавившись історією редагувань і історією обговорення питання на сторінці автора статті. Отже, правопис нікого не цікавить, — усі діють по системі, яка запропонована кимось, для чогось, через щось.--Avatar6 (обговорення)
а Ви прочитайте те, що я написав. Ви вже своє трактування правопису навели. Якщо є питання, то звертайтеся до мовознавчої кнайпи.--Чорний Кіт Обг. 18:35, 11 липня 2018 (UTC)
Так, це заговор масонів-вікіпедистів)))) То чого тоді ніхто не перейменовує інші статті з шабу про Авіацію?--Дмитро Савченко (обговорення) 18:31, 11 липня 2018 (UTC)

Вашрен де бож[ред. код]

Доброго дня! Свого часу поперекладав більшість французьких сирів. Сьогодні дійшов до Вашрен де бож і побачив, що Ви почали перекладати. Перекладіть, будь ласка! Дякую!--Nickispeaki (обговорення) 08:10, 11 липня 2018 (UTC)

Добре! Дякую! А навіщо вагу в Н вказувати? В нас же (і у французів) метрична система, то значить в кг?--Nickispeaki (обговорення) 09:58, 12 липня 2018 (UTC)
але Вага вимірюється у Н, а маса у кг (згідно СІ) Тоді треба змінити шаб на масу) --Дмитро Савченко (обговорення) 10:31, 12 липня 2018 (UTC)
О! Чесно кажучи навіть не замислювався над цим. Конкретніше - що саме треба зробити? --Nickispeaki (обговорення) 04:00, 16 липня 2018 (UTC)
Я вже виправив шаб) Просто замінив "вагу" на "масу")--Дмитро Савченко (обговорення) 04:28, 16 липня 2018 (UTC)

Назва статті[ред. код]

Вітаю! Звертаю увагу на Ваше перейменування сторінки Аеропорт «Тушино». Чи нема помилки? --В.Галушко (обговорення) 12:50, 7 серпня 2018 (UTC)

Доброго здоров'я! та начеб-то ні. Аеропорт без помилок написав --Дмитро Савченко (обговорення) 21:39, 7 серпня 2018 (UTC)
Річ у тім, що в межах МКАД нема справжніх аеропортів. Тушино був військовим, надалі спортивним аеродромом. Тож, аеродром. --В.Галушко (обговорення) 22:01, 7 серпня 2018 (UTC)
Річ у тім, що Я посилався на Первинні джерела на Рувікі. Я теж замітив, що на Англ - аерфіелд))) Але тоді побачив що Італійці теж пишуть - аеропорт і тому залишив аеропорт) Буду знати!) Дякую Вам)))--Дмитро Савченко (обговорення) 22:06, 7 серпня 2018 (UTC)

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

 • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
 • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
 • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:36, 27 серпня 2018 (UTC)

а чому б і ні?)--Дмитро Савченко (обговорення) 19:52, 27 серпня 2018 (UTC)

Підводні човни типу VII[ред. код]

Доброго дня, пане Дмитре! Скажіть будь-ласка, чому у зазначеній статті у розділі "Примітки" немає жодного слова українською мовою?

Якщо дана стаття у процесі редагування/перекладу — виставте, будь-ласка, відповідний шаблон. Дякую! --Yuriz (обговорення) 14:13, 27 серпня 2018 (UTC)

Дякую, що нагадали!) Жесть. Це по началу Я такі статті робив) зараз Я прокачав свій скіл Вікіпедії)))--Дмитро Савченко (обговорення) 19:51, 27 серпня 2018 (UTC)

Полудень[ред. код]

Дмитро Савченко дякую за перші статті у межах Фантастичної осені, реєструйтеся у таблиці учасників. Проте я б рекомендував вам бодай трохи доповнити статтю про видатного редактора Беркову з альтернативних джерел. От одне з них - http://archivsf.narod.ru/1925/nina_berkova/index.htm . А щодо премії, то твори варто подати двома мова, як це зроблено у бібліографії [Ришард Гловацький|цієї]] статті. Також варто пошукати і номінантів премії, щоб доповнити статтю. От приміром номінанти 2018 https://fantlab.ru/contest8681 . Таким само чином варто пошукати і за більш ранні роки. Точніше варто натискати "Подробнее" на цій сторінці https://fantlab.ru/award31#c8681 . І зробити табличкою, як приміром тут. Буду дуже вдячний. З повагою, координатор проекту "Фантьастика"--Yasnodark (обговорення) 16:46, 25 вересня 2018 (UTC)

Статті доповнив))) Як казала одна класикиня: "Батя, Я стараюсь!". --Дмитро Савченко (обговорення) 18:47, 25 вересня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам відзнаки--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:06, 3 вересня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку»[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Доброго дня! Вже підведено підсумки конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку», церемонія нагородження переможців відбудеться 29 вересня у Києві. Дякуємо за участь і запрошуємо до офісу CISCO (бізнес-центр "Горайзон Парк" (Horizon Park), вул Миколи Грінченка 4В). Початок о 10:00. Прошу також заповнити анкету, яку надішлю поштою. Гарного дня!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:48, 19 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Пожежа на складі боєприпасів у Дружбі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пожежа на складі боєприпасів у Дружбі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 04:19, 9 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, ДмитроСавченко!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:15, 21 жовтня 2018 (UTC)
нарешті хоч одна подяка!) дякую!!!)))--Дмитро Савченко (обговорення) 20:58, 21 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

дякую за запрошення!--Дмитро Савченко (обговорення) 21:26, 2 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:23, 15 листопада 2018 (UTC)

Дякую![ред. код]

Trophy.png Вдячність
Дякую, що проголосували за мене☺ ДораСайд (обговорення) 12:34, 22 січня 2019 (UTC)
@ДораСайд, це Вам треба сказати дякую за гарні роботи з логотипами!) --Дмитро Савченко (обговорення) 20:49, 22 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:47, 22 січня 2019 (UTC)

Звісно ж треба допомогти Станіславщині)--Дмитро Савченко (обговорення) 20:50, 22 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Вітаю! Дякую, що ви долучилися до проекту патрулювання статей Вікімарафону. Ми створили сторінку зі списком неперевірених статей. Запрошую долучатися до їхньої перевірки і позначати відпатрульовані вами статті на тій сторінці. --Acedtalk 03:15, 7 лютого 2019 (UTC)

Вже приєднався!)--Дмитро Савченко (обговорення) 22:56, 7 лютого 2019 (UTC)

Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки[ред. код]

Emblem of Sri Lanka.svg
Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки
Вітаю, ДмитроСавченко!
Хочу подякувати Вам за участь у Тижні Шрі-Ланки. Тоді спільними зусиллями були створені вибраний портал «Шрі-Ланка», 171 нова стаття, поліпшено 5 наявних статей та одну статтю на Вікімандрах, а також зроблено 11 шаблонів. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 21:32, 11 лютого 2019 (UTC)
Батя, Я стараюсь)--Дмитро Савченко (обговорення) 22:21, 11 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:39, 19 лютого 2019 (UTC)

Проект:Православ'я[ред. код]

Ви позначили себе учасником вікіпроекту Православ'я. Якщо цікаво, то долучайтеся до нової групи у фейсбуці, де планується координувати діяльність вікіпедистів, які пишуть на православну тематику, зокрема займаються наповненням вікіпорталу Православ'я: https://www.facebook.com/groups/orthodoxwiki/ Нас там поки небагато, але там зручніше спілкуватися, ніж у самій вікіпедії.--Demetrios (обговорення) 22:28, 3 березня 2019 (UTC)

Шаблон:Перехід ЦГ УПЦ МП[ред. код]

Салют! Поясніть, будь ласка, ред.№ 24654959. --Fessor (обговорення) 19:20, 11 березня 2019 (UTC)

І знов добрий вечір) Може, Ви згадали, що Вас спонукало скасувати мої зміни? Мені дійсно треба це знати. Дякую наперед. --Fessor (обговорення) 17:10, 12 березня 2019 (UTC)

Подяка[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2018
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської кухні! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв багатьох країн Азії. ДмитроСавченко, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями про азійські наїдки та напої. Наснаги Вам!

--Sakateka (обговорення) 12:27, 24 лютого 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Чумак Віталій Лукич[ред. код]

Доброго вечора! Чому ви вважаєте цю статтю спамом?--Білецький В.С. (обговорення) 19:05, 12 червня 2019 (UTC)

Доброго вечора! Вона не є спамом, а просто оформлена без джерел і з порушенням АП.--Дмитро Савченко (обговорення) 19:13, 12 червня 2019 (UTC)

Приєднаєтесь?[ред. код]

Я зробив запит до адміністраторів. В ньому мова йде про дві сторінки, які я намагався відредагувати, а також про дії конкретних користувачів. Оскільки з останніми в вас теж були суперечки, то може ви зможете якось доповнити мої слова? --Perfect Mask (обговорення) 09:43, 5 липня 2019 (UTC)

Попередження про вилучення матеріалів[ред. код]

Вітаю.

Маю попередити вас, що ось такі «хитрі» правки: ред.№ 25666154, де ви додаєте якийсь матеріал, і, щоб це було важкопомітно, одночасно вилучаєте інший, який вам не подобається, — це щонайменше порушення нейтральності статті, а щонайважче — підлий ВП:вандалізм.

Утримайтеся від таких прийомів в подальшому. --VoidWanderer (обговорення) 00:00, 12 липня 2019 (UTC)

Доброї ночі!

Мда-с, порохоботи роблять різні підстави. Це вони добре вміють. Вчора вночі стала перепалка з одним нібито "вікіпедистом" і в нас почалась війна редагувань. Я відкидав його правки - він мої. І тут він вирішив мене підставити. Ми відкидали один одного одну правку, а він вирішив змінити посилання ред.№ 25666075 і розраховував, що Я цього не помічу. І Я не помітив. І випадково через конфлікт редагувань - Я це упустив. Я не хотів прибирати ті посилання, але так випадково вийшло. Ну нічого, Я так зрозумів після цієї підстави - він пожалівся Вам як адміну з метою мене заблокувати і продовжити робити і писати несенітниці на сторінці Шарія. Як ще тут правдоруб Парус не прибіг, дивно. Прикро, що за шоколапки Вікіпедію як проєкт руйнують. --Дмитро Савченко (обговорення) 20:12, 12 липня 2019 (UTC)

Маю вас також попередити, що різного роду характеристики ваших співрозмовників або опонентів порушують щонайменше ВП:Етикет, оскільки є переходом на особистість. Щонайважче — порушують ВП:НО, а це важке порушення. Майте це на увазі на майбутнє. --VoidWanderer (обговорення) 12:44, 15 липня 2019 (UTC)
Огонь пдавляють огнем. --Дмитро Савченко (обговорення) 20:20, 15 липня 2019 (UTC)

Хто має перевіряти зміни до статті?[ред. код]

Шановний ДмитроСавченко! Я суттєво переробив і доповнив статтю Мартос Іван Петрович в частині «Життєпис». Але стаття не відображається для незареєстрованого користувача через нові правила щодо патрулювання змін. Вказується, що зміни буде показано читачам, щойно уповноважений користувач їх схвалить. Мені незрозуміло, хто цей уповноважений користувач? Остання перевірка зроблена Вами 23 квітня 2018 р., а 28 червня 2018 р. підтверджена користувачем Shmurak (у нього ім’я мінялося вже двічі). Більш ранні перевірки здійснювали й інші користувачі. То хто саме має перевіряти внесені мною зміни? До кого я маю звертатися? З повагою.--Редкан (обговорення) 10:21, 22 липня 2019 (UTC)

Доброї ночі, Редкан! Дякую за Вашу велику роботу над сторінкою мого земляка і відомого нашого ічнянця Мартоса. Уповноважений користувач - це користувач, що володіє правами "патрульного", тобто такого що у проекті Вікіпедія може перевіряти ту інформацію, яку вносять інші користувачі. Ваші всі правки Я перевірив і тепер вони відображаються у повному об'ємі. Якщо й надалі будете покращувати сторінки у проекті Вікіпедія, то і Вам згодом нададуть права патрульного. Якщо є у Вас питання - сміливо пишіть мені. Новачкам завжди допомагаю)))--Дмитро Савченко (обговорення) 21:51, 26 липня 2019 (UTC)

Шановний Дмитро Савченко ! Дякую за оперативну перевірку змін до статті. Іван Мартос є моїм земляком, як і Вашим, роботі над його біографією я доклав чимало зусиль. Я не помітив, що Ви уже перевірили статтю, тому вніс ще одну незначну правку. Перевірте її, будь ласка. А взагалі, нові правила україномовної Вікіпедії мені здаються дещо дивними, виходить, що статтю, яка замінює заготовку в кілька рядків, так ніхто й не побачить, аж доки хтось її не перевірить. Та й незареєстровані користувачі практично відсторонені від редагування статей. З повагою.--Редкан (обговорення) 17:35, 28 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:52, 25 липня 2019 (UTC)

Доброї ночі! Відписав у приват.--Дмитро Савченко (обговорення) 21:47, 26 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 22:28, 8 серпня 2019 (UTC)

Доброго дня, VikaIvankiv (WMUA)! Відписав на пошту!--Дмитро Савченко (обговорення) 05:29, 11 серпня 2019 (UTC)

Дивні подяки[ред. код]

Вітаю. Я помітив, що Ви цього року щонайменше 6 разів подякували користувачам, які потім були безстроково заблоковані за вандадізм, а їхні редагування були приховані через непристойний вміст. Більшість з цих користувачів самі мали непристойне ім'я і мали по одному редагуванню непристойного вмісту. Я маю на увазі подяки з Вашого журналу вдячностей: 1) 03:41, 2 серпня 2019; 2) 12:51, 9 липня 2019; 3) 11:29, 5 липня 2019; 4) 22:56, 14 червня 2019; 5) 22:59, 28 березня 2019; 6) 11:05, 24 січня 2019. Ви можете це пояснити? --Олег (обговорення) 07:05, 7 вересня 2019 (UTC)

Доброґо ранку! Серед всіх подяк там є й подяки Парусу також... Просто Я граф Дякула)--Дмитро Савченко (обговорення) 05:54, 10 вересня 2019 (UTC)

Захист статті[ред. код]

Шановний ДмитроСавченко! Звертаюся до Вас за допомогою. Я суттєво доопрацював статтю Біловежі Другі. 20 вересня 2019 р. її відредагував незареєстрований користувач 178.95.11.38. Редагування звелися до політизації статті з вживанням висловів, які порушують принципи Вікіпедії в частині нейтральності, неупередженості та термінології. Наприклад: «Зруйнована монгольськими військами 1239»; «Але 1921 тут остаточно запанував московський окупаційний режим»; «примушені до рабської праці в колгоспах»; «До села Білі Вежі № 2 вдерлися сталінські війська 13 вересня 1943 - це була дивізія 18-го стрілецького корпусу 60-ї сталінської армії»; «з Курської області Московщини» і т.д. Ще користувач виділив розділ «Доба УНР», в який ввійшла історія села від 1917 р. до наших днів, були і виправлення, які історично помилкові. Я все повернув до попереднього стану і прошу Вас захистити статтю від подібних редагувань. До речі, внесені незареєстрованим користувачем зміни чомусь не відображаються в історії статті. З повагою.--Редкан (обговорення) 09:19, 22 вересня 2019 (UTC)--Редкан (обговорення) 09:19, 22 вересня 2019 (UTC)

Вітаю, Редкан! Дякую Вам, за те що сторінка перероблена суттєво. Це великий внесок. Вікіпедія - не місце для політики (хоч і не завжди...). У проекті Вікіпедія є поняття ВП:НТЗ. Щоб заблокувати вандала 178.95.11.38. треба звернутись до адміністраторів: для цього є спеціальна сторінка - Вікіпедія:Запити до адміністраторів. Всі зміни можна подивитись у вкладці "Переглянути історію". Звертайтесь, завжди допоможу. З повагою Дмитро Савченко (обговорення) 10:28, 27 вересня 2019 (UTC)

Шановний ДмитроСавченко! Дякую за високу оцінку моєї праці. Я суттєво переробив ще кілька статей по Біловежським колоніям: Зеленівка (Бахмацький район), Кальчинівка (Бахмацький район), Круглолугівка, а також пов’язані статті Біловежі Перші і Зарукавне. Якщо напад вандала 178.95.11.38 повториться, буду звертатися до адміністраторів. З повагою.--Редкан (обговорення) 14:07, 27 вересня 2019 (UTC)

Сорока Юрій Васильович[ред. код]

Вітаю! Не зрозумів номінацію статті на ШВ. Поясните? --Mcoffsky (обговорення) 10:14, 27 вересня 2019 (UTC)

Доброго ранку! Просто не побачив джерел і значимості, — подумав що самопіар.--Дмитро Савченко (обговорення) 10:18, 27 вересня 2019 (UTC)
Та ні, джерела є. Ви ще причину номінації визначили як нецільове використання сторінки. Це трохи плутає, та дякую за відповідь. --Mcoffsky (обговорення) 10:21, 27 вересня 2019 (UTC)
Mcoffsky, Я згадав чому саме поставив нецільове використання сторінки) Просто є ще така сторінка Сорока Юрій Васильович (солдат). А та стаття мені здалась справді як реклама. Завжди будь ласка)--Дмитро Савченко (обговорення) 10:34, 27 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

долучився!--Дмитро Савченко (обговорення) 19:40, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @ДмитроСавченко:! Як активного учасника минулорічного тижня азійської кухні запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас нових смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:31, 20 жовтня 2019 (UTC)

звісно!--Дмитро Савченко (обговорення) 20:44, 3 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:59, 2 листопада 2019 (UTC)

долучусь! Як тут не долучитися?..--Дмитро Савченко (обговорення) 20:44, 3 листопада 2019 (UTC)

Лембрик Ірина Степанівна[ред. код]

Поставив вашу статтю на швидке вилучення. Явна невідповідність ВП:БІО та ВП:КЗП. З вашим досвідом виглядає дуже підозріло)--Bodiadub (обговорення) 16:32, 6 листопада 2019 (UTC)

Це все Вікімедія з їхніми заходами типу "Це зробила вона". Дана стаття була у списку запропонованих для написання до даного івенту. Дякую за оцінку досвіду--Дмитро Савченко (обговорення) 17:44, 6 листопада 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Минулого року ви брали участь у проекті із патрулювання статей Вікімарафону. Можливо, вам було б цікаво долучатися і цього разу? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:35, 27 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Питання від Софія55 (15:00, 15 лютого 2020)[ред. код]

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чому введена мною сторінка не відображається у вікіпедії. На моїй сторінці вона є. --Софія55 (обговорення) 15:00, 15 лютого 2020 (UTC)

Добрий вечір, Софія55! Ви не створили статтю-сторінку "Ілюк-Жихович Марія (Маруся) Федорівна" у Вікіпедії, а просто увели всі дані про персонажа на СВОЇЙ сторінці користувача. Для того щоб створити статтю, ознайомтесь будь ласка із цим: Вікіпедія:Поради для новачків та Довідка:Створення нової статті--Дмитро Савченко (обговорення) 15:18, 15 лютого 2020 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Я так само цікавлюся зброєю! Hurish Markian (обговорення) 12:49, 2 квітня 2020 (UTC)

Згущівка за внесок у Місяці сучасної політики США[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
Щиро дякую за ваш внесок у Місяці сучасної політики США! Загалом за місяць було створено й поліпшено 86 статей; чудово, що ви напряму долучилися до цього )
Детальні результати уже опубліковані на сторінці проекту: Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць сучасної політики США/Результати.
Щодо фізичних відзнак за участь деталі повідомлю у кінці травня—на початок червня. --Acedtalk 11:19, 6 травня 2020 (UTC)
)--Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Cazcova (18:57, 15 травня 2020)[ред. код]

Як написати статтю з нуля вперше? --Cazcova (обговорення) 18:57, 15 травня 2020 (UTC)

@Cazcova:, доброї ночі! Вам допоможе ця довідка)--Дмитро Савченко (обговорення)

Прошу перевірити статтю[ред. код]

Шановний ДмитроСавченко! Звертаюся до Вас за допомогою. Статтю Ангел Євген Петрович, яку на 90 відсотків написав я, відредагував нерезаєстрований користувач 178.95.62.203. Жодної нової інформації він не вніс, я погоджуюсь лише зі структуруванням статті, а все інше вандалізм: банди Лєніна-Троцького, лубенської банди ЧК, Добровольча армія Московії і т.д. Можливо, треба було просто видалити всі правки з позначкою «вандалізм», але я зробив аргументоване видалення по кожній правці, в результаті зараз у статті 31 правка. Прошу Вас перевірити статтю. З повагою.--Редкан (обговорення) 07:34, 17 травня 2020 (UTC)

Редкан, YesТак Зроблено--Дмитро Савченко (обговорення)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

дякую за інформбюро--Дмитро Савченко (обговорення) 10:56, 19 травня 2020 (UTC)

Славой Жижек[ред. код]

Здрастуйте. Прошу обґрунтувати ваше скасування мого редагування. —NachtReisender (обговорення) 10:18, 19 травня 2020 (UTC)

ВП ще не перейшла на новий правопис.--Дмитро Савченко (обговорення)

Тиждень Туреччини[ред. код]

Flag of Turkey.svg

İyi günler! Sizi devam eden Türkiye Haftası 2020'ye katılmaya davet ediyoruz!
Доброго дня! Запрошуємо вас долучитись до Тижня Туреччини 2020, що триває в українській Вікіпедії!

Доброґо здоров'я! Я й так до нього долучився, але дякую що запросили--Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Саня Март (18:23, 20 травня 2020)[ред. код]

для початку як створити власну сторінку у Вікіпедії?) --Саня Март (обговорення) 18:23, 20 травня 2020 (UTC)

Доброго дня! Якщо ви маєте на увазі занесення інфи про себе, то заходите на цю сторінку Саня Март, вносите свої правки і внизу натискаєте "Зберегти сторінку". Для гарного візуального оформлення, можете використовувати різні шаблони з інформацією--Дмитро Савченко (обговорення)

Бузкова неділя[ред. код]

Дякую за участь у Бузковій неділі! Браслет передам при нагоді. --Anntinomyобг 09:12, 22 травня 2020 (UTC)

)--Дмитро Савченко (обговорення) 09:52, 22 травня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020[ред. код]

Вітаю, ДмитроСавченко! З 29 червня по 12 липня плануємо попрацювати над статтями про Херсонський край. Якщо знайдете для себе щось цікаве — буду радий попрацювати з Вами пліч-о-пліч ). З повагою — Шиманський હાય! 08:34, 25 червня 2020 (UTC)

Пане Шиманський, із великим задоволенням приєднаюс!--Дмитро Савченко (обговорення) 18:12, 25 червня 2020 (UTC)

Смугаста сова[ред. код]

Вітаю! Ви скопіювали вміст статті для можливості його перенесення після її вилучення?--Кучер Олексій (обговорення) 21:10, 25 червня 2020 (UTC)

доброї ночі, Кучер Олексій! Так, скопіював--Дмитро Савченко (обговорення) 21:33, 25 червня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане ДмитроСавченко! З 10 по 23 серпня плануємо писати про Чернігівщину, був би радий, якби Ви знайшли цікаві для себе теми і долучилися до тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 14:39, 7 серпня 2020 (UTC)

звісно про рідну землю щось напишу))) Дякую за запрошення)--Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Єлізавета Д. (22:35, 9 серпня 2020)[ред. код]

Доброї ночі! Єдине, що хочу зробити сьогодні, додати зміну до сторінки про Олександра Лукашенко. Спочатку погарячкувала, додала до його позиції "екс", розумію, що це неприпустимо, бо ще не є фактом. Але основна ідея - додати чинні факти. Я їх почала писати з лінками і всім необхідним, але Тим часом сторінка була заблокована. Чи можу я просити вас перевірити пару абзаців з лінками і можливо додати їх, або надати мені дозвіл на надання? --Єлізавета Д. (обговорення) 22:35, 9 серпня 2020 (UTC)

Ambox important.svg - запит не актуальний.--Дмитро Савченко (обговорення)

Дякуємо за участь у Тижні птахів! І просимо пройти опитування[ред. код]

Доброго дня!

Від імені організаторів дякую вам за внесок у Тижні птахів у Вікіпедії, який пройшов у червні.

Щоб ми могли поліпшити проведення схожих проєктів у майбутньому, ми були б дуже вдячні, якби ви знайшли п'ять хвилин для заповнення опитування для учасників Тижня. Опитування можете відкрити за цим посиланням.

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:07, 14 серпня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено! --Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Людмила Задорожна (12:48, 20 серпня 2020)[ред. код]

Привіт! Намагаюсь створити статтю на Вікіпедії, підкажіть, будь ласка, як завантажитти фото і створити Зміст? Дякую! --Людмила Задорожна (обговорення) 12:48, 20 серпня 2020 (UTC)

@Людмила Задорожна:, доброго дня! якщо Ваш запит актуальний, то Вам допоможе ця довідка) та інформація на Вашій сторінці обговорення--Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Володимир Поліщук (07:37, 3 вересня 2020)[ред. код]

Хочу узяти участь у конкурсі фотографій "Вікі любить памятки-2020" --Володимир Поліщук (обговорення) 07:37, 3 вересня 2020 (UTC)

@Володимир Поліщук:, якщо запит актуальний і щоб не читати кучу правил і настанов - гляньте це відео--Дмитро Савченко (обговорення)

Редагування статті[ред. код]

Шановний Дмитро Савченко! В загальному шаблоні статті Мартос Іван Петрович з'явився нестандартний шаблон «Знання мов» з написом «російська» та посиланням. Я не проти такого шаблону, але відомо, що Мартос також вільно володів французькою та італійською мовами. Це необхідно врахувати, змінивши запис з посиланням на [11] в тексті статті (Каменская М. Ф. http://imwerden.de/pdf/kamenskaya_vospominaniya_1991_text.pdf Воспоминания/ Исторический вестник, 1894, № 1 — 10, 12, опція ref name="МК"). Але я не знаю, як це зробити, опцією «ред. код» запис не відкривається. Допоможіть, будь ласка. З повагою.--Редкан (обговорення) 09:01, 13 вересня 2020 (UTC)

@Редкан:, матиму час - виконаю правку--Дмитро Савченко (обговорення)

Питання від Artur Random (23:54, 5 жовтня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Читав у вікіпедії статтю про мережу АЗС Glusco (https://uk.wikipedia.org/wiki/Glusco), дуже був здивований що про власника мережі, Медведчука, в статті жодного слова. Тоді клікнув на "історія змін" і з'ясував що декілька разів різні люди намагались додати цю інформацію, проте вона щоразу швидко прибирається. Через це навіть сам зареєструвався тут і тепер намагаюсь розібратись як тут все працює та як я можу щось змінити... Після реєстрації Вікіпедія показала вас як мого наставника та дала можливіть навіть задати питання)

Скажіть, пліз, як правильно та найбільш ефективно я міг би на щось вплинути? Дякую!) --Artur Random (обговорення) 23:54, 5 жовтня 2020 (UTC)

@Artur Random:, доброї ночі! Напевно дана інформація видалялась через відсутність джерел. Будь-яка інформація має бути підтверджена джерелом (ВП:АД). Так, мене поставили як наставника і тому з радістю допомагаю новачкам)--Дмитро Савченко (обговорення) 22:00, 7 жовтня 2020 (UTC)

Питання від РепаК (17:03, 6 жовтня 2020)[ред. код]

Здравствуйте ! Статья обозначена как литературный стиль , я почистила и сократила информацию но она все еще остается с этой пометкой . Какие возможные ошибки в статье ? Спасибо --РепаК (обговорення) 17:03, 6 жовтня 2020 (UTC)

@РепаК:, НАПЕВНО Ви говорите про статтю Катерина Репа. Ознайомтесь із структурою написання і стилем статті за посиланнями - ВП:Стиль та ВП:ІС--Дмитро Савченко (обговорення) 22:00, 7 жовтня 2020 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі наукових фотографій 2020[ред. код]

Конкурс наукових фотографій 2020

Вітаю!

До кінця листопада триває фотоконкурс Конкурс наукових фотографій 2020 в Україні. Ви брали участь в українських наукових фотоконкурсах раніше, тож, сподіваємося, вас зацікавить і цей.

Конкурс поділяється на п'ять категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу у кожній із номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальні умови участь можна прочитати на цій сторінці.

Головна cторінка конкурсу Правила та призи Конкурсні теми Контакти

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) від імені організаційного комітету конкурсу 18:55, 9 листопада 2020 (UTC)

Авторські права[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що взяв участь у марафоні «Це зробила вона». Хотів би звернути твою увагу на такий момент — коли перекладаєш статті чи фрагменти статей з інших мовних розділів, потрібно вказувати джерело у описі редагування або шаблоном {{Перекладена стаття}} на сторінці обговорення. В іншому випадку твій переклад формально буде порушенням авторських прав, адже Вікіпедія вимагає вказання авторства для використання інформації із неї. --Acedtalk 18:18, 2 грудня 2020 (UTC)

Ку! Я знаю) Думав що додав, але забув. дякую--Дмитро Савченко (обговорення) 18:41, 2 грудня 2020 (UTC)
Без проблем) Зв'яжуся з тобою щодо сувенірів протягом кількох днів. --Acedtalk 22:43, 2 грудня 2020 (UTC)

Питання від Лисиця Сергій Вікторович (15:30, 14 грудня 2020)[ред. код]

Дмитрий здравствуйте . Хочу написать в Википедии свою биографию , как я могу это сделать ? --Лисиця Сергій Вікторович (обговорення) 15:30, 14 грудня 2020 (UTC)

@Лисиця Сергій Вікторович:, добрый вечер! Для начала проверьте подходит ли статья о Вас для "Укр.Википедии". Это можно сделать вот здесь. Если будут критерии значимости - тогда смело можете писать статью, воспользовавшись этой подсказкой--Дмитро Савченко (обговорення) 18:04, 14 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:00, 18 грудня 2020 (UTC)

Відзнака[ред. код]

CEE Spring 2020 Bronze barnstar en.svg Європейська весна 2020

Вітаю із довгоочікуваним оголошенням результатів найбільшого конкурсу статей і з перемогою у категорії! ) Дякую за ваш внесок та бажання наповнювати українську Вікіпедію! Зичу наснаги на створення нових цікавих статей. --Ольга М. (обговорення) 08:52, 18 грудня 2020 (UTC)

Прохання[ред. код]

Kitten (06) by Ron.jpg

Прошу Вас захистити сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B0%D1%82_%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%80%D1%8F%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0. інформацію створив, у хлопців крута ініціатива! Додам ще посилання на телебачення та статтю в газеті! Uni Deri (обговорення) 21:38, 26 грудня 2020 (UTC)

Запрошую до проєкту із патрулювання статей до Вікімарафону[ред. код]

Вітаю! Зараз в українській Вікіпедії триває традиційний Вікімарафон; цьогоріч він чотириденний і розпочався вчора. У цей період до Вікіпедії приходить багато новачків, які потім можуть залишитися з нами надовго, якщо їм допомогти або принаймні не відлякати їх ) Тому традиційно потрібна допомога патрульних у перевірці статей Вікімарафону і допомозі новачкам.

Ви брали участь у проєкті з патрулювання статей до Вікімарафону минулого року — тож сподіваюся, що вам було б цікаво долучитися і тепер. Сторінка проєкту — Вікіпедія:Вікімарафон 2021/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Традиційно окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники й учасниці проєкту отримають набір сувенірів від організаторів ;). Буду радий вашій участі! --Acedtalk 15:18, 29 січня 2021 (UTC)

Питання від Antipixelz (17:12, 15 лютого 2021)[ред. код]

Куди мені звернутись якщо я хочу щоб мою статтю перевірили швидше ? --Antipixelz (обговорення) 17:12, 15 лютого 2021 (UTC)

@Antipixelz:, можна звернутись сюди - ВП:Запити до патрульних--Дмитро Савченко (обговорення)

Шаблон пишу у статті Іванов Сергій Віталійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іванов Сергій Віталійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 03:15, 20 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
 • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
 • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
 • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
 • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Іванов Сергій Віталійович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Іванов Сергій Віталійович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=14392. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Іванов Сергій Віталійович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Іванов Сергій Віталійович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 09:15, 28 березня 2021 (UTC).

Шаблон пишу у статті Державіна Дар'я Олексіївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Державіна Дар'я Олексіївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:19, 29 березня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Льовушкіна Алла Іллівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Льовушкіна Алла Іллівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:20, 29 березня 2021 (UTC)

Долучайтеся до Європейської весни 2021[ред. код]

Ukr-cee-spring-2021-main.png

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений Центральній та Східній Європі, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри. Зокрема, цього року вперше введена окрема номінація, спрямована на визначення найкращих статей.

Додаткові призи можна виграти у категоріях «Чехія» та «Польща» завдяки підтримці партнерів — Чеського центру у Києві та Польського Інституту у Києві відповідно. Планується проведення вебінарів разом із партнерами, стежте за нашими новинами.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» минулого року. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:04, 2 квітня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2021[ред. код]

Digest-Wikimedia-Ukraine-2021-04-03.jpg

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за березень
 • 10 березня завершився «Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії, який «Вікімедіа Україна» організовувала вперше, разом із Українським інститутом та Міністерством закордонних справ. Про Україну написали десятками мов від англійської до асамської, а українська Вікіпедія поповнилася понад 200 статтями. Детальні результати.
 • Із 5 до 21 березня тривала українська частина WikiGap — міжнародної кампанії з написання статей про жінок. Акція проходила четвертий рік поспіль, цього разу до неї вперше долучилися українські Вікіцитати. Цьогоріч до проєкту долучилося понад 100 людей, створено й поліпшено біля 900 статей у Вікіпедії і Вікіцитатах. Детальні результати.
 • На початку березня відбулися перші засідання нових каденцій Правління і Ревізійної комісії Вікімедіа Україна. Про те, як члени Правління розподілили обов’язки, читайте тут.
Анонси
 • З 1 до 30 квітня триває «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring, що має на меті створення й покращення статей про Центральну і Східну Європу. Конкурс проходить сьомий рік поспіль, взяти участь і позмагатися за цінні призи можуть усі охочі.
 • Також до конкурсу «Європейська весна» пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії. Приєднатися до тренінгів можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись.
  • 13 квітня о 18:00 відбудеться вебінар у партнерстві з Польським Інститутом у Києві. Форма реєстрації.
  • 20 квітня о 18:00 запланований вебінар у партнерстві з Чеським центром у Києві. Форма реєстрації.
 • До 10 квітня триває обговорення щодо зміни/покращення формату проведення конкурсів у Вікіпедії та для Вікіпедії.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:09, 6 квітня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2021[ред. код]

Digest-Wikimedia-Ukraine-2021-04-03.jpg

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за березень
 • 10 березня завершився «Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії, який «Вікімедіа Україна» організовувала вперше, разом із Українським інститутом та Міністерством закордонних справ. Про Україну написали десятками мов від англійської до асамської, а українська Вікіпедія поповнилася понад 200 статтями. Детальні результати.
 • Із 5 до 21 березня тривала українська частина WikiGap — міжнародної кампанії з написання статей про жінок. Акція проходила четвертий рік поспіль, цього разу до неї вперше долучилися українські Вікіцитати. Цьогоріч до проєкту долучилося понад 100 людей, створено й поліпшено біля 900 статей у Вікіпедії і Вікіцитатах. Детальні результати.
 • На початку березня відбулися перші засідання нових каденцій Правління і Ревізійної комісії Вікімедіа Україна. Про те, як члени Правління розподілили обов’язки, читайте тут.
Анонси
 • З 1 до 30 квітня триває «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring, що має на меті створення й покращення статей про Центральну і Східну Європу. Конкурс проходить сьомий рік поспіль, взяти участь і позмагатися за цінні призи можуть усі охочі.
 • Також до конкурсу «Європейська весна» пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії. Приєднатися до тренінгів можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись.
  • 13 квітня о 18:00 відбудеться вебінар у партнерстві з Польським Інститутом у Києві. Форма реєстрації.
  • 20 квітня о 18:00 запланований вебінар у партнерстві з Чеським центром у Києві. Форма реєстрації.
 • До 10 квітня триває обговорення щодо зміни/покращення формату проведення конкурсів у Вікіпедії та для Вікіпедії.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:48, 6 квітня 2021 (UTC)