Обговорення користувача:Микола Василечко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів обговорення

2007—2012: 2007—2012
2013: 2013
2014: січень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2015: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2016: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень
2017: січень-лютий, березень-квітень, травень-червень, липень-серпень, вересень-жовтень, листопад-грудень

Шановні друзі!
Я тут більше не редагую!
Якщо вас цікавить Тернопільщина, запрошую вас до «Тернопільської енциклопедії»!Wikipedia-logo BW-hires.svg Цей користувач залишив Вікіпедію.

Щодо Файл:Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми. Шематизм (титульна сторінка).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми. Шематизм (титульна сторінка).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння.

Анатолій (обг.) 09:41, 20 травня 2018 (UTC)

Сторінку 1922 у Тернополі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1922 у Тернополі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:06, 10 червня 2018 (UTC)

Сторінку 1923 у Тернополі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1923 у Тернополі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:07, 10 червня 2018 (UTC)

Сторінку 1924 у Тернополі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1924 у Тернополі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 червня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 20:57, 14 червня 2018 (UTC)

Згущені вершки[ред. код]

Згущені вершки.png Згущені вершки
Здравствуйте! Обращаюсь к Вам по поводу создания новой темы о компании Премьер. По скольку Вы являетесь одним из лучших пользователей википедии. PRMOdes (обговорення) 14:10, 4 липня 2018 (UTC)

Сторінку Червона калина (навчально-оздоровчий комплекс) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Червона калина (навчально-оздоровчий комплекс), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2018. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 09:39, 3 жовтня 2018 (UTC)