Обговорення користувача:Хімік

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мова спілкування[ред. код]

Доброго дня, шановний користувач Хімік! Оскільки Ви зареєструвались в україномовному розділі Вікіпедії, то, можливо, доречніше було б повідомити про себе саме українською, яка, як Ви самі зізнались, є Вашою рідною). З повагою, Сергій 07:51, 26 січня 2012 (UTC) ---


На справді я живу в Вінниці, і обов'язково напишу опис українською, але зараз я копіюю інформацію з своєї російської сторінки. Хімік 07:54, 26 січня 2012 (UTC)

Силікатна кислота[ред. код]

Вітаю! В чому суть перейменування силікатної кислоти на кремнієву? Що за таблиця про яку Ви в поясненні сказали? Це якийсь шаблон? --Baseобговореннявнесок 10:30, 4 лютого 2012 (UTC)

Якщо ви не помітили я зробив це задля того ,щоб вона появилася в таблиці, до цього її там не було:Хімік 15:37, 5 лютого 2012 (UTC) {{Розчинність кислот, основ і солей у воді}}

Для цього не потрібно було перейменовувати з системної назви на несистемну. Варто було створити статтю "Кремнієва кислота" з вмістом

#ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Силікатна кислота

тобто створити редірект зі статті "Кремнієва кислота" на статтю "Силікатна кислота". Взагалі в шаблоні всі назви застарілі тому варто їх замінити...

Я не гадаю ,що це помилка, в будь-якому випадку я користуюсь цією таблицею і сам хотів створити цю статтю,але потім побачив ,що вона існує. Якщо вас не влаштовує ця назва ,то хочу сказати ,що для цієї кислоти і кремнієва ,і силікатна дві правильні назви. Перейменовувати назад сенсу не бачу.Хімік 08:22, 6 лютого 2012 (UTC)

Про вас[ред. код]

Шановний , я бачу що ви захоплюєтеся хімією тому хочу запросити вас до вікіпроекту Хімія . --«(…°°…)» обг 08:34, 8 лютого 2012 (UTC)

З задоволенням, Велике дякую! Хімік 11:07, 8 лютого 2012 (UTC)

Хімічний тиждень[ред. код]

Доброго дня! Запрошую долучитись до хімічного тижня, який пройде (я сподіваюсь)) з 21 травня по 1 червня. --Formiate (обговорення) 19:38, 15 травня 2012 (UTC)

Формула Ейнштейна[ред. код]

Добридень. Допоможіть, будь ласка, у вичитці даної статті, принаймні доперекладайте термінологію, якщо є неперекладена. Також можливо варто перейменувати статтю на Еквівалентність маси і енергії абощо.--KuRaG (обговорення) 06:15, 17 липня 2012 (UTC)


Звернення до вінничан[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний вінничанину! Запрошуємо Вас допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списків пам'яток Вінниці та Вінницької області. Що саме треба робити, детально розписано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу.

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 20:56, 13 березня 2013 (UTC)

З задоволенням, дякую! Хімік (обговорення) 08:36, 23 березня 2013 (UTC)

Стаття Граматика хінді[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Граматика хінді. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Bulakhovskyi (обговорення) 06:06, 6 липня 2013 (UTC)

Вітаю! Доопрацюйте, будь ласка, статтю. Ну просто неможливо її читати.
  • 1. Немає джерел, хоча у статті висловлено твердження, які не можна подавати без АД (наприклад, про кількість мовців).
  • 2. Мова статті рясніє русизмами: що таке причастя? Все-таки дієприкметник.
  • 3. Неправильна назва. В укр. мові гінді, а не хінді.
  • 4. Забагато орфографічних та пунктуаційних помилок.
  • 5. І взагалі раджу вам створювати статті за фахом, бо я як мовознавець, який перечитав купу лінгвістичної літератури, не можу второпати зміст статті. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 06:40, 6 липня 2013 (UTC)

По-перше, використана література там зазначена. За "причастя" прошу вибачення, моя перша мова - російська. Хінді допускається, cам бачив україномовну літературу, в якій було вжито саме слово "хінді". І в врешті-решт ви, як мовознавець, краще б не повчали мене, а допомогли. Я її тільки створив, і звичайно я її покращу. Хімік (обговорення) 09:49, 6 липня 2013 (UTC)

Я до вас лише з позитивними емоціями. Написання хінді — застаріле. Сьогодні лише гінді. По-друге, одного джерела замало. --Bulakhovskyi (обговорення) 12:51, 6 липня 2013 (UTC)
Добре. Статтю обов'язково розпишу, тільки потрібен час. Джерела добавлю. Хімік (обговорення) 13:38, 6 липня 2013 (UTC)
І обов'язково заглядайте у російсько-український словник. В неті їх безліч. Вам буде тільки плюс. --Bulakhovskyi (обговорення) 13:41, 6 липня 2013 (UTC)
При потребі обов'язково загляну =) Не хотів би розводити чат, але при можливості спитаю. А по спеціальності Ви хто? Які мови вчили? Цікаво просто =)
Моя спеціальність — українська мова та література. --Bulakhovskyi (обговорення) 17:08, 6 липня 2013 (UTC)

Місяць Вінничини №2[ред. код]

— Шиманський હાય! 18:03, 8 липня 2013 (UTC)

Діоксид титану[ред. код]

Вітаю! Ви як хімік підкажіть: оксид титану та діоксид титану - це хіба одне й теж? Дякую. --Bulakhovskyi (обговорення) 18:42, 22 липня 2013 (UTC)

Добрий день! Оксидом титану може бути і Ti2O3, і TiO, і TiO2, а саме діоксидом тільки TiO2. До того ж можуть існувати ще інші проміжні оксиди, які існують долі секунди в інтервалі від TiO2 до TiO2O3.

Хімік (обговорення) 12:16, 25 липня 2013 (UTC)

Просто зараз іде голосування за статтю Карбід титану. І автор написав, що це одне і те ж, але ж різна валентність. --Bulakhovskyi (обговорення) 12:22, 25 липня 2013 (UTC)
Скажімо, важка вода схожа на звичайну воду, але різниця є. --Bulakhovskyi (обговорення) 12:25, 25 липня 2013 (UTC)
По суті автор просто не уточнив. Діоксид титану відноситься до оксидів титану, якщо він був би один (як, наприклад, оксид натрію) то можна було б і не уточнювати, а оскільки їх існує кілька, то звичайно потрібно було б уточнити чи це діоксид, чи оксид (II) титану. Сильного злочину, мені здається, немає.Хімік (обговорення) 12:33, 25 липня 2013 (UTC)
Зрозуміло. Дякую. --Bulakhovskyi (обговорення) 12:43, 25 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 12:17, 25 липня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 19:25, 25 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Хімік!

В минулому ви створили 21 стаття Вікіпедії та додали 188 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 03:03, 24 квітня 2014 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Хімік!

В минулому ви створили 22 статті Вікіпедії та додали 194 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:33, 28 січня 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику Хімік!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

пропозиція тощо[ред. код]

Вітаю {{U|Хімік} , з 20 вересня триває цьогогорічна «Фантастична осінь», що офіційно завершується 20 листопада, для участі у тематичнику фантастики запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюсь на вашу участь і внесок, можливо це буде переклад з знаних вами мов кількох статей з переліку:

Дуже потрібні ваші знання німецької та англійської для перекладу наступних потрібних статей: «Падіння міста Пассау», «Призначення:Нор’Дирен[de]», Ґудрун Паузванґ[de] «Хмара (роман)[de]», Відео Ісуса (роман)[de], Гра Кусануса, Райнер Ерлер[de], Останні діти Шевенборна[de] , Гюнтер Крупкат, «Останній день творіння», «Голоси ночі[de]», «Геліополіс (роман)[de]», «Володар снів (роман)», «Рій (роман)[de]», «Напівлюдина[de]», «Подорож Нільса Клима до підземного світу[en]», Атлантида (роман Домініка)[de], що представлені у німецькомовному розділі. Проте будь-який інший внесок на фантастичну тематику також буде сприйнятий позитивно. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 12:31, 3 жовтня 2018 (UTC)