Обговорення користувача:Ельдар позниш

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ельдар позниш!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 13:23, 12 червня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Поділля[ред. код]

Доброго дня! В мене є кілька запитань по створеному Вами вікіпроекту «Поділля», а саме:

  1. По-перше, вже існує вікіпроект «Тернопільщина», а тому, аби вони не перетиналися, пропоную обмежити проект Вінницькою та Хмельницькою областями (повністю). Тоді треба буде замінити на сторінці проекту це зображення, а також можна було б уточнити: «Проект «Поділля» створений для координації дій учасників по створенню й поліпшенню статей про Поділля (а саме про Вінницьку та Хмельницьку області).»;
  2. По-друге, навіщо був створений шаблон {{Пишемо про Поділля разом}}? Наскільки я розумію, ви копіювали оформлення вікіпроекту «Закарпаття», і через нестачу досвіду скопіювали й цей шаблон, тільки замінивши «Закарпаття» на «Поділля» (і навіть дата стоїть 22 грудня 2012!!!). Пояснюю: за конкурси учасникам-переможцям надаються премії (от зараз проводиться конкурс «Галерея слави», клацніть по посиланню вгорі будь-якої сторінки). Колись проводився такий конкурс по Закарпаттю, а шаблон залишився. Тому його не варто було копіювати... Взагалі, порада на майбутнє: уважно перевіряйте щось перед тим, як скопіювати, інакше виникатимуть казуси. Та я думаю, що з набуттям досвіду Ви в усьому розберетесь!
  3. Я позаміняю в проекті усі «Закарпаття» на «Поділля», бо якось некрасиво виходить...

З повагою і готовністю допомогти Krupolsky (обговорення) 13:22, 28 липня 2013 (UTC)

Статтю Вулиця Космонавтів (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Космонавтів (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 липня 2013. Kharkivian (обг.) 12:18, 29 липня 2013 (UTC)

Статтю Березанський автобус номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Березанський автобус, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 12:24, 9 серпня 2013 (UTC)

Статтю Лебединський автобус номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лебединський автобус, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 13:51, 9 серпня 2013 (UTC)

Статтю Чернівецький автобус номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чернівецький автобус, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 13:40, 12 серпня 2013 (UTC)

Стаття Центральний ринок (Жмеринка)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Центральний ринок (Жмеринка). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Bulakhovskyi (обговорення) 20:58, 3 листопада 2013 (UTC)

Статус Файл:Миру Жмеринка.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Миру Жмеринка.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 23:57, 30 листопада 2013 (UTC)

Жмеринка[ред. код]

Доброго дня! Бачив, що Ви редагуєте статтю Жмеринка. А чи є у Вас змога зробити хоч кілька гарних фото із цього прекрасного містечка? А то у Вікіпедії фото не густо.... Дякую! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 09:12, 1 грудня 2013 (UTC)

Статус Файл:Zhmeryn.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Zhmeryn.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 20:03, 28 грудня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Жмеринкабус 02.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Жмеринкабус 02.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 18:19, 4 січня 2014 (UTC)


Не знав. Якщо щось подібне стається з файлами то вилучайте їх. Я ще малий. А всі до мене, як до якогось там дядьки 30-річного. Як другий файл свій завантажив то взагалі підписав, як власну роботу (за зразком файлів, які я бачив), не розумів різниці. Так було з багатьма файлами, але виправити я зміг тільки деякі з них — інші просто не знайшов. Але із Жмеринкою допоможіть. А то я бачу, що єдиний учасник вікіпроекту Жмеринка — я. Ельдар позниш (обговорення)

Жмеринка - 2014.[ред. код]

Доброго вечора! ЗНову був на порталі Жмеринка і блукав віртуально Жмеринкою. Таке питання - а чому САМЕ Жмеринка? ;-0 ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:16, 26 січня 2014 (UTC)

Доброго. Нажаль зараз я не можу відповісти на ваше питання. Я й сам хочу дізнатись чому саме Жмеринка. Я з радістю поділився б з вами цією інформацією, як би я пам'ятав, що саме було 4 роки тому, коли я був 6-річним хлопчиком --Ельдар позниш (обговорення) 19:56, 30 січня 2014 (UTC)

Автостанції[ред. код]

Я в шоці від створеної Вами статті про автостанцію Жмеринка-2. втулили її в категорію Залізничні станції. І створили її прожню з посиланням на РОЗКЛАД ВОСЬМИРІЧНОЇ ДАВНИНИ. Це що - непомітний для Вас же піар маршруток? Ви якось так зробили що я не можу знайти де вилучити з категорії Зал. станцій, тому я перепишу дану статтю. І вибачте, але посилання на ретро-розклад поставимо коли буде хоча б рядків зо 10 в статті, ок?

Я тільки з радістю, але знову ж таки зрозумійте моє становище у Вікіпедії при моєму віці.

Шаблон:Фастів[ред. код]

Навіщо цьому селу особливий шаблон?

Якому селу?! Там населення 47 тис. чоловік!

З яких половина гопники із сусідніх селищ. Нащо бандюкам шаблон?

Не ображайте моїх прадідів, які у себе на роботі пиячити й курити не дозволяли. До речі хто ви такі?

Статтю Вулиця Урицького (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Урицького (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2014. --Анатолій (обг.) 13:58, 9 лютого 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Космонавтів (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Космонавтів (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2014. --Анатолій (обг.) 13:59, 9 лютого 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Квітнева (Фастів) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Квітнева (Фастів), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2014. --Анатолій (обг.) 14:00, 9 лютого 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Героїв Танкістів (Фастів) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Героїв Танкістів (Фастів), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2014. --Анатолій (обг.) 14:01, 9 лютого 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Кірова (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Кірова (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2014. --Анатолій (обг.) 14:04, 9 лютого 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Короленка (Червоне, Кобеляцький район) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Короленка (Червоне, Кобеляцький район), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 лютого 2014. Aeou 07:06, 26 лютого 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 18:10, 29 червня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Урицького (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Урицького (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2014. --Анатолій (обг.) 23:58, 16 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Космонавтів (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Космонавтів (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2014. --Анатолій (обг.) 00:01, 17 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Квітнева (Фастів) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Квітнева (Фастів), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2014. --Анатолій (обг.) 00:02, 17 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Героїв Танкістів (Фастів) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Героїв Танкістів (Фастів), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2014. --Анатолій (обг.) 00:05, 17 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Кірова (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Кірова (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2014. --Анатолій (обг.) 00:08, 17 липня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:13, 17 липня 2014 (UTC)

Вулиці Жмеринки[ред. код]

А нащо ділити їх за літерами? Це в Києві понад 1800 вулиць, тому на одній сторінці їх важко розмістити, у Жмеринці ж їх мало, тому цілком достатньо однієї статті.--Анатолій (обг.) 11:36, 21 липня 2014 (UTC)

Статтю Список вулиць Жмеринки (І) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список вулиць Жмеринки (І), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 липня 2014. --Анатолій (обг.) 17:59, 21 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Магістральна (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Магістральна (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 липня 2014. --Анатолій (обг.) 18:08, 21 липня 2014 (UTC)

Статтю Вулиця Шекінська (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Шекінська (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 липня 2014. --Анатолій (обг.) 18:09, 21 липня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 04:16, 29 липня 2014 (UTC)

Храм - Церква[ред. код]

Вітаю! Я бачу, ви змінили назву Категорія:Церкви Жмеринки на Категорія:Храми Жмеринки. Це питання вже обговорювалося у відношенні до Києва, див. тут. Категорія про Жмеринку містить виключно церкви, там немає а ні синагог, а ні мечетей, а ні пагод, тому назву категорії слід дати конкретнішу - церкви. Коли будуть написані статті про синагоги Жмеринки, то їх слід буде розмістити у категорію Категорія:Храми Жмеринки, яка тепер перенаправлена на Категорія:Культові споруди Жмеринки. З повагою --Yuriy Kvach (обговорення) 16:54, 29 липня 2014 (UTC)

Портал:Калинівка[ред. код]

Прошу доопрацювати ваш Портал:Калинівка. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:16, 7 серпня 2014 (UTC)

Дана сторінка «Портал:Калинівка» вилучена. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:38, 10 серпня 2014 (UTC)

Портал:Кобеляцький район[ред. код]

Прошу доопрацювати ваш Портал:Кобеляцький район. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:17, 7 серпня 2014 (UTC)

Дана сторінка «Портал:Кобеляцький район» вилучена. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:38, 10 серпня 2014 (UTC)

Портал:Поділля[ред. код]

Прошу доопрацювати ваш Портал:Поділля. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:18, 7 серпня 2014 (UTC)

Портал:Бар[ред. код]

Прошу доопрацювати ваш Портал:Бар. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:59, 7 серпня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Бар[ред. код]

Якщо створив Вікіпедія:Проект:Бар, то треба ставити серед учасників свій вікіпідпис. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:36, 9 серпня 2014 (UTC)

Статтю Чумак Анатолій Андрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чумак Анатолій Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 серпня 2014. Thestraycat57 (обговорення) 17:27, 12 серпня 2014 (UTC)

Станції[ред. код]

А де ви берете інформацію про тип станції? На Південно-Західній залізниці 2 пасажирських станції. Якщо Бахмач-Пас. — дільнична, то яка тоді друга пасажирська на ПЗЗ?--Анатолій (обг.) 13:00, 18 серпня 2014 (UTC)

Попередження[ред. код]

Подібні редагування ред.№ 15062855 є вандалізмом. Більше такого не робіть. — Green Zero обг 11:59, 29 жовтня 2014 (UTC)

Вибачайте, не знав. Просто він є таким.

Статус Файл:Вулиця Івана Франка Жмеринка (1).jpeg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вулиця Івана Франка Жмеринка (1).jpeg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 07:27, 23 лютого 2015 (UTC)

привіт. даруйте, що турбую. чи надсилав Ваш батько дозвіл? якщо так — напишіть імейл, з якого це було зроблено, будь ласка --アンタナナ 22:16, 7 березня 2015 (UTC)

Щодо Файл:ChumakAA1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ChumakAA1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:28, 7 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:31, 14 квітня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:37, 27 травня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Міський транспорт Канева[ред. код]

Доброго дня. Звертаюсь до Вас, бо Ви створили статтю про Канівський автобус. А чи немає у Вас схеми маршрутів. Мені на післязавтра потрібно їхати до Канева у командировку. Було б не погано для орієнтування. --Вальдимар 09:58, 17 червня 2015 (UTC)

Статтю Тупик Дарвіна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Тупик Дарвіна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 18:48, 25 липня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця 151-ої стрілецької дивізії (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця 151-ої стрілецької дивізії (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 18:49, 25 липня 2015 (UTC)

Статтю Хлібний провулок (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хлібний провулок (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 18:52, 25 липня 2015 (UTC)

Статтю Артилерійський провулок (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Артилерійський провулок (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 18:55, 25 липня 2015 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. У Вікіпедію існують певні правила етикету при спілкуванні з іншими волонтерами. Їх слід дотримуватись, адже у нас у всіх одна мета. --Максим Підліснюк (обговорення) 19:50, 25 липня 2015 (UTC)

Клімат Жмеринки[ред. код]

Поясніть, чому Ви зробили це? --Fessor (обговорення) 09:49, 4 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Визволення (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Визволення (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:36, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Ватутіна (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Ватутіна (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:36, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Горького (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Горького (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:37, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Кашевича (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Кашевича (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:37, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Будівельників (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Будівельників (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:38, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Урицького (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Урицького (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:38, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Радянська (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Радянська (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:38, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Нижня Базарна (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Нижня Базарна (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:40, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Шолом-Алейхема (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Шолом-Алейхема (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:51, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Петровського (Жмеринка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Петровського (Жмеринка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 19:51, 10 серпня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Прапор Жмеринки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Жмеринки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 03:46, 16 серпня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Фастів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Фастів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 03:47, 16 серпня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Гдиня Сопот номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Гдиня Сопот, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 03:52, 16 серпня 2015 (UTC)

Вулиці Жмеринки[ред. код]

Вітаю! Спробуйте спочатку додавати інформацію про вулиці на цю сторінку. А коли її назбирається на декілька абзаців та ще й з різних джерел — сміливо створюйте окрему статтю з червоного посилання. Так Ви уникнете недоцільних обговорень, емоційних сплесків, недоречних аргументацій, як з вашого, так і у ваш бік. Головне, збирати, накопичувати й поширювати енциклопедичні знання. З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 09:54, 24 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До Ельдар позниш. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут запитання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 14:22, 8 вересня 2015 (UTC)

Статтю Кушнір Анатолій Петрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кушнір Анатолій Петрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 21:37, 30 жовтня 2015 (UTC)

Вікізустріч у Вінниці[ред. код]

Вітаю! У суботу 23 січня о 12-00 відбудеться Вікізустріч у Вінниці (Львівська цукерня, вул. Грушевського, 28). Приходьте та запрошуйте тих, кому це може бути цікаво! З повагою, --visem (обговорення) 10:04, 22 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Ельдар позниш!

В минулому ви створили 53 статті Вікіпедії та додали 662 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:19, 28 січня 2016 (UTC)

Статус Файл:Trolleybus 4352.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Trolleybus 4352.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 14:27, 1 серпня 2016 (UTC)

Файли що порушують ВП:КДВ[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження ряд файлів, список яких знаходиться нижче. Однак при перевірці виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

У вашому випадку всі файли суперечать пунктам 1, 3(б), 8 та 10. ВП:КДВ. Ось список файлів:

  1. Файл:Богдан Т901 Київ.jpg
  2. Файл:МАЗ-ЕТОН-103Т Київ.jpg
  3. Файл:Київ 12-04.jpg

--Andriy.v (обговорення) 14:53, 1 серпня 2016 (UTC)

Якщо по суті додавання цих зображень до статті про Київський тролейбус, то зображення з добропорядним використанням не можна розміщувати в декоративних цілях, тобто в списку моделей тролейбуса, а лише в інформаційних - для того, щоб проілюструвати статтю, в якій нема зображень, або якщо вільних аналоггів не вдається знайти тощо. Я там у чотирьох завантажених Вами зображеннях виправив ліцензії та зменшив роздільність зображення до потрібної для ілюстрації поняття, подивіться: 1, 2, 3 та 4. Дякую, що Ви завантажили зображення, але перед наступним завантаженням, будь ласка, ознайомтеся з правилами вище. З повагою, --Krupolsky (обговорення) 16:37, 1 серпня 2016 (UTC)

Вулиці Жмеринки[ред. код]

Вітаю! Бачу Ви повернулись до опису вулиць міста — добра справа! Зробити у вигляді таблиці гарна ідея, покращена інформативність, зручність користування. Додам декілька порад і зауважень. 1. Бачу ви прибираєте посилання з незначних вулиць, які, мабуть, не варті окремої статті, тоді може краще прибирати й родове слово вулиця? Наприклад, Вулиця Казкова → Казкова, залишаючи для провулків і проїздів. 2. Карти-схеми. Якщо вже створюєте скріншоти, замість посилань на ОупенСтрітМапс, то може вантажити їх відразу до Вікісховища? 3. Фото вулиць. У таблицях відсутня колонка для них. 4. Кольори. Вони там зайві і не несуть жодної користі, бо кодують лише літеру на яку починається назва вулиці. Можливо вони й потрібні. Але тоді, по-перше, зробити їх пастельними, майже прозорими, щоб вони не заважали, по-друге можливо кодувати ними район, місцевість, до якої відноситься вулиця, транспортні маршрути (якщо їх у місті небагато). З повагою до вашої праці.--Dim Grits 17:58, 12 серпня 2016 (UTC)

Перейменування копіпастом[ред. код]

Не можна перейменовувати статті копіпастом. Якщо будете продовжувати, буду звертатися до адмінів, щоб вжили щодо вас заходів.--Анатолій (обг.) 13:06, 19 серпня 2016 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт. Прошу припинити перейменовувати статті копіюванням, інакше мені доведеться захистити статтю у доконфліктній версії. Прошу спершу обговорити доцільність перейменування та аргументи за це. Дякую за розуміння! --アンタナナ 13:16, 19 серпня 2016 (UTC)

Прапорці[ред. код]

Прохання не додавати прапорці міст і регіонів до карток. Було рішення спільноти, відповідно до якого прапорці там не потрібні.--Анатолій (обг.) 12:41, 20 серпня 2016 (UTC)

Вікіконференція[ред. код]

Вітаю! Чи плануєте бути на Вікіконференції? --visem (обговорення) 08:27, 26 серпня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Stamps of Ukraine, 2013-58.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:28, 6 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Ельдар позниш!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Ельдар позниш!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Добрий день і дякую![ред. код]

Д.Д. По-перше, хочу подякувати: я коли проглядав Ваш профайл, сміявся так, що вже й не памятаю, коли було востаннє щось подібне! Тепер до справи: якщо матимете час, прогляньте, будь ласка (два слова -- відзначили?), мій внесок, зокрема, такі статті: Кубок Радянської України з футболу, Суперкубок УРСР з футболу, Динаміада УСРР з футболу, Динаміада СРСР з футболу й інші. Я бачив, що Ви робите багато редагувань у статті про київське "Динамо" -- може, відредагуєте розділ "Трофеї"? Маленька заувага: маю кілька книг про футбол, де вся інформація, розміщена мною на Вікіпедії, документально підтверджена. Дякую!--Volodymyr VB (обговорення) 10:20, 6 лютого 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:User ru-no2 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:User ru-no2, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 листопада 2018. Що ще можна зробити? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 01:05, 25 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Ельдар позниш!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)