Обговорення користувача:Улюбленець поїздів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Улюбленець поїздів!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Добрий день! Не впевнена, чи все роблю правильно :) через повну комп'ютерну безграмотність, адже належу до покоління Ваших бабусь, яке звикло працювати з книжками, а те, що для Вас саме собою зрозуміле й очевидне, часто викликає в мене ступор. Тому вибачте, коли знову все зроблю не так.

Я щодо статті «Лілея (балада Т. Шевченка)». Свою помилку визнаю, АП шаную, певно, забула при створенні зробити рерайт, Двотомник "Шевченківського словника" маю у власній бібліотеці. Після отримання сповіщення про порушення АП зробила переробку матеріалу, що збігався зі словниковою статтею в частині, де йшлося про перелік фактажу. Але, припускаю, щось знову зробила не так, може, не туди відправила чи не сповістила, чи ще щось. Отже, прошу Вашої допомоги й підтримки, бо часу й зусиль на створення статті витратила чимало, на мій погляд, вона вийшла не такою вже поганою, скопійоване раніше (щиро каюся!) переробила, може, не варто статтю вилучати? До речі, як зайти на сторінку обговорення статті й залишити там своє повідомлення, теж не розумію :(.

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:48, 8 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Амур (потяг) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Амур (потяг), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 20:10, 20 листопада 2020 (UTC)

Питання[ред. код]

добридень! У мене питання і заразом, можливо, прохання. Це Ви писали ред.№ 30271437? Якщо Ви, то будь-ласка коментуйте з під власного акаунту, бо підпис IP-адреси як Улюбленець поїздів може бути для інших не зовсім очевидно і сприйматися по-різному. --Gouseru Обг. 22:22, 9 грудня 2020 (UTC) Так, це я.

Прохання[ред. код]

Будь ласка, порівняйте оці версії. Бачите, скільки треба було зробити, аби сторінку можна було затвердити?

Наступного разу вилучатиму, бо така якість початкової версії цілком підпадає під критерії швидкого вилучення. Якщо Ви погано володієте українською (а це вже очевидно) — звертайтеся сюди, або створюйте статтю у Чернетці і прохайте когось вичитати її перед «публікацією» в основному просторі. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 08:03, 22 грудня 2020 (UTC)

Спробую, дякую.--Улюбленець транспорту (обговорення) 16:31, 22 грудня 2020 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Будь ласка, перш ніж перейменовувати статті, ознайомтеся з правилами ВП:ІС, ВП:БЗ. Деякі Ваші перейменування порушують ці правила. Якщо вважаєте, що ту чи іншу статтю все одно слід перейменувати (навіть всупереч цим правилам), будь ласка, ставте такі статті на ВП:ПС, де спільнота обговорить доцільність такого перейменування. Крім того, бажано утриматись від самостійного перейменування статей, якщо є підстави вважати, що таке перейменування викличе незгоду в інших учасників. У таких випадках варто також ставити на ВП:ПС.

Для зручності цієї процедури Ви можете в особистих налаштуваннях увімкнути гаджет QuickRename -- тоді Ви зможете ставити на ВП:ПС точно за такою ж технологією, як перейменовуєте самостійно.

Дякую за розуміння--Unikalinho (обговорення) 09:42, 22 грудня 2020 (UTC)

Спробую, дякую.--Улюбленець транспорту (обговорення) 16:31, 22 грудня 2020 (UTC)

Фальсифікація[ред. код]

Вітаю. Отак робити не можна. Створення чужого підпису - це підробка й може призвести до блокування. У цьому не було жодної необхідності, це зробив бот надалі, а міг також зробити будь-який адмін власним підписом. Сподіваюся на розуміння. --Brunei (обговорення) 11:37, 1 січня 2021 (UTC)

Вітаю зі святами! --Brunei (обговорення) 11:37, 1 січня 2021 (UTC)

Дякую за розуміння! Також вітаю зі святами взаємно! --Улюбленець транспорту (обговорення) 12:03, 1 січня 2021 (UTC)

Перейменування населених пунктів.[ред. код]

Вітаю. Для чого Ви перейменовуєте статті на старі і неактуальні назви? Можете пояснити? Зборівського району вже не існує.--Кучер Олексій (обговорення) 19:47, 2 січня 2021 (UTC)

Я думав, що Зборівський район існує. Дякую за розуміння! --Улюбленець транспорту (обговорення) 17:53, 2 січня 2021 (UTC)
Ось у статті Зборівський район актуалізована інформація. Можна хоча б статтю глянути. І історію статей варто переглядати. Колега Максим Огородник для чогось її вже перейменовував.--Кучер Олексій (обговорення) 19:56, 2 січня 2021 (UTC)

ВП:ВИЛ[ред. код]

Вітаю. Скільки Ви ще плануєте за сьогодні здійснити однотипних номінацій на ВП:ВИЛ? Розумію, що це Вам може подобатися, але однією з основ Вікіпедії є здоровий глузд.--Кучер Олексій (обговорення) 14:46, 9 січня 2021 (UTC)

Вітаю. Я вибираю ті номінації на ВП:ВИЛ, які не мають джерел і порушують АП (шаблон і текст без редагування більше тижня). --Улюбленець поїздів (обговорення) 15:58, 9 січня 2021 (UTC)
Майте совість! Дайте можливість бажаючим користувачам час і можливіть переписати ті статті. Ви ж прекрасно розумієте, що ніхто не зможе впоратись з такою їх кількістю.--Людмилка (обговорення) 16:53, 9 січня 2021 (UTC)
Я маю совість! Я розумію все! Я буду рідше робити статті на вилучення. Дякую за розуміння! --Улюбленець поїздів (обговорення) 17:31, 9 січня 2021 (UTC)
@Luda.slominska є проєкт щодо поліпшення статей, там є усі категорії для покращення. Приєднуйтесь і покращуйте. У будь-якому випадку, будь-який адмін, що захоче почистити АП має обов'язок це все видалити. І Ви повинні розуміти, що в адмінів теж є свій час, і вони не будуть за кожним переписувати. --Gouseru Обг. 16:30, 23 січня 2021 (UTC)
Статті з порушенням АП не потрібно виставляти на ВП:ВИЛ узагалі. Вони йдуть за іншою процедурою. Їх вилучають у будь-якому разі, а потім створюють наново. Через підсторінку або після вилучення. --Brunei (обговорення) 18:02, 9 січня 2021 (UTC)
Ну, й нащо це робити знову? Вас заблокувати?--Brunei (обговорення) 14:17, 12 січня 2021 (UTC)
Не потрібно. Вже я буду ті статті по іншому робити: вставити шаблон "поліпшити", але я вже не буду номіновувати на вилучення --Улюбленець поїздів (обговорення) 14:22, 12 січня 2021 (UTC)
Дякую. Тим статтям не потрібні жодні додаткові шаблони. Якщо шаблон правильно встановлений, зі статтею розберуться. Якщо встановлений неправильно, то розберуться трохи пізніше. --Brunei (обговорення) 14:26, 12 січня 2021 (UTC)
@Brunei: завдяки виставленню на повільне вилучення багато з тих статей переписали і врятували, я теж переписувала статтю про школу; зараз такі статті не видимі для більшості, тому якщо автор не активний - вони приречені, у кнайпі пропозицій є обговорення про створення відповідної підсторінки, щоб статті з порушенням АП були на видноті і всі зацікавлені могли їх переписати, поки такої сторінки нема доцільно було б ставити такі статті на повільне вилучення автоматично з підведенням підсумку рівно за тиждень--Людмилка (обговорення) 12:59, 23 січня 2021 (UTC)
Є категорія, про неї ніхто знати роками не хотів. Тепер звернули увагу й заходять туди. От і добре, бо на ВП:ВИЛ і без того традиційний завал через звинувачення адмінів у всіх гріхах. Кожен інструмент для свого. ВП:ВИЛ, ВП:КШВ, ВП:ПОЛ, Категорія:Вікіпедія:Можливе порушення авторських прав - усе окремо. --Brunei (обговорення) 16:00, 23 січня 2021 (UTC)
Згоден, що всі категорії по своїх поличках --Улюбленець поїздів (обговорення) 16:09, 23 січня 2021 (UTC)
@Brunei: тоді чому Ви сварите користувача за винесення статей з порушенням АП на повільне вилучення? Що в цих діях не конструктивного і де тут порушення правил? Якщо статтю ніхто не перепише - вона так чи інакше буде вилучена--Людмилка (обговорення) 16:55, 23 січня 2021 (UTC)
Згоден з Вами, пані --Улюбленець поїздів (обговорення) 16:55, 23 січня 2021 (UTC)
Я не лаю, а прошу так не робити. ВП:ВИЛ - для обговорення спільнотою. Там, де копівіо, обговорювати нема чого, треба переписувати наново. Усі на ВП:ЗА кажуть, що адміни повільно підбивають підсумки вилучення, але коли висить 260 статей, з'являється відчуття бездонності цієї діжки. Структуризація роботи - половина успіху.--Brunei (обговорення) 16:59, 23 січня 2021 (UTC)
Якщо ж хочете використовувати шаблон:поліпшити, то подивіться, як саме це робиться - зі створенням підсторінки на Вікіпедія:ПОЛ.--Brunei (обговорення) 14:26, 12 січня 2021 (UTC)
Дякую --Улюбленець поїздів (обговорення) 14:27, 12 січня 2021 (UTC)
@Brunei: Вас не почули. Вікіпедія:Статті, що необхідно поліпшити/17 січня 2021 --Artem Lashmanov (обговорення) 19:22, 17 січня 2021 (UTC)
Всежтаки заблокували --Улюбленець поїздів (обговорення) 18:37, 27 січня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Автостанція (Володимир-Волинський)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Автостанція (Володимир-Волинський) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:40, 16 січня 2021 (UTC)

ВП:ПОЛ[ред. код]

Якщо ви вирішили допомогти проєкту з поліпшення статей, то варто поглянути на сторінку ВП:ПОЛ і уважно прочитати та дотримуватися процедури. Крім занесення до списку, треба на статтю встановлювати відповідний шаблон і також на СО автора повідомляти про те що стаття потребує поліпшення. Статті з порушенням АП не ставляться на поліпшення. Їх або вилучати, або переписувати наново. І не редагуйте таблицю самостійно, це робить бот. --Artem Lashmanov (обговорення) 19:20, 17 січня 2021 (UTC)

Дякую за поради --Улюбленець поїздів (обговорення) 20:51, 17 січня 2021 (UTC)

Колєго, дякую[ред. код]

Дякую за підтримку щодо залишення в проекті Шаблон:Букнет. Видалісти розійшлися. Мало їм основного простору, вже й до шаблонів спітнілі ручки потяглися. Завтомило -- Usik64 обговорення 20:41, 19 січня 2021 (UTC)

Будь ласка --Улюбленець поїздів (обговорення) 20:45, 19 січня 2021 (UTC)

Фальсифікація №2[ред. код]

Стосовно ред.№ 30250993, я так розумію це були ви. Підписуватись від імені іншого користувача, тим більше адміністратора (@Andriy.v:) заборонено. Підсумок на вилученні сторінок можуть підбивати тільки адміністратори. --Kanzat (обговорення) 11:55, 22 січня 2021 (UTC)

Дякую, більше не повториться. Я вже більше не буду підписуватись від імені іншого користувача. --Улюбленець поїздів (обговорення) 12:13, 22 січня 2021 (UTC)
@Улюбленець поїздів, ви не можете підписуватися взагалі жодним чужим іменем. При повторному порушенні вас буде заблоковано. --Goo3 (обговорення) 12:21, 22 січня 2021 (UTC)
@Goo3 фальшиві підписи в минулому. Ніколи такого вже не буде, я буду писати суто своїм іменем. Ця робота для ботів. Я не хочу бути заблокованим, бо ще багато статей хочу написати --Улюбленець поїздів (обговорення) 12:22, 22 січня 2021 (UTC)
Це не робота для ботів. Ви підбили підсумок з залишення статті там, де адміністратор не подавав жодного наміру підбиття такого підсумку. Бот у такому випадку б нічого не зробив, бо бот не вміє читати думки користувача Andriy.v. Ви ж зробили вигляд, що ви Andriy.v, і це порушує одразу кілька правил (фальсифікація, конфлікт інтересів, ляльковий театр). Також попереджаю, що в разі повторення подібного, чи то з цього акаунту, чи то з-під IP-адреси, вас буде заблоковано, і ймовірно навіть довічно — NickK (обг.) 12:56, 22 січня 2021 (UTC)
Це вже більше ніколи не повториться. Я ж кажу, що як я маю із блокуванням створювати статті. Такого 100 % не повториться. --Улюбленець поїздів (обговорення) 12:58, 22 січня 2021 (UTC)
  • це редагування і сьогоднішнє його скасування?--Юрко (обговорення) 13:24, 22 січня 2021 (UTC)
    Ні --Улюбленець поїздів (обговорення) 13:26, 22 січня 2021 (UTC)
    Ну Ви ж його скасували.--Юрко (обговорення) 13:32, 22 січня 2021 (UTC)
  • @Goo3 та NickK: дякую, що втрутились і пояснили користувачу серйозність таких дій. Я сподіваюсь, що каяння користувача щире, і тому, вважаючи також давність порушень, припускаю, що тут можна обійтись без блокування. Звісно, якщо такі епізоди повторяться — буде як мінімум довготривале блокування.--Andriy.v (обговорення) 17:44, 22 січня 2021 (UTC)

Я бачу, що ви не вперше підробляєте чужі підписи ред.№ 30375094. Хочу ще раз наголосити на серйозності подібних порушень і непримустимості не лише підпису чужим іменем, а й додавання голосів від інших осіб у голосуваннях АБО видалення чи редагування чужих реплік у обговореннях не на власній СО. --Goo3 (обговорення) 11:43, 23 січня 2021 (UTC)

Я підписуюсь вже 4 тильдами, щоб запобігти порушення. Я ж кажу, що я буду лише своїм підписом підписувати. --Улюбленець поїздів (обговорення) 12:00, 23 січня 2021 (UTC)

Вилучення шаблонів {{copyvio}}[ред. код]

Навіщо Ви вилучаєте шаблони зі статей? Вам пояснювали не один раз, що це не вирішення проблем порушення ВП:АП. Ось зі свіжого ред.№ 30591192, у скасуванні вашого редагування Вам пояснили причину і про наявність версій з порушенням, які треба проаналізувати. І що далі?! А далі Ви йдете і вилучаєте шаблони знову ред.№ 30594329, ред.№ 30594384, ред.№ 30596369, ред.№ 30596379, ред.№ 30596421. Вам заборонили підробляти підписи і Ви вирішили знайти нову забавку? --Artem Lashmanov (обговорення) 15:12, 22 січня 2021 (UTC)

Ні, що тоді робити? На ВП:ВИЛ чи ВП:ПОЛ якщо є шаблон copyvio --Улюбленець поїздів (обговорення) 15:51, 22 січня 2021 (UTC)
Знайдіть іншу забавку. Якщо не розумієте то краще нічого з цим не робити. Всі ці статті показує у прихованій категорії, яку періодично дивляться. Все що не викликає сумнівів вилучається. Якщо є питання до частини матеріалу, або не вся стаття копівіо, тоді складніше. Вам це пояснювали неодноразово. Якщо є щось чого не розумієте, то краще не робіть нічого у цьому напрямку. --Artem Lashmanov (обговорення) 16:26, 22 січня 2021 (UTC)
Дяеую за розуміння, пане Артеме --Улюбленець поїздів (обговорення) 18:02, 22 січня 2021 (UTC)

ВП:ПОЛ[ред. код]

Вітаю. Ви відправили статтю на поліпшення. Зверніть увагу, що стаття там повинна перебувати мінімум 2 тижні. А ви її через тиждень вже номінуєте на вилучення. Тобто ще був тиждень, як мінімум, аби її змогли врятувати. А ви цей тиждень "забрали". Хоча там і двояка ситуація (одночасно з порушенням АП, на яке відводиться тиждень для усунення, і тут одне правило на інше накладається), але якщо вже вона потрапила на ВП:ПОЛ (ви її самі туди відправили), то треба хоч вичекати цей термін. Інколи статті там в останню мить можуть поліпшити. Краще дати шанс на поліпшення. Вилучити завжди встигнуть. --09:16, 24 січня 2021 (UTC)

Сторінку Львівський ретро-паровоз номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Львівський ретро-паровоз, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2021. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 17:47, 8 лютого 2021 (UTC)

Написав заперечення --Улюбленець поїздів (обговорення) 18:26, 8 лютого 2021 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Вітаю! Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, щоб ми могли надіслати інформацію щодо отримання сувенірів за участь у Вікімарафоні. Для цього перейдіть в Налаштування, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати Вам повідомлення. Дякую! --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:16, 18 лютого 2021 (UTC)

  1. А як увімкнути пошту, яке налаштування? Улюбленець поїздів (обговорення) 10:39, 18 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Пальонка Ігор Анатолійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пальонка Ігор Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2021. Що ще можна зробити? --Yumashiv (обговорення) 13:07, 22 лютого 2021 (UTC)