Обговорення користувача:Долинський

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пане Долинський, а чоми Ви видалили на сторінці про Кравса, що у фільмі він згаданий не коректно. За процедурою, мало б бути обговорення. Де Ваше обговорення? Як маєте сміливість витерти чиюсь роботу, то витрачайте час і на пояснення. Бо це з Вашого боку просто вандалізм.

Нема у фільмі про Петлюру Кравса. Є якийсь "Кревс". Історики пишуть матеріали, а Ви у Вікіпедії корегуєте на недостовірність? Для чого взагалі існує вікіпедія? - щоб подавати недостовірну інформацію???

Вважайте це спробою діалогу з мого боку. Або попередженням якщо будете нищити мій доробок відкатами без обговорення.


Вітання з Винник! Будь ласка, збережіть зміни в статті "Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники» (під № 2о5 - Кулеша Павло). Правильно - Кулешко Павло Іванович (джерело - "Літопис УПА. т. 22., ст. 429, 431. 434, 465, 484, 573". Але в даному джерелі прізвище - Кулєшко (замість букви "Е" буква "Є"). Правильно - Кулешко. Кулешко Павло - рідний брат моєї бабці Ганни Іванівни Соболь (Кулешко) 1923 р. н. (с. Річиця, Рава-Руського повіту). З поавгою Андрій.


Вітання з Бучача ( від новачка )! Будь ласка, збережіть зміни в статті Бучач(УКР), Евген Коновалець(УКР, рос)!!!ДЯКУЮ!!! Олюсь з Хотина-Чернівців-києва вилучив знаки ЗУНР в статті СТЕПАН ФЕДАК ( надіюсь автоматично)???

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Луцький Остап Михайлович[ред. код]

Вітаю. Зайдіть на сторінку Обговорення користувача:Бучач-Львів — там все є по темі мого редагування статті Луцький Остап Михайлович.--Hjvfy (обговорення) 22:39, 7 вересня 2014 (UTC)

Щодо правки у статті "Рукопис Войнича"[ред. код]

Пане Долинський! Своє звернення до Вас дублюю на цій сторінці, оскільки не отримав відповіді на сторінці обговорення Рукопису.

Щодо внесеної Вами правки у статті "Рукопис Войнича" :

"за гіпотезою вченого українського походження Джона Стойко"

замість варіанту: "за гіпотезою україномовного походження Джона Стойко"

Питання в тому, наскільки точно відомо щодо українського походження Джона Стойко. Є згадування про його, ніби то, болгарське походження. В силу цих причин й було вибрано варіант "за гіпотезою україномовного походження".

Тому бажано посилання на якусь біографію Д. Стойко, якщо знаєте-маєте. А краще, заповнити окрему статтю про Дж. Стойко, якщо маєте інфу. :)

Хоча, можливо, треба виправити - стилістично краще варіант: "за гіпотезою Джона Стойко про україномовне походження тексту рукопису". E.Chorny 09:14, 2 серпня 2011 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--MaryankoD 20:40, 18 жовтня 2011 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маю до Вас як до учасника проекту Визвольні змагання пропозицію. Чи не час подумати над тим, як запобігти намаганням окремих дописувачів видаляти статті нашого з Вами проекту? З повагою, --Dmytro Lomonosov 11:42, 28 грудня 2011 (UTC)

Дуже слушна пропозиція. Можливо, треба прийняти якесь спільне рішення, щоб зафіксувати певні критерії і не воювати тижнями для збереження статей. Долинський 14:53, 29 грудня 2011 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 23:04, 15 січня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до нової системи Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей. --yakudza 15:03, 21 травня 2012 (UTC)

 • Дякую за запрошення. --Долинський (обговорення) 17:47, 21 травня 2012 (UTC)
 • Вітаю! За результатами обговорення на ВП:ЗСП вам надано статуси патрульного та відкочувача (детальніше про правила застосування відкоту тут). Успіхів і плідної праці! --Microcell (обговорення) 18:52, 13 липня 2012 (UTC)

Статтю Пришляк Яків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пришляк Яків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2012. Kharkivian (обг.) 14:44, 13 липня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Верхоляк Дмитро Кузьмич[ред. код]

Стосовно дати народження. Дата була проставлена навмання, на жаль знайти точнішої дати не вдалось. Чи не могли б ви допомогти у пошуках? --Divega (обговорення) 12:13, 4 вересня 2012 (UTC)

Файл:Книга Осип Квас.jpg[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. нагадую, що усі невільні файли повинні мати {{обґрунтування добропорядного використання}}. приклад тут. дякую! --antanana 03:05, 14 жовтня 2012 (UTC)

Як то є добре.

Щиро вдячний. --Л. Панасюк (обговорення) 19:11, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 08:55, 9 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:44, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 20:50, 13 березня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:33, 24 липня 2013 (UTC)

Минула вікізустріч[ред. код]

Заархівуйте, будь ласка, Вікіпедія:Вікізустрічі#Вікіекспедиція по Закарпаттю, 31 липня. Дякую -- Ата (обг.) 09:12, 5 серпня 2013 (UTC)

Nota bene: Також існує архів зустрічей, що не відбулися. -- Ата (обг.) 19:23, 5 серпня 2013 (UTC)

Фотографія Віри Свєнціцької[ред. код]

  Звертаю увагу, що сторінці Вікіпедії Віри Свєнціцької вказане неправильне джерело надходження фотографії: сайт http://prostir.museum/ua/   Насправді це фото було вперше опубліковане на моєму сайті Національний Музей у Львові ім. Андрея Шептицького на сторінці "Фото" - http://www.mankurty.com/sven/?page_id=3   Окрім цього, запозичена фотографія взята у невластивому їй овальному форматі з першої сторінки сайту. Насправді вона прямокутна, була відсканована мною з паперового оригіналу більшого розміру, у чому легко переконатися: http://www.mankurty.com/sven/wp-content/gallery/1/svencicka.jpg 
   До овального формату була обрізана мною для зручності розташування у анонсі на першій сторінці сайту НМ, після чого у такому вигляді розійшлася по інших сайтах. Оригінал фотографії разом з іншими матеріалами особистого архіву Свєнціцких був виданий мені працівниками НМ наприкінці 2008 року і після сканування повернутий до музею, де і знаходиться по нинішній день.

Буду вдячний за виправлення неточності. Олександр mankurty@gmail.com

-- Виправлено

Вільгельм Габсбург та його генеалогія[ред. код]

В обговорені теми про Вишиваного навів свої аргументи. Будь-ласка відновіть повний обсяг інформації.--V.ost (обговорення) 13:16, 19 вересня 2013 (UTC)

Пане V.ost, так Ви вже відновили свій внесок 21 серпня. --Долинський (обговорення) 15:38, 19 вересня 2013 (UTC)

Дякую, мав на увазі патрулювання змін. --V.ost (обговорення) 22:29, 19 вересня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме у 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 22:13, 18 жовтня 2013 (UTC)

Файл:Мельник Хмара.JPG[ред. код]

Добрий день. Чи можете Ви виправити тут джерело? Посилання веде до зовсім іншого файлу --RLuts (talk) 21:46, 20 жовтня 2013 (UTC)

і тут: Файл:Матвіїв Недобитий.JPG
Не спішіть, погортайте і все Ви знайдете. --Долинський (обговорення) 21:51, 20 жовтня 2013 (UTC)

Перепрошую, що знову турбую. А чому Ви вільні файли одразу на Вікісховище не вантажите? В ідеалі всі вільні зображення повинні бути там

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--RLuts (talk) 22:54, 20 жовтня 2013 (UTC)

Дякую за пораду. Не використовував через недостатність технічних навиків. --Долинський (обговорення) 23:05, 20 жовтня 2013 (UTC)

привіт. вибачте, що втручаюся. це було б надзвичайно чудово, адже це позбавить зайвої роботи щодо перенесення вільних файлів, завантажених Вами локально ) --アンタナナ 21:22, 21 жовтня 2013 (UTC)

Привіт. На жаль, не зміг завантажити на Вікісховище, оскільки не сприймається ліцензія PD-OLD. Прохання написати просту і зрозумілу інструкцію або перекинути з Укрвікі. ) --Долинський (обговорення) 21:39, 21 жовтня 2013 (UTC)

UploadWizard не приймає ліцензії PD-Old, PD-Old-70 і т.д. Для фотографій, які вперше опубліковані на території сучасної України та уже у суспільному надбанні, можете використовувати шаблон {{PD-Ukraine}}. Або ж використовувати сторінку commons:Special:Upload (якщо не помиляюсь) і вказувати потрібну Вам вільну ліцензію у розділі "Додаткова інформація". --RLuts (talk) 22:51, 22 жовтня 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:29, 1 грудня 2013 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО» — обговорення[ред. код]

15 січня Правління Вікімедіа Україна прийняло рішення «сприяти нейтральності, неупередженості та якості конкурсних статей конкурсу Пишемо про НАТО». Наразі підготував конкурсні сторінки. Як члена правління запрошую до обговорення. Це дієвий спосіб виконати прийняте вами рішення. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 13:26, 18 січня 2014 (UTC)

Втілення рішення спільноти[ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:27, 20 січня 2014 (UTC)


проханнячко[ред. код]

Побратиме, через адмін-цензу та особисті конфлікти з п'ятою колоною укр-вікі мені заблокували доступ до кількох сторінок вікі-спільноти, тож маю прохання, покладіть на сторінку Вікіпедія.Різне ось таке оголошення (від мене):

доки будете длубатися в...[ред. код]

Для тих боягузів, що намагаються перетворити укр-вікі в аморфну совкову бібліотеку!!!! Виродки вбили нашого побратима Ігоря Костенка!!!!!!!!!!!! а ви далі плакатиметеся за втраченими грамотами від донецького кровожера і корчити з себе незайманців!!!!

НЕГАЙНО!!! Ставте поминальну стрічку на логотип Вікі і 3 години (а мо й більше) - помильної вікі-тиші (жодного редагування!!!!)

Моє шанування, вікі-побратиму Долинському - --Когутяк Зенко (обговорення) 06:36, 21 лютого 2014 (UTC) Слава Україні!!!

Bandera’s grave[ред. код]

Hi Долинский! May you explain me why you have reverted my replacement of the image of Bandera’s grave? In my opinion the new image has a higher documentary value. It is not Wikipedia’s task to show the images with the most beautiful atmosphere, some nice winter ambience, but the images should be meaningful documents illustrating the article. On the new image the grave is not covered by snow, the perspective is more “prosaic”, and the results of the maintenance of the grave are more visible. Furthermore it is a more recent image. It would be nice to get some comment. Best regards --Chricho (обговорення) 22:02, 10 травня 2014 (UTC)

Hi, Chricho. Thank you for interest to Ukrainian wiki. I have no suggestion for your photo but I couldn't understand reason to change current picture. I also couldn't find in Wiki rules how to measure "documentary value" of photo. Your picture illustrated other Wikis.

I hope you can load other images to Ukrainian Wiki from Waldfridgof's Ukrainian section. --Долинський (обговорення) 22:52, 10 травня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Preview w240zc0.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Preview w240zc0.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 21:18, 23 травня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Kyivska Rus.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Kyivska Rus.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 22:24, 15 серпня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошення до участі у Місяці українського війська[ред. код]

--Glorin (обговорення) 12:42, 29 серпня 2014 (UTC)

Допоможіть з перекладом[ред. код]

Вітаю. Ви непогано знаєте польську. Можете будь-ласка допомогти з перекладом: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82/Pa%C5%84stwo_starorosyjskie --Антон патріот (обговорення) 19:22, 15 грудня 2014 (UTC)

Береза Картузька (концтабір)[ред. код]

Слава Україні! Які логічні підстави відкотити мої правки? Ви залишили Нагірнянка коло (Бучача) - має бути Нагірянка. Кому заваджає вікіфікація прізвища Косарчин Микола? Те саме д-р Козак Іван, Угнів. Вважаю, ви помилились.--Бучач-Львів (обговорення) 07:31, 23 грудня 2014 (UTC)

-- Героям Слава! Пане Бучач-Львів, приємно спостерігати за Вашими правками, які дуже професійні і доречні. Але у цьому випадку і Ви помилились. Зробіть вікіфікацію особи, тобто прізвище та ім'я, бо у випадку набрання тільки прізвища направляє на Косарчина Ярослава. Так само виділіть Кордуба Фелікс, а не просто прізвище. Думаю, що з цим Ви погоджуєтесь. Уявіть, яка жахлива плутанина настане, коли почнуться перенаправлення тільки по прізвищах. А от те що відкотив Угнів, то я це зробив помилково. --Долинський (обговорення) 15:48, 23 грудня 2014 (UTC)

Долинський повіт[ред. код]

Слава Україні! Оскільки існував Долинський повіт в час Австро-Угорщини, також є стаття про час ІІ-ї РП, може, ви б перейменували Долинський повіт на, приміром, Долинський повіт (Королівство Галичини та Володимирії), подали на вилучення Долинський повіт? Після цього можна було б створити новий DisambigG Долинський повіт, де вказати їх. дякую!--Бучач-Львів (обговорення) 09:09, 8 квітня 2015 (UTC) То після статті про Мирослава-Івана Любачівського побачив.

Галина Кузьменко (позивний "Надя")[ред. код]

Добрий день, дякую, що створили статю про Галину Кузьменко. Чи є ще якійсь про неї відомості, бо в історії України була ще одна Галина Кузьменко - дружина Нестора Махна. Щоб якось їх розрізняти--NOSFERATU (обговорення) 09:25, 1 травня 2015 (UTC)

Доброго дня! В дружини Махна вказано по-батькові, мабуть, цього достатньо, щоб розрізняти їх. Як варіант, можна додати псевдо до назви статті про Героїню УПА ? --Долинський (обговорення) 20:54, 4 травня 2015 (UTC)
 • Але чи не має часом якоїсь інфи про по батькові позивного Наді? Щоб стаття про повстанчу УПА набула уже повного вікіпедичного вигляду.--NOSFERATU (обговорення) 07:39, 13 травня 2015 (UTC)
На жаль, ще не знайшов. (Я б додав) --Долинський (обговорення) 07:54, 13 травня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Кузьменко Галина-Надя.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кузьменко Галина-Надя.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 09:30, 1 травня 2015 (UTC)

прохання[ред. код]

привіт ще раз. не знаю чи є у Вас якісь особливі конфлікти із користувачем, але порушувати ВП:НО не є бажаним. навіть якщо Ви сердитеся на когось. мова про емоційні висловлювання на кшталт таких: ред.№ 16143549, ред.№ 16143605. номінація на вилучення ще не означає вилучення, і якщо Вам здається, що сумніви користувача є безпідставні, про це можна (і треба) сказати спокійніше. конкретно це фото можна буде під невільною ліцензією у статті використати, адже Кузьменко Галина, на жаль, померла… --アンタナナ 01:07, 3 травня 2015 (UTC)

п.с. також врахуйте, що ім'я користувача не можна перекручувати. це трактується як «особиста образа» --アンタナナ 01:07, 3 травня 2015 (UTC)
п.п.с. щодо ліцензування фото, я про цей шаблон: ФП --アンタナナ 01:10, 3 травня 2015 (UTC)
Дякую за допис. Я є людиною неймовірно толерантною та дипломатичною, але є 3 особи у вікіспільноті, які здатні й мене "вивести з себе" (це їх основна місія у Вікіпедії). А щодо можливого перекручування імені, то я заплутався у різних підписах і ніках, так що саме зміною ніка образити точно не прагнув. Щодо шаблону ФП, то це на "крайній випадок", вважаю, що підходить попередньо вказана ліцензія, але в будь-якому випадку вдячний за пораду. Так має поступати кожен адекватний користувач Української Вікі - шукати можливості збереження і покращення матеріалу, а не тупого перешкоджання його появі. З повагою, --Долинський (обговорення) 20:37, 4 травня 2015 (UTC)

Максимів Василь Львович[ред. код]

Відмінив вашу правку, так як зараз на відповідній СО йде обговорення в темі «Включати чи не включати до списку» Василя Максиміва. До того ж ваші правки були без джерел. Прохання навести ваші джерела на СО — вони можуть знадобитися при включенні бійця до списку. Дякую. --Pvladko (обговорення) 08:41, 5 травня 2015 (UTC)

Поки такі «спринтери» як Ви спішать видалити, я не встигаю дописати. Невже шаблон (в роботі) треба ставити ? Подивіться на час правок, почитайте мою сторінку і мій внесок і може зрозумієте, що просто так, без джерел я нічого не пишу. --Долинський (обговорення) 08:46, 5 травня 2015 (UTC)
Не треба зберігати неопрацьований та недописаний матеріал на сторінці, й ніхто не буде його видаляти. В мене немає часу та наснаги читати ваші сторінки та аналізувати внесок. Стосовно джерел цікавить, зокрема, дата народження. Ще раз повідомляю вам, що на СО йде обговорення про включення бійця до списку, тому прохання тимчасово, до вирішення цього питання, прибрати вашу правку. Василь помер поза зоною АТО через нещасний випадок (причини не вказуються) і, ймовірно, ще не був учасником АТО, так як був призваний лише у березні. Інформація потребує уточнення. --Pvladko (обговорення) 08:53, 5 травня 2015 (UTC)

Родина Терлецьких[ред. код]

Добрий день, недавно помер кулеметник УПА Іван Терлецький, але у вікіпедії немає досі статті про нього, то ж чи не могли ви створити статтю про нього? Я б і сам створив, але у мене надто мало інформації про нього, а ви, я бачу займатеся питанням національно-визвольних змагань. Також Іван Терлецький мав героїчного батька, який теж воював за Незалежну Україну ще в роки УНР, то ж і про нього було б доцільно створити статтю. Можливо ця стаття про нього, але тоді її треба покращити, зокрема вказати його по батькові. То як, допоможете? Я б і сам усе це зробив би, але у мене немає інфи. Наперед дякую--NOSFERATU (обговорення) 14:01, 16 травня 2015 (UTC)

Дякую, пане NOSFERATU, що звернулись та за Ваш вклад. Так, я дійсно спеціалізуюсь на темі національно-визвольних змагань. Попробую пошукати матеріал, на основі якого можна написати статтю. Але найкраще цього Героя може описати Користувач:Тарас Дем'яненко, який записував його спогади. --Долинський (обговорення) 21:17, 16 травня 2015 (UTC)
 • Його походу уже дуже давно не було у вікіпедії. Створіть ви, якщо можна.--NOSFERATU (обговорення) 18:13, 20 травня 2015 (UTC)
Уже переглядаю літературу, але поки що крім біографії в і-неті не знайшов матеріалу. Однак продовжу, а буде щось у Вас NOSFERATU нове, то також повідомте. --Долинський (обговорення) 07:58, 23 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:37, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Прохання[ред. код]

Прошу вас від-патрулювати статті (Шаблон:Генеральні прокурори СРСР): Сафонов Григорій Миколайович, Руденко Роман Андрійович, Бочков Віктор Михайлович, Вишинський Андрій Януарійович, Акулов Іван Олексійович, Курський Дмитро Іванович. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:32, 5 вересня 2015 (UTC)

Євген Коновалець[ред. код]

Доброго дня! Я сьогодні знайшов раритетні відео з похорон Євгена Коновальця. Думав прикріпити до статі власне самого Конова ця, або до статті Убивство Євгена Коновальця, але ніяк не можу обрати. Ну і ще не можу знайти як це тут робити. Можете допомогти? Дякую http://ounuis.info/events/video/item/261-video-pokhoron-yevhena-konovaltsia.html Korwinski (обговорення)

Шановний пане Korwinski, дякую за цінне джерело. Я додав в обидві статті. --Долинський (обговорення) 20:15, 9 вересня 2015 (UTC)
Долинський Нема за що. І вам дякую) Korwinski (обговорення)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @Долинський:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 13:26, 12 вересня 2015 (UTC)

Убивство Броніслава Перацького[ред. код]

Така «стаття».)--Бучач-Львів (обговорення) 10:33, 7 жовтня 2015 (UTC)

Вітання![ред. код]

18-19 жовтня 1918 у Львові відбулась конституанта.)--Бучач-Львів (обговорення) 07:22, 19 жовтня 2015 (UTC)

Джамбулатов Кануков[ред. код]

Доброго дня, ви писали статтю про цього літуна УНР? Можете знайти інформацію про його повітряні перемоги і додати їх у статтю. Щоб стаття наприклад нічим не відрізнялась від того ж Кожедуба чи інших літунів-асів. Загалом, я знаю, що УНР мали 16 повітряних перемог, 9 з яких здійснив один літун-ас.--NOSFERATU (обговорення) 09:39, 4 листопада 2015 (UTC)

На жаль, я ретельно не вивчав авіацію УГА. Зауваження Ваше слушне, але не знаю, коли попадеться відповідне джерело. --Долинський (обговорення) 23:20, 8 листопада 2015 (UTC)

Щодо Файл:Обкладинка книги.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Обкладинка книги.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Sergento 13:27, 29 грудня 2015 (UTC)

Січко Василь Петрович[ред. код]

Слава Україні! у статті сказано, що робив на Струтинському заводі металовиробів. То, може, Нижній Струтинь? Дякую за відповідь! Дмитро ) --Бучач-Львів (обговорення) 12:26, 16 лютого 2016 (UTC)

Пане Бучач-Львів, цей завод у Верхньому Струтині.
Дякую.--Бучач-Львів (обговорення) 09:03, 17 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:44, 7 березня 2016 (UTC)

Правопис та оформлення років життя осіб[ред. код]

Вітання! Смт пишеться без крапки, а також перечитайте правила Оформлення років життя осіб. --Микола Василечко (обговорення) 09:14, 23 березня 2016 (UTC)

Статтю Кануков Хазбулат Батгириєвич номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кануков Хазбулат Батгириєвич, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 квітня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 15:29, 10 квітня 2016 (UTC)

Konferencja Wikimedia Polska 2016[ред. код]

привіт! 3—5 червня 2016 року у Любліні відбудеться Вікіконференція у Польщі. може Вас зацікавила б можливість відвідати вікіконференцію у польщі? тут трохи детальніше. програма заходу тут, бажано на достатньому рівні володіти польською, бути готовим щось представити з нашої діяльності (чи вікіпедійної, чи вікімедійної). ідеяльно було б мати вже візу (бо надто близько сам захід). поляки готові прийняти одну людину, зголошуватися на сайті Вікімедіа Україна тут: Konferencja Wikimedia Polska 2016 --アンタナナ 20:11, 12 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 16:43, 25 листопада 2016 (UTC)

Мартиролог загиблих діячів ОУН та УПА[ред. код]

Вітаю! Питання дотично стосується Псевдо діячів ОУН та УПА. Раз вже я зайнявся доповненням псевд, часто натрапляю на дати загибелі діячів ОУН та УПА, і міг би паралельно наповнювати Мартиролог. Як я зрозумів там доцільно зазначати, дослівно: "керівників та командирів рангом не нижче підрайонного провідника ОУН і сотенного УПА, а також тих вояків чи підстаршин, які були нагороджені або особливо відзначились у боротьбі за Україну." Питання полягає в тому чи варто зазначати розширену інформацію про особу в Мартиролозі, як зараз, якщо є стаття про цю особу? Чи все ж таки робити так як зроблено у статті "Псевда…, а саме якщо є стаття то лише посалання на статтю, якщо нема то з інформацією про особу (звання, нагороди, дати народження чи смерти)? --Малишко Сергій (обговорення) 19:57, 19 грудня 2016 (UTC)

Пане Малишко Сергій, тут якраз доцільно вказати посаду особи, навіть якщо є окрема стаття. Ви якраз так і написали. По деяких особах, мабуть, забагато інформації, але вже нехай буде. --Долинський (обговорення) 20:57, 19 грудня 2016 (UTC)
А що робити з тими у кого лише рік загибелі. Пропускав, тепер думаю а чим вони гірші? от наприклад: Марущенко-Богдановський Андріан Федорович --Малишко Сергій (обговорення) 15:07, 22 грудня 2016 (UTC)
Пане Малишко Сергій, він ж не має стосунку до УПА. Головне у цьому списку дата загибелі і посада в ОУН чи УПА (Карпатська Січ чи УПА Боровця). Старшини УНР сюди не попадають, за винятком тих, які співпрацювали з УПА (Ремболович, Ступницький, Трейко) --Долинський (обговорення) 20:51, 22 грудня 2016 (UTC)
Гаразд. Це лише перший ліпший що останнім часом був перед очима. Але є ж є інші, у яких лише рік загибелі. …або дві можливі дати. Дивіться ту ж сторінку «Псевдо…»--Малишко Сергій (обговорення) 20:57, 22 грудня 2016 (UTC)
Там ніби все нормально, хіба що дата загибелі у списку псевд є зайвою, а в Мартиролозі якраз. --Долинський (обговорення) 21:04, 22 грудня 2016 (UTC)
та питання не в тому що зараз, а в тому що робити з людьми яких там нема, але можуть бути, тільки дата загибелі в них або рік або дві можливі дати. --Малишко Сергій (обговорення) 21:11, 22 грудня 2016 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:57, 30 липня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Добридень! Щиро Вам дякую. Додатково — ще й за те, що я завдяки Вам дізнався про дуже корисний шаблон "Stat". З пошаною, Олег-літредобг. 14:20, 23 жовтня 2017 (UTC).

Доброго дня ! Будь ласка :-) Успіхів ! --Долинський (обговорення) 11:12, 26 жовтня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт. запрошую долучитися, якщо знайдеться час та бажання --アンタナナ 22:41, 24 листопада 2017 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:18, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Про по-батькові[ред. код]

Шановний пане Долинський. Не маю зараз натхнення детально обґрунтовувати, чому частину людей не слід іменувати з по-батькові в назвах статей. Чесно скажу, я не хотів би нікого іменувати з по-батькові, бо вважаю це накинутою російською традицією. Але навіть при існуючих правилах, формально, не слід додавати по-батькові нікому з людей, які не підпадають під визначення "людей Сходу" за правилом ІС/Персоналії. Я вам не відповів про попередню статтю, це треба ширший збирати матеріал. Але, по суті, загальний принцип Вікіпедії такий, що в назві статті має бути найбільш впізнаване ім'я - те яким людина називала себе або інші називали її (не паспортне). Володимир Кунанець (і мільйони інших осіб - українців) ніколи не мав радянського паспорта, не був громадянином СРСР (чи "СНД", як записано в існуючому правилі), відповідно, не може іменуватись з по-батькові, навіть якщо нам, за нинішньою звичкою, відоме його "по-батькові". Не виключено, що радянські спецслужби чи ніші органи вже мали на нього якісь записи як на "Владимира Димитриевича" - але ні він сам, ні ті, хто його знав (у тодішній Польщі), ані в пресі, ані в "Дешевій книжці", видацем якої він був - ніде не знайдете цього радянського Дмитровича. Мені дуже шкода, що Історична енциклопедія пішла шляхом додавання по-батькові всім кому не лінь. Але ми, своїми руками, не повинні цього робити. І ще про порядок іменування. Згідно з існуючим правилом всі "люди Заходу" іменуються "канонічним" порядком Ім'я Прізвище (не Прізвище Ім'я), а "люди Сходу", (до якого у правилі причислена "підросійська Україна" у складі Рос. імперії та Рад. союзу, а також "СНД") - "енциклопедичним" порядком Прізвище Ім'я По-батькові. У всіх випадках крім Японії та Угорщини порядок іменування є «прямим» Ім'я Прізвище, і лише японці та угорці - «зворотним» порядком Прізвище Ім'я. Вибачте за ці розлогі коментарі. Не певен, чи вас переконав, але це питання принципове. Якщо вам траплялись якісь джерела на іменування Володимира Кунанця як "Володимира Дмитровича" - буду цікавий їх побачити. Успіхів вам незалежно від всього решта і також доброго здоров'я! Mykola Swarnyk (обговорення) 15:45, 17 вересня 2018 (UTC)

Пане Mykola Swarnyk, не потрібно мене переконувати, бо я з цим майже повністю згоден. Але ми живемо не на початку ХХ століття в Галичині. Є правила Вікіпедії й десятки тисяч статтей про діячів "Заходу", які подані у сучасному варіанті, тобто П.І.Б. (якщо по-батькові відоме). Якщо Ви такі послідовні, то почніть перейменовувати ці ДЕСЯТКИ тисяч статтей, а не чіпляйтеся до ЄДИНОЇ статті. Ну й в Українській Вікіпедії є ще багааааааааато роботи і пропоную не витрачати енергію на непотрібні речі. --Долинський (обговорення) 07:26, 18 вересня 2018 (UTC)
Друже Долинський. Просто уважно перечитайте слово за словом правило ІС/Персоналії. І ви побачите, що а) воно доволі криво прописане; б) навіть з усієюдж своєю кривизною воно не дозволяє іменувати ПІБ людей, які не були громадянами Рос. імперії/совка. Це правило. Якщо навіть дуже багато статей названі з порушенням правила, все одно уніфікувати всі статті під порушення - це нонсенс. Хай кожен починає з себе і з написаних особисто статей. Хай кожен дотримується правила, як тільки вже зрозуміє, як саме це правило працює. І тоді наша культура і мова стане поступово очищатись від совкових нашарувань. Нема "сучасного варіанту" іменування осіб. Є звичка, яка, як виявляється, насправді суперечить правилу. Особисто я виправляю помилки в статтях, до яких беруся, в тому числі й іменування осіб. З великим боєм я добився перейменування Пріцак Омелян Йосипович на Омелян Пріцак, Луцький Юрій Остапович на Юрій Луцький та кількох інших - всі згідно з джерелами та правилом ІС/П. На жаль, моїх зусиль замало, тому тисячам мертвих українських героїв неправомірно лишається доточеним це совкове по-батькові, і це мені неприємно. Тому, якщо хочете ще раз перейменувати Володимир Кунанець на назву з по-батькові, будь ласка, лише через ВП:ПС, і лише з авторитетними джерелами на таке перейменування. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:50, 18 вересня 2018 (UTC)
О, бачу ви вже прийняли рішення на користь совкового варіанту. Що ж, тоді завтра на ВП:ПС. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:53, 18 вересня 2018 (UTC)
Пане Mykola Swarnyk, то поставите на ВП:ПС та докажете свою думку сущим в Україні чи знову перейменувати згідно із правил (Імена осіб з України, із країн СНД, колишнього СРСР, Східної Азії й В'єтнаму слід записувати в енциклопедичному порядку найменування, напр. Шевченко Тарас Григорович. Можливі перенаправлення з канонічного на енциклопедичний порядок іменування).? До речі, зараз активно пишуться статті про Лицарі ОУН та УПА. Долучайтесь, наповнюйте фактажем, редагуйте, не витрачайте час та зусилля намарно. --Долинський (обговорення) 09:41, 18 вересня 2018 (UTC)

З приводу видалення посилання на сторінці ВО «Холодний Яр»[ред. код]

Написав на сторінці обговорення. --Vslv (обговорення) 16:28, 7 жовтня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Патріарх-Володимир-Романюк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Патріарх-Володимир-Романюк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 08:26, 14 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

вибачайте що не в себе[ред. код]

Вдячний Вам. Моя бабця (царство Їм Небесне) проробила понад 50 років в колгозі. Це 14-18 годин щодня. Мала 6 "миндалів" за працю. Друга бабця (земля Їм пухом) теж відробили півстоліття по надцять годин до дня. Мені також доводиться працювати по 9-14 годин (але інтелектуально). Я знаю ціну праці; ці люди вартні більшого чим обляпування брудом на сторінках вилучення. Це як тил - без цих тихих гречкосіїв не було б Іванів Сірків. А чого вартий був би Василь Івахів - якби за ним не стояла гречкосійна Волинь? Вибачайте; дуже дякую. Добраніч --Л. Панасюк (обговорення) 21:16, 7 листопада 2018 (UTC)

Пане Л. Панасюк, я з Вами повністю згоден. Особливо наглядно показала операція "Вісла", яка вага простого свідомого населення, яке забезпечує армію харчами, одягом та морально підтримує. Просто формат нашої Вікіпедії не передбачає вшанування усієї цієї мільйонної маси поіменно. Та й не потрібно це робити, а вдячні нащадки мають шанувати пам'ять своїх рідних. --Долинський (обговорення) 07:26, 8 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:23, 15 листопада 2018 (UTC)

Попередження — порушення використання функції Швидкий відкіт[ред. код]

Вітаю.

У статті 118-й батальйон шуцманшафту ви декілька разів порушили умови використання швидкого відкоту, що припустимо використовувати тільки у специфічних випадках (див. ВП:Швидкий відкіт):

Навіть якщо ви вважаєте, що ваш опонент діє неконструктивно через недосягнутий консенсус на СО, це не привід використання швидкого відкоту. Повторні зловживання цією функцією можуть бути підставою для зняття прав відкочувача.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 18:18, 29 січня 2019 (UTC)

Про поведінку у конфліктних ситуаціях[ред. код]

Долинський, хотів дати відповідь на ваше запитання ред.№ 24358453. Ви справді праві, що кожен редактор може редагувати будь-яку статтю, не порушуючи правил, а інші не повинні йому в цьому перешкоджати. Якщо ви зіткнулися із ситуацією, де інший користувач скасовує ваші правки, почніть обговорення на СО сторінки, і спробуйте дізнатися в чому причина скасувань. Поки дискусія не дістала підсумок, утримайтеся від правок статті. Але якщо вже й правите, то не відкидайте правки опонента швидким відкотом.

Якщо дискусія один-на-один не дає результату, зверніться у профільні проекти. В даному випадку, ви могли б звернутися в один з двох проектів про допомогу:

--VoidWanderer (обговорення) 15:34, 7 лютого 2019 (UTC)

Дякую, пане VoidWanderer. Дещо вже використовував, дещо врахую на майбутнє. В будь-якому випадку, я "за" конструктив, а не "за" конфлікти. --Долинський (обговорення) 16:22, 7 лютого 2019 (UTC)
Дякую за розуміння. --VoidWanderer (обговорення) 16:24, 7 лютого 2019 (UTC)

Щодо парафії Тетевчиці[ред. код]

Вітаю! Ви вказали, що назва парафії села Тетевчиці, що перейшла до ПЦУ — Вознесіння Господнього. Можете вказати джерело, ди вказано це? З повагою.--Andriy.v (обговорення) 09:06, 8 лютого 2019 (UTC)

Пане Andriy.v, ось тут [1].— Це написав, але не підписав користувач Долинський (обговореннявнесок).
Ясно, дякую. Нажаль мені те посилання не відкривається, яле впевнений що там написано саме так.--Andriy.v (обговорення) 09:26, 8 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.

Також запрошую взяти участь у Тижні жіночого футболу, який розпочався в українській Вікіпедії. Статті, створені в рамках тижня, можуть брати участь також у WikiGap-виклику. --Tespaer (обговорення) 02:21, 16 березня 2019 (UTC)

Війна редагувань у статті 118-й батальйон шуцманшафту[ред. код]

Доброго вечора.

Я писав вам раніше (#Про поведінку у конфліктних ситуаціях), що скасування версій опонента у той час, поки триває обговорення, і не досягнуто консенсусу, засуджується? З яких причин ви вступили у війну редагувань у статті 118-й батальйон шуцманшафту? За всіма правилами, я мав би вас заблокувати за подібне, проте, я сподіваюся, ви зміните свій підхід до вирішення непорозумінь із опонентами.

Буду вдячний за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 19:44, 3 квітня 2019 (UTC)

Статті про Героїв[ред. код]

Пане Долинський, коли Ви кажете, що потрібно створити статті, Ви маєте на увазі створити окремі статті для кожного у Вікіпедії? Чи на сторонніх ресурсах? Дякую. З повагою, --opal2019

Пане Opal2019, ці речі взаємопов'язані: без статті на сторонніх ресурсах Ви не зможете написати відповідні статті і у Вікіпедії. Ідеально, коли є друковані статті, публікації на різних сайтах і редактор пише статтю у Вікіпедію, посилаючись на ці ресурси. А ось Ваша практика - посилання у Вікіпедії на первинний архівний документ не є за правилами. Попробуйте написати про тих діячів, по яких уже є ресурси. Успіхів ! --Долинський (обговорення) 12:05, 29 серпня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:06, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Питання від MartinRuther (10:33, 22 травня 2020)[ред. код]

Доброго часу доби, Подав запит патрульним на перевірку своїх статей, та близько тижня мій запит ігнорується. При чому інші запити розглядаються. Що варто зробити? --MartinRuther (обговорення) 10:33, 22 травня 2020 (UTC)

Вітання, пане MartinRuther. Ви дуже нетерплячі :-) Переглянув Ваші правки у статтях про науковців - там додано багато інформації, яку не кожен патрульний зможе швидко і якісно перевірити. (Для мене, наприклад, це складно, оскільки не цікавився даною тематикою). Саме відсутністю значної кількості патрульних, які добре розбираються в науці, можна пояснити те, що Ваші правки ще не перевірені. Спокійно продовжуйте редагувати інші статті і може зверніться до патрульних, які особисто редагували чи перевіряють редагування саме на сторінках, де є Ваші правки. Бажаю успіхів ! --Долинський (обговорення) 14:19, 22 травня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
 • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
 • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
 • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:00, 6 червня 2020 (UTC)

Питання від Надія Матейко (11:34, 17 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня! створену мною сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F_Still_Miracle_Photography_London номінували на видалення. Я вважаю, що сторінка має право на існування. Що я можу зробити? --Надія Матейко (обговорення) 11:34, 17 червня 2020 (UTC)

Доброго дня, пані Надія Матейко. Стаття дійсно занадто рекламна. Врахуйте поради на сторінці обговорення статтей, яких поставили на видалення, додайте джерела, які підтверджують значимість, виправте стиль, залишіть тільки сухі факти, без вихваляння. Ну і не розчаровуйтесь :-) , часто новачкам складно, але враховуйте поради. Більшість редакторів хочуть допомогти, а не відбити бажання щось писати. Успіхів ! --Долинський (обговорення) 20:54, 17 червня 2020 (UTC)

Дякую! Я постараюсь! Надіюсь, в мене вийде) Надія Матейко (обговорення) 20:59, 17 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за червень
Вибрані анонси на липень і поточні події

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 5 липня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:25, 5 серпня 2020 (UTC)