Обговорення користувача:Рябчук Ю.І./Зображення (10.10.2007—15.11.2007)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повний архів: Обговорення_користувача:Рябчук Ю.І./АвтоАрхів
Обговорення: Обговорення_користувача:Рябчук Ю.І.

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 10:05, 10 жовтня 2007 (UTC)

Дякую за інформацію. Ліцензія не поставлена за недоглядом. Вже все виправлено. --Рябчук Ю.І.

Прошу ще раз переглянути проставлені Вами ліцензії. Наприклад надпис на гравюрі Зображення:Колумбія1.JPG свідчить про те, що вона зроблена у 16 столітті, а якщо так, то очевидно Ви не можете бути її автором. В даному випадку правильною була б ліцензія {{PD-old}}. Прохання перевірити й інші подібні завантажені Вами зображення --A1 music note.gifА1 19:51, 15 листопада 2007 (UTC)

  • Так, потрібно практично на всі завантажені вами зображення змінити ліцензії, бо ви, наскільки я розумію, не є автором жодного із цих зображень. Найпопулярніші із ліцензій наведені тут - ВП:ЛЗ-КД, інші у ВП:ШАП. Також потрібно вказати джерело зображення (у даному випадку це Білецький В. С., Гайко Г. І. Хронологія гірництва в країнах світу, або шаблон {{Гайко}}), а також автора, якщо він відомий. Для старовинних гравюр та рисунків підійде {{PD-old}}, для зображень, авторами яких є автори книги {{GFDL}}--Yakudza -พูดคุย 20:25, 15 листопада 2007 (UTC)