Обговорення користувача:Олена Могильна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Олена Могильна!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:11, 25 січня 2017 (UTC)

Зиков Євгеній Кириллович[ред. код]

Добрий вечір, пані Олено!

Таке питання - чому ПІБ таке - Зиков Євгеній Кириллович? Може Зиков Євген Кирилович? Тоді я перейменую статтю. Дякую за створення статті! На все добре!--Nickispeaki (обговорення) 20:06, 28 січня 2017 (UTC)

Ще раз. Євгеній - це РОСІЙСЬКЕ ім'я. Євген - українське.--Nickispeaki (обговорення) 17:56, 1 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Зиков Євген Кирилович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Зиков Євген Кирилович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:46, 12 лютого 2017 (UTC)

Місяць Тернополя[ред. код]

Вітання! В обговорення створеної статті треба ставити шаблон {{Ternopil-week-new}}. У таблицю учасників треба вписувати статті, які маєте намір зробити, а створені та поліпшені статті — у відповідні розділи. --Микола Василечко (обговорення) 17:24, 8 березня 2017 (UTC)

Демчишин Володимир Іванович[ред. код]

Добрий день! Вітаю із святом!

Дякую за створення статті. Я її дещо підправив. Й інші дивився, але поки тільки по цій скажу.

Деякі побажання, так сказати. :-) Треба звернути увагу на такі речі:

  1. Вікіпедія - це енциклопедія. Тому тут треба добирати короткі лаконічні фрази. Художній і навіть публіцистичний (!) стиль тут не вітаються. В кращому випадку статтю виправлять, в гіршому - поставлять якийсь шаблон - або реклама, або неециклопедичний стиль. Ще є варіант - видалять. ;-( Тому, стиль - це досить важливо для укр-вікі;
  2. У всі статті додавайте, будь ласка, хоч один з розділів - Джерела, Примітки, Посилання або Література. Ліпше всього Посилання (із посиланнями) або Примітки (теж краще із посилань). Літературу (з літературою - книги, газети тощо) я б поставив на другому місці, бо не завжди і не у всіх є можливість отримати літетуру, що Ви використали, і ПЕРЕВІРИТИ написане у статті. А інет є у всіх, хто пише у вікі - інакше б ЯК вони б написали?! ;-).

Причому, якщо Ви використали якусь літературу, яка є онлайн, то краще її додавати саме у розділ Посилання. Або примітки.

Ну це два таких загальних побажання. Ще дещо було, про те напишу трохи пізніше. Ще раз дякую за створення статей! У Вас все, як для новачка, прекрасно виходить! :-) Я згадую себе, коли розпочинав - у мене помилок було мало не на порядок більше! :-) Удачі! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 11:49, 9 березня 2017 (UTC)

Ще таке - щоб подивитися ХТО, ЩО і КОЛИ змінював, треба натискати Переглянути історію на статті. Якщо ж хочете глянути, що конкретно мінялося, То треба поставити крапку (натиснути на ньому) на старішій версії, скажімо (*) 18:18, 8 березня 2017‎ Олена Могильна, а потім на новішу, скажімо, (*) 13:40, 9 березня 2017‎ Nickispeaki і вже потім натиснути кнопку Порівняти вибрані версії. Вийде що таке. :-) --Nickispeaki (обговорення) 11:58, 9 березня 2017 (UTC)

Зв'язність.[ред. код]

Ще таке. Коли створюєте нову статтю, то бажано її прив'язати до існуючих статей. Якщо це родичі - тоді просто десь в статті про них згадати. Як я, наприклад, додав розділ Див. також. Дивіться тут. Це потрібно для того, щоб на Вашу статтю переходили з інших статей, щоб вона була пов'язана із іншими статтями. Для статті (особливо, якщо вона стосується БАГАТЬОХ тем і досить популярна), чим більше на неї посилань буде з інших статей (або й шаблонів, якщо доречно!), то ТИМ КРАЩЕ. Головне тут - золота середина. Якщо стаття не дуже популярна, то не треба її скрізь тулити. Ну, як і скрізь у нашому житті. :-) --Nickispeaki (обговорення) 12:14, 9 березня 2017 (UTC)

Статтю Євроклуб «Єдність» Чернігівського ліцею № 22 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Євроклуб «Єдність» Чернігівського ліцею № 22, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 березня 2017. Що ще можна зробити? --Олег (обговорення) 17:01, 12 березня 2017 (UTC)

Місяць Тернополя — переможці[ред. код]

Вітаємо! Ви стали переможницею Місяця Тернополя в номінації «Найстарший автор статей Місяця». Нагородження відбудеться о 12:00 8 квітня у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею (Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 3). Проїзд до місця нагородження компенсує ГО «Вікімедія Україна» — треба надати квиток. --Микола Василечко (обговорення) 06:04, 3 квітня 2017 (UTC)


Доброго дня! Повідомте мені приватно адресу, на яку можна переслати Ваш диплом та сувеніри. Дякую!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:12, 19 квітня 2017 (UTC)

Дякую! Активуйте свою вікіпошту, як Вас вище просили, щоб можна Вам було писати непублічні повідомлення --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 07:25, 20 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Зиков Іван Кирилович[ред. код]

Завантажте фото, як фото померлого, локально, не на коммонс. Так можна. — Alex Khimich 19:30, 17 травня 2017 (UTC)

незрозумілі редагування[ред. код]

Доброго дня, Олено! Не зрозумів сенс цього і цього редагувань. Що ви хотіли зробити? --Шмурак (обговорення) 13:40, 31 жовтня 2017 (UTC)

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІIІ ступеня
Нагороджується Олена Могильна за участь у Місяці Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 6,6 бала, причому всі – за створення нових статей.

З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 20:14, 11 листопада 2017 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Логотип Кантонального вікітижня.png

Добрий день!

Запрошую Вас до участі в Кантональному вікітижні, що триватиме з 16 до 30 грудня 2017 року. Тематика стосуватиметься кантонів, Кантонів та пов'язаних з ними понять.

Якщо Ви згодні взяти участь, додайтеся до списку учасників на сторінці вікітижня.

Сподіваюсь на Ваше розуміння. З повагою Олесь Діброва (обговорення) 13:16, 10 грудня 2017 (UTC)

«Пані в червоному»[ред. код]

Lady-in-red logo (for Ukrainian wikipedia).svg

привіт! дякуємо за участь у проєкті! хотілося б відправити сувенір на згадку, чи можна просити у налаштуваннях «Дозволити електронну пошту від інших користувачів»? щоб я могла відправити опитувальну форму поштою --アンタナナ 17:18, 19 грудня 2017 (UTC)

Привіт! Зі святом! Дякую за повідомлення та пропозицію! Згодна. Що потрібно від мене? 21:03, 19 грудня 2017 (UTC)

Привіт! З Новим роком :) Перепрошую, пропустила Вашу відповідь. Потрібно, щоб Ви залогінилися у свій обліковий запис і перейшли на цю сторінку: налаштуваннях, а на ній поставили «пташечку» біля опції «Дозволити електронну пошту від інших користувачів» --アンタナナ 19:31, 12 січня 2018 (UTC)
привіт! перепрошую, що нагадуюся. будьте такі ласкаві ввімкнути опцію для отримання пошти від інших користувачів --アンタナナ 17:41, 6 лютого 2018 (UTC)

дякую! надіслала Вам листа, перевірте пошту, будь ласка! --アンタナナ 12:52, 9 лютого 2018 (UTC)

1962 у спорті[ред. код]

Доброго вечора. Існують правила стосовно категорій (Вікіпедія:Категоризація). На мій погляд, ця сторінка може відноситись до однієї: Категорія:Спортивні події 1962. Дякую. --Roman333 (обговорення) 21:10, 5 січня 2018 (UTC)

Вікімарафон 2018[ред. код]

Доброго дня, пані Олено!

Побачив, що Ви останнім часом були активні у Вікіпедії і вирішив написати. У нас (тобто і у Вас, так як Ви - активна вікіпедистка ;-) ) буде ювелій Вікіпедій - Вікіпедія:Вікімарафон 2018. Ми могли б разом провести в ліцеї цей захід. Що скажете? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 11:19, 11 січня 2018 (UTC)

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

بقلاوة (حلوى شرقية).JPG
За участь у Тижні Одещини 2018
Шановна Олена Могильна, дякую Вам за участь у Тижні Одещини! Завдяки Вам з'явилось 4! нові статті. Тому у цю холодну пору бажаю Вам південного тепла і одеського гумору ). З повагою, — Шиманський હાય! 14:27, 28 січня 2018 (UTC)

Пане Василь! Дякую Вам за теплі слова! з повагою. Олена Могильна.

Вдячність за участь у Місячнику хронології[ред. код]

Ancien History Barnstar.png
За участь у Місячнику поліпшення хронології
Дякуємо Вам за участь у Місячнику поліпшення хронології у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці врятовані від зникнення десятки надкоротких статей, а Вікіпедія збагатилася новими статтями про роки й десятиліття. Олена Могильна, ця стародавня зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Принагідно запрошую Вас до новоствореного Вікіпроекту з історії. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 21:16, 4 лютого 2018 (UTC)

Категорії.[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за статті! Маленьке зауваження - додавайте, будь ласка, конкретніші категорії (див. статтю Коледж Сумського національного аграрного університету). Тобто замість Категорія:Освіта, Категорія:Освіта в Україні, Категорія:Вища освіта, Категорія:Навчальні заклади, Категорія:Технікуми, Категорія:Коледж треба ставити Категорія:Технікуми України, Категорія:Коледжі України, Категорія:Вищі навчальні заклади Сум. Це значно поліпшує категоризованість. Ну, тобто легше можна буде користуватися категоріями і менше буде плутаниці. Удачі! ;-) ПС, теж саме із Див. також - давати посилання на БЛИЗЬКІ теми, Економіка ну ДУЖЕ загальний термін! ;-) Див. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:21, 6 лютого 2018 (UTC)

Чернігівський тиждень[ред. код]

Доброго дня! З 16 по 22 квітня 2018 року в російській Вікіпедії пройде Чернігівський тиждень для написання і доповнення статей про Чернігівщину. Запрошую взяти в ній участь щоб розширювати знання людей про Чернігівщину. Чернігівський тиждень підготовлена мною саме для того, щоб кількість загальнодоступних знань про Чернігів та область збільшувалася і популяризувалась. Я тэж є автором кількох статей про область. Наприклад, Пекурівка. --Impro (обговорення) 21:43, 13 квітня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Олена Могильна:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців.---Yasnodark (обговорення) 15:24, 6 вересня 2018 (UTC)

Тиждень азійської кухні[ред. код]

Дуже дякую за вашу статтю Бешбармак. Прошу звернути увагу, що її варто додати у розділ «Створені статті» на сторінці тижня.--Sakateka (обговорення) 09:55, 11 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:52, 22 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Олена Могильна!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Подяка[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2018
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської кухні! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв багатьох країн Азії. Олена Могильна, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями про азійські наїдки та напої. Наснаги Вам!

--Sakateka --Sakateka (обговорення) 22:55, 15 березня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Олена Могильна! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:43, 24 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні[ред. код]

Вітаю @Олена Могильна:! Як активного учасника минулорічного тижня азійської кухні запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас нових смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:13, 20 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Керчех номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Керчех, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2019. Що ще можна зробити? NV (обговорення) 15:32, 26 жовтня 2019 (UTC)