Обговорення користувача:Рассилон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Це сторінка обговорення користувача Рассилон, де ви можете залишити йому повідомлення
Правила обговорень

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Рассилон!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Piramid ion  00:50, 14 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Повернення Мухтара[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Повернення Мухтара був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

No Man's Land[ред. код]

Вітаю! Ви добре переклали з російської, але зверніть увагу на пару дрібних проблем. Уникайте тавтологій, як «ігровий процес гри». Очевидно, що мова про гру. Старі ігри в більшості якщо видавалися в Росії, то і в усьому СНД російською мовою. Так само якщо пишуть, що гра видана в США, як правило мається на увазі Північноамериканський регіон: США і Канада. 4:3 — не роздільність, а співвідношення сторін. Якщо воно фіксоване, доцільно вказувати, наприклад, як 1920x1080 чи FullHD.--Віщун (обговорення) 06:53, 13 червня 2016 (UTC)

Дякую за зауваження і дозвольте їх прокоментувати:
  1. Щодо тавтології, то я забувся замінити її під час вікіфікації та шаблонізації статті.
  2. Як я розумію, у полі «Роздільність» шаблону відеогри треба і цілком доцільно зазначати не співвідношення сторін екрану, а перелік усіх підтримуваних роздільностей?
  3. А щодо шаблону оцінок, то це кропітка праця з пошуку й оформлення шаблонів цитування.
--Рассилон (обговорення) 11:25, 13 червня 2016 (UTC)
Всі роздільності не потрібно, хоч певна максимальна є. Відеокарта може забезпечувати хоч десятки тисяч на десятки тисяч пікселів, але сама гра при них обтинає зображення чи взагалі не працює. Яке значення максимальне знати необов'язково та й виявити буває проблемно. Але старі ігри та багато які для приставок мають відомі обмеження. Наприклад, тільки 320x240 чи тільки 720p. Тоді-то варто вказати.--Віщун (обговорення) 11:51, 13 червня 2016 (UTC)
Ось до прикладу Warhammer 40,000: Chaos Gate.--Віщун (обговорення) 11:56, 13 червня 2016 (UTC)
Я мав на увазі не абсолютно всі роздільності, підтримувані грою, а лише ті з них, які присутні у налаштуваннях оригінальних версій ігор (тобто без урахування неофіційних патчів типу такого).--Рассилон (обговорення) 13:20, 13 червня 2016 (UTC)
Не потрібно. Ця інформація мало що дає і в жодному з мовних розіділів немає практики таке писати.--Віщун (обговорення) 13:26, 13 червня 2016 (UTC)

Пара порад[ред. код]

Розставляйте посилання на інші статті рідше. Не рекомендується робити посилання на всім відомі речі, а про ті самі в межах однієї статті раз-два на розділ. Наприклад, у «Війна Часу» ви посилаєтеся на «Далек» і «Доктор» чи не в кожному абзаці, а це погіршує саме сприйняття тексту. --Віщун (обговорення) 10:20, 23 липня 2016 (UTC)

Доброго дня і дякую за пораду. Наразі я вікіфікую цю статтю після того, як її згенерував засіб перекладу і, поміж іншого, прибираю надлишкову зв'язність. --Рассилон (обговорення) 11:14, 23 липня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 12:03, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт! також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:22, 15 вересня 2016 (UTC)

ВП:ПЗВ145[ред. код]

Вітаю! Може Ви б погодилися на додаткові обов'язки?) --Mykola Обг 10:50, 6 січня 2021 (UTC)

@Mykola7: Добридень! На жаль, у Вікіпедії я не завжди оперативний. Принаймні, кілька годин поспіль спостерігати за новими редагуваннями я точно не зможу. Можу висунути хіба що таку саму «запасну» кандидатуру, як в Aced'а. З повагою, Рассилон 13:24, 6 січня 2021 (UTC)
За редагуваннями стежити не потрібно). Користувачі, які побачать редагування, які передбачені таким приховуванням самі, зазвичай приватно, зв'яжуться з вами щодо цього. --Mykola Обг 13:28, 6 січня 2021 (UTC)
@Mykola7: Гаразд. Якщо низька оперативність не загрожуватиме мені доганою чи позбавленням, то я згоден . --Рассилон 13:59, 6 січня 2021 (UTC)
Дякую. Підтвердьте, будь ласка, згоду тут. --Mykola Обг 14:02, 6 січня 2021 (UTC)

Верни статью[ред. код]

Верни страницу Ходаковського Фенікс Гаргарійський (обговорення) 11:56, 18 січня 2021 (UTC)

Поверни статтю про БХ будь ласка, я ніч не спав, робив її Фенікс Гаргарійський (обговорення) 12:00, 18 січня 2021 (UTC)

@Фенікс Гаргарійський: Цю статтю було вилучено за результатами обговорення спільноти Української Вікіпедії. З обговоренням Ви можете ознайомитися тут, а оскаржити його — тут. --Рассилон 12:02, 18 січня 2021 (UTC)

Повідомлення від Dr.gloom1987[ред. код]

Добрий вечір, допоможіть будь ласка розібратися, як мені поліпшити статтю що б її опублікували. Напевно я щось направільних роблю, тому що це моя перша стаття в вікіпедії — Це написав, але не підписав користувач Dr.gloom1987 (обговореннявнесок) 19:02, 18 січня 2021‎ (UTC).

@Dr.gloom1987: Доброго вечора! Відновив статтю до Вашого особистого простору: Користувач:Dr.gloom1987/Багінський Руслан Володимирович. Насамперед, її слід оформити відповідно до правила ВП:СТИЛЬ, а також категоризувати. За зразок можете взяти статтю про Тараса Шевченка. У перспективі можете орієнтуватися на критерії добрих і вибраних статей. Коли закінчите роботу над своєю статтею, зверніться сюди. Успіхів! --Рассилон 19:19, 18 січня 2021 (UTC)

Вірановський Георгій Миколайович[ред. код]

Здається, це різні люди. Потрібно б роз'єднати на WD. --Mcoffsky (обговорення) 11:56, 20 січня 2021 (UTC)

@Mcoffsky: вже роз'єднали. То я переплутав повних тезок ). --Рассилон 13:43, 20 січня 2021 (UTC)

Летальні гени[ред. код]

Добрий вечір. Ви встановили шаблон у статті Летальні гени. Але ця стаття часом не копіво? Подивіться, будь ласка, оці посилання: https://osvita.ukr-lit.com/letalni-i-subletalni-geni/, https://school.home-task.com/letalni-i-subletalni-geni/, https://subject.com.ua/biology/shpori/20.html. Або скажіть, до кого звернутися. Helghes (обговорення) 18:30, 20 січня 2021 (UTC)

@Helghes: А й справді: копівіо. Дякую Дякую --Рассилон 19:24, 20 січня 2021 (UTC)

Sweet Garlic — стаття про бренд[ред. код]

Доброго дня!

Прочитали Ваш коментар до нашої статті про компанію Sweet Garlic, і вважаємо абсолютно недоцільними деякі Ваші коментарі. Вікіпедію використовували не в якості реклами, а як "картку" про нас, як і роблять безліч брендів на цьому ресурсі. Щодо сторінки "чорний часник" це така сама сторінка як і просто "часник", ми додали щоб було розуміння про продукт. Просимо Вас допомогти і підказати, які саме пункти викликають у Вас відчуття реклами; як додати джерела, коли більшість інформації писали самі.

Будемо дуже вдячні за відповідь. — Це написав, але не підписав користувач Sweet Garlic (обговореннявнесок) 14:49, 22 січня 2021‎ (UTC).

@Sweet Garlic: По-перше, не забувайте підписуватися в обговореннях, докладніше тут і тут. По-друге, чому Ви звертаєтеся до себе у множині, наче Ґолум? По-третє, без незалежних джерел майже неможливо написати дійсно нейтральну статтю, як того вимагає друга основа Вікіпедії; див. також ВП:НТ, п. 7. З повагою, Рассилон 15:32, 22 січня 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Фроґгінг[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фроґгінг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:41, 23 січня 2021 (UTC)