Обговорення користувача:Микола Василечко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Архів обговорення

2007—2012: 2007—2012
2013: 2013
2014: січень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2015: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2016: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2017: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень

Шематизми[ред. код]

Добрий вечір, пане Миколо! Я, маю моб. директора видавництва.--M_O 16:57, 22 вересня 2017 (UTC)

Телефонував, я до директора видавництва «Новий колір», і він сказав, що вони разом із єпархіями домовилися, нікому не давати дозволу на використання. Ви, були праві.--M_O 09:56, 24 вересня 2017 (UTC)
Добрий вечір! Додайте, будь ласка № сторінок, до створених статей про церкви Чортківського р-н (УГКЦ).--M_O 15:01, 5 жовтня 2017 (UTC)

Категорія:Культові споруди, побудовані у XI столітті[ред. код]

Можливо я неправий, але перенаправлення з цієї категорії варто було залишити. Через це не працює шаблон {{10years}} не задає категорій "... засновані (побудовані) в XI столітті". Можливо можна внести зміни у цей шаблон для цих категорій, але я не знаю як це зробити. З повагою. --ValeriySh (обговорення) 17:52, 26 вересня 2017 (UTC)

Пробував змінити шаблон, але трохи не вдається. Додав запит у кнайпу, може, хтось виправить, адже таких категорій на 11 століття може бути багато. --Микола Василечко (обговорення) 18:31, 26 вересня 2017 (UTC)

Дві «Ниви»[ред. код]

Доброго вечора! Помітив, що ви вирішили розділити тернопільську «Ниву» на дві статті, то в мене питання: чи бачили ви обговорення на цю тему в проекті Обговорення Вікіпедії:Проект:Український футбол#Нові старі футбольні клуби 2? Бо в мене склалося враження, що консенсус був за те, щоб вважати дві ниви фактично одним клубом, як і при всіх попередніх розпадах з відродженнями — NickK (обг.) 20:27, 5 жовтня 2017 (UTC)

Вітання! Бачив. Але з тернопільською «Нивою» ситуація така, що власники таки де-факто і де-юре відмежувалися від старої «Ниви», хоча історичну ковдру й натягають на нову команду. Попередні розпади і відродження були не такі жорсткі. Як мовиться, пани чубляться — в хлопів, чи то пак, гравців чуби тріщать. --Микола Василечко (обговорення) 20:32, 5 жовтня 2017 (UTC)
Справа в тому, що з великою ймовірністю комусь із них таки набридне, і вони оголосять, що це знову один і той самий клуб зі спільною історією, і в такому разі об'єднувати статтю потім буде складніше. Таке вже було багато разів, бо бути клубом 1978 року приємніше, ніж клубом 2016 року. Фактично єдиний випадок, коли і старі, і нові власники, і вболівальники погодилися, що це два різні клуби з окремими історіями — це ФК «Львів». В усіх інших випадках усе закінчувалося тим, що новий клуб забирав історію старого. Тут, схоже, лише власники і вважають, що це різні клуби, а за всіма джерелами (наприклад, ПФЛ) це один і той самий клуб — NickK (обг.) 20:44, 5 жовтня 2017 (UTC)
Можливо, за тими джерелами, які доступні загалу, так виглядає. Але не все розголошують, а в мене з'явилися інші джерела, як мовиться, не для всіх. Тому я вирішив піти за цим вікіпринципом і розділити на дві статті. Якщо ж виявиться, що в майбутньому вони отямляться (що можливо, але малоймовірно), обіцяю повернути все на круги своя. А наразі «розділяй і владарюй» ). --Микола Василечко (обговорення) 20:51, 5 жовтня 2017 (UTC)
З джерел, доступних загалу, саме добре видно, що нові власники намагаються демонстративно відмежуватися від старої «Ниви» — не знаю, які там борги чи суди, але вони очевидно намагаються створити видимість. При цьому он вони самі на сайті пишуть, що в листопаді 2015 «Нива» пішла в відпустку, далі веселі березневі й квітневі новини (тільки не кажіть це іншим джерелам, а то ж нецікаво буде), тобто на офіційній заяві їх відмежування від старої «Ниви» й завершується. Мені це значно більше нагадує історію з «Десною», яка в 2010 році ніби щойно заснована, але дуже швидко стала такою ж старою. Звісно, можна зробити цим «іншим джерелам» приємне, але версія, що це два різні клуби, які чисто випадково обидва названі «Нивами», просто смішна — NickK (обг.) 21:15, 5 жовтня 2017 (UTC)
Угу, особливо в четвертому посилання ви добре вказали «нового клубу зі збереженням історичної назви». Назву вони тягнуть за собою, як ярмо, бо інакше всіх уболівальників втратять. І ніяким «іншим джерелам» ніякого приємного не роблю. Цю репліку можна розцінити як наклеп. --Микола Василечко (обговорення) 21:20, 5 жовтня 2017 (UTC)
Взагалі це був жарт, перепрошую, що він вийшов невдалим — NickK (обг.) 08:35, 6 жовтня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Добрий вечір! Для чого, розпалювати знову конфлікт? Багато користувачів, мають статус патрульних і також незнють правопису, і т.д... --M_O 17:56, 6 жовтня 2017 (UTC)

Вітання! Я нічого не розпалюю, лише констатую факт поспішного, як на мене, надання прав патрульного. --Микола Василечко (обговорення) 17:59, 6 жовтня 2017 (UTC)

Фото[ред. код]

Вітаю, пане Миколо! Дякую за зауваження. Буду дотримуватись. А з фото, допоможіть, будь ласка. Вже й не пам'ятаю, коли і хто фотографував Petro Protsyk (обговорення) 09:07, 7 жовтня 2017 (UTC)

-[ред. код]

Добрий вечір, пане Миколо. Я уже завершив, створення статей про церкви Чортківського району. Більше, Вам не буду набридати по цій темі. Читаю, завжди ваші дописи на Фейсбуці з «лівої» сторінки. Скажу, чесно — вони дуже цікаві! Я б хотів, щоб Ви мене розблокували. Вирішувати, Вам.--Максим Огородник (обговорення) 15:12, 8 жовтня 2017 (UTC)

Церемонія нагородження учасників Веломісяця[ред. код]

Шановний учаснику Веломісяця-2017! Вітаємо Вас із завершенням конкурсу! На сторінці конкурсу вже з'явилась таблиця із результатами. Просимо заповнити форму і запрошуємо відвідати церемонію нагородження, що відбудеться в неділю, 29 жовтня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. На переможців чекають обіцяні призи, решту учасників — сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна»!

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу / Звірі 14:42, 15 жовтня 2017 (UTC)