Обговорення користувача:Любмир
Ласкаво просимо!
![]() |
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Любмир! |
![]() |
Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом. Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента. Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки. Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! ![]() ![]() |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() |
-- Automatic welcomer (обговорення) 18:35, 5 серпня 2019 (UTC)
Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]
Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».
Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.
Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна»
Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)
Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи[ред. код]
Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.
Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.
15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:02, 11 липня 2022 (UTC)
- Дякую. З повагою Любмир. --5.58.85.9 05:27, 12 липня 2022 (UTC)
Доброго дня! Створіть статтю у Вікіцитатах і там додайте цитату. Так само щодо Ткаченко Марина Іванівна. Дякую.--Сергій Липко (обговорення) 13:24, 14 жовтня 2022 (UTC)
Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]
Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.
Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».
Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.
Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)
Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно[ред. код]
Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.
Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.
Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.
Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.
Встигніть долучитися!
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)
Повідомлення щодо Вікімарафону[ред. код]
Вітаю! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 19-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.
Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!
Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон до середи 8 лютого включно. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.
Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники не пізніше середи 8 лютого. Потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 26 січня до 5 лютого 2023 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення. Після 8 лютого і перед відправкою сувенірів організатори Вікімарафону перевірять внески на предмет відповідності правилам Вікіпедії; тим часом ви ще можете покращувати статті, створені під час марафону. (Будь ласка, не записуйтеся на отримання сувенірів поштою, якщо вже отримали їх на офлайн-події Вікімарафону).
Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:08, 6 лютого 2023 (UTC)
Стаття Нотіс, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 лютого 2023. Що ще можна зробити? --Mike.Khoroshun (обговорення) 18:57, 11 лютого 2023 (UTC)
- Вітаю. Добавив літературу. Можливо перенесіть до Вікісловника. З повагою --Любмир (обговорення) 14:11, 13 лютого 2023 (UTC)
- @Любмир:, якби знайшли як додати ще декілька абзаців, можливо б вийшла б ціла стаття. Поки що продублював на Вікісловник — wikt:нотіс --Mike.Khoroshun (обговорення) 14:41, 13 лютого 2023 (UTC)
- на вікісловнику перейменували в "нотис" — wikt:нотис, думаю через правило дев'ятки це і є правильна назва українською --Mike.Khoroshun (обговорення) 19:09, 13 лютого 2023 (UTC)
- Добавив деяку інформацію. Перейменування на "Нотис" буде правильніше. Дуже,Вам, дякую. З повагою --Любмир (обговорення) 19:31, 13 лютого 2023 (UTC)
- на вікісловнику перейменували в "нотис" — wikt:нотис, думаю через правило дев'ятки це і є правильна назва українською --Mike.Khoroshun (обговорення) 19:09, 13 лютого 2023 (UTC)
- @Любмир:, якби знайшли як додати ще декілька абзаців, можливо б вийшла б ціла стаття. Поки що продублював на Вікісловник — wikt:нотіс --Mike.Khoroshun (обговорення) 14:41, 13 лютого 2023 (UTC)
Посилання на УРЕ[ред. код]
Вітаю. Для посилання на перше видання УРЕ існує Шаблон:УРЕ1. З ним посилання виглядаэ естетично. --Kamelot (обговорення) 13:33, 13 лютого 2023 (UTC)
- Дуже дякую. Зараз попробую. З повагою --Любмир (обговорення) 13:40, 13 лютого 2023 (UTC)
УРЕ, том 9-й[ред. код]
Салют! А скажіть-но, які останні три слова в статті про р. Молдова 9-го тому? Бо в мене пазл не складається. --Fessor (обговорення) 16:49, 14 лютого 2023 (UTC)
- Вітаю.Останні 3 речення про р. Молдова Т.9 "Влітку дуже міліє. Несудноплавна. Лісосплавна. Це все ви написали. Я просто добавив речення, щоб добавити літературу. З повагою --Любмир (обговорення) 17:04, 14 лютого 2023 (UTC)
- Тепер склався, я дивився 2-ге видання. Там 9-й том зовсім не про М. --Fessor (обговорення) 17:28, 14 лютого 2023 (UTC)
КУЗЬМІН Валентин Петрович[ред. код]
Вітаю. Прізвища не пишуться великими літерами. --Kamelot (обговорення) 12:28, 19 березня 2023 (UTC)
- Вітаю. Я зрозумів. Візьму до уваги. Чи можна цю статтю добавити до проекту Тиждень Казахстану? Дукую. З повагою --Любмир (обговорення) 12:33, 19 березня 2023 (UTC)
- Так я там виправив --Kamelot (обговорення) 12:37, 19 березня 2023 (UTC)
- Дуже,Вам, дякую! З повагою --Любмир (обговорення) 12:40, 19 березня 2023 (UTC)
- Так я там виправив --Kamelot (обговорення) 12:37, 19 березня 2023 (UTC)