Обговорення користувача:Коцюба Анатолій Миколайович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Коцюба Анатолій Миколайович!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:01, 9 березня 2016 (UTC)

Написати прилюдно хто ти є, ти й сам у реальности знаєш ким тебе називають. Уявив себе кандидатом? Так будь ним, а не тим, ким я тебе не назвав. Хочеш спілкування - мій мейл: 7darkfog2@gmail.com--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 21:07, 22 червня 2017 (UTC)
@Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 21:07, 22 червня 2017 (UTC)Шановний, давайте Ви залишите емоції. Мені прикро, що Ви так реагуєте на звичайні зауваження. Називати мене Ви можете як завгодно, але це нічоого не змінить. Просто дотримуйтесь Правил Вікіпедії. Якщо є зауваження на висунуту статтю, або правте, або аргументуйте свою позицію. Емоції тут не допоможукть. Мене не цікавить конфлікт з Вами. Мені цікаво, щоб у Укрвікі були якісні статті і щоб було побільше дописувачів, які такі статті пишуть. В більшості, якщо є якісь недоліки, я намагаюся правити сам, що не можу в силу певних обставин (не володію предметом, не маю часу тощо), тоді пишу зауваження. У Вашому випадку співпраця з Вами поки що не вдається. Можливо, в цьому є і моя вина. Але Ваша зайва емоційність та неконструктивність також не є сприятливим чинником. З повагою --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 06:46, 23 червня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Служба єдиного часу і еталонних частот[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Служба єдиного часу і еталонних частот, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/664-2015-п. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Служба єдиного часу і еталонних частот.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 15:20, 23 березня 2016 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Технічне регулювання[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Технічне регулювання, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://kodeksy.com.ua/pro_tehnichni_reglamenti_ta_otsinku_vidpovidnosti/11.htm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Технічне регулювання.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Технічне регулювання, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 07:16, 24 березня 2016 (UTC).

Статтю Презумпція відповідності номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Презумпція відповідності, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 березня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 07:41, 24 березня 2016 (UTC)

Результати конкурсу й церемонія нагородження[ред. код]

Шановний учаснику конкурсу WikiPhysContest-2016! Раді привітати Вас із закінченням нашого конкурсу!
Результати конкурсу можна знайти на сторінці конкурсних статей, призові місця позначені кольором.

Хочемо подякувати Вам за Вашу участь. Завдяки Вам та іншим учасникам в українській Вікіпедії з'явилося понад 90 статей про астрономію та фізику, приблизно половина з яких є великими, якісними статтями, а кільканадцять з них є надякісними статтями-гігантами, які скоріш за все стануть добрими та вибраними статтями в українській Вікіпедії — взірцями для інших. Незалежно від місця, яке Ви зайняли, Ваш вклад є дуже важливим для нас та української Вікіпедії — Ви долучилися до створення десятків мегабайтів якісного україномовного науково-енциклопедичного контенту, ми Вами пишаємося!

Нам також приємно запросити Вас на церемонію нагородження, що відбудеться в суботу 2 липня, об 11:00, у Дзеркальній залі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, вул. Університетська, 1). На всіх присутніх на церемонії чекатимуть купа сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна», кава, чай та печиво, а також приємна компанія людей, небайдужих до фізики, астрономії та Вікіпедії.

Бажаємо Вам залишатись активними у Вікіпедії!
Ще раз дуже дякуємо за Вашу участь і з нетерпінням чекаємо на Вас у Львові!

З повагою, оргкомітет конкурсу 14:48, 15 червня 2016 (UTC)

Веретільниця ламка[ред. код]

Як розуміти таку Вашу правку ред.№ 18440316- ?

Як опечатку. Поправився, але відволікли і не зберіг. Повернув правильну назву. Перепрошую--Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 13:30, 12 липня 2016 (UTC)

Ви всю таксономічну картку видалили...--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 13:43, 12 липня 2016 (UTC)

Прохання повернути на місце, якщо можна. Навіть не розумію, як це сталося. На деякий час під час редагування відходив, можливо хтось щось натис. Дуже прикро --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 13:51, 12 липня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування[ред. код]

Саме від Вас залежить, яким буде Арбітражний комітет. З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:22, 7 вересня 2016 (UTC)

Надлишкова вікіфікація[ред. код]

Привіт. Натрапив на статтю Шкала, яку Ви редагували. Зверніть увагу, що надлишкова вікіфікація, яка присутня в цій статті, зовсім не покращує її. Детальніше про надлишкову вікіфікацію і чому та як її слід уникати можете прочитати тут — ВП:Надлишкова вікіфікація. Також залюбки відповім на питання. Дякую. -- Green Zero обг 19:40, 24 вересня 2016 (UTC)

Щодо шкали.[ред. код]

Доброго часу доби. Я щодо статті, що Ви номінували на добру. Вибачте, але прочитавши визначення рангових шкал, я так і нічого не зрозумів. Довелось дивитись в інші розділи. Чи можливо це якось написати простіше, або вказати які-небудь візуальні приклади? Якщо маєте досвід роботи з графічними редакторами, то мабуть можна зробити малюнки чимось подібні на оцей чи цей, або ж цей, цей. Або пошукати тут. Слід взяти з малюнка / малюнків ідею, і зробити відповідну візуалізацію. Ви в цьому ж розбираєтесь краще. Тоді не буде жодних претензій на авторське право. Можливо якась таблиця чи ще щось. Дякую. --Dctrzl (обг.) 22:44, 16 грудня 2016 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Патрульний[ред. код]

Привіт. За результатами обговорення Вам надано права патрульного і відкочувача. Якщо будуть якісь запитання — звертайтесь до мене або в Кнайпу. І ще таке — вільні зображення краще вантажити безпосередньо на Вікісховище--Piramidion 17:05, 21 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Конституція та статус[ред. код]

Доброго дня! Що ще виправити/додати з обов'язкового, щоб Ви підтримали надання статті «Конституція» статусу доброї? --Юрій25031994 Обговорення 14:22, 5 лютого 2017 (UTC)

@Юрій25031994 ОбговоренняГолос проти зняв. "За" поки що дати не готовий. Наприклад, схема класифікацій конституцій чомусь англійською. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 12:52, 6 лютого 2017 (UTC)
Дякую! Не зрозумів щодо схеми. Слово "wikitable" англійською в коді або що? Бо при відображенні сторінки нічого англомовного там не бачу... --Юрій25031994 Обговорення 21:31, 6 лютого 2017 (UTC)
@Юрій25031994 ОбговоренняДіаграма "Арістотеля" англійською мовою. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 21:40, 6 лютого 2017 (UTC)
YesТак Зроблено. --Юрій25031994 Обговорення 14:42, 8 лютого 2017 (UTC)
Все добре. От тільки в схемі правління не "одноособове", а "одноосібне".--Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 14:49, 8 лютого 2017 (UTC)
Це дуже принципово? --Юрій25031994 Обговорення 15:01, 8 лютого 2017 (UTC)
Тим паче Що таке ОДНООСІБНИЙ , ОДНООСОБОВИЙ , ОДНООСІБНИЦЬКИЙ? // Словопедія --Юрій25031994 Обговорення 15:07, 8 лютого 2017 (UTC)
Не дивлячись на Словопедію, чомусь за своє життя ніколи не чув і не читав, щоб правління було одноособове. Як і лідерство. Я розумію, що моє життя - лише мить в порівнянні з вічністю, але все ж... Одним словом, в даному випадку "одноособове" викликає в мене певний когнітивний дисонанс --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 19:47, 8 лютого 2017 (UTC)
І цей дисонанс не дозволяє підтримати статтю на добру? :) --Юрій25031994 Обговорення 19:50, 8 лютого 2017 (UTC)
Ви вмовляєте мене, наче дівку на першому побаченні. І я, наче та дівка, вже вагаюся, чи не надто впираюся. Якщо чесно, юриспруденція - не зовсім моя тема і мені важко оцінити Вашу роботу. Тому хотілося б утриматися. Втім,я подумаю, ще деякий час для цього є. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 20:47, 8 лютого 2017 (UTC)
Зрозумів, дякую. Ну а що лишається робити, якщо аргументів проти вже наче немає, але формально не вистачає за, бо треба принаймні три. Не винен я, що мало хто в УкрВікі розуміється на юриспруденції, а хто розуміється — участі в обговоренні не брали, як я розумію... --Юрій25031994 Обговорення 20:51, 8 лютого 2017 (UTC)
@Юрій25031994 Обговорення Щоб я міг хоча б з формальної точки зору з чистою совістю підтримати Вашу роботу, ще одне питання. У Вас по тексту статті зустрічаються незрозумілі для мене цифри в дужках. Що воно таке?--Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 07:40, 9 лютого 2017 (UTC)
Роки видання відповідних конституцій. Спробувати замінити на "який/яку було видано ..."? Принагідно запитання: а у Вікіпедії є якийсь консенсус/правило стосовно написання років через "р." або "року"? Чи хто як хоче поки що? --Юрій25031994 Обговорення 15:30, 9 лютого 2017 (UTC)
@Юрій25031994 Обговорення Я думаю, що достатньо в тих дужках дописати слово "рік". Щодо скорочених записів, то хіба у Вікі не вистачає місця, щоб все скорочувати. Іноді так наскорочують, що і не зрозуміш. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 15:35, 9 лютого 2017 (UTC)
Якось так ? За підтримку статті дякую! --Юрій25031994 Обговорення 15:47, 9 лютого 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Iryska.png Іриска
Вітаю! Щиро дякую Вам за допомогу в покращенні статті Радянський карбованець. Бажаю подальших звершень та творчих успіхів!--Парус (обговорення) 05:49, 11 лютого 2017 (UTC)

Список обігових монет Іспанії (песета)[ред. код]

Вітаю! Шановний Анатолій Миколайович, якщо буде час, перевірте будь ласка цю статтю, вона має перспективи. Там небагато тексту. Дякую!--Парус (обговорення) 12:00, 15 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Застереження[ред. код]

Вітаю. Навіть, якщо Ваші опоненти, супроводжують свої голоси коментарями, які видаються Вам провокативними, не варто відповідати на них саркастичними відповідями на кшталт «залізли Вам під ліжко» — це сприймається як особистий випад і нічого, крім хвилі флуду така відповідь не викличе. Я б Вам порадив почитати як поводитись в конфліктних ситуаціях, але, схоже, Ви і самі це знаєте. --Олег (обговорення) 07:10, 13 квітня 2017 (UTC)

Дякую за пораду. Перепрошую, не стримався, хоча прекрасно розумію, що подібні "дискусії" безрезультатні. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 12:49, 13 квітня 2017 (UTC)

Мовна межа[ред. код]

Вітаю. Дякую за допомогу в статті Етторе Толомеї. Як говорить прислів'я: «який кінь везе, на того і вантажать». У зв'язку з цим прошу Вас переглянути на предмет мови мою нову статтю Мовна межа. Я її постарався довести до розуму, но остаточної гарантії все ж немає, оскільки українська для мене не рідна мова. Залишаюся в надії на Вашу допомогу. З повагою. Леонид Котов (обговорення) 08:37, 5 травня 2017 (UTC)

Прим.[ред. код]

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
 3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Проголосував.--Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 14:18, 13 травня 2017 (UTC)

Музей в Каневі[ред. код]

Під час відкриття він згадується як «просто неба», а далі в документах вже як «під відкритим небом». artem.komisarenko (обговорення) 13:34, 13 травня 2017 (UTC)

"Під відкритим небом" - русизм. В українській мові правильно "просто неба". --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 13:51, 13 травня 2017 (UTC)
Можливо. Я про те, як він в документах зветься. artem.komisarenko (обговорення) 14:57, 13 травня 2017 (UTC)

Серенгеті[ред. код]

Вітаю! Побачив що Ви поставили на видалення статтю Серенгеті вказуючи що це дублікат статті Національний парк Серенгеті. Насправді це стаття про регіон, а не про парк, просто заголовок був видалений анонімом (ред.№ 19167377) і замінено на обманливу інформацію. Я відновив текст, оформив тріщки статтю і забрав Ваш шаблон (сподіваюся Ви не проти). Якщо все-таки Ви вважаєте що стаття має бути видалена - тоді можете це зробити через номінацію на ВП:ВИЛ. Дякую за увагу.--Andriy.v (обговорення) 21:15, 5 листопада 2017 (UTC)

Доброго дня! Дякую. Я вже бачив. Це інша справа, а то була якась обманка. Вважаю, що в такому варіанті має право на існування. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 09:10, 6 листопада 2017 (UTC)

Вимір і вимірювання[ред. код]

Доброго дня. Помітив, що останнім часом Ви робите в статтях багато замін слова «вимір» на «вимірювання». Більша їх частина не викликає заперечень, проте, деякі з них видаються мені не зовсім коректними. Написати сюди мене змусило це редагування, а саме, заміна словосполучення «наземні виміри» на «результати наземних вимірювань». На мою думку, «результат вимірювання» — це ї є «вимір», тож така заміна стилістично некоректна. --Olvin (обговорення) 16:32, 12 грудня 2017 (UTC)

P.S. Про всяк випадок: ВИМІРЮВАННЯ, ВИМІР, ВИМІРЕННЯ. ІВТЕМ (НАЕПС). Процитовано 2017-12-12. .
Можливо Ви в чомусь маєте рацію. Так сталося, що більшу частину свого життя (майже 25 років) займаюся метрологією, хоча за освітою фізик. Не можу згадати жодного нормативного документу з метрології, де можна було б зустріти термін "вимір". Розумію "вимір" в сенсі розмірності простору (наш простір має три просторові виміри), розумію, коли вживають термін "вимір", маючи на увазі певні аспекти питання (філософський вимір, наприклад). Нормально відношуся, коли термін "вимір" вживається в значенні геометричних розмірів чогось. Ще можу змиритися, коли термін "вимір" вживається в значенні результату вимірювання. Однак підсвідомо (за звичкою) "результат вимірювання" мені рідніший за "вимір". Можливо десь перегнув палицю. Але в астрономічних статтях (і не лише) у Вікі вимір часто чомусь вживають в значенні процесу отримання результату вимірювання, що в принципі невірно, в першу чергу з точки зору правил української мови (метрологію не чіпаю). В основному це і правлю. Крім того, метролог ніколи не скаже "одиниця виміру", а скаже "одиниця вимірювання". В той же час Укрвікі звідкись взялось масове "одиниця виміру". Стосовно ж конкретно вказаного Вами прикладу, мені все-таки здається (можливо, помилково), що результат вимірювання коректніше від виміру, оскільки сполучення "наземний вимір" нефахівцем може тлумачитись неоднозначно, наприклад, як вимірювання певних параметрів Землі.

Стосовно посилань на публікації. Знаєте, скільки людей стільки думок. Це їх особиста думка, не більше. Я вважаю, наприклад, що "вимірення" взагалі зайве і непотрібне, та ще й вносить додаткову плутанину в термінологію. В шановного професора Гінзбурга із Харкова (а наскільки я знаю, то вимір і вимірення - це його ідеї) своя точка зору. Однак на мій поглад (роблю висновок за документами) "українська" мова харківського пошиву, як на мене, трохи дивна. Тому в термінології орієнтуюся на усталені терміни (ДСТУ 2681, Закон України "Про метрологію та метрологісну діяльність", нормативно правові акти з метрології тощо). Все інше, експерименти, часто не дуже вдалі і знову часто виходять від людей, які вивчали українську мову за книжками поза межами україномовного середовища. Щоб Ви краще зрозуміли, не думаю, що астрономам дуже подобається, коли зорю називають зіркою, хоча більшість обивателів саме так її і назве. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 18:57, 12 грудня 2017 (UTC)

«Не можу згадати жодного нормативного документу з метрології, де можна було б зустріти термін "вимір"». Узагальнена вимога з'явилася в ДСТУ 3966-2000:
 • дію слід позначати віддієслівними іменниками на –ння (–ття), утвореними від дієслів недоконаного виду,
 • подію – віддієслівними іменниками на –ння (–ття), утвореними від дієслів доконаного виду,
 • а об'єкти (наслідок події) – відповідними однокореневими іменниками з іншими суфіксами або без них,
наприклад:
Дія Подія Наслідок
змінювання змінення зміна
нарізування нарізання наріз
повертання повернення поворот
вимірювання   вимір (як результат вимірювання)
Тож коли терміном «вимір» позначають процес - це в принципі невірно (і тут я з Вами повністю згоден). Однак, прошу уважніше ставитися до випадків, коли терміном «вимір» позначають «результат вимірювання». У таких випадках заміна терміну не потрібна. --Olvin (обговорення) 10:24, 13 грудня 2017 (UTC)
ДСТУ 3966-2000 не є документом з метрології. Крім того, частина положень ДСТУ 3966-2000 стосовно метрології на сьогодні нечинні, що обумовлено гармонізацією з міжнародними вимогами, в тому числі в частині позначення і написання одиниць вимірювання. І, що саме смішне, ДСТУ 3966 посилається на ДСТУ серії 3651, але в частині вимог їм суперечить. Втім, це загальна біда наших стандартів - хто в ліс, хто по дрова. В усьому іншому з Вами згоден. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 10:32, 13 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:30, 31 грудня 2017 (UTC)

Іонізуюче та іонізаційне[ред. код]

@Коцюба Анатолій Миколайович:Доброго вечора. Стосовно заміни в статті Дозиметрія слова "іонізуюче" на "іонізаційне". Це зовсім різні терміни, які характеризують різні процеси. Камера може бути іонізаційною - але не іонізуючою. Те ж саме стосується іонізуючого випромінювання. Випромінювання іонізує, тому воно іонізуюче. Іонізаційне випромінювання - це хіба що вторинне випромінювання, але в нього вже є назва. При таких замінах виходить або нісенітниця, або - що гірше - неправильне розуміння суті процесу в читача. Також, хоча це й не має відношення до Ваших правок, прошу звернути увагу на некоректне переіменування статті: Іонізаційна радіація.

--01101101 01100101 01100011 01101000 (обговорення) 21:55, 1 лютого 2018 (UTC)

Похибки першого і другого роду чи Помилки першого і другого роду[ред. код]

Доброго здоров'я, Анатолію Миколайовичу. Будь ласка, подивіться Обговорення:Помилки першого і другого роду#Похибки чи помилки?. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 06:52, 25 березня 2018 (UTC)

@Olexa Riznyk: Вітаю. Помилки. Похибки зовсім інше. Мова йде про прийняття рішень в статистиці. Тут невірна гіпотеза помилково може бути прийнята, а вірна - помилково відкинута. Це саме помилки. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 09:08, 25 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Підсумовування сукупностей вимірів[ред. код]

Вітаю! Скажіть, будь ласка, окрім імені автора, чим Ви керувались під час номінації статті на ШВ? --Mcoffsky (обговорення) 11:05, 17 листопада 2019 (UTC)

Доброго дня! Cтаття - явне порушення правил Вікіпедії. Автор опублікував свої оригінальні дослідження. Посилається тільки на свої оригінальні роботи, опубліковані у нефахових (з статистики чи метрології) журналах. Поспілкуйтеся з будь-яким фахівцем в галузі статистики чи метрології, і Вам скажуть, що все написане - плід хворої уяви. Такі статті лише дискредитують україномовну Вікіпедію. З автором незнайомий. На щастя. --Коцюба Анатолій Миколайович (обговорення) 12:50, 17 листопада 2019 (UTC)

Дякую за відповідь. Коли відбувається номінація на ШВ подібних статей, то вона не є очевидною для нефахівців, тому є сенс номінувати на вилучення через обговорення (шаблон ШВ просто не дозволяє викласти детальну аргументацію). --Mcoffsky (обговорення) 08:52, 18 листопада 2019 (UTC)

Щодо виносок[ред. код]

Доброго дня! Маю до Вас одне вагоме прохання. Натрапив на Вашу статтю Якісна властивість і побачив, що Ви у виносці подаєте загальну кількість сторінок у книжці чи сторінки статті. Відповідно до правил бібліографічного оформлення ВП:ПД та відповідного ДСТУ, необхідно вказувати конкретну сторінки чи групу сторінок, у т.ч. не підряд, де відповідна інформація присутня. Тобто прошу поуточнювати Вас у цій та інших Ваших статтях сторінки покликань і зробити виноски із посторінковими покликаннями. Дякую. --Kharkivian (обг.) 09:57, 19 січня 2021 (UTC)

Статус File:Домішкові_рівні.svg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Домішкові_рівні.svg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:37, 26 лютого 2021 (UTC)

При -> За[ред. код]

Вітаю, хотів звернути вашу увагу, що "при" не завжди доречно замінювати на "за". Ось непогана і недовга стаття, що пояснює різноманітні варіанти, на що варто його замінювати в різних ситуаціях: https://onlinecorrector.com.ua/uk/біля-край-за-під-час-у-разі/ --BogdanShevchenko (обговорення) 19:26, 15 квітня 2021 (UTC)