Обговорення користувача:Dmytro Petrov

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Dmytro Petrov!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:01, 12 квітня 2021 (UTC)[відповісти]

«Це зробила вона» 2021: Попередні підсумки, церемонія нагородження 8 грудня, наступні кроки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо, що долучилися до марафону із покращення української Вікіпедії «Це зробила вона». Завдяки вам та ще тридцяти учасникам і учасницям протягом марафону було поліпшено близько 250 статей про видатних жінок. Дякуємо за цей внесок!

Ми плануємо оголосити та відзначити переможців марафону та активних учасників і учасниць на церемонії нагородження, що пройде онлайново у середу 8 грудня; початок о 17:00. Окрім відзначення, плануються виступи цікавих спікерок — зокрема спортсменки, багаторазової чемпіонки паралімпійських ігор Олени Акопян та представниці кампанії «Повага» Анастасії Багаліки. Запрошую запланувати долучитися та зареєструватися за посиланням.

Підсумки марафону ми підбиватимемо протягом кінця цього тижня і початку наступного тижня. Тож якщо ви ще не оновили інформацію про свій внесок на сторінці марафону, прохання це зробити до середи 1 грудня включно. Після цієї дати ми можемо не врахувати ваш внесок, якщо він не вказаний на сторінці марафону.

Якщо маєте питання, пишіть мені або за адресою infoAt sign.svgwikimedia.org.ua. До зустрічі на сторінках вікіпростору і на нагородженні наступної середи ) --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:57, 29 листопада 2021 (UTC)[відповісти]

Щодо статті Чайковський (роман)[ред. код]

Доброго вечора, пане Дмитре! Цим редагуванням Ви (1) прибрали шаблон {{Otheruses}} попри уточнення в назві статті, (2) розкатегоризували статтю з Категорія:Романи 1843, (3) підставили шаблон {{lang-ru}}, і (4) прибрали прикінцевий розділ «Примітки» разом із шаблоном {{reflist}}. Поясніть, будь ласка, ці свої дії. --Рассилон 20:38, 28 грудня 2021 (UTC)[відповісти]

Добрий день! Вибачте пане Рассилон, але створений Вами шаблон не інформативний, якщо Ви порівняєте його з тим, який створив я. Взагалі я і намагався замінити тільки його (звертаю увагу: в умовах проведення конкурса, в рамках якого я створив статтю, зазначено, що я можу редагувати та доводити її до кінця терміну проведення конкурсу). Інші зміни навіть не помітив. Буду вдячний, якщо Ви, як більш досвідчений користувач, підкажете, як правильно редагувати, категоризувати статті. З повагою, Майоршин Дмитро. --Майоршин Дмитро (обговорення) 07:57, 29 грудня 2021 (UTC)[відповісти]
Як редагувати — ВП:ЯРС, ВП:СТИЛЬ. Про категоризацію див. ВП:КАТ. Не менш важливими є джерела — див. ВП:АД, ВП:В, ВП:ПД, Довідка:Примітки. Не забувайте про кнопки попереднього перегляду та «Показати зміни» (поряд із кнопкою збереження) — інколи вони бувають дуже корисними, а також про опис редагування. Якщо ж Ваші зміни потенційно можуть бути неоднозначними (як-от Ваше прибирання встановлених мною службових шаблонів), то їх бажано прокоментувати розгорнутіше. --Рассилон 09:46, 29 грудня 2021 (UTC)[відповісти]
Дякую за роз'яснення! --Майоршин Дмитро (обговорення) 09:57, 29 грудня 2021 (UTC)[відповісти]