Обговорення користувача:Ханас Володимир

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ханас Володимир!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 03:34, 24 лютого 2021 (UTC)

Місце народження[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу, що Ви змінюєте райони у відомостях про народження осіб. Справа в тому, що людина не може народитись у тій адміністративній одиниці, яку ще не створено на момент її народження. Тому заміняти старі райони на нові в біографічних статтях не потрібно. Прошу Вас пройтись своїм внеском за цією тематикою та скасувати подібні редагування. Сподіваюсь на розуміння. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 08:26, 7 березня 2021 (UTC)

Маю ще одну пораду/побажання: коли Ви виправляєте назву району в тексті статті, звертайте також увагу на таку ж назву району в шаблоні-картці, що стоїть на початку статті (змінювати можна її поля праворуч від знаку =). --Mcoffsky (обговорення) 08:58, 8 березня 2021 (UTC)

Зміна назви району[ред. код]

Пане Володимире, дякую за долучення до редакторів та Вашу активність. Не зрозуміло правда, чому Ви свою активність зводите тільки до зміни назви районів відповідно до нового адміністративного устрою ? По-перше, для читачів тепер буде складно орієнтуватись, де знаходиться село в новому Тернопільському районі (якщо вже так хочеться, тоді також вказуйте назву громади!), по-друге, Ви залишаєте без змін інформацію в картці-шаблоні (і відволікаєте інших редакторів виправляти за Вами), по-третє, рекомендую вказувати нову адміністративну приналежність населеного пункту тільки в тексті, у рубриці «Життєпис». Ну і дружня порада, ще так бракує багато статей про діячів Національно-Визвольного руху із нового Тернопільського району, напишіть про них, це буде реальна користь і вагомий Ваш внесок у збереження пам'яті про них. З повагою, --Долинський (обговорення) 13:48, 19 березня 2021 (UTC)

Ось на підтвердження моїх слів стаття Олещук Ігор Андрійович. Ви поміняли його місце народження на "Тернопільський район" і тепер попробуй зрозуміти, оскільки в новому Тернопільському районі два села із назвою Чорний Ліс (в Залозецька селищна громада та Збаразька міська громада). Уточніть тепер чи зробити це за Вас ? --Долинський (обговорення) 14:12, 19 березня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Коваль-Качунь Уляна Михайлівна[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Коваль-Качунь Уляна Михайлівна, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=9183. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Коваль-Качунь Уляна Михайлівна.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Коваль-Качунь Уляна Михайлівна, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 08:27, 26 березня 2021 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Лабунька Марія[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Лабунька Марія, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=52695. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Лабунька Марія.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Лабунька Марія, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 16:58, 6 квітня 2021 (UTC).