Обговорення користувача:Марк Лозинський

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Марк Лозинський!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 23:30, 27 лютого 2019 (UTC)

Інформація без джерел[ред. код]

Вітаю! Дякую за доповнення статей Вікіпедії. Але є зауваження: 1) нова інформація повинна обов'язково супроводжуватися посиланнями на надійні джерела; 2) забороняється вилучати інформацію з посиланнями на такі джерела (якщо більш авторитетні джерела їх не спростовують). З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:22, 29 квітня 2019 (UTC)

Вітаю! Так у чому деструктивність)? в одинадцятому столітті Москви не було?!, і бути не могло це спотворена історія, ваша наполегливість дивує, є виявлені факти підміни історичних фактів то чому ж ви їх заперечуєте)?

Всі твердження необхідно підкріплювати джерелами. У протилежному разі вони розглядаються як оригінальні дослідження, а в разі наполегливого повернення сумнівних тверджень — як вандалізм. --В.Галушко (обговорення) 20:01, 29 квітня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ваші редагування є деструктивними. У разі продовження таких дій до Вас будуть вжиті заходи. Нагадую, що вандалізм із підміною даних є дуже серйозним порушенням. --В.Галушко (обговорення) 19:38, 29 квітня 2019 (UTC)

Перегляньте розділ розкопок і збагнете чи було там знайдено хоч одного слов'янина