Обговорення користувача:Олександр Кравчук

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Шаблон:Організація "Патріот України"[ред. код]

Слава Україні!

Вітаю потбратима.Дякую за шаблон, друже. Ти ж той Сашко, що питав на СN-форумі як знайти "Патріот" у Рівному? У разі потреби - звертайся. Моє мило - kpyk83 на gmail.com

Крук, координатор Організації на Східній Україні. --КиМола 20:10, 28 лютого 2009 (UTC)

Героям Слава!
Так, то був я. Матиму на увазі. Дякую! — Олександр Кравчук 22:29, 28 лютого 2009 (EET)

Тиждень лауреатів премій у галузі інформатики[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитися до цього тижня, що розпочнеться з 1 січня. Надіюся, будете мати бажання і змогу:) --DixonD 18:01, 20 грудня 2010 (UTC)

Тиждень Формули-1[ред. код]

Вітаю! Запрошую Вас взяти участь у вікі-тижні присвяченому Формулі-1. На даний момент в Укр. вікі на дану тематику написано лише близько 200 статей, приміром у Болг. вікі їх 800, а Рос. вікі понад 2000. То ж буду вдячний за участь у тижні. З повагою, Dimant 14:29, 12 березня 2011 (UTC)

Соціотип[ред. код]

Вітаю! Бачу, що Ви цікавитесь соціонікою. Ви можете у себе на сторінці розмістити шаблон {{Юзербокс:Соціотип}}, який вкаже Ваш соціотип. З повагою --Consigliere Обг 14:37, 17 червня 2011 (UTC)

Статтю Perror номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Perror, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 червня 2011. Consigliere Обг 14:51, 17 червня 2011 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. MIME

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:43, 15 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:19, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 07:29, 18 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:BSD daemon.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:BSD daemon.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:36, 24 березня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:44, 23 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Opengl logo.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Opengl logo.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 10:22, 14 грудня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Minix3.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Minix3.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 15:32, 16 грудня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Олександр Кравчук!

В минулому ви створили 167 статей Вікіпедії та додали понад 1,1 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:55, 24 квітня 2014 (UTC)

Статтю Ichthux номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ichthux, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 січня 2015. --— Green Zero обг 20:04, 2 січня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Sashko.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Sashko.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 14:17, 6 липня 2015 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Олександр Кравчук!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:24, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Олександр Кравчук!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)


Пропозиція[ред. код]

Олександр Кравчук, вітаю і повідомляю, що сьогодні, 20 версеня, офійійно розпочинається цьогогорічна «Фантастична осінь», для участі у тематичнику фантастики запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюсь на вашу участь і внесок, можливо це буде переклад з знаних вами мов кількох статей з переліку:

 1. Пер Єршильд (швед. Per Christian Jersild) «Після потопу» швед. «Efter floden» (1982) (Швеція)
 2. Людвіг Гольберг «Подорож Нільса Клима до підземного світу[en]» (лат. «Nicolai Klimii iter subterraneum», 1741)
 3. Клас Лундін[sv] (швед. Claës Lundin) «Оксиген та Аромазія» (швед. «Oxygen och Aromasia») (1878) (Швеція) http://runeberg.org/oxygen/
 4. Бертіль Мартенсен «Це — реальність» (швед. «Detta är verkligheten») (1968) (Швеція)
 5. Свен Дельблан (швед. Sven Delblanc) «Землі Морії[sv]» швед. «Moria land» (1987) (Швеція)
 6. Сем Люндвалл[en] (швед. Sam Lundwall) «Місто-тюрма» (швед. «Fangelsestaden») (1978) (Швеція)
 7. Сем Люндвалл[en] (швед. Sam Lundwall) «Минув час героїв[cs]» (швед. «Inga Hjaltar har») (1970) (Швеція)
 8. Маргіт Сандему «Зачарована[da]» (дан. «Troldbunden», 1982)
 9. Кнут Фалдбаккен[en] «Країна заходу» (норв. «Uår. Aftenlandet», 1974) (Норвегія)
 10. Свен Оге Мадсен «Нехай час йде[en]» (дан. «Lad tiden gå », 1986)
 11. Свен Оге Мадсен «Дні з Діамом, або життя вночі[da]» (дан. «Dage med Diam eller Livet om natten», 1971)
 12. Ян Гуйлоу[sv] (швед. Jan Guillou) «Гори богів» (швед. «Gudarnas berg») (1990)
 13. Ларс Якобсон (швед. Lars Jakobson) «Безсмертні» (швед. De odödliga) (2015)
 14. Стів Сем-Сандберґ[sv] (швед. Steve Sem-Sandberg) (Швеція)
 15. Пітер Нільсон[sv] (швед. Peter Nilson) (Швеція)

. З повагою. координатор проекту "Фантастика" --Yasnodark (обговорення) 14:34, 20 вересня 2018 (UTC)

Сторінку ZUbuntu номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ZUbuntu, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 березня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 11:39, 9 березня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Олександр Кравчук!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Косметичні зміни[ред. код]

Привіт. Я не пам'ятаю де це обговорювалось але такі масові косметичні зміни пропонувалось не виконувати як основне завдання через те, що список спостереження дуже сильно засмічується. --yakudza 10:58, 3 серпня 2019 (UTC)

Перекладена стаття?[ред. код]

Вітаю! Створена Вами стаття Договір про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Фінляндською Республікою виглядає як переклад відповідної статті з рувікі, але про це немає позначки ні в історії редагування (якщо використовувався інструмент перекладу, вона з'являється автоматично), ані на сторінці обговорення, як це радять тут. Чи було використано інше джерело? З повагою --lxlalexlxl (обговорення) 07:28, 6 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Easys номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Easys, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 12:40, 7 серпня 2019 (UTC)

Сторінку OpenDevelop GNU/Linux номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття OpenDevelop GNU/Linux, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Andriy.v (обговорення) 09:28, 2 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Pie Box Enterprise Linux номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Pie Box Enterprise Linux, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Andriy.v (обговорення) 16:08, 13 листопада 2019 (UTC)

Про патрулювання[ред. код]

Вітаю.

Радий, що ви повернулися до роботи у Вікі. Є одна річ щодо патрулювання, на яку ви маєте звернути увагу. Пункт 10 правила Вікіпедія:Патрулювання вимагає наявність джерел у статті, або, принаймні, встановлення шаблону про відсутність джерел. Ви відпатрулювали Ґурдвара, хоча там немає джерел, і немає шаблону.

Уважніше ставтеся до тих статей, які ви відмічаєте патрульованими. Патрулювання було запроваджене для мінімального контролю якості статей, а не для того, щоб просто статтю позначити перевіреною. --VoidWanderer (обговорення) 19:30, 17 грудня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Олександр Кравчук!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Вандалізм[ред. код]

Не шановний Олександр, якщо у вас багато вільного часу на карантині, краще займіться чимось корисним, замість того, щоб лізти в чужі статті через 5 хвилин після створення.

@Magistrvp: Шановний Magistrvp, як вільний громадянин "Вільної України", я використовую свої вольності, як мені вільно. Не пишіть низькоякісних статтей, і використовуйте шаблон "у процесі написання". Тоді не доведеться кидатися, як оскаженіле порося на людей, які чистять за вами сміття. Олександр Кравчук (обговорення) 13:08, 6 травня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю! Маю звернути Вашу увагу на порушення правил номінування статей на швидке вилучення, а також на висловлювання, що порушують правила про неприпустимість образ і дотримання етикету в спілкуванні з іншими користувачами. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 07:23, 20 травня 2020 (UTC)

Mcoffsky Вітаю! Користь від подібного звинувачення без посилання на конкретний випадок абсолютно від'ємна, а сам коментар є просто деструктивним. Сподіваюсь на розуміння. --Олександр Кравчук (обговорення) 08:07, 20 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:59, 24 травня 2020 (UTC)

Список сторінок які містять текст[ред. код]

Вітаю! Помітив, що Ви виправляли ботом всі статті з "в решті решт" і т.п. Підкажіть, будь ласка, як отримати список статей з якимось текстом у зручному для бота вигляді. Я в Pywyikibot чогось такого не знайшов — є WikibaseSearchItemPageGenerator, але мені не вдалося його змусити до співпраці.--Rar (обговорення) 14:03, 24 травня 2020 (UTC)

@Rar: Для цього pywikibot вже має готовий скрипт [1]. Приклад, щоб не мучились:
python pwb.py replace -search:"В решті решт" "В решті решт" "Врешті-решт" -excepttitle:"Завдання_для_роботів" -exceptinsidetag:ref -summary:"http://mova.kreschatic.kiev.ua/228.htm"
. --Олександр Кравчук (обговорення) 17:52, 24 травня 2020 (UTC)
Дякую за допомогу. Хоча мені готовий скрипт не підходить (є завдання знайти всі речення з певним текстом для подальшої контекстної заміни), але в скрипті replace.py знайшов можливість пошуку в дампі, працює достатньо швидко.--Rar (обговорення) 07:37, 25 травня 2020 (UTC)

Стосовно перейменування сторінки "Парфянське царство"[ред. код]

Доброго дня.

Ви перейменували сторінку Парфянське царство на Парфійське царство. А можете це аргументувати? Бо пошук АД в інтернеті дає явну перевагу варіанту «Парфянське царство».

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 19:36, 27 травня 2020 (UTC)

@V Ryabish: Вітаю! Я сам не певен, але, наприклад, ось тут [2] використовується Парфійським, тому Парфянське, ніби його з пальця висмоктали, але я можу бути не правий, і якщо так -- то сміливо виправляйте. --Олександр Кравчук (обговорення) 19:42, 27 травня 2020 (UTC)
Посилання, яке Ви навели - це поезія. Там важливі рима, метр, і цілком виправданим буває відхід від правописних норм.
Але взагалі варіант «Парфійське царство» теє вживається: [3], [4]. Це варто вказати в преамбулі. Проте варіант «Парфянське царство» вживається не до порівняння частіше. Тому, на мою думку, варто використовувати саме його. Як я зрозумів, Ви не заперечуєте, тому я перейменую, але відредагую преамбулу. З повагою, --V Ryabish (обговорення) 20:05, 27 травня 2020 (UTC)

Масові заміни ботом[ред. код]

Вітаю. Бачу Ви запустили бота для виконання запиту на ВП:ЗДР щодо заміни НАНУ → НАН України. Хочу Вам вказати, що такі заміни можуть бути логічні тільки в основному просторі, але у просторі обговорень (враховуючи й простір Вікіпедія) вони є зайві і марно засмічують список спостереження користувачів. Будь ласка майте це на увазі на наступний раз.--Andriy.v (обговорення) 21:34, 3 червня 2020 (UTC)

Так, я помітив, що бот лізе на сторінки обговорення. Я подивлюсь, чи є можливість сказати йому туди не лізти. --Олександр Кравчук (обговорення) 22:53, 3 червня 2020 (UTC)
Для pywikibot'а достатньо написати 0 у параметрі -ns, щоб він виконав заміни тільки в основному просторі.--Andriy.v (обговорення) 06:53, 4 червня 2020 (UTC)

Оформлення новин[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «серпень 2020». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 07:57, 28 червня 2020 (UTC)

Видалення статті Стояновський Кирило Павлович[ред. код]

Доброго дня! Пояснить, будь ласка, чому ця стаття на вашу думку не має значення? Вона написана про людину, яка заснувала українську громадську організацію та є експертом з питань кібербезпеки в Україні

@Linaotboga: Вітаю. Я її не видалив, а номінував на видалення, і чітко вказав причину: незначимість. У Вікіпедії є чіткі критерії значимості, яким, на мою думку, ця стаття не відповідає. Додатково, стаття написана у суб'єктивному, і я б навіть сказав, рекламному стилі, що є грубим порушенням правил Вікіпедії. --Олександр Кравчук (обговорення) 11:34, 6 липня 2020 (UTC)

Час та настрій на бота[ред. код]

Може якось будеш мати настрій поганяти оце: https://github.com/bunyk/wikidump/blob/master/iw.py ? Воно жахливо написане, і якщо буде час на рефакторинг - добре було б порефакторити, але загалом працює. Хіба що працює довго, і я ганяв його на маленькому дроплеті DigitalOcean, бо один запуск займає щось днів з 5, а я так довго ноутбук увімкненим не тримаю. --Буник (обговорення) 21:45, 8 серпня 2020 (UTC)

@Bunyk: Запустив. Бігає... --Олександр Кравчук (обговорення) 23:58, 9 серпня 2020 (UTC)