Обговорення користувача:Ольжич Мушинський

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ольжич Мушинський!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:22, 3 лютого 2018 (UTC)

Салам![ред. код]

Доброго часу доби, шановний! Вельми ціную твій вклад до укрвікі, але маю прохання: вичитуй статті, те що ти створюєш є практично машинним перекладом і підлягає автоматичному видаленню. — З повагою--Zvr (обговорення) 20:03, 3 березня 2018 (UTC)

Про якість перекладу[ред. код]

Вітаю, Ольжич Мушинський.

До вас було звернення щодо якості перекладу, але ви ніяк не відреагували, хоча вже три дні пройшло. Є велике прохання доопрацювати створені вами статті

Якщо у вас є запитання як виправити і чому щось не працює — ми допоможемо розібратися.

Дайте відповідь прямо на цій сторінці, будь-ласка, — це означатиме хоча б початок діалогу. --VoidWanderer (обговорення) 20:27, 6 березня 2018 (UTC)

Доброго дня! Якщо Ви в процесі редагування/перекладення статті ставте шаблон {{Редагую}} або {{Перекладаю}} --Чорний Кіт Обг. 22:40, 9 березня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (також до уваги @VoidWanderer:, @AlexKozur:), вітаю. Я так розумію, що Ви не в Україні. Тому дещо виправив Ваші статті про "Кон-Тікі" та "Данського поета". Спробую поправити й інші. --Ветер (обговорення) 21:57, 11 березня 2018 (UTC)

Доброго вечору,дуже приємно що ви звернули увагу на мої статті.Так я і справді був певний час поза Украхною у Словаччині.Недавно зайнявся релагуванням.Як ви поміти метеріал і його якість бажають кращого.Але у майбутньому це повино виправитись.Прошу віднестист до мене з розумінням оскільки я новачок. Статті на які ви звернули увагу постійно мною перепровіряються і переписуються.— Це написав, але не підписав користувач Ольжич Мушинський (обговореннявнесок).

Дякую за відповідь. Ми озвучимо кілька зауважень, але спершу перечитайте, будь-ласка ВП:Підпис. Підписуйте свої дописи на сторінках обговорення, будь-ласка. --VoidWanderer (обговорення) 22:22, 11 березня 2018 (UTC)
Норвезькі народні казки. Я там поставив шаблон, щоб недокучали видалянти. Краще поки в процесу заготовки такий шаблон ставити. Також зверніть на оформлення СО цієї ж сторінки. Дякуємо Вам за внесок. Чим зможемо допоможемо, звертайтеся. --Чорний Кіт Обг. 06:39, 18 березня 2018 (UTC)
Якщо Вам потрібна допомога - Ви її отримаєте. Але Ваша недосконала українська мова не заважає Вам форматувати текст, додаючи пробіли після знаків пунктуації (кома, крапка тощо) і прибирати зайві пробіли там, де вони не потрібні. Так само Ви можете додавати до статей категорії. Тому прошу Вас звернути на це увагу. --Ветер (обговорення) 07:08, 14 березня 2018 (UTC)