Обговорення користувача:Жизель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
  • Наразі у відрядженні (до п'ятниці)

Зміст

Регалії російських монархів[ред. код]

Добридень. Було б непогано якби Ви сторювали зворотні перенаправлення зі статей про регалії на основну статтю Регалії російських монархів шляхом додавання розділу див. також або у основному тексті. Це б покращило зв"язаність та створило більше зручностей для читача. --KuRaG (обговорення) 12:45, 11 березня 2012 (UTC)

Добре--Жизель (обговорення) 12:52, 11 березня 2012 (UTC)
Створив ось що Шаблон:Регалії російських монархів. Можливо стане у нагоді. Через незнання мною точних формулювань, деякі речі залишились у вигляді типу шолом або трон. Сподіваюсь Ви це усунете. --KuRaG (обговорення) 14:42, 11 березня 2012 (UTC)
Дуже дякую))!Слів не має).З поваг.--Жизель (обговорення) 17:59, 11 березня 2012 (UTC)

Вікфікатор[ред. код]

Вітаю. Ви створюєте чудові статті, але, будь ласка, не забувайте користуватися вікіфікатором.--Leonst (обговорення) 21:05, 16 березня 2012 (UTC)

Обговорення:Барми грецької роботи[ред. код]

Гляньте, будь-ласка, пропозицію. З повагою,-- Володимир Ф 21:38, 16 березня 2012 (UTC)

Статтю Регалії російських монархів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Регалії російських монархів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 березня 2012. Serg7255 (обговорення) 12:50, 26 березня 2012 (UTC)

крихітне прохання[ред. код]

привіт! спершу дякую, що не проігнорували статтю й проголосували) а також, за такої нагоди, хочу Вас попросити вставляти посилання на портал {{портал|Мистецтво|Nuvola apps kcoloredit.svg}} у Ваші статті на цю тематику. буду надзвичайно вдячна! портал ще не надто кльовий, але я над цим працюватиму. чесно-чесно. принаймні, Ваш список там на головній у вибраних списках ) --Antanana (обговорення) 15:21, 4 червня 2012 (UTC)

п.с. принцип вибору списку - останній обраний^^ --Antanana (обговорення) 15:21, 4 червня 2012 (UTC)
Щось не можу знайти портала...--Жизель (обговорення) 15:23, 4 червня 2012 (UTC)
П:МИС --Antanana (обговорення) 15:26, 4 червня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список мурованих споруд готичного стилю на теренах України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список мурованих споруд готичного стилю на теренах України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:13, 7 липня 2012 (UTC)

Прилуки[ред. код]

Доброго вечора. Дякую за інтерес до конкурсу «Вікі любить пам'ятки», однак звертаю вашу увагу на дві проблеми. По-перше, у конкурсі беруть участь лише фото, завантажені на Вікісховище, а не локально до україномовної Вікіпедії. По-друге, місто Прилуки утворює окрему адмін. одиницю та не входить до Прилуцького району, тому їх пам'ятки в окремому списку Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Чернігівська область/Прилуки, куди я вже переніс ваші фото — NickK (обг.) 22:12, 7 вересня 2012 (UTC)

в українській історіографії молодша гілка Мономаховичів не Рюриковичі, а суздальські Юрійовичі.[ред. код]

Прошу вас, коли робите відкат, то супроводжуйте його кометарем. Краще спірні питання спочатку спокійно обговорити на СО.--V.ost (обговорення) 19:50, 25 вересня 2012 (UTC)

  • Яке джерело ще таке? То дайте зноску на це джерело.--Жизель (обговорення) 19:51, 25 вересня 2012 (UTC)
    • Дивіться посиляння на СО "регалії російських монархів"--V.ost (обговорення) 20:52, 25 вересня 2012 (UTC)

привіт)[ред. код]

перепрошую, що запитую. а у Вас є якісь застереження проти коммонз? Ваші зображення Файл:020820123162.jpg, Файл:020820123161.jpg тощо — цілком вільні. тепер їх усіх треба переносить на сховище. імхо, виглядає як зайва робота… --antanana 06:06, 26 вересня 2012 (UTC)

  • Ні, не має. Хто хоче, хай користується.--Жизель (обговорення) 06:11, 26 вересня 2012 (UTC)
    добре, дякую) --antanana 06:19, 26 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Список мурованих споруд готичного стилю на теренах України

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:16, 15 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:33, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:37, 12 березня 2013 (UTC)

Файл:Ніжин — Микольський собор.jpg[ред. код]

Доброго дня! В процесі перейменування Ваших файлів на змістовніші імена перед перенесенням на Вікісховище з одним файлом трапилася помилка бази даних (детальніше — Обговорення_користувача:Aced#Перейменувати та на сховище). Чи не могли б Ви завнво завантажити цей файл (просто натиснути «завантажити нову версію» на сторінці вказаного файлу, автоматично буде вибрано це нове ім’я). --ReAlв.о. 22:32, 17 січня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Жизель!

В минулому ви створили 35 статей Вікіпедії та додали понад 1,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:48, 24 квітня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Проти НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і активно виступаєте проти можливого приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. Свідомий вибір робить той, хто озброєний знаннями. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:06, 28 липня 2014 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:27, 10 березня 2015 (UTC)

Проблеми категоризації письменників та персоналій взагалі[ред. код]

Вітаю!Запрошую вас прийняти участь в обговоренні з питання недосконалості системи категоризації письменників на сторінці Вікіпедія:Обговорення категорій. Стоcовно державної,мовної та національної їх приналежністі, а також за жанром. --Yasnodark (обговорення).17:10, 4 травня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Жизель!

В минулому ви створили 35 статей Вікіпедії та додали понад 1,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:19, 28 січня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Жизель!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 16:33, 30 березня 2017 (UTC)

Князі[ред. код]

Вітаю! Побачив що ви автор чудової статті про Гедиміновичів. Якщо вернетесь у вікіпедію, то чи не могли б ви так само покращити статтю про Рюриковичів? August (обговорення) 20:15, 7 червня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Жизель!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:23, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Жизель!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)