Обговорення користувача:Роман Сизий
Ласкаво просимо!
![]() |
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Роман Сизий! |
![]() |
Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом. Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента. Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки. Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! ![]() ![]() |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() | |
![]() |
-- Automatic welcomer (обговорення) 13:23, 24 лютого 2015 (UTC)
- Архів — архів 2015
- Архів 1 — архів 2016
- Архів 2 — архів 2017
- Архів 3 — архів 2018
- Архів 4 — архів 2019
- Архів 5 — архів 2020
- Архів 6 — архів 2021
- Архів 7 — архів 2022
Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]
Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.
Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».
Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.
Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)
Вітаю Вас! На днях почав перекладати з італійської цю статтю. Помітив, що Вашу увагу привертає цей знаменитий італійський актор. Цікаво дізнатися, а чому? Вам подобаються його фільми, чи просто так? Просто цікаво.--Парус (обговорення) 18:52, 15 лютого 2023 (UTC)
- Вітаю! Тому, що фільми з його участю, як і з участю багатьох інших акторів, цікаво дивитися. З повагою. -- Роман Сизий (обговорення) 21:59, 15 лютого 2023 (UTC)
- Я теж передивився чимало фільмів з Сорді. Колоритний актор. Талант. Дуже подобаються фільми "Мафіозо" (1962), "Затриманий в очікуванні суду" (1971), "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю" (1982), де він грав з Монікою Вітті, яка до речі моя найулюбленіша італійська акторка, через що я навіть номінував статтю про неї у добрі. Раджу Вам передивитися ці фільми, вони хороші. До війни регулярно скачував на торрентах його фільми. І взагалі мені дуже подобається Італія, через що тут роками розвиваю низку статтей, пов'язаних з нею. Це для мене несподіванка, що є однодумці у цій темі. --Парус (обговорення) 22:20, 15 лютого 2023 (UTC)
- Ще дуже подобається комік Ренато Подзетто, його комедії - супер. Особливо "Селюк" (1984), "Бідний багатій" (1983), "Я фотогенічний" (1980), "Ніхто не ідеальний" (1981), "Будинок, будинок..." (1987). Ще й еротичні комедії з Едвіж Фенек подобаються, багато цікавих комедій в Італії вийшло. Ще страшно подобається комедія з Палоло Вілладжо "Банкір- невдаха" (1980).--Парус (обговорення) 22:41, 15 лютого 2023 (UTC)
Доброго дня! Обґрунтуйте, будь ласка, Ваше перейменування Bell Labs (офіційна назва підрозділу фірми Nokia) на «Лабораторія Белла». Дякую. --Yuriz (обговорення) 12:45, 1 березня 2023 (UTC)
- @Yuriz: Вітаю. Це загальний принцип Вікіпедії — іншомовні назви перекладаються на державну мову відповідного розділу Вікіпедії. Наприклад, офіційна назва Харківський фізико-технічний інститут перекладається як: англ. Kharkiv Institute of Physics and Technology, фр. Institut national de physique et de technologie de Kharkiv, кит. 哈尔科夫物理技术研究所, тощо. З повагою -- Роман Сизий (обговорення) 13:14, 1 березня 2023 (UTC)
- Те, що Ви навели — то державні або дослідницькі організації. Nokia Bell Labs — приватна фірма (точніше, підрозділ приватної фірми). Лабораторіями Белла ці лабораторії були, коли Белл був ще живий.
І, до речі, чому ви переклали Labs в однині? --Yuriz (обговорення) 18:03, 1 березня 2023 (UTC)- @Yuriz: Дякую за зауваження, я все врахував і виправив однину на множину. Однак, це не змінює принципи Вікіпедії. -- Роман Сизий (обговорення) 18:26, 1 березня 2023 (UTC)
- Те, що Ви навели — то державні або дослідницькі організації. Nokia Bell Labs — приватна фірма (точніше, підрозділ приватної фірми). Лабораторіями Белла ці лабораторії були, коли Белл був ще живий.
Долучайтеся до Тижня необхідних статей у Вікіпедії[ред. код]
Привіт! Запрошую вас взяти участь у тижні необхідних статей. Українськомовна Вікіпедія перебуває на шляху до першості в Україні за популярністю, але російськомовна досі її випереджає. Тиждень покликаний об'єднати вікіпедистів, які хочуть приблизити момент перемоги укрвікі, створивши статті, які вже існують в багатьох мовних розділах і користуються популярністю, але з якихось причин, досі не створені в українськомовній Вікіпедії.
Сподіваємося, вам буде цікаво долучитися!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь в тижні популярного кіно (2022). --Mike.Khoroshun (обговорення) 22:13, 26 березня 2023 (UTC)
Австрійський тиждень 2021 в українській Вікіпедії: розсилка сувенірів[ред. код]
Вітаю!
Дякую, що ви долучилися до Австрійського тижня в українській Вікіпедії у кінці 2021 року. На жаль, тоді організатори не змогли розіслати плановані призи через початок повномасштабної війни, але зараз будемо раді все-таки надіслати вам сувеніри та відзнаки за участь від ГО «Вікімедіа Україна» та партнерів.
Щоб отримати їх, прохання надати нам вашу адресу. З міркувань приватності прохання написати її не тут, а електронною поштою — напишіть мені за адресою anton.protsiukwikimedia.org.ua або ж вікіпоштою за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:39, 12 квітня 2023 (UTC)
Долучайтеся до Європейської весни 2023[ред. код]
Вітаю! Позавчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня. Запрошуємо вас долучатися!
Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).
Додаткові призи можна виграти у категорії «Австрія» завдяки підтримці партнерів. Можливо, будемо оголошувати більше спецномінацій — стежте за нашими новинами, зокрема у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Активним учасникам і учасницям конкурсу в минулі роки варто звернути увагу на оновлення цьогорічного конкурсу:
- Перш за все оновлений тематичний формат конкурсу — пишемо про країни Ради Європи. Отже, додалося 20 нових країн із Західної, Північної та Південної Європи, а натомість кілька країн Центрально-Східної Європи тепер не підпадають під тематику конкурсу (зокрема Росія та Білорусь)
- Внесено зміни до конкурсної формули, за якою будуть визначатися переможці. Загалом система оцінювання 2023 року мотивує створювати небагато якісних статей на противагу великому числу низькоякісних статей.
- Також запроваджено коефіцієнти країн — чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії (пропорційно її населенню та висвітленню в англійській Вікіпедії), тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї.
Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:21, 17 квітня 2023 (UTC)
Проєкт «Культурна спадщина України» — пишіть про культурну спадщину під загрозою[ред. код]
Доброго дня! З нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».
Ця тема завжди важлива, а особливо актуальна під час широкомасштабного російського вторгнення в Україну, яке спричинило значні руйнації пам'яток культури та значимих будівель. Ми не можемо захистити від руйнування усі пам'ятки, але можемо допомогти задокументувати їх для мільйонів читачів у Вікіпедії.
Цьогорічна кампанія триває до 30 квітня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від організаторів — оргкомітету проєкту «Вікі любить пам'ятки» та ГО «Вікімедіа Україна». Долучайтеся!
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 06:25, 21 квітня 2023 (UTC)