Обговорення користувача:Місячна ніч

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Місячна ніч!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:25, 31 травня 2018 (UTC)

Прошу вас утриматись від відбілювання потрібних вам осіб. Є цитата з авторитетних джерел, яка підтверджує дані, які ви прибираєте. При повторенні порушення правил щодо вас буде вжито відповідних заходів вклюно з блокуванням --Goo3 (обговорення) 20:29, 8 червня 2018 (UTC)

Поясніть мені, будь ласка, де іде відбілювання Євгенія Мураєва? Я додав ПРЯМУ цитату де сказано те, що сказано. А ви МАНІПУЛЯЄТЕ. Ви записали ваше інтерпретування його слів як кінцевий факт. Якби я видалив ваші слова і все - тоді я був би не правий, а так - я перед тим додав цитату. Нехай кожен читач сам для себе визначиться - Є ПРЯМА ЦИТАТА!!! І ще! Ви відхили моє редагування повністю. Там був вказаний телеканал в ефірі якого була зроблена заява. Зараз пропрезиденські пропагандисти підв'язують під це висловлювання ефір НьюсВану і ви їм у цьому допомагаєте, коли приховуєте частину інформації! Де ваша об'єктивність, адміністратор? І це вже не перше ваше відхилиння, коли ви навіть не перевіряєте матеріал і не робите ніяких пояснень. Дякую, що хоч зараз відписалися. Право адміністратора не дає вам право на відкрите маніпулювання. --Місячна ніч (обговорення) 20:48, 8 червня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Щодо останнього вашого редагування. Мураєв політик, йому можна тролити, в українській політиці свої правила але не вам, бо це заборонено правилами Вікіпедії. Крім того, що це очевидне доведення до абсурду, ви ще постійно порушуєте ВП:АД додаючи афілійовані джерела там, де мають бути незалежні вторинні джерела. Таким чином ви ще й порушуєте ВП:НТЗ, бо висвітлюєте статтю однобоко. І я вже не кажу про ВП:КОІ. Я думаю, що ви розумієте, що якщо ви в подальшому не будете уникати конфліктів інтересів, то будете заблоковані. --yakudza 14:12, 10 червня 2018 (UTC)

Друзям все, ворогам - закон. Вітаю, Yakudza. Якщо чесно, то не помітив в відеозверненні Мураєва "тролінг", а, зважаючи на його тримтячі руки, помітив щирість. Але це не важливо. Проблема з українськими джерелами в тому, що в Україні майже немає журналістики, а західні видання не висвітлюють ті українські питання, які мене хвилюють. На українській вікі будь яке інтернет-видання або нікому не відомий "громадський діяч" - це вже "авторитетне джерело". Запльоване кліше, ярликами, емоційним забарвленням - це не журналістика, але це вторинне джерело. Формально я не правий, коли додаю прямі цитати з "первинних джерел", а праві ті - хто додає посилання на статті "вторинних джерел", з перекрученими фактами з первинних. Щодо однобокості - статтю і без мене однобоко висвітлюють, а я намагаюсь "урівноважити". Мої дії "однобокі", але кінцевий результат більш нейтральний. Чи у вас можна лише як про покійників "або добре, або ніяк" по відношенню до тих речей, які "добрими" вважаете ви, адміністрація? "Конфлікт інтересів". Ви мабуть читали це, якщо написали мені. Я щойно хвинил десять писав тут новий спіч, але потім плюнув і видалив - навіщо, вам і так вже все зрозуміло. Друзям все, ворогам - закон. А коли закон ще й дозволяє гнучко його використовувати та трактувати, то було б дивно, якби винуватим виявився не я. --Місячна ніч 16:05, 10 червня 2018 (UTC)

Статус Файл:Мураєв Євгеній Володимирович, народний депутат України.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Мураєв Євгеній Володимирович, народний депутат України.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 21:59, 11 лютого 2019 (UTC)