Обговорення користувача:Рассилон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Рассилон
Правила обговорень

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Рассилон!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Piramid ion  00:50, 14 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Повернення Мухтара[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Повернення Мухтара був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 6 квітня 2016 (UTC)

No Man’s Land[ред. код]

Вітаю! Ви добре переклали з російської, але зверніть увагу на пару дрібних проблем. Уникайте тавтологій, як «ігровий процес гри». Очевидно, що мова про гру. Старі ігри в більшості якщо видавалися в Росії, то і в усьому СНД російською мовою. Так само якщо пишуть, що гра видана в США, як правило мається на увазі Північноамериканський регіон: США і Канада. 4:3 — не роздільність, а співвідношення сторін. Якщо воно фіксоване, доцільно вказувати, наприклад, як 1920x1080 чи FullHD.--Віщун (обговорення) 06:53, 13 червня 2016 (UTC)

Дякую за зауваження і дозвольте їх прокоментувати:
  1. Щодо тавтології, то я забувся замінити її під час вікіфікації та шаблонізації статті.
  2. Як я розумію, у полі «Роздільність» шаблону відеогри треба і цілком доцільно зазначати не співвідношення сторін екрану, а перелік усіх підтримуваних роздільностей?
  3. А щодо шаблону оцінок, то це кропітка праця з пошуку й оформлення шаблонів цитування.
--Рассилон (обговорення) 11:25, 13 червня 2016 (UTC)
Всі роздільності не потрібно, хоч певна максимальна є. Відеокарта може забезпечувати хоч десятки тисяч на десятки тисяч пікселів, але сама гра при них обтинає зображення чи взагалі не працює. Яке значення максимальне знати необов'язково та й виявити буває проблемно. Але старі ігри та багато які для приставок мають відомі обмеження. Наприклад, тільки 320x240 чи тільки 720p. Тоді-то варто вказати.--Віщун (обговорення) 11:51, 13 червня 2016 (UTC)
Ось до прикладу Warhammer 40,000: Chaos Gate.--Віщун (обговорення) 11:56, 13 червня 2016 (UTC)
Я мав на увазі не абсолютно всі роздільності, підтримувані грою, а лише ті з них, які присутні у налаштуваннях оригінальних версій ігор (тобто без урахування неофіційних патчів типу такого).--Рассилон (обговорення) 13:20, 13 червня 2016 (UTC)
Не потрібно. Ця інформація мало що дає і в жодному з мовних розіділів немає практики таке писати.--Віщун (обговорення) 13:26, 13 червня 2016 (UTC)

Пара порад[ред. код]

Розставляйте посилання на інші статті рідше. Не рекомендується робити посилання на всім відомі речі, а про ті самі в межах однієї статті раз-два на розділ. Наприклад, у «Війна Часу» ви посилаєтеся на «Далек» і «Доктор» чи не в кожному абзаці, а це погіршує саме сприйняття тексту. --Віщун (обговорення) 10:20, 23 липня 2016 (UTC)

Доброго дня і дякую за пораду. Наразі я вікіфікую цю статтю після того, як її згенерував засіб перекладу і, поміж іншого, прибираю надлишкову зв'язність. --Рассилон (обговорення) 11:14, 23 липня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 12:03, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт! також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:22, 15 вересня 2016 (UTC)

Спецпатрульні Вікімарафону[ред. код]

Оскільки Ви вказали, що готові допомогти новачкам, запрошую стати спецпатрульним на період проведення Вікімарафону до Дня народження Вікіпедії. Подробиці та зголошуватися тут. --Anntinomyобг 19:25, 25 січня 2018 (UTC)

Дякую за довіру, пані Anntinomy, але як же перший пункт: «Спецпатрульні … не мусять бути патрульними [у Вікіпедії]»? Чи мені просто стежити як звичайний патрульний Укрвікі? --Рассилон 21:15, 25 січня 2018 (UTC)
Ця позиція необхідна для тих, хто не є патрульним, але цілком заслуговує на довіру і може допомогти в справі привітання новачків. Звісно можна стежити, як звичайний патрульний, але зважати на особливість моменту.--Anntinomyобг 10:52, 27 січня 2018 (UTC)

Персимфанс[ред. код]

Ви запропонували перекласти англійську версію, але там теж тільки пара речень. Harlequin Mantis 21:07, 30 січня 2018

@Harlequin Mantis: О, даруйте, мабуть, забув додати |ru ). В будь-якому разі, підтекст лишається тим самим: статтю можна доповнити з інтервікі. --Рассилон 18:20, 30 січня 2018 (UTC)

plainlinks в Шаблон:Особа[ред. код]

А нащо ви виділили посилання на братні проекти стилем plainlinks? До того ж жирним шрифтом. Не знаю, на якому пристрої ви перевіряли результат, але на PC зі звичайним монітором з браузером Firefox там замість слів виходить нечитабельна каша. До того ж в інших картках ні plainlinks, ні жирний шрифт для рядків з посиланнями на братні проекти не застосовується. --Yakiv Glück 07:39, 31 січня 2018 (UTC)

@Yakiv Gluck: По-перше, клас plainlinks уже був до мене (ред.№ 21177207); я лише переніс його у картку як є. По-друге, під цим класом лише саме посилання, а не подальший текст. Взагалі, було б добре зробити якісь шаблони-обгортки для Вікіджерел та інших братніх проектів аналогічно до {{wikidata/p373}} для Вікісховища, але я не можу навіть знайти властивості Вікіданих, які й мають обгортати такі шаблони. --Рассилон 09:26, 31 січня 2018 (UTC)
Перепрошую, розібрався. Сам клас не дуже спотворює шрифт, причина в тому, що ви вставили його до header-ів, котрі у купі з plainlinks роблять шрифт нечитабельним. Загалом header-и призначені для назв «розділів» в картках. Для виведення написів укінці треба використовувати below, котрий не задаватиме напису якийсь страшний додатковий стиль. Проблема в тому, що там below і так використовується, і я не знаю, як він працюватиме, якщо до нього перенести ще посилання на всі братні проекти, кожне з яких йде з нового рядка. Якщо можете — виправте, як ні — потім звернуся до Аватара…
Щодо властивостей вікіданих, то я їх теж не знайшов. Але вони й не треба. Їх, мабуть і нема. Посилання на вікідані може бути або на властивість p373 з категорією, або на сторінку. Сторінка це не властивість, вона витягується через Модуль:Wikibase: {{#invoke:Wikibase|iwiki|commons}}
Сторінка на цитати, судячи з коду шаблону зараз, витягується через {{#invoke:Wikidata/Interproject|getWikiquoteLink}}, на джерела — {{#invoke:Wikidata/Interproject|getWikisourceLink}}. Якщо вважаєте за потрібне, робіть шаблони-обгортки для них на зразок такого для Вікісховища, але без врахування окремої властивості Вікіданих. Проте не знаю, чи треба окремі обгортки в такому випадку. --Yakiv Glück 01:45, 1 лютого 2018 (UTC)