Обговорення користувача:Лобачев Владимир

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 11:13, 13 грудня 2009 (UTC)

Дата свята Коляди[ред. код]

чому датою ДОхристиянського свята в статті "Коляда" зазначено 24-25 грудня, а не 21-22 грудня?? тоді як більшість дослідників сходиться в думці, що до християнства це було свято зимового сонцестояння, на що вказують всі обряди. Дата 24-25 грудня встановлена саме Церквою і свідомо відірвана від сонцестояння. Але ж цю статтю присвячено саме ДО-християнському визначенню свята Коляди! Чому не даєте виправити? З повагою,--AnnaTroicka (обговорення) 20:33, 3 грудня 2012 (UTC)

Перенесено на Обговорення:Коляда

обговорення статті Обжинки[ред. код]

я там написала дещо:)--AnnaTroicka (обговорення) 21:16, 13 грудня 2012 (UTC)

Проставляння шаблонів "джерело"[ред. код]

Припиніть вандалити статті з АД проставлянням шаблону "джерело" інакше доведеться звернутися до адміністраторів з проханням про ваше заспокоєння. --Bulka UA (обговорення) 18:50, 16 грудня 2012 (UTC)

А правила Вікіпедія:Авторитетні джерела читати не пробоволі? Або це до Вас не відноситься? --Лобачев Владимир (обговорення) 19:28, 16 грудня 2012 (UTC)

Запит на "джерело" в статті Герб України[ред. код]

Окрім того що згідно з правилами стаття містить посилання і літературу персонально для вас повідомляю що вперше опис територіального знаку Галицької землі "чорної галки з короною на голові у білому полі" подає Ян Длуґош перераховуючи прапори всіх полків що взяли участь у Ґрюнвальдській битві. Раніше тобто протягом 14 століття зображення птаха схожого на галку зустрічається на печатках галицьких бояр. Більш детальну інформацію ви зможете почерпнути зі статті Андрія Гречила "Історичні герби Галицької землі та міста Галича" опублікованої в часописі "Галицька брама" №9(45) від вересня 1998 року. --Bulka UA (обговорення) 09:41, 18 грудня 2012 (UTC)

Мова української вікіпедії[ред. код]

Шановний, вам необхідно ознайомитися з правилами укрвіки щодо мовних стандартів. Ваш внесок до укрвіки російською мовою є неприйнятним. --Bulka UA (обговорення) 07:22, 16 березня 2013 (UTC)

ПС[ред. код]

Вашу статтю день Петров я перейменував на День апостолів Петра і Павла, відкинувши звідти 80% клонобукав зі статті Петрівка (піст). Сама назва Петров день є чистої води росизм і відповідно подана до ШВ. Які проблеми? --Юрій Бобошко (обговорення) 17:37, 17 березня 2013 (UTC)

  1. Основна стаття про Петров день повинна бути в статті "Петров день".
  2. Згідно Джерелам, більш поширене народна назва "Петров день". "Петрів день" рідше зустрічається.
  3. Інтервікі у статей також різні.
  4. Стаття може існувати, якщо є Авторитетні джерела.
Я не розумію, чому Ви, колего, проти статті про народні звичаї. --Лобачев Владимир (обговорення) 17:44, 17 березня 2013 (UTC)
Я не проти якісних та відповідно стилізованих статей на цю тему та у данному випадку:
  1. Не існує в українській мові назви Петров день, це орф невірно. У росвікі це має місце, в укр ні.
  2. До того ж ви зумисно чи ні зазначаєте народно-православний, що не відповідає дійсності адже католики святкують цей день також
  3. Коли вже наполягаєте на окремих варіантах то я б запропонував вилучити клонотекст з Петрівка (піст) про цей же день та обов'язково перейменувати статтю згідно правил укрграматики --Юрій Бобошко (обговорення) 18:32, 17 березня 2013 (UTC)

Обговорення перенесено на сторінку Обговорення:Петров день

Петрівка[ред. код]

Ваша поведінка все далі від конструктиву. Для забави я вам створив сторінку. --Bulka UA (обговорення) 18:58, 17 березня 2013 (UTC)

День апостолів Петра і Павла[ред. код]

Вітаю! Я здається всю інформацію з Петров день переніс до День апостолів Петра і Павла. Але слід перевірити, бо я не впевнений, що зробив це грамотно. Гляньте своїм досвідченим оком, виправте, якщо я щось наляпав, і робіть перенаправлення із Петров день. Дякую! --Yuriy Kvach (обговорення) 19:38, 23 березня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 07:59, 25 липня 2013 (UTC)

День святого Миколая[ред. код]

Вкажіть джерело такої заміни. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:03, 19 грудня 2013 (UTC)

Можливо моя правка неточна. Ось посилання.
В Западной Украине для подарков святого Николая ставили на подоконнике башмачки, дети на востоке страны обычно искали подарки под подушками.
Такий обряд вшанування святого Миколая згодом перебрали й інші країни як Чехія, Австрія, Словаччина, Польща, а звідти він добралася та щиро полюбився і в Україні. Найбільше ця традиція збереглася у Правобережній Україні. Це пов’язано з тим, що навідмінно від Лівобережної Правобережна Україна значно менший час була під владою СРСР, який витіснив поняття образу святого Миколая на образ Діда Мороза, що приходить на Новий Рік.
на західній Україні Дід Мороз так і не витіснив образ Святого Миколая..
День Святого Николая - покровителя детей - в последние годы становится все более популярным не только в западных областях Украины.
В советские времена Святой Николай, как и все другие религиозные символы, был вытеснен - ??его заменил Дед Мороз со всей рождественской атрибутикой. Только на Западной Украине День Святого Николая так и остался любимым детским праздником.
Традиция делать подарки на день святого Николая пришла к нам от греко-католиков. Поэтому сначала она была внедрена в Западной Украине, а затем распространилась на всю Украину. --Лобачев Владимир (обговорення) 04:40, 20 грудня 2013 (UTC)

Бєлгород[ред. код]

Добридень! Коли Ви намагаєтесь вставити світлину у цій статті, в полі "розташування" - пропадає мапа з розташуванням міста. Залиште поле пустим. ✍ Green Zero Обг 08:28, 30 квітня 2014 (UTC)

А як з путінськими традиціями?[ред. код]

  • А ти не бачиш? Ти затвердив викинуту зі статті Фільою с Маскви інфу про Ігоря Костенка. Значить, ти або вєрний путінєц - як і більшість расєян, або не можеш нічого зробити, бо великий ризик бути заблокованим чи щось в такому «дусі». І де відповідь на моє питання стосовно твої любові до путінських традицій?--Бучач-Львів (обговорення) 08:36, 22 серпня 2014 (UTC) Чи ти справді думаєш, що Росія далеко заїде на брехні? Всю путінську росію навіть розумні росіяни не переварюють. Не кажучи про українців, прибалтів. Хіба англомовні з подачі «вєрних путінцев» їм і далі засмічують мізки варіантами Kiev замість KYIV і так далі - в окупаційному дусі. А ті ведуться на таку брехню.

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:41, 27 травня 2015 (UTC)

Ботвінья[ред. код]

Навіщо у цю статтю додавати Бурачинка? Це різні національні кухні. Спільного між ними лише наявність буряка. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:51, 15 лютого 2016 (UTC)

І що? --Лобачев Владимир (обговорення) 17:21, 15 лютого 2016 (UTC)
Не треба їх з'єднувати через дивись також. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:38, 16 лютого 2016 (UTC)

[1] Зубрець - ру-вікі[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас висловити свою думку щодо того, чому в статті про Зубрець (рувікі) відсутня інформація про те, що тут народився Ігор Костенко, яку я дописав, а один к-ч з Москви викинув. Дякую за відповідь. --Бучач-Львів (обговорення) 10:06, 28 лютого 2016 (UTC)

Мед/реклама[ред. код]

Не розумію видалення інформації зі статті про питний мед. Що, краще додати дану інформацію без посилання? Адже стаття саме про продукт? Давайте викинемо зі статі про айфон - інформацію про айфон, адже це реклама? Можете пояснити, яка інформація доречна, а яка ні? У правилах пише: Статті про компанії та їхню продукцію припустимі, якщо їх написано в об'єктивному і безсторонньому стилі. Що там такого "небезстороннього" ви уздріли? Наперед дякую за пояснення. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:05, 12 березня 2016 (UTC)

Ну що, надумали, яка причина вилучення пасажу про питний мед у Канаді? Щось можете сформулювати більш ніж одним словом? Чи далі думаєте, що вони продають самогонку? Mykola Swarnyk (обговорення) 06:00, 13 березня 2016 (UTC)
«Євгена та Ренати Роман». Реклама комерційних організацій і бізнесменів в даній статті ні до чого. --Лобачев Владимир (обговорення) 08:25, 14 березня 2016 (UTC)
Імена подані для автентичності прив'язки до українського контексту, якби це були Дженні і Рональд Сміт, може й були б недоречні. Скажіть мені, що саме в наведенні цих імен «необ'єктивне» чи «небезстороннє» - чи там є якесь необґрунтоване захоплення продуктом, наведені його (несправжні) переваги над іншим, рівноцінним? Ви взагалі розумієте різницю між інформацією і рекламою, яка стисло викладена в цьому правилі? Чи ви його не читали раніше, а зараз просто язик не повертається визнати неправоту? «Ні до чого» це справа смаку. А правила кажуть інше. Коротше, я повертаю інфо в статтю. Якщо вам це не подобається, відкривайте обговорення. А якщо ви згодні з наведеними аргументами, то вважайте, ми це питання обговорили. Mykola Swarnyk (обговорення) 00:10, 15 березня 2016 (UTC)
І раз уже ви думаєте над цим, поясніть, будь ласка, що таке «біологічна межа зимоборства» (у статті Стрітення), може у вас є якісь джерела про зимоборство - дуже хочеться знати. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:17, 14 березня 2016 (UTC)
А про зимоборство чекаю вашої відповіді з нетерпінням. Mykola Swarnyk (обговорення) 00:10, 15 березня 2016 (UTC)

Попередження[ред. код]

Українські історичні землі не співпадають з сучасною Україною, але піддавати сумніву той факт, що Слобожанщина (уся і будь-яка її частина) історично є територією розселення українців — занадто. Не робіть подібного у подальшому. А невиправдані запити джерел можете не виправляти: це я зроблю сам. --Fessor (обговорення) 18:14, 14 березня 2017 (UTC)

Блокування від 15 березня 2017[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з вандалізмом для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Не грайтеся з правилами. Проставляння запитів на джерела, де заманеться, не є конструктивною поведінкою. На жаль, Ви не дослухалися. --Fessor (обговорення) 18:51, 15 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Водокрос[ред. код]

Припиніть, будь ласка, вандалити статтю Водохреща, просуваючи оригінальне дослідження про якийсь незрозумілий «водокрес», який немає нічого спільного ані з українськими традиціями, ані взагалі з реальністю. І взагалі чіпати статтю, поки на ній шаблон «в роботі». Дякую.----Олекса Юр 07:43, 18 січня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною правок, вставкою недовтовірної інформації з неавторитетних джерел. для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.