Обговорення користувача:Рябчук Ю.І.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Рябчук Ю.І. - магістрант проф. В.С.Білецького і буде працювати з МГЕ. --ElimBot 18:44, 12 жовтня 2008 (UTC)

Вітаю[ред. код]

За результатами обговорення вам надано статус патрульного української Вікіпедії. --yakudza พูดคุย 19:32, 2 червня 2008 (UTC)

Дякую. Білецький В.С. мені звонив. Користувач:Рябчук Ю.І.

Статус зображення Зображення:Кліть.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:Кліть.JPG. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії, або ця інформація неповна чи невірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якось обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. yakudza พูดคุย 07:44, 16 липня 2008 (UTC)

Дякую за ліцензування зображень виставлених раніше. Користувач:Рябчук Ю.І.

Щодо патрулювання[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, будьте уважніші при патрулюванні нових статей та дійте у відповідності до ВП:ПНС. Зокрема, кожна стаття обов'язково повинна мати хоча б одне внутрішнє посилання (інакше — шаблон {{wikify}}, бо стаття без внутрішніх посилань за статтю не зараховується), хоча б одну категорію (інакше — шаблон {{Без категорій}}), дуже бажано — авторитетні джерела (нема — то {{Nosources}}), шаблон-картку (інакше {{Без картки}}) та інтервікі (за відсутності — {{Noiwiki}}). Назва статті має відповідати ВП:ІС та не мати хоча б очевидних орфографічних помилок. Більшість патрульованих Вами сьогодні статей мають численні недоліки, які Ви не усунули та на які Ви не вказали — NickK 19:25, 23 листопада 2008 (UTC)

Повторюю своє прохання. Особливо щодо категоризації та інтервік. Будь ласка, не зловживайте патрулюванням, бо очевидно, що неможливо позначити патрульованими понад 100 сторінок, не здійснивши в них жодного редагування — NickK 09:40, 2 грудня 2008 (UTC)

Дякую за цінну інформацію. Разом з тим патрулювання і редагування - різні речі. Я так це розумію. Інколи приходиться доредаговувати. Але тільки інколи. Коли я щось бачу необхідне - я це роблю. Ще раз дякую. З Новим Роком! Рябчук Ю.І.

Буревій[ред. код]

Прошу подивитися цю статтю і допрацювати її як рекомендує А1 (у обговоренні). Крім того, я пам"ятаю є такий письменник Кость Буревій (може ще хто) - дайте посилання (Буревій - це, до того ж багатозначний термін). Буду вдячний. Користувач:Білецький В.С.

Зроблено. Користувач:Рябчук Ю.І.
Дякую Користувач:Білецький В.С.

Назви зображень[ред. код]

Не личить магістру називати завантажені зображення так: Єгіпет1.JPG Єгіпет2.JPG Єгіпет3.JPG Єгіпет4.JPG Єгіпет5.JPG Єгіпет6.JPG

[[1]] [[2]] [[3]] [[4]] [[5]] [[6]]

Не обурюйтесь на мене, просто виправте. Це енциклопедія. Alex Khimich 20:03, 16 травня 2009 (UTC)

Перепрошую, але зауваження неможливо виконати: перейменувати зображення неможливо, хіба що завантажити ще раз під іншою назвою — NickK 21:12, 16 травня 2009 (UTC)
Ну то робочі назви, які не "висвітлюються". Користувач:Рябчук Ю.І.

Патрулювання[ред. код]

Вітаю :) Ви сьогодні відпатрулювали купу сторінок. Це дуже добре :) але прошу звернути Вашу увагу хоча б на сторінку Бета-амілоїд. Вона явно закоротка для повноцінної статті. будь ласка, не забувайте про шаблон {{chem-stub}} (у цьому випадку). Також ВИ не звернули уваги на відсутність інтервік. Якщо не бажали шукати самі, то хоча б додайте {{noiwiki}}. --Erud 07:35, 27 серпня 2009 (UTC)

За шаблони спасибі. Буду користуватися. А так я рідко буваю у Вікіпедії. Роблю це на прохання В.С.Білецького. Ми раніше ставили багато матеріалів з його робіт. Зараз - затишшя, тому мало і буваю.Статті які можу доробляю.--Рябчук Ю.І. 16:25, 27 серпня 2009 (UTC)
Щось я Вас вже пів-року не бачу у Вікіпедії. Що - нема часу? Може хоч інколи завітайте - продивіться нові статті. Походіть по Вікі - згадайте активну роботу.--Білецький В.С. 13:58, 13 березня 2010 (UTC)
Де Ви? Може хоч інколи завітайте - продивіться нові статті. --Білецький В.С. 16:56, 10 грудня 2010 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю! У Вікіпедії стоворено портал присвячений Донецьку. Якщо можете, долучіться будь ласка до учасників проекту: Донецьк. --Антон патріот 19:43, 18 січня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Протягом найближчих місяців буде запроваджено нову систему патрулювання. Прошу Вас як патрульного, ознайомитись із новим правилом, що регулює нові можливості патрульних. Якщо Ви згідні працювати за новим правилом, дайте про це знати на підсторінці проекту і після впровадження нової системи ваші повноваження патрульного буде продовжено.--Сергій (oбг.) 18:41, 19 січня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]


Звернення до донеччан[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний донеччанину! Запрошуємо Вас допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списків пам'яток Донецька і Донецької області. Що саме треба робити, детально розписано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. --А1 21:01, 25 серпня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:24, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у проекті[ред. код]

--Helgi (обговорення) 11:49, 30 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Рябчук Ю.І.!

В минулому ви створили 160 статей Вікіпедії та додали 298 кб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:58, 24 квітня 2014 (UTC)

Статтю Нагнітач необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Нагнітач, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 00:41, 26 березня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Рябчук Ю.І.!

В минулому ви створили 160 статей Вікіпедії та додали 298 кб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:28, 28 січня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Рябчук Ю.І.!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Сторінку Нагнітач номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Нагнітач, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 16:47, 15 липня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Рябчук Ю.І.!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Статтю Навалка вугілля необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Навалка вугілля, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:39, 12 липня 2018 (UTC)

Статус Файл:Схема розподілу газу і нафти.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Схема розподілу газу і нафти.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Shmurak (обговорення) 07:22, 13 серпня 2018 (UTC)