Обговорення користувача:Роман Сизий

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Роман Сизий!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:23, 24 лютого 2015 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вітаю Вас! На днях почав перекладати з італійської цю статтю. Помітив, що Вашу увагу привертає цей знаменитий італійський актор. Цікаво дізнатися, а чому? Вам подобаються його фільми, чи просто так? Просто цікаво.--Парус (обговорення) 18:52, 15 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вітаю! Тому, що фільми з його участю, як і з участю багатьох інших акторів, цікаво дивитися. З повагою. -- Роман Сизий (обговорення) 21:59, 15 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Я теж передивився чимало фільмів з Сорді. Колоритний актор. Талант. Дуже подобаються фільми "Мафіозо" (1962), "Затриманий в очікуванні суду" (1971), "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю" (1982), де він грав з Монікою Вітті, яка до речі моя найулюбленіша італійська акторка, через що я навіть номінував статтю про неї у добрі. Раджу Вам передивитися ці фільми, вони хороші. До війни регулярно скачував на торрентах його фільми. І взагалі мені дуже подобається Італія, через що тут роками розвиваю низку статтей, пов'язаних з нею. Це для мене несподіванка, що є однодумці у цій темі. --Парус (обговорення) 22:20, 15 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Ще дуже подобається комік Ренато Подзетто, його комедії - супер. Особливо "Селюк" (1984), "Бідний багатій" (1983), "Я фотогенічний" (1980), "Ніхто не ідеальний" (1981), "Будинок, будинок..." (1987). Ще й еротичні комедії з Едвіж Фенек подобаються, багато цікавих комедій в Італії вийшло. Ще страшно подобається комедія з Палоло Вілладжо "Банкір- невдаха" (1980).--Парус (обговорення) 22:41, 15 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Доброго дня! Обґрунтуйте, будь ласка, Ваше перейменування Bell Labs (офіційна назва підрозділу фірми Nokia) на «Лабораторія Белла». Дякую. --Yuriz (обговорення) 12:45, 1 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

@Yuriz: Вітаю. Це загальний принцип Вікіпедії — іншомовні назви перекладаються на державну мову відповідного розділу Вікіпедії. Наприклад, офіційна назва Харківський фізико-технічний інститут перекладається як: англ. Kharkiv Institute of Physics and Technology, фр. Institut national de physique et de technologie de Kharkiv, кит. 哈尔科夫物理技术研究所, тощо. З повагою -- Роман Сизий (обговорення) 13:14, 1 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Те, що Ви навели — то державні або дослідницькі організації. Nokia Bell Labs — приватна фірма (точніше, підрозділ приватної фірми). Лабораторіями Белла ці лабораторії були, коли Белл був ще живий.
І, до речі, чому ви переклали Labs в однині? --Yuriz (обговорення) 18:03, 1 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
@Yuriz: Дякую за зауваження, я все врахував і виправив однину на множину. Однак, це не змінює принципи Вікіпедії. -- Роман Сизий (обговорення) 18:26, 1 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Тижня необхідних статей у Вікіпедії[ред. код]

Puzzle black-white missing.jpg

Привіт! Запрошую вас взяти участь у тижні необхідних статей. Українськомовна Вікіпедія перебуває на шляху до першості в Україні за популярністю, але російськомовна досі її випереджає. Тиждень покликаний об'єднати вікіпедистів, які хочуть приблизити момент перемоги укрвікі, створивши статті, які вже існують в багатьох мовних розділах і користуються популярністю, але з якихось причин, досі не створені в українськомовній Вікіпедії.

Сподіваємося, вам буде цікаво долучитися!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь в тижні популярного кіно (2022). --Mike.Khoroshun (обговорення) 22:13, 26 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Австрійський тиждень 2021 в українській Вікіпедії: розсилка сувенірів[ред. код]

Вітаю!

Дякую, що ви долучилися до Австрійського тижня в українській Вікіпедії у кінці 2021 року. На жаль, тоді організатори не змогли розіслати плановані призи через початок повномасштабної війни, але зараз будемо раді все-таки надіслати вам сувеніри та відзнаки за участь від ГО «Вікімедіа Україна» та партнерів.

Щоб отримати їх, прохання надати нам вашу адресу. З міркувань приватності прохання написати її не тут, а електронною поштою — напишіть мені за адресою anton.protsiukAt sign.svgwikimedia.org.ua або ж вікіпоштою за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:39, 12 квітня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вітаю! Позавчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Додаткові призи можна виграти у категорії «Австрія» завдяки підтримці партнерів. Можливо, будемо оголошувати більше спецномінацій — стежте за нашими новинами, зокрема у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Активним учасникам і учасницям конкурсу в минулі роки варто звернути увагу на оновлення цьогорічного конкурсу:

  • Перш за все оновлений тематичний формат конкурсу — пишемо про країни Ради Європи. Отже, додалося 20 нових країн із Західної, Північної та Південної Європи, а натомість кілька країн Центрально-Східної Європи тепер не підпадають під тематику конкурсу (зокрема Росія та Білорусь)
  • Внесено зміни до конкурсної формули, за якою будуть визначатися переможці. Загалом система оцінювання 2023 року мотивує створювати небагато якісних статей на противагу великому числу низькоякісних статей.
  • Також запроваджено коефіцієнти країн — чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії (пропорційно її населенню та висвітленню в англійській Вікіпедії), тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:21, 17 квітня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Проєкт «Культурна спадщина України» — пишіть про культурну спадщину під загрозою[ред. код]

Банер для проєкту Культурна спадщина України (2023) без тексту.jpg

Доброго дня! З нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».

Ця тема завжди важлива, а особливо актуальна під час широкомасштабного російського вторгнення в Україну, яке спричинило значні руйнації пам'яток культури та значимих будівель. Ми не можемо захистити від руйнування усі пам'ятки, але можемо допомогти задокументувати їх для мільйонів читачів у Вікіпедії.

Цьогорічна кампанія триває до 30 квітня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від організаторів — оргкомітету проєкту «Вікі любить пам'ятки» та ГО «Вікімедіа Україна». Долучайтеся!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 06:25, 21 квітня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]