Обговорення користувача:Олег любченко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Олег любченко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:51, 28 грудня 2019 (UTC)

При додаванні інформації, будьте уважні щодо її коректності[ред. код]

Доброго дня! Дякую за внесок, але хоч він й був вірним щодо цифр, проте некоректним при редагуванні. А саме, після вашого редагування з'явився битий код у шаблоні: Помилка виразу: неочікуване число/км². Коректне додавання даної інформації, було б наприклад так, подивіться після мого виправлення. При подібних дефектах не відразу можна зрозуміти, де саме сталася помилка, тому будь ласка, будьте уважні, особливо при втручаннях у шаблони. Окрім того, ви не надали посилання на додану інформацію, тому також зауважую, при додаванні інформації потрібно посилатися на джерела ВП:НАД для можливості відповідної перевірки ВП:В, інакше внесок без джерел може бути розцінений як порушення ВП:ОД та видалений. --Iskatelb (обговорення) 13:23, 7 лютого 2020 (UTC)

Посилання на джерела[ред. код]

Вітаю!

Дякую вам за оновлення кількості населення у статті про Ізраїль. Своїм ред.№ 27326192 ви оновили кількість населення, але разом з тим, вилучили старе посилання, що підтверджувало стару кількість населення і при цьому не замінили його на посилання, що підтверджує нову кількість населення.

Все гаразд, я вже знайшов та замінив/додав його (див. ред.№ 27330972). Врахуйте, будь ласка правило про посилання на джерела на майбутнє.

Гарного дня, --Ліонкінг (обговорення) 03:18, 23 лютого 2020 (UTC)

Джерела[ред. код]

Прошу пояснити, звідки взята ця цифра? [1]. У статті вже є посилання на джерело, ви міняєте значення, а цитата на джерело залишається стара — така практика недопустима. Варіанти: або ви додаєте джерела інформації разом зі змінами, або нічого не робите. Ще є варіант, що ви хочете додати джерело тоді вам сюди — Вікіпедія:Джерела, Якщо все ще не зрозуміло — тоді за допомогою зверніться у кнайпу. — Alex Khimich 11:35, 17 липня 2020 (UTC)