Обговорення користувача:Рассилон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Рассилон
Правила обговорень

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Рассилон!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Piramid ion  00:50, 14 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Повернення Мухтара[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Повернення Мухтара був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

No Man’s Land[ред. код]

Вітаю! Ви добре переклали з російської, але зверніть увагу на пару дрібних проблем. Уникайте тавтологій, як «ігровий процес гри». Очевидно, що мова про гру. Старі ігри в більшості якщо видавалися в Росії, то і в усьому СНД російською мовою. Так само якщо пишуть, що гра видана в США, як правило мається на увазі Північноамериканський регіон: США і Канада. 4:3 — не роздільність, а співвідношення сторін. Якщо воно фіксоване, доцільно вказувати, наприклад, як 1920x1080 чи FullHD.--Віщун (обговорення) 06:53, 13 червня 2016 (UTC)

Дякую за зауваження і дозвольте їх прокоментувати:
  1. Щодо тавтології, то я забувся замінити її під час вікіфікації та шаблонізації статті.
  2. Як я розумію, у полі «Роздільність» шаблону відеогри треба і цілком доцільно зазначати не співвідношення сторін екрану, а перелік усіх підтримуваних роздільностей?
  3. А щодо шаблону оцінок, то це кропітка праця з пошуку й оформлення шаблонів цитування.
--Рассилон (обговорення) 11:25, 13 червня 2016 (UTC)
Всі роздільності не потрібно, хоч певна максимальна є. Відеокарта може забезпечувати хоч десятки тисяч на десятки тисяч пікселів, але сама гра при них обтинає зображення чи взагалі не працює. Яке значення максимальне знати необов'язково та й виявити буває проблемно. Але старі ігри та багато які для приставок мають відомі обмеження. Наприклад, тільки 320x240 чи тільки 720p. Тоді-то варто вказати.--Віщун (обговорення) 11:51, 13 червня 2016 (UTC)
Ось до прикладу Warhammer 40,000: Chaos Gate.--Віщун (обговорення) 11:56, 13 червня 2016 (UTC)
Я мав на увазі не абсолютно всі роздільності, підтримувані грою, а лише ті з них, які присутні у налаштуваннях оригінальних версій ігор (тобто без урахування неофіційних патчів типу такого).--Рассилон (обговорення) 13:20, 13 червня 2016 (UTC)
Не потрібно. Ця інформація мало що дає і в жодному з мовних розіділів немає практики таке писати.--Віщун (обговорення) 13:26, 13 червня 2016 (UTC)

Пара порад[ред. код]

Розставляйте посилання на інші статті рідше. Не рекомендується робити посилання на всім відомі речі, а про ті самі в межах однієї статті раз-два на розділ. Наприклад, у «Війна Часу» ви посилаєтеся на «Далек» і «Доктор» чи не в кожному абзаці, а це погіршує саме сприйняття тексту. --Віщун (обговорення) 10:20, 23 липня 2016 (UTC)

Доброго дня і дякую за пораду. Наразі я вікіфікую цю статтю після того, як її згенерував засіб перекладу і, поміж іншого, прибираю надлишкову зв'язність. --Рассилон (обговорення) 11:14, 23 липня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 12:03, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт! також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:22, 15 вересня 2016 (UTC)

Спецпатрульні Вікімарафону[ред. код]

Оскільки Ви вказали, що готові допомогти новачкам, запрошую стати спецпатрульним на період проведення Вікімарафону до Дня народження Вікіпедії. Подробиці та зголошуватися тут. --Anntinomyобг 19:25, 25 січня 2018 (UTC)

Дякую за довіру, пані Anntinomy, але як же перший пункт: «Спецпатрульні … не мусять бути патрульними [у Вікіпедії]»? Чи мені просто стежити як звичайний патрульний Укрвікі? --Рассилон 21:15, 25 січня 2018 (UTC)
Ця позиція необхідна для тих, хто не є патрульним, але цілком заслуговує на довіру і може допомогти в справі привітання новачків. Звісно можна стежити, як звичайний патрульний, але зважати на особливість моменту.--Anntinomyобг 10:52, 27 січня 2018 (UTC)

Персимфанс[ред. код]

Ви запропонували перекласти англійську версію, але там теж тільки пара речень. Harlequin Mantis 21:07, 30 січня 2018

@Harlequin Mantis: О, даруйте, мабуть, забув додати |ru ). В будь-якому разі, підтекст лишається тим самим: статтю можна доповнити з інтервікі. --Рассилон 18:20, 30 січня 2018 (UTC)

plainlinks в Шаблон:Особа[ред. код]

А нащо ви виділили посилання на братні проекти стилем plainlinks? До того ж жирним шрифтом. Не знаю, на якому пристрої ви перевіряли результат, але на PC зі звичайним монітором з браузером Firefox там замість слів виходить нечитабельна каша. До того ж в інших картках ні plainlinks, ні жирний шрифт для рядків з посиланнями на братні проекти не застосовується. --Yakiv Glück 07:39, 31 січня 2018 (UTC)

@Yakiv Gluck: По-перше, клас plainlinks уже був до мене (ред.№ 21177207); я лише переніс його у картку як є. По-друге, під цим класом лише саме посилання, а не подальший текст. Взагалі, було б добре зробити якісь шаблони-обгортки для Вікіджерел та інших братніх проектів аналогічно до {{wikidata/p373}} для Вікісховища, але я не можу навіть знайти властивості Вікіданих, які й мають обгортати такі шаблони. --Рассилон 09:26, 31 січня 2018 (UTC)
Перепрошую, розібрався. Сам клас не дуже спотворює шрифт, причина в тому, що ви вставили його до header-ів, котрі у купі з plainlinks роблять шрифт нечитабельним. Загалом header-и призначені для назв «розділів» в картках. Для виведення написів укінці треба використовувати below, котрий не задаватиме напису якийсь страшний додатковий стиль. Проблема в тому, що там below і так використовується, і я не знаю, як він працюватиме, якщо до нього перенести ще посилання на всі братні проекти, кожне з яких йде з нового рядка. Якщо можете — виправте, як ні — потім звернуся до Аватара…
Щодо властивостей вікіданих, то я їх теж не знайшов. Але вони й не треба. Їх, мабуть і нема. Посилання на вікідані може бути або на властивість p373 з категорією, або на сторінку. Сторінка це не властивість, вона витягується через Модуль:Wikibase: {{#invoke:Wikibase|iwiki|commons}}
Сторінка на цитати, судячи з коду шаблону зараз, витягується через {{#invoke:Wikidata/Interproject|getWikiquoteLink}}, на джерела — {{#invoke:Wikidata/Interproject|getWikisourceLink}}. Якщо вважаєте за потрібне, робіть шаблони-обгортки для них на зразок такого для Вікісховища, але без врахування окремої властивості Вікіданих. Проте не знаю, чи треба окремі обгортки в такому випадку. --Yakiv Glück 01:45, 1 лютого 2018 (UTC)

Хмельницький тролейбус[ред. код]

Вітаю! Перевірте, будь ласка.--Ерідан (обговорення) 18:46, 8 березня 2018 (UTC)

@Ерідан: Вітаю і Вас! На перший погляд, дублюються списки маршрутів. Хай із деякими змінами, та все ж дублюються — це недобре. Потім, три виноски на довжелезний розділ «Історія» — це замало. Це не сюжет фільму чи твору, який може самопідтверджуватися. Багато куцих абзаців з 1-2 речень, особливо поспіль, теж недобре. На мою думку, ідеалом (котрий, до речі, вище за вибрану статтю) є підтвердження мало не кожного речення вторинним ВП:АД. Тепер суто по вмісту розділів:
  1. Перший розділ обіцяє перспективи розвитку, але я їх чогось не бачу.
  2. Рухомий склад — дві схожі таблиці, гадаю, краще об'єднати в одну.
  3. «Енергосподарство» — це слово слід читати як «енер-господарство» чи як «енерго-сподарство»? В будь-якому разі, одне речення не варто виділяти в окремий розділ. Або приднуйте чи до вступу чи кудись іще, або принаймні ставте шаблон {{розділ-доробити}}.
І наостанок порада: в українській мові краще уникати словосполучень «у … році», вживаючи натомість «… року». В принципі, якщо знайдете достатньо авторитетні джерела на користь першого варіанту, а не другого, ласкаво прошу до кнайпи. А до того, успіхів Вам! --Рассилон 21:34, 8 березня 2018 (UTC)
Дякую за змістовний аналіз, але я хотів, щоб Ви відпатрулювали її, бо там змін чимало.--Ерідан (обговорення) 21:48, 8 березня 2018 (UTC)
@Ерідан: Е-е-е… подивіться, будь ласка, ще раз. Я відпатрулював статтю, поставивши відповідні шаблони-попередження. --Рассилон 21:50, 8 березня 2018 (UTC)
Перепрошую, невчасно помітив. :) Дякую за допомогу, обов'язково врахую Ваші коментарі.--Ерідан (обговорення) 21:56, 8 березня 2018 (UTC)

Тема[ред. код]

Доброго дня! Нізаяким, заявка на ШВ типу «я так можу», бо у нього стоить ВП:ПО на перейменування. Це щодо Група могил воїнів громадянської та Великої Вітчизняної воєн (Новов'язівка Юр'ївського району). Щодо статті, я б її на видалення поставив б, або на поліпшення. Бо без АД. Честно я можу таких статей сотні створить, фантазія у мене є ) --Чорний Кіт Обг. 08:11, 23 березня 2018 (UTC)

@AlexKozur: Я десь так і зрозумів, дякую. Просто я іноді таким чином намагаюся вказувати на помилки. --Рассилон 09:03, 23 березня 2018 (UTC)

одночасно[ред. код]

Добрий день. Вибачаюсь. Одночасно редагували [1]. Користувач:Flavius1 14:24, 23 березня 2018 (UTC)

Навпаки треба: тут перенаправлення зробити [2],а ту з крапкою вилучити. Користувач:Flavius1 14:26, 23 березня 2018 (UTC)
@Flavius1: Добрий вечір! Я не зауважив у цьому дублікаті по батькові особи, тому й поліз у першу чергу крапку прибирати ). А взагалі, здається, я саме «редирект із крапкою» й номінував на швидке. --Рассилон 18:21, 23 березня 2018 (UTC)

Авторські права[ред. код]

https://www.facebook.com/anime.kyiv/posts/1986797534904762 Так нормально? — Це написав, але не підписав користувач 159.224.216.100 (обговореннявнесок) 11:28, 17 квітня 2018 (UTC).

З усією цією дозвольною вознею розбирайтеся самі на своїх вікі-оргіях. Матеріал звісно ж поредагують, аби привести його у відповідність з енциклопедичним викладенням. — Це написав, але не підписав користувач 159.224.216.100 (обговореннявнесок) 11:31, 17 квітня 2018 (UTC).

@159.224.216.100: Я ж просив підписуватися! А по темі я все сказав в описі редагування. Оті Ваші повідомлення, хай тисячами Ви їх писатимете, не перекриють умов ліцензування Фейсбуку. --Рассилон 12:33, 17 квітня 2018 (UTC)

Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020[ред. код]

Ви вважаєте, що стаття Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020 має бутит вилучена. Скажіть, а якому із семи критеріїв ВП:ВИЛ ви користувались для номінації? --Андрій Гриценко (обговорення) 09:24, 29 квітня 2018 (UTC)

Не розкидайтесь шаблонами на вилучення!!![ред. код]

Стаття Вітька + Галя, або повість про перше кохання (повість) започаткована про твір, який вивчається шкільною програмою, відомого сучасного українського автора. Тим більше, містила шаблон, що автор редагує статтю! Що за шаблони на ШВ????? --Учитель Обг 21:35, 3 травня 2018 (UTC)

Codename: Sailor V - The Game[ред. код]

Переклад готов. Будь ласка, перевірте цю сторинку. Turka al Busavi (обговорення) 16:10, 7 травня 2018 (UTC)

@Turka al Busavi: Трохи скоригував, довівши до більш-менш пристойного стабу. Дякую. --Рассилон 07:52, 8 травня 2018 (UTC)

Щодо швидких вилучень[ред. код]

Вітаю, ви двічі ставили на вилучення дуже потрібне перенаправлення, яке використовується у списках і статті Спеціальна:Посилання_сюди/Фусик_(Мисечко)_Людмила_Василівна. Ознайомтесь, будь ласка, з Довідка:Перенаправлення#Потрібність перенаправлень. --yakudza 15:00, 9 травня 2018 (UTC)

@Yakudza: Розумію. Але з іншого боку, хіба дозволяються дужки всередині назви сторінки? --Рассилон 15:19, 9 травня 2018 (UTC)
Для редиректів, загалом, це не має значення. Їх ніхто не бачить. Просто зручніше створити один редирект, ніж виправляти у трьох статтях посилання. --yakudza 15:25, 9 травня 2018 (UTC)
Іншої з робоби у ВП немає, тільки шаблони "чіпляти" та шкодити проекту!--Учитель Обг 09:07, 10 травня 2018 (UTC)
@Учитель: Дам пораду, як уберегти статтю від номінації на вилучення: або забезпечте її відповідність правилам ВП:АД, ВП:ЗН, ВП:СТИЛЬ та ін., або поставте шаблон {{пишу}} чи подібний і доопрацьовуйте її скільки влізе. --Рассилон 09:32, 10 травня 2018 (UTC)
@Рассилон: Дам вам пораду: Не давати мені порад!--Учитель Обг 09:56, 10 травня 2018 (UTC)

Дев'ять вузлів (фільм)[ред. код]

Вітаю, колего. Значимість у статті очевидна. Я дуже поважаю Вашу працю, але Вам вже говорили про невірні номінації на ШВ. Такі статті або варто ставити на обговорення, або просто ставити шаблони про недоліки статті. Але не як не на ШВ. Будьте люб'язні прибрати поставлений Вами шаблон, замінив на більш коректні або запустіть обговорення статті щодо її значимості і, можливо, видалення. З повагою, GC 007 (обговорення) 07:01, 12 травня 2018 (UTC)

@Great Cockroach 007: Якщо все так, то я, звісно, перепрошую. Але чому ж тоді за оригінальною назвою ВП:АД не гугляться? Навіть у IMDB немає… --Рассилон 08:07, 12 травня 2018 (UTC)
Очевидно, що фільм не має такого рівня популярності, та й не може мати. Буде тільки показаний українській публіці в цьому році. Думаю, що анонімний автор це якась людина, яка має відношення до конкурсу. Зараз фільм можна знайти в досить авторитетних джерелах, як учасника різних фестивалів 1, 2, 3. Ясна річ, що «венесуельський кінематограф» звучить смішно, але значимість це формулювання або факт не анулює. --GC 007 (обговорення) 09:00, 12 травня 2018 (UTC)