Обговорення користувача:Рассилон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Рассилон
Правила обговорень

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Рассилон!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Piramid ion  00:50, 14 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Повернення Мухтара[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Повернення Мухтара був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

No Man's Land[ред. код]

Вітаю! Ви добре переклали з російської, але зверніть увагу на пару дрібних проблем. Уникайте тавтологій, як «ігровий процес гри». Очевидно, що мова про гру. Старі ігри в більшості якщо видавалися в Росії, то і в усьому СНД російською мовою. Так само якщо пишуть, що гра видана в США, як правило мається на увазі Північноамериканський регіон: США і Канада. 4:3 — не роздільність, а співвідношення сторін. Якщо воно фіксоване, доцільно вказувати, наприклад, як 1920x1080 чи FullHD.--Віщун (обговорення) 06:53, 13 червня 2016 (UTC)

Дякую за зауваження і дозвольте їх прокоментувати:
 1. Щодо тавтології, то я забувся замінити її під час вікіфікації та шаблонізації статті.
 2. Як я розумію, у полі «Роздільність» шаблону відеогри треба і цілком доцільно зазначати не співвідношення сторін екрану, а перелік усіх підтримуваних роздільностей?
 3. А щодо шаблону оцінок, то це кропітка праця з пошуку й оформлення шаблонів цитування.
--Рассилон (обговорення) 11:25, 13 червня 2016 (UTC)
Всі роздільності не потрібно, хоч певна максимальна є. Відеокарта може забезпечувати хоч десятки тисяч на десятки тисяч пікселів, але сама гра при них обтинає зображення чи взагалі не працює. Яке значення максимальне знати необов'язково та й виявити буває проблемно. Але старі ігри та багато які для приставок мають відомі обмеження. Наприклад, тільки 320x240 чи тільки 720p. Тоді-то варто вказати.--Віщун (обговорення) 11:51, 13 червня 2016 (UTC)
Ось до прикладу Warhammer 40,000: Chaos Gate.--Віщун (обговорення) 11:56, 13 червня 2016 (UTC)
Я мав на увазі не абсолютно всі роздільності, підтримувані грою, а лише ті з них, які присутні у налаштуваннях оригінальних версій ігор (тобто без урахування неофіційних патчів типу такого).--Рассилон (обговорення) 13:20, 13 червня 2016 (UTC)
Не потрібно. Ця інформація мало що дає і в жодному з мовних розіділів немає практики таке писати.--Віщун (обговорення) 13:26, 13 червня 2016 (UTC)

Пара порад[ред. код]

Розставляйте посилання на інші статті рідше. Не рекомендується робити посилання на всім відомі речі, а про ті самі в межах однієї статті раз-два на розділ. Наприклад, у «Війна Часу» ви посилаєтеся на «Далек» і «Доктор» чи не в кожному абзаці, а це погіршує саме сприйняття тексту. --Віщун (обговорення) 10:20, 23 липня 2016 (UTC)

Доброго дня і дякую за пораду. Наразі я вікіфікую цю статтю після того, як її згенерував засіб перекладу і, поміж іншого, прибираю надлишкову зв'язність. --Рассилон (обговорення) 11:14, 23 липня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 12:03, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт! також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:22, 15 вересня 2016 (UTC)

Фантастичні питання[ред. код]

Рассилон, вітаю! Хотів спитати, чи отий інший складний S-нік шанувальника коміксів - то теж ви? Бо коли мені доведеться рахувати тематичник, треба буде розуміти. Також хочу запропонувати вам прийняти участь у навколовікіпедійному опитуванні (з додатковою прихованою метою для розширення фантастичного контекту вікі), яке я вже тривалий час проводжу з приводу анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. За домовленістю включати можна усі твори обсягом 100 і більше сторінок без різниці, як твір названо при виданні, а також окремі менші твори, проте в цьому випадку виключно, якщо твір названо романом. Також дозволяється включати цикли творів короткої форми у разі видання їх під однією обкладинкою. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманого від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, 50-й - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна інша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Зибучий пісок[fr]» (англ. «Quicksand», 1967) https://coollib.net/b/85154/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці подібно до цієї або цієї сторінки.

Наостанок Рассилон вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:30, 3 січня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Дякую за привітання, Вас також зі святами )! По-перше, ні: я — не він. По-друге, я з коміксами знайомий лише побіжно як основами для фільмів і серіалів. По-третє, на жаль, я не настільки багато прочитав романів, аби обрати з них навіть 10 найкращих. --Рассилон 17:28, 3 січня 2019 (UTC)
Рассилон дякую та вітаю! По-друге, дуже дивно тоді з його боку, вліпити свій підпис-реєстрацію у вашому полі. По-третє, навіть якщо ви оберете 10 або трохи більше (чи навіть менше, чого звісно не хотілося б) достойних на ваш погляд романів, — це все одно підвищить репрезентативність узагальненого списку, бо ви у своєму переліку точно не згадаєте тих, що вам відверто не сподобалися, а приміром на сьогодні вони можуть входити до чільної сотні. Крім того, ви підвищите шанси згаданих, хоча навіть і нечисельних романів. Бо у людей різний підхід: хтось прочитав 19 чи 50 і усі згадав, проранжувавши їх, а хтось прочитав сотні, а згодився згадати лише 22 чи 41. Проте в будь-якому випадку розподіл обраних чи взагалі гарних прочитаних вами за місцями, певною мірою вплине не розстановку сил назагал. Тож прошу вас все ж прийняти участь, це буде важливим. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:04, 5 січня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Так, дивно з його боку… Може, він таким чином хотів долучитися до теми DC Comics? Що ж до романів, добре, спробую згадати якомога більше та відсортувати… --Рассилон 17:13, 5 січня 2019 (UTC)
Дякую щодо останнього, реєстрацію я виправив, потім в нього спитаю, спочатку був певен, що це ви, та коли побачив паралельно вашу діяльність під старим ніком - закралися сумніви, хоча все одно гадав, що ви розділилися на дві личини без приховування. Певно саме так, як ви кажете (через малий досвід у таких справах, а не через погані мотиви, припускаємо добрі наміри).--Yasnodark (обговорення) 17:25, 5 січня 2019 (UTC)
Рассилон вітаю! ну як там з пригадуванням? Дуже хочеться побачити початок формування вашого варіанту списку найкращих. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:07, 17 січня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Власне, дещо я-таки пригадав. Небагато, окрему сторінку (принаймні поки що) не бачу сенсу створювати, та все ж це більше за «нічого» ):
 1. Гаррі Поттер
 2. Дівчинка з Землі[ru]
 3. Володар перснів
 4. Таємничий острів
 5. Марсіанські хроніки
 6. Вечори на хуторі біля Диканьки
 7. Майстер і Маргарита
 8. 451 градус за Фаренгейтом
Якщо щось іще пригадаю, то поки що додаватиму сюди ж. --Рассилон 17:59, 17 січня 2019 (UTC)
Дякую Рассилон, це дійсно краще, ніж нічого, і сподіваюся на доповнення, хоча в майбутньому бажано все ж створити вище згадану сторінку аналогічно до інших. Так просто набагато зручніше мені для узагальнення. Все підходить, проте з Роулін треба обрати конкретні романи (можна навіть не один, хоча звісно і не усю купу). І ще варто додати авторів.--Yasnodark (обговорення) 13:31, 18 січня 2019 (UTC)
Для пригадування вам можуть згодитися наступні списки:

. Можливо там побачити знайомі назви з вже прочитаного. Також можливо якусь частину книг ви не сприймали за жанрові на час прочитання, що ви могли сприймати за дитячу книгу, щось за пригодницьку, філософську чи психологічну прозу тощо. --Yasnodark (обговорення) 13:31, 18 січня 2019 (UTC)

Зі свого боку пораджу для прочитання:
 1. Пітер С. Біґл[en] «Прекрасна й затишна місцина» (англ. «A Fine and Private Place», 1960)
 2. Джон Бойд[en] «Останній зореліт з Землі[en]» (англ. «The Last Starship from Earth», 1968)
 3. Грег Бір «Божа кузня[en]» (англ. «The Forge of God», 1987)
та інші твори, що є в історії сторінки.--Yasnodark (обговорення) 13:31, 18 січня 2019 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю. Якщо хочете перейменувати сторінку і потім номінувати на ШВ перенаправлення, то краще звертайтеся до мене, щоб не переповнювати категорію ШВ. Протягом години все зроблю. Або можете самі номінуватися на перейменовувача файлів. З повагою, DiMon2711 10:50, 4 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Дякую за пораду. На ВП:ПЙФ мене, на жаль, не пустять через брак досвіду. Натомість прав ВП:ПЙС[en] мені було б цілком достатньо. --Рассилон 12:25, 4 березня 2019 (UTC)
Гляньте мою заявку на ВП:ЗППФ. Я просив застосувати ВП:ІУП і вказав для цього причини. Але показати, що знаєш правила перейменування файлів потрібно було. Але вирішувати це лише Вам. Я пропонував зробити права перейменовувача без перенаправлень, але підтримки не знайшлося, хоча може знайдеться скоро. З повагою, DiMon2711 13:05, 4 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Я дуже потребую Вашої підтримки тут. Буду дуже Вам вдячний!--DiMon2711 22:49, 9 березня 2019 (UTC)

Вас може зацікавити[ред. код]

Вітаю колего! Бачив ваше повідомлення на кнайпі про намір перекласти WP:EL. Прохання перед цим прочитати наше обговоення тут Обговорення_шаблону:Нормативний_контроль#Про_видалення_з_модуля_посилання_на_Кинопоиск між LeonNef/AlexKozur/ та мене про майбутній підрозділ для правила "External links" під назвою "Perrenial sites / Частовживані сайті". Наперед вибачаюсь що там багато тексту - але він корисний для рузміння потреби у цьому підрозділі :) --piznajko (обговорення) 02:52, 26 березня 2019 (UTC)

Сповіщення[ред. код]

Вітаю. Я так розумію, що сповіщення не дійшло. Тоді гляньте ВП:ЗПА. З повагою, DiMon2711 12:33, 1 квітня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Чомусь не дійшло. Можливо, тому що ВП:ПІНГ шукає адресанта за подвійним дефісом, а Ви лише постфактум додали цю ознаку. --Рассилон 12:43, 1 квітня 2019 (UTC)

Документація шаблонів[ред. код]

Вітаю. Дуже вдячний вам за допомогу щодо багу з гаджетом Reference Tooltips! Ви знаєтеся на вікірозмітці та на мовах програмування, тож я хотів би попросити вас трошки упорядкувати документацію шаблонів у нашому мовному розділі. Так вийшло, що РосВікі використовує дещо іншу документацію шаблонів, ніж більшість вікі. В Українській Вікі, наскільки я розумію, ще раніше також використовувалися шаблони за типом РосВікі, але близько семи років тому її поступово замінили на англійський варіант. Шаблони {{doc/begin}}, {{doc-inline}} і {{doc/end}} залишилися як релікти, і тут вже починаються проблеми:

 1. Шаблон {{doc-inline}}, якого нема в АнглоВікі, справді зручно використовувати в парі із шаблоном {{Документація/end box}} для інлайн-документації, коли ліньки створювати повноцінну сторінку документації, тож його варто залишити. Але {{doc/begin}} і {{doc/end}} — це просто російські відповідники {{Документація/start box}} і {{Документація/end box}}. Я намагався зі сторінок {{doc/begin}} і {{doc/end}} зробити перенаправлення на {{Документація/start box}} і {{Документація/end box}}, проте користувач Avatar6 відкочував зміни. Тут найголовніша проблема: він використовує в усіх створених ним шаблонах для інлайн-документації зв'язку тих старих шаблонів ({{doc/begin}} і {{doc/end}}) замість доцільних {{doc-inline}} і {{Документація/end box}}. Шаблон {{doc/begin}} сам собою візуально дуже відрізняється від усталеного стилю документації шаблонів Української Вікіпедії та має з надлишком непотрібні функції: напр. «очистити кеш» чи «переглянути», тим самим дублюючи стандартні інструменти зверху кожної вікісторінки (цей так званий «функціонал» добре використовувати на самих сторінках документації, бо тоді він посилає на самий шаблон; напр. кнопка «редагувати» на сторінці документації переносить на редагування шаблону). Кількість включень цього «нерідного» шаблону росте, а відтак поширюється неестетичний спосіб оформлення документації шаблонів. Прошу вас як досвідченого кодознавця пояснити перевагу інлайн-документації за допомоги {{doc-inline}} і {{Документація/end box}}. У шаблоні {{Документація/end box}} також варто зробити так, щоби речення «Будь ласка, додавайте категорії до підсторінки /документація» спливало тільки тоді, коли в цього шаблону є підсторінка документації (так саме працює шаблон в РосВікі), бо сенсу тоді в ньому, та й взагалі в інлайн-документації нема.
 2. Доцільно також оновити сам {{Документація}} (оскільки там є свої проблеми), але це не можливо наразі зробити, просто скопіювавши код АнглоВікі, бо підсторінки документації не мають усталеної назви: деякі з них називаються /документація, деякі /doc, а деякі /Документація, що призводить до того, що лише один варіант враховується, а інші два ігноруються. Хотів ви також дізнатися, чи можна запустити бота та перейменувати всі ці сторінки за одним зразком, хай це буде, наприклад /документація за маленької літери.

Дякую за увагу та вдачі вам у набутті статусу адміністратора! --  Gzhegozh (обговорення) 12:53, 3 квітня 2019 (UTC)

@Gzhegozh: Доброго вечора! Перепрошую за очікування, були справи.
 1. На мою думку, особливої переваги шаблону {{doc-inline}} над парою {{doc/begin}}-{{doc/end}} немає: це просто два різні й незалежні один від одного способи оформлення документації шаблонів. Єдина перевага першого способу полягає у відповідності стилю зі шаблоном {{Документація}}.
 2. У вікіботах я, на жаль, не тямлю (принаймні наразі )), а тому підкажу лише те, що в ухваленому правилі ВП:ПАТ § Вимоги до шаблонів сторінки документації шаблонів регламентовані з малої літери (/документація).
Продовжувати обговорення, гадаю, доцільніше разом з користувачем Avatar6, наприклад, у технічній кнайпі. --Рассилон 18:34, 5 квітня 2019 (UTC)
Дякую за відповідь! --  Gzhegozh (обговорення) 18:48, 5 квітня 2019 (UTC)

Тиждень Гри престолів[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви узяти участь у Тижні Гри престолів? Останні сезон буде за тиждень, а у нас не про все є статті. Долучайтесь!--DiMon2711 16:33, 5 квітня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Дякую за запрошення. Можливо, щось та й напишу чи перекладу, як буде час ). До речі, треба частіше проводити тематичники по франшизах. Он DC Comics поганенько в нас розкрито, та й по Доктору Хто є куди доповнювати. Самотужки я все це хоч би за рік зробив… --Рассилон 18:39, 5 квітня 2019 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю. Здивувався, не побачивши вашого голосу на ВП:ЗППА. Розумію, що під час номінації не хочеться ризикувати, але ж саме тому я Вас і номінував. Також, номінація уже завершилася, із чим я Вас щиро вітаю. Хоча, можливо, у Вас інша думка, яку я прошу Вас висловити там. Якщо вагатиметесь, то почитайте СО Басіо. З повагою, DiMon2711 19:12, 8 квітня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Трохи був зайнятий і проґавив обговорення. Але прощання Basio вже бачив. Шкода, звісно, коли йдуть досвідчені користувачі, але, як казав Уд-Сигма, «усі пісні закінчуються». --Рассилон 20:46, 8 квітня 2019 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

Balaibamboo.png Віничок
Вітаю із набуттям прав адміністратора! Традиційно дарую віничок, бо він Вам знадобиться і не один. Дякую за Вашу роботу і прошу, продовжуйте далі боротися із вандалізмом та відстоювати дух правил! Удачі! DiMon2711 19:58, 8 квітня 2019 (UTC)
@Dimon2711: Дякую ). --Рассилон 20:46, 8 квітня 2019 (UTC)

Бучач-Львів[ред. код]

Вітаю. Користувач продовжує війни редагувань на двох сторінках (!) після попереджень. Вважаю, можна здійснити блокування на 12 годин аби їх уникнути. Дякую!--DiMon2711 08:46, 9 квітня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Поки що ВП:ВР побачив лише щодо назви села Ярчув, а тому запросив до Вікіпедія:Перейменування статей/Ярчув → Ярчів. Хто не дослухається, того вже блокуватиму. --Рассилон 10:07, 9 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Війна редагувань продовжується на Обговорення:Ярчув. Йому двічі писали адміни і один раз я та Jphwra, але марно. Прошу накласти блокування. Розумію, що для нового адміна це трохи важкувато, але тут усе очевидно. Дякую!--DiMon2711 13:06, 9 квітня 2019 (UTC)
@Dimon2711: Ну, якщо Ви наполягаєте… YesТак Зроблено. Сподіваюся, за півдоби він дещо охолоне. --Рассилон 13:21, 9 квітня 2019 (UTC)
Рассилон, це така ваша причина блокування користувача Бучач-Львів? Сподіваюся, ви знаєте, що користувачеві на СО слід залишити пояснення щодо причин блокування? --VoidWanderer (обговорення) 13:32, 9 квітня 2019 (UTC)
а що ж власне із причиною не так? Користувача за останні 2 доби 4 користувачі попереджали. Усе до одного місця. Тому блокування - єдиний вихід--DiMon2711 13:44, 9 квітня 2019 (UTC)
@VoidWanderer: Перепрошую за затримку: доки сформулював, доки потрібні REVISIONID познаходив… --Рассилон 14:00, 9 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня, підписатися забули. І краще все це робити до блокування. --『 』 Обг. 14:06, 9 квітня 2019 (UTC)
Дякую за додане повідомлення. Не забудьте також там підписатися.
Я не впевнений, що ви ретельно вивчили причини появи війни редагувань і що саме там відкочували користувачі. Тому пояснюю вам просто: неправі були усі, бо вели війну редагувань.
Дивіться:
 • перший диф, який ви вказали як причину блокування Бучач-Львів ред.№ 24848171 — це його скасування на власній сторінці обговорення. Загалом, він має право скасовувати на власній СО, особливо коментарі не-адміністратора. Тому тут неправота Бучач-Львів не така вже й очевидна.
 • другий диф, який ви вказали як причину блокування (ред.№ 24849781), знаходиться на іншій сторінці, але його версія сильно ближча до того, якою має бути сторінка. Пояснення навів тут: Обговорення користувача:Dimon2711. А тепер у світлі ось цих настанов:
ВП:БЛОК

6.6.3. Якщо ви впевнені, що в будь-якому випадку дійсно варто вдатися до блокування, рекомендуємо зробити наступне:

 1. Ретельно перевірте всі факти.
 2. Перечитайте відповідні Правила, що стосуються цього випадку.
 3. Якщо можливо, зв'яжіться з іншими адміністраторами по неофіційних каналах (наприклад, по e-mail) і переконайтеся, що не ви один дотримуєтеся цієї думки.
 4. Здійсніть блокування, ретельно сформулювавши його причини (у поле про причини блокування) і не забувши дати посилання на сторінку блокованого користувача.
 5. Дайте повідомлення про Вашу дію на сторінці обговорення блокованого користувача, у якому наведіть обґрунтування блокування, коротко викладіть факти й вкажіть, відповідно до якого пункту правила було здійснене блокування.
 6. Не відмовляйтеся обговорити Вашу дію, якщо до вас звернуться інші користувачі.
ВП:Війна редагувань

Адміністратор, що не бере участь в конфлікті, який виявив війну редагувань і не зумів примирити супротивні сторони або переконати їх почати процес врегулювання розбіжностей, може на якийсь час заблокувати залучених учасників або захистити сторінку.

Я рекомендую накласти аналогічне блокування:
--VoidWanderer (обговорення) 14:19, 9 квітня 2019 (UTC)
Можна прокоментувати? Бучач-Львів воював на обох сторінках, тоді Jphwra лише на одній. Також останній номінований на права адміністратора, тому блокування краще не здійснювати. Щодо себе, то казати нічого не буду, вирішуйте самі--DiMon2711 14:37, 9 квітня 2019 (UTC)
Пояснення навів:
 • на своїй СО користувач Бучач-Львів мав право скасовувати. Користувач Jphwra на сторінці користувача Бучач-Львів не мав такого права.
 • за війну редагування на іншій сторінці Бучач-Львів може бути заблокований, так само, як і його опонент — ви, Dimon2711.
Те, що Jphwra номінується на адміністратора, не є жодним чином захистом від блокування. --VoidWanderer (обговорення) 14:41, 9 квітня 2019 (UTC)
@VoidWanderer: Тобто якщо вже блокувати за ВП:ВР, то, як правило, всіх учасників війни? --Рассилон 18:58, 9 квітня 2019 (UTC)
Так. Якщо людина у війні редагувань не скасовувала речі, які підпадають під визначення ВП:Вандалізм, то участь у війні редагувань має засуджуватися щодо обох сторін. --VoidWanderer (обговорення) 19:10, 9 квітня 2019 (UTC)
@VoidWanderer: Перепрошую, що затримався на добу — часу бракувало. Надалі врахую Ваші зауваження. --Рассилон 18:09, 10 квітня 2019 (UTC)

Вилучення перенаправлень[ред. код]

Вітаю з обранням! Прошу вилучити перенаправлення Травник і Миличі. Вже добу як номіновані на ШВ, а ніхто не реагує. Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 21:35, 10 квітня 2019 (UTC)

@В.Галушко: Дякую ). YesТак Зроблено, одразу й перейменував, про що сказано на початку ВП:ПС. --Рассилон 22:22, 10 квітня 2019 (UTC)

Відкочувач[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас позбавити себе прав відкочувача, бо вони входять до прав адміна. Також, якщо Ви програміст, то можете податися в адміни інтерфейсу. Враховуючи велику кількість запитів від Вас вони Вам точно знадобляться. Та і спільноті буде краще, бо у нас їх 9, але 4 неактивні. З повагою, DiMon2711 17:18, 12 квітня 2019 (UTC)

СПАСИБО))))[ред. код]

Это лучший(ая) админ, он(она) топовый(ая), с такими очень приятно общаться, пускай кто хочет думать, что это накрутка, то так и думает дальше, он(она) самый(ая) вежливый(ая) и терпеливый(ая)!!!!! Спасибо, что ты есть))) William Stay 13:59, 16 квітня 2019 (UTC)

@William Stay: Дякую, але на майбутнє, будь ласка, підписуйтеся за допомогою чотирьох тильд (~~~~) поспіль, детальніше тут. І надалі прошу утриматися від надмірного вживання великих літер. --Рассилон 14:34, 16 квітня 2019 (UTC)