Обговорення користувача:Чръный человек/Архив/2008—2009

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повний архів: Обговорення_користувача:Чръный_человек/АвтоАрхів
Обговорення: Обговорення_користувача:Чръный_человек

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 10:14, 26 грудня 2008 (UTC)

Ілля Муромець[ред. код]

Перш ніж щось міняти, варто розібратися, чому воно зараз так. Стаття Ілля Муромець — це список значень. Їх наразі два — Ілля Муромець (герой і святий) та Ілля Муромець (літак). В майбутньому може бути більше (героя і святого можливо варто розділити).

Ви перенесли текст (що взагалі неприпустимо, так як втрачається історія правок!) зі статті про героя/святого у список значень. Цим самим «перекривши кисень» іншим значенням.

Ваші правки скасовано. Раджу уважніше ознайомитися з правилами Вікіпедії. І в майбутньому не робити необдуманих вчинків.----Olexa Yur 02:19, 3 лютого 2009 (UTC)

Кустуриця Емір[ред. код]

А перейменовувати хто буде? --Yakiv Glück 12:14, 18 червня 2009 (UTC)

Пушкін! ~ Чръный человек 12:26, 18 червня 2009 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Я відкотив ваше перейменування [1] бо воно суперечить найменуванню статей для інших митрополитів. Потрібно або всіх називати за вашим принципом або нікого. До речі, в рувікі також митрополитів іменують за іншим принципом, дивіться ru:Категория:Митрополиты Киевские, варто й там перейменувати. --yakudza พูดคุย 09:28, 16 вересня 2009 (UTC)

Питання в тому чи були вони монахами. Якщо були, то їх потрібно іменувати у форматі "Монашеское імя (Фамилия)". Є інформація, що на кафедру вони були призначені з числа світських осіб. ~ Чръный человек 10:14, 16 вересня 2009 (UTC)