Перейти до вмісту

Обговорення користувача:Тітаренко Михайло

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Додати тему
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Тітаренко Михайло у темі «Хмарочоси України та Олександрівська дзвіниця» 30 днів тому

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до українськомовної Вікіпедії, Тітаренко Михайло!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:40, 8 вересня 2020 (UTC)Відповісти

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно

[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Порушення авторських прав у статті Прибутковий будинок Буркевича

[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Прибутковий будинок Буркевича, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і є дослівним перекладом таких джерел: http://the-past.inf.ua/list-2-1-18.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Прибутковий будинок Буркевича.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви — автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «This article is licensed under the Creative Commons Attribution/Share-Alike license» (чи варіацію на відповідній мові сайту), після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Прибутковий будинок Буркевича, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете перекласти зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

Якщо ви робили переклад зі статті з іншого мовного розділу Вікіпедії, будь ласка, додайте на сторінку обговорення статті шаблон:перекладена стаття. --Kharkivian (обг.) 14:17, 1 лютого 2023 (UTC).Відповісти

Долучайтеся до WikiGap 2023

[ред. код]

Вітаю! Вчора розпочався WikiGap 2023 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 26 березня.

Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної».

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 18 березня, 12:00—15:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Деталі і реєстрація за посиланням.

Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:26, 7 березня 2023 (UTC)Відповісти

Подяка за участь в Тижні необхідних статей

[ред. код]
Вікізначок «За заповнення прогалин»
Дякую за Ваш внесок, зроблений в рамках Тижня необхідних статей. Завдяки Вам нам вдалось скоротити відставання від інших Вікіпедій в найбільш необхідних статтях.

Якщо Ви бажаєте продовжувати підтримувати ідею тижня — можете користуватись інструментами на відповідній сторінці вікіпроєкту Популярність.
--Mike.Khoroshun (обговорення) 11:43, 13 квітня 2023 (UTC)
Відповісти


Пропоную стати патрульним

[ред. код]

Вітаю, Михайло! Дякую за Ваш внесок до Вікіпедії. Бачу, що Вам дуже добре вдається редагувати статті про Харків. Всі правки, що я бачив в своєму списку спостереження, я затверджував. Оскільки, Ваш внесок до Вікіпедії є якісним, то зроблені правки можуть бути підтвердженні автоматично. Для цього Вам потрібно отримати статус патрульного. Пропоную ознайомитися з вимогами та подати заявку на отримання статусу патрульного. Натхнення. --Vlasenko D (обговорення) 10:24, 23 квітня 2023 (UTC)Відповісти

Добрий день, дякую за інформацію. Подам заявку на вихідних --Михайло Тітаренко (обговорення) 11:42, 25 квітня 2023 (UTC)Відповісти
Добрий вечір. Сьогодні подав заявку на отримання статусу патрульного --Михайло Тітаренко (обговорення) 15:47, 30 квітня 2023 (UTC)Відповісти

Конкурс «Європейська весна 2023»: Нагадування та корисна інформація

[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що долучилися до конкурсу статей «Європейська весна». Кілька важливих нагадувань:

  • Нагадуємо, що цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня включно (до півночі 16 травня за київським часом / 21:00 15 травня за UTC). До завершення конкурсного періоду ви можете покращувати створені раніше статті; чим якіснішою буде стаття станом на кінець конкурсу, тим вищу оцінку журі вона отримає. Зокрема переконайтеся, що стаття відповідає мінімальним критеріям щодо розміру (мінімум 3500 байтів) та іншим правилам конкурсу.
  • Просимо перевірити, чи додали ви до всіх опрацьованих статей конкурсний шаблон {{Європейська весна 2023}} і чи правильно його оформили. Про те, як його оформити, можете прочитати на сторінці довідки. Зокрема перевірте, чи вказали ви у шаблоні ім'я користувача і чи поставили позначку про покращення, якщо це покращення вже наявної статті.
  • Звертаємо увагу, що конкурс також триває у сестринських проєктах — Вікімандрах та Вікіцитатах. За активну участь там можна отримати окремі відзнаки.
  • Нагадуємо, що у конкурсі передбачені цінні призи для основних авторів статей, які отримають статус «доброї» чи «вибраної». Доробити статтю потрібно до завершення конкурсу, отримати статус «доброї» чи «вибраної» — до кінця червня 2023 року.

Якщо маєте питання, пишіть мені або на імейл-адресу ceespringwikimedia.org.ua --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:42, 10 травня 2023 (UTC)Відповісти

Проект->проєкт

[ред. код]

Вітаю, помітив ваші численні виправлення «проект» -> «проєкт» в статтях. Можливо краще звернутись на сторінку ВП:Завдання для роботів і попросити виконати заміну в усіх статтях? Можливо потрібно буде додаткове обговорення для таких дій, але оскільки консенсус стосовно написання вже є, думаю це не буде перепоною. Зате вийде швидко виправити тисячі статей, на що у вас підуть місяці. --Mike.Khoroshun (обговорення) 15:04, 19 травня 2023 (UTC)Відповісти

Добрий вечір, дякую, подав заявку --Михайло Тітаренко (обговорення) 15:11, 19 травня 2023 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Місячника ілюстрування статей про науку

[ред. код]

Доброго дня! Ви брали участь у Конкурсі наукових зображень для Вікіпедії у минулі роки і одночасно активні в українській Вікіпедії. Можливо, вам було б цікаво долучитися Місячника ілюстрування статей про науку.

Метою проєкту є покращити ілюстрування статей української Вікіпедії та елементів Вікіданих на наукову тематику зображеннями, поданими на фотоконкурс у минулі роки. Він розпочався сьогодні і триватиме до 22 червня.

Для найактивніших учасників та учасниць передбачені призи, а для усіх активних — сувеніри від організаторів проєкту.

Усі деталі — на сторінці проєкту. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:16, 22 травня 2023 (UTC)Відповісти

@AntonProtsiuk (WMUA) Добрий день, скажіть, будь ласка, чи зараховуються (якщо так, то як саме) фотографії, додані до статей, де вже були фото не наукового характеру. Наприклад, стаття про річку, де вже є фото самої річки, однак немає фото тварин, що проживають у цій річці. Додавання фото тварин, сфотографованих на цій річці, в межах місячника? --Михайло Тітаренко (обговорення) 14:49, 22 травня 2023 (UTC)Відповісти
Так, зараховуються у межах загальних правил. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:17, 22 травня 2023 (UTC)Відповісти

Переклади

[ред. код]

Вітаю. Для чого Ви перекладаєте статті про комах, якщо не знаєте, як їх називати? Звідки Ви взяли "довгоносики бульбочкові"? Крім того, наукові назви не є латинськими. Будь ласка, подивіться спочатку, як пишуть такі статті в українській вікіпедії. Також можете звернутися до Вікіпедія:Проєкт:Ентомологія. --Brunei (обговорення) 17:46, 25 травня 2023 (UTC)Відповісти

Добридень. Під час написання статті я посилався на назви вже існуючих статей (1, 2), а також на інші сайти (наприклад, Держпродспоживслужби, де сказано: «...У квітні розпочалося переселення бульбочкових довгоносиків (смугастий, щетинистий) з площ багаторічних...», або міністерства аграрної політики та продовольства України, де зазначено наступне: «Триває заселення посівів гороху бульбочковими довгоносиками, які за чисельності...», а також на праці кандидата сільськогосподарських наук Наукового центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України О.П.Литвина Видовий склад бульбочкових довгоносиків (Sitona Germ.) на зернобобових культурах в умовах північного лісостепу України, де він також називає українські назви 14 видів цих довгоносиків і «Бульбочкові довгоносики роду Sitona Germ»). Якщо я можливо неправильно зрозумів ці назви, будь ласка, виправте. На рахунок не латинських назв, дякую. Це слушне зауваження, я врахую його. --Михайло Тітаренко (обговорення) 19:00, 25 травня 2023 (UTC)Відповісти
Утім жодного з цих джерел нема в статті. Коли пишуть спочатку іменник, а потім епітет, мають на увазі наслідування наукових назв: спочатку йде назва роду (іменник), а потім видовий епітет (прикметник). Якщо ж мова про родову назву з двох слів, то має бути «бульбочковий довгоносик», як у одному з джерел, прямий порядок слів. Див. Обговорення:Колорадський жук. У тому ж самому ракурсі проблеми зі статтею Німецька оса. Відчуваю, всі статті про комах треба за Вами перевірити. --Brunei (обговорення) 15:41, 16 липня 2023 (UTC)Відповісти

Права патрульного та відкочувача

[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами Ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні правки. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені_сторінки та Спеціальна:Статистика_перевірок. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, Ви можете звернутись за допомогою на ВП:Кнайпа (патрулювання), або особисто до якогось досвідченого патрульного. Існує також сторінка запитів до патрульних, які Ви тепер можете виконувати. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 11:46, 3 червня 2023 (UTC)Відповісти

Вікізначок «Вікіпульс»

[ред. код]
Вікізначок «Вікіпульс»
Дозвольте вручити вам особливу відзнаку за Ваш внесок, зроблений в рамках Тижня медицини.

Завдяки Вам нам вдалось значно поліпшити якість висвітлення медичної тематики в українській Вікіпедії.
--Mike.Khoroshun (обговорення) 13:47, 1 липня 2023 (UTC) Відповісти

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії

[ред. код]
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним із найактивніших патрульних в українській Вікіпедії у червні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:38, 5 липня 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до марафону Це зробила вона 2023

[ред. код]

Вітаю! Сьогодні починається Це зробила вона 2023 — щорічний марафон із опрацювання статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 24 листопада.

Ви долучалися до цієї чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати призи та сувеніри від організаторів. Запрошуємо особливо фокусуватися на поліпшенні уже наявних статей (за це можна отримати додаткові бали); хоча також можна створювати нові.

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві завтра, 12:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями Вікіпедії, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Ви ще встигаєте зареєструватися сьогодні, деталі та реєстрація за посиланням.

Приєднуйтесь! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:22, 10 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Тиждень українських архівів

[ред. код]

Доброго дня! Запрошую до участі у Тижні українських архівів 21-31 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей про українські архіви. Приєднуйтесь!--Володимирянин (обговорення) 19:25, 17 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом

[ред. код]

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте таку можливість.

Вікімарафон 2024 триває з 26 січня до 4 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Ви також можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

  • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
  • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:14, 27 січня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до WikiGap 2024

[ред. код]

Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2024 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок. Він триватиме до 24 березня.

Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість приєднатися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Зверніть увагу, що цього року ми хочемо привернути особливу увагу покращенню та оновленню вже наявних статей, тому сувеніри можна отримати лише за покращення наявних статей (при цьому створювати нові статті у межах кампанії також можна).

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 16 березня, 13:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Деталі і реєстрація за посиланням.

Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:42, 4 березня 2024 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Місяця географії

[ред. код]
Запрошення долучитися до Місяця географії
Вітаю! Запрошую вас долучитися до Місяця географії, що триватиме весь травень.
--Олексій (обговорення) 21:43, 16 квітня 2024 (UTC)Відповісти


Вікіпедія:Проєкт:Культурна спадщина України до 5 травня

[ред. код]

привіт! сподіваюся, що у Вас усе максимально добре. жаль, що не вийшло завітати на нагородження «Вікі любить пам'ятки» цієї суботи. запрошую долучатися до проєкту за нагоди Вікіпедія:Проєкт:Культурна спадщина України#Учасники та статті --アンタナナ 19:49, 17 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Європейської весни 2024

[ред. код]

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 31 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Як і минулого року, конкурс фокусується на країнах Ради Європи (окрім України: про власну країну традиційно у межах конкурсу не пишемо).

Активним учасникам і учасницям конкурсу у Вікіпедії минулого року варто звернути увагу на кілька оновлень в умовах. Вони спрямовані на те, щоб заохочувати якість внеску та поліпшення уже наявних статей:

  • Започатковувати у межах конкурсу можна статті лише на теми, визначені організаторами у конкурсних списках. На поліпшені статті це обмеження не поширюється; поліпшувати можна будь-які статті, які стосуються теми країн Ради Європи.
  • Запроваджено нову основну номінацію «Найцінніше покращення». У ній призами нагородимо до 5 людей, чиї індивідуальні поліпшення до наявних статей будуть визначені найціннішими для Вікіпедії за рішенням журі.
  • Знижено мінімальний бар’єр розміру для покращення статті: відтепер доповнення до статті повинно становити не менше 1000 байтів.

Як і минулого року, чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії, тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї. Рейтинг кожної країни та детальніші умови конкурсу можна переглянути на сторінці регламенту.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:18, 2 травня 2024 (UTC)Відповісти

Шаблон Редагую розділ у статті Палаци, садиби та замки Харківської області

[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Палаци, садиби та замки Харківської області був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую розділ}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:44, 4 липня 2024 (UTC)Відповісти

Перейменування вулиць

[ред. код]

Доброго дня! Побачив, що ви розпочали перейменування статей про вулиці Харкова, а чи є вже Розпорядження Голови ХОВА про перейменування? Бо рішення робочої групи не є підставою для зміни назв топонімів. І ще хотів зауважити, що ви використовуєте неправильний порядок слів при перейменуванні: повинно бути «Аерокосмічний проспект», а не «проспект Аерокосмічний». --Іґґдрасілль (обговорення) 15:02, 26 липня 2024 (UTC)Відповісти

Добрий день, так, розпорядження вже є, воно зазначене у примітках в тексті статті. А також дякую за виправлення щодо проспекту) --Михайло Тітаренко (обговорення) 15:08, 26 липня 2024 (UTC)Відповісти

Сторінку Палаци, садиби та замки Харківської області номіновано на вилучення

[ред. код]

Стаття Палаци, садиби та замки Харківської області, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 вересня 2024. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 11:30, 20 вересня 2024 (UTC)Відповісти

Запрошуємо до участі у конкурсі «Вікіпедія для школи 2024—2025» з географії

[ред. код]

Вітаю! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Вікіпедія для школи», який триватиме з 18 листопада 2024 року по 19 січня 2025 року.

Цей конкурс є чудовою можливістю для всіх, хто цікавиться географією та іншими науками, створювати і вдосконалювати статті в українській Вікіпедії, що відповідають шкільній програмі.

Як узяти участь?
Що нового в конкурсі цього року?
  • Нові предмети, включаючи екологію та інші
  • Додаткові бали за створення та вдосконалення статей на регіональну тематику.
  • Вперше нараховуватимуться додаткові бали за покращення преамбул вже існуючих статей.
  • За суттєве вдосконалення вже існуючих статей оцінка отримує коефіцієнт х2

Детальнішу інформацію та список тем конкурсу можна знайти за цим посиланням. --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 20:36, 26 листопада 2024 (UTC)Відповісти

До 25 грудня триває Місяць Азії 2024 — долучайтеся!

[ред. код]

Вітаю! До 25 грудня триває черговий Місяць Азії в українській Вікіпедії — наша частина міжнародного проєкту, присвяченого написанню статей про країни Азії.

Запрошуємо створювати і поліпшувати статті про будь-яку з 51 азійської країни у списку. Цього року ми вперше проаналізували, наскільки гарно кожна з країн висвітлена в українській Вікіпедії, і пропонуємо особливо сфокусуватися саме на тих країнах, про яких найменше статей.

Автори найбільшого внеску (з дотриманням правил) та найкращих статей отримають призи. Найактивніші автори на тему країн, котрі висвітлені в УкрВікі найменше, отримають додаткові сувеніри.

Невеличка підказка — про деякі з пріоритетних країн, як-то Пакистан чи Південну Корею, досі написали лише кілька статей; тож у вас великий шанс отримати відзнаку у цих категоріях;) (Переглянути статистику можна тут).

Запрошуємо долучатися! Деталі — на сторінці проєкту.

Ви отримали це запрошення, бо вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь географією --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:19, 13 грудня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до марафону «(Не)відомі жінки у Вікіпедії»

[ред. код]

Вітаю! З 10 грудня 2024 року до 10 січня 2025 року в українській Вікіпедії проходить онлайн-марафон «(Не)відомі жінки у Вікіпедії». Його мета — підкреслити досягнення жінок та їхню роль в історії, створюючи чи поліпшуючи статті про видатних жінок.

Ви долучалися до минулих кампаній про жінок у Вікіпедії; тож, можливо, вам буде цікаво приєднатися і до цієї.

Для новачків та всіх охочих взяти участь у марафоні ми проведемо тематичні вебінари 15 грудня о 15:00 і 20 грудня о 18:00. Реєструйтеся за посиланням: форма

Учасники та учасниці, які створять чи суттєво покращать принаймні дві статті, отримають сувеніри. Також окремо відзначимо найкращі роботи у межах спецномінацій:

  • «Захисниці України»
  • «Кримські татарки»
  • «Жінки-ювілярки 2025 року»
  • «Жінки, які мали отримати Нобелівську премію, але не отримали».

Марафон організовує ГО «Вікімедіа Україна». Спецномінацію «Захисниці України» підтримує Національний Демократичний Інститут (НДІ) та Швеція.

Долучайтесь до марафону та допоможіть показати світові досягнення жінок!

Тиждень сучасного кіно

[ред. код]

Доброго дня! Ви зазначили на своїй сторінці інтерес до кіно, тому запрошую вас долучитися до тижня сучасного кіно, присвяченого кінострічкам, знятим за останній рік, і людям, які ці стрічки робили. Тиждень буде проходити з 1 по 10 березня. З повагою, BogdanShevchenko (обговорення) 22:26, 10 лютого 2025 (UTC)Відповісти

Неперевірені статті

[ред. код]

Вітаю! Попри активну роботу в напрямку патрулювання, Українська Вікіпедії дуже відстає від інших розділів, наразі в нас понад 140 000 неперевірених сторінок. Ви б дуже допомогли, якби мали змогу приділити трохи часу й переглянути статті, створені вами до набуття статусу патрульного на предмет їх відповідності вимогам патрулювання і затвердити останню версію. Для вашої зручності було згенеровано відповідний список, який можна знайти за цим посиланням — Вікіпедія:Проєкт:Патрулювання/Неперевірені статті патрульних/Тітаренко Михайло. Ви можете його редагувати в процесі опрацювання. Дякую! --Mile.Horizon (обговорення) 14:28, 23 лютого 2025 (UTC)Відповісти

Вікі любить фольклор 2025: завантажуйте фото, відео та аудіо нематеріальної культурної спадщини України!

[ред. код]

Цікавитеся традиціями та маєте фото чи відео народних святкувань, танців, записи співів чи майстрів традиційних мистецтв за роботою? Тоді запрошуємо до конкурсу «Вікі любить фольклор»!

З 1 лютого по 31 березня 2025 року завантажуйте світлини, відео та аудіо нематеріальної культурної спадщини у Вікісховище та долучайтеся до її популяризації.

«Вікі любить фольклор» — це міжнародний конкурс, метою якого є документування народних традицій, вбрання, танців, співів, святкувань та обрядів, щоб наповнити Вікіпедію якісними зображеннями для ілюстрування статей. Щоб взяти участь, перейдіть на сторінку «Вікі любить фольклор».

Три найкращі світлини отримають цінні призи та сувеніри на українському етапі конкурсу. Три учасники чи учасниці, які своїми фото проілюструють найбільше статей Вікіпедії та інших вікіпроєктів, також отримають призи в українській частині конкурсу. Всі фото, відео та аудіо будуть брати участь у міжнародному змаганні.

Цього року у конкурсі є спецномінація «Українська кухня», присвячена традиційним українським стравам. Авторів трьох найкращих фото буде відзначено окремо.

Важливо! Для участі в конкурсі необхідно вказати детальний опис фольклорної цінності матеріалів (назва події чи обряду, хто виконує/бере участь, місце, дата тощо).

Також з 1 лютого по 31 березня проходить конкурс статей «Фемінізм та фольклор 2025» — щорічна міжнародна ініціатива у межах кампанії «Вікі любить фольклор», що спрямована на висвітлення культурного розмаїття та гендерної інклюзивності у Вікіпедії.

Долучайтеся до конкурсу та допоможіть зберегти українську культурну спадщину для майбутніх поколінь!

Українська частина конкурсу відбувається за підтримки ГО «Вікімедіа Україна». Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсах організації раніше. --Олена Вінсент [ВМУА] (від імені організаційної команди конкурсу) 14:12, 14 березня 2025 (UTC)Відповісти

Хмарочоси України та Олександрівська дзвіниця

[ред. код]

Тітаренко Михайло, Вітаю! В редагуванні за 8 листопада 2024 (ред. № 43848680) (вибрана стаття:Хмарочоси України) ви зазначили що Олександрівська дзвіниця "До 2006 року вона була найвищою будівлею Харкова" з посиланням яке веде не на саму інформацію а на головну сторінку сайту. Прошу вас надати джерело для цих наведених двух статей особливо для першої наведеної. --Honcharovv13 (обговорення) 08:54, 30 березня 2025 (UTC)Відповісти

Добрий вечір, у Хмарочоси України надав посилання на джерела, зокрема краєзнавчі сайти та діаграму skyscraperpage.com, де також видно, що у 2005-2007 роках з'явився ряд ЖК, що вищі 89 м. На тому сайті, що був, мабуть, вже видалили статтю. Також у розділі Харків прибрав шаблон "уточнити", замінивши прикладами ЖК про які йдеться (я так зрозумів, саме це треба було уточнити). Статтю Олександрівська дзвіниця я вже давно хочу трохи переписати, займуся нею наступного тижня --Михайло Тітаренко (обговорення) 17:09, 30 березня 2025 (UTC)Відповісти