Обговорення користувача:Петро Михайлович 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікі любить музику[ред. код]

Шаблон Edited у статті Сова Микола Максимович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сова Микола Максимович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:43, 9 листопада 2018 (UTC)

Надлишкові вікі-посилання в статті Заводське[ред. код]

Доброго здоров'я, шановний Петре Михайловичу,

Стосовно Вашого редагування ред.№ 26494435 статті Заводське, будь ласка, зверніть увагу на ВП:НВ.

З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 20:44, 11 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Албанська народна поезія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Албанська народна поезія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:38, 19 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Дірк Бах[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дірк Бах був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:38, 19 листопада 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Натхнення для написання нових статей MarinaRomanivna (обговорення) 08:25, 25 листопада 2019 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь в конкурсі статей «Вікіпедія для школи». Зараз експертне журі перевіряє усі подані на конкурс статті. Результати конкурсу будуть оголошені дещо пізніше, ніж планувалося: у березні. На конкурс подали доволі багато статей, і журі потрібно усі якісно перевірити )

Поки ви чекаєте на результати, можете взяти участь в акції «Пишемо про пам'ятки культури» або іншому тематичному тижні з тих, які зараз проходять.

Дякую за розуміння! Якщо будуть питання, пишіть мені або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:36, 13 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вільям Спіріс Брюс[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вільям Спіріс Брюс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:26, 29 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Музика Ірану[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музика Ірану був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 29 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Державний переворот у Туреччині (1980)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Державний переворот у Туреччині (1980) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:04, 18 березня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:44, 18 березня 2020 (UTC)


Трамвай в Порту.jpg
За участь у тематичному тижні Португалії (23 березня — 12 квітня, 2020)
Петро Михайлович 2, дякую Вам за участь у Тижні Португалії!

Ми створили
42 статті ще до початку Тижня Португалії,
198 статей під час його проведення,
19 статей поліпшили.

Сподіваюсь, разом ми напишемо ще не одну значущу статтю.
Obrigado! Kedata kobita (обговорення) 19:41, 15 квітня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»: Оновлення щодо результатів[ред. код]

Доброго дня! Пишу, щоб повідомити, що результати конкурсу статей «Вікіпедія для школи» будуть оголошені пізніше, ніж планувалося: до кінця квітня. На жаль, поточна ситуація не дозволяє нам підбити підсумки раніше.

Від імені організаційного комітету конкурсу перепрошую за затримку і дякую за розуміння. Якщо будуть питання, пишіть мені на сторінку обговорення або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:06, 27 березня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:05, 8 квітня 2020 (UTC)

Сторінку Подружжя Муджі номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Подружжя Муджі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 травня 2020. Що ще можна зробити? Юрій Булка (обговорення) 14:49, 4 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Шаблон Пишу у статті Тротуарний горобець (п'єса)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Тротуарний горобець (п'єса) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:33, 8 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Золоті дівчата[ред. код]

Доброго дня! Я поставила шаблон про автопереклад на цю статтю, щоб читачі були готові до якості тексту. Але я бачу, що ви працюєте над статтею, поволі виправляючи хиби. Будь ласка, продовжуйте. -- Ата (обг.) 10:47, 19 червня 2020 (UTC)

Дякую--Петро Михайлович 2 (обговорення) 10:44, 21 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Екер Ахмет Паша[ред. код]

Вітаю! Хочу висловити вдячність за участь та за чудовий внесок у рамках Тюркського марафону 2020. Зараз як раз підбиваю підсумки та переглядаю статті. Побачив, що дану статтю перекладено з турецької статті, але там ім'я Şeker Ahmet Paşa (тобто Шекер Ахмет Паша). Хотів перейменувати, але не знаю чи то помилково вийшло Екер, чи можливо є якісь інші джерела з написанням імені, бо по тексту скрізь Екер. З повагою, --visem (обговорення) 07:26, 7 липня 2020 (UTC)

Музика Ірану[ред. код]

Ви написали: "Під час Насир аль-Дін Шах Каджара, ряд Музика Іран був розроблений музикантів" - не можу втямити про що мова. Перепишіть будь ласка це літературною українською. У перші роки революції тон музики став епічним і все більше частин наблизилося до гімну. - те саме. І так далі. --A1 (обговорення) 13:09, 27 липня 2020 (UTC)

A1, так. дякую за допомогу. Я залишаю на своїй сторінці посилання на статті, над якими працював саме тому, що при можливості доопрацьовую їх. Ще раз дякую.--Петро Михайлович 2 (обговорення) 09:40, 29 липня 2020 (UTC)
Прошу розкрити ще ось це речення - "Відповідно до нового поділу, якому близько ста років, перська (іранська) музика поділяється на 12 груп. Сім незалежних, і п'ять підгруп." Із контексту незрозуміло - про який "новий поділ" йдеться, а головне - незрозуміло "Поділ музики на групи" - це як? --A1 (обговорення) 14:52, 1 серпня 2020 (UTC)

Музика Нової Зеландії[ред. код]

Деякі Ваші ребуси розгадав. Щоправда довелося зазирати в англійську Вікіпедію, щоб розібратися, що до чого насправді. А ось це щось не можу розгадати - У Новій Зеландії, як кажуть, більше трубопроводів на людину, ніж у Шотландії. Чи не могли би ви розкрити цю тему, і надати контекст, щоб було зрозуміло, чому в розділі "Європейська народна музика" раптом мова пішла про трубопроводи. --A1 (обговорення) 16:09, 1 серпня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

  1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
  2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
  3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
  4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

  1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
  2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
  3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)