Обговорення користувача:Переклади.на.УА

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Переклади.на.УА!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:01, 7 лютого 2016 (UTC)

Перекладені статті[ред. код]

Вітаю! Бачу що ви перекладаєте статті з іншомовних вікі, але є деякі правила коли ви робите це. Одне з них це встановлення шаблону {{Перекладена стаття}} на сторінці обговорення статті, щоб дотримуватися авторських прав автора оригінальної статті. Тож прохання вставити цей шаблон в усіх перекладених статтях які ви зробили. З повагою--Andriy.v (обговорення) 23:20, 28 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:25, 7 березня 2016 (UTC)

Розкажіть про себе[ред. код]

Привіт. А можна детальніше дізнатися про Ваш проект. Просто я теж займаюся перекладом статей на українську. Можна було б кооперуватися.--Bodiadub (обговорення) 20:11, 7 березня 2016 (UTC)

Відеоігри[ред. код]

Скопіювати текст зі Steam чи обкладинки диска, як в Tomb Raider III — це дуже кепський спосіб писати статті. Зверніться хоча б до керівництв чи сайтів, як IGN або Giantbomb, а не перераховуйте списком що додалося 100500 локацій та зміна погоди. Бо кожен читач ставитиме очевидне питання «і що?». Що дає зміна погоди, чим особливі локації?--Віщун (обговорення) 10:06, 23 липня 2016 (UTC)