Обговорення користувача:ЯГВ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Акторська творчість Василя Селезінки[ред. код]

Чи в курсі Ви, що картка особи добавляє категоріъ днів народження,смерті і "Персоналії за алфавітом", тому такі картки виключно для статей про особу. Через неправильні категоріъ і Вікідані неправильно проставляються.Олюсь (обговорення) 14:17, 22 липня 2014 (UTC)

Оформлення[ред. код]

Доброго здоров'ячка! Я осьо помітив, що у Ваших статтях є одна маленька хиба - трохи шкутильгає оформлення. Не приміть це як за образу, але зверніть увагу на ВП:Стиль та ВП:Редагування. Для того, аби зробити новий абзац необхідно залишити один пустий рядок (тобто двічі натуснити на "Enter", і потім почати писати новий абзац. Вставляючи знак розриву абзацу - з нового рядка - Ви просто починаєте писати з нового рядка у тому самому абзаці. В результаті - стаття важко сприймається, і неможливо зрозуміти логічні складові статті. Будь ласка, зважте на це зауваження та переробіть свої статті. Приклад цього оформлення я зробив у статті Гіна Георгій Миколайович.
І ще одне. Для музикантів існує {{шаблон:Музикант}}. Ось його і використовуйте, а не шаблон для акторів, як це робите Ви. Кожний шаблон призначений для конкретного виду діяльності, і треба зважати на це. Дякую. З повагою, --Kharkivian (обг.) 14:27, 18 березня 2012 (UTC)

Питання[ред. код]

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:Slav

Що Ви розумієте під "банерами" в даному випадку? У Вікіпедію не можна додавати будь-що, через те і вилучають дописи, які вважають непотрібними, тобто такими, які не відповідають правилам. Як я зрозумів, Ви перенесли вилучену статтю на "свою територію", але ж все-таки у просторі Вікіпедії. Чи можна будь-які тексти писати на "своїй території" та як це робити?--Slav (обговорення) 22:35, 27 березня 2012 (UTC)

Статтю Чернівецьке училище культури номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чернівецьке училище культури, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 березня 2012. Вальдимар 18:28, 28 березня 2012 (UTC)

Статтю Чернівецьке музичне училище номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чернівецьке музичне училище, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 березня 2012. Вальдимар 18:33, 28 березня 2012 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Левицький Мирослав Романович[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Левицький Мирослав Романович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://www.mlevytsky.com/splash.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Левицький Мирослав Романович. Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 14:07, 3 квітня 2012 (UTC).
В даному разі до Вас претензія одна: Ви порушили авторське право - тобто дослівно скопіювали текст біографії. Будь який текст - це робота автора, що поширюється на будь-який текст. Те, що Ви зробили - в наукових колах називається плагіат. Через це позбулися своїх посад міністр оборони Німеччини та Президент Угорщини. Просто візьміть і перепишіть текст своїми словами, змінивши стилістичні та синтаксичні конструкції. Більшого від Вас не вимагається. Чи Вам складно або ліньки переписати текст? Якщо Ви не можете зрозуміти різницю між ориганільним дослідженням та плагіатом, то це свідчить не на Вашу користь як науковця. Якби Ви списали статтю у свого колеги, щоб він Вам сказав? А ориганільне дослідження - це напр., вигадування, що, напр., існє «донецька нація». Ніколи такого не чув, регіональна самосвідомість харків'ян, киян, полтавчан або донеччан існує, але так, аби вона розвинулась до рівня нації (навіть свідомість українців перебуває лише в зародковому стані у плані формування нації) - це вигадки. А щодо вибірковості, то я перевіряю усі 200 статей на день (30-45 хвилин на це вистачає) - якісь ставлю на вилучення, якісь - порушення авторських прав, десь кілька незначних редагувань. Якщо я часто берусь за Ваші статті - це означає те, що вони мають хиби в оформленні, і їх трохи треба підрихтувати. Врешті, статті не є чиєюсь власністю, і кожний має право на те, аби їх редагувати. Я прихильник ідеї того, що персоналія може бути значимою для населеного пункту, якщо вона а) працювала в ньому, має справді визначні досягнення (напр., Герой України або інша співвідносна нагорода - "заслужений чи народний - це трохи не те) - тобто це справді визначні люди епохи, а не кожна людина, про яку є стаття у Вікіпедії. І цього принципу дотримуються багато редакторів: в кого Ви підгляділи - не знаюю. З повагою, --Kharkivian (обг.) 07:27, 4 квітня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]

Файл:Круцик Роман Миколайович.jpg[ред. код]

привіт! вибачте, що турбую. у мене є запитання до Вас щодо цього файлу — завантажили його Ви, а автором зображення вказали Круцика Р.М. якщо права на цю фотографію належать п. круцику, то потрібен дозвіл, який оформлюють через систему OTRS… --antanana 09:53, 27 вересня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до нової системи Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей. --yakudza 13:13, 10 жовтня 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 23:37, 19 листопада 2012 (UTC)

YesТак Зроблено: виправила. програма просто не прочитала текст (вона сприймає тільки шаблони) --アンタナナ 06:46, 20 листопада 2012 (UTC)

Щодо Файл:Заяць85.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Заяць85.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. RLuts (обговорення) 13:45, 11 грудня 2012 (UTC)

привіт. а є якийсь спосіб зв'язатися із паном Михайлом? поштова адреса (наприклад), родичі, діти, близькі? --アンタナナ 17:11, 6 квітня 2014 (UTC)
і ще раз привіт. але ж це фото зроблене Вами, правда? камера та сама, що Ви зазвичай робите: Файл:Меморіальна дошка, присвячена Майронісу.jpg. як я розумію, то Ви просто автором вказали пана Михайла (але ж це Ви його фотографували?) --アンタナナ 06:05, 16 грудня 2014 (UTC)
Так, пані, ви дуже спостережлива. Я був на ювілеї пана Михайла Степановича (в Одеській області) і там його (і не тільки) фотографував. Стаття про нього - моя. ЯГВ (обговорення) 10:40, 16 грудня 2014 (UTC)
і тут дякую за відповідь) --アンタナナ 10:47, 16 грудня 2014 (UTC)

Брати блюзу[ред. код]

Доброго дня! Я рідко буваю в Калуші. І в мене з музичним слухом не склалося. Можу іноді послухати Мертвого півня або Васю клаба, а так переважно люблю почитати. А ви з Калуша?.--Kusluj (обговорення) 08:16, 13 грудня 2012 (UTC)

Місяць Буковини №2[ред. код]

--— Шиманський હાય! 13:26, 15 грудня 2012 (UTC)

Категорія:Уродженці Переяслав-Хмельницького району[ред. код]

Доброго дня!! Там потребує уточнення Категорія:Уродженці Переяслав-Хмельницького району, є дві однакові статті Шовкошитний Володимир Федорович та Користувач:ЯГВ/Грамайданчик3 чи можна одну статтю прибрати??? --Jphwra 14:11, 6 січня 2013 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей. --yakudza 19:48, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 08:40, 9 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:40, 25 січня 2013 (UTC)

Бенно Штраухер[ред. код]

Доброго вечора! Відповів Вам на сторінці обговорення.— Шиманський હાય! 17:00, 2 лютого 2013 (UTC)

Статтю Зельма Меербаум-Айзінґер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Зельма Меербаум-Айзінґер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 березня 2013. Юрій Бобошко (обговорення) 18:14, 13 березня 2013 (UTC)

Цидулка[ред. код]

Так, дійсно, ту сторінку я не розібрав до кінця. Мої вибачення. --Юрій Бобошко (обговорення) 21:30, 13 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Івшина Лариса Олексіївна.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Івшина Лариса Олексіївна.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 10:24, 21 травня 2013 (UTC)

Па'ятник воякам 41-го піхотного полку[ред. код]

Добрий день! Хотів Вас попросити розібратись в одному питанні. Тиждень тому я побував у туристичній поїздці в Чернівцях і побачив пам'ятник воякам піхотного полку Ерцгерцога Євгена на розі Головної і Червоноармійської. Повернувшись до Києва, захотів прояснити для себе, хто були ці вояки. Був майже впевнений, що вони полягли у роки Першої світової війни. Стаття Пам'ятники Чернівців начебто підтвердила мою версію. Там написано «На цьому місці стояв пам'ятник воякам, що загибли в Першу світову війну». Але вчора надибав статтю Військові пам’ятники Чернівців ХХ ст.: культура пам’яті та архітектурні рішення (на вікенд). Там пишеться, що заходи з організації пам'ятника почались ще 1899-го. То ж у статті Пам'ятники Чернівців помилка. На вікісховищі світлина з цим пам'ятником має назву щось на кшталт «монумент героїчним румунам» (на жаль, румунської не знаю), і віднесена до категорії «Історія Румунії». Я шукав інформацію про цей полк і знайшов статтю «Габсбурги в Чернівцях» в «Буковині», де пишеться, що «з 1853 р. він рекрутувався тільки з буковинців». Можливо, туди набирали тільки румунів? Може, Ви щось знаєте? --Олег (обговорення) 09:45, 23 червня 2013 (UTC)

Статтю Сергій Герман номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сергій Герман, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 червня 2013. Acedtalk 19:59, 23 червня 2013 (UTC)

Лідія Відаш[ред. код]

Вітаю, хочу залишити вам на рецензію статтю про вашу землячку Відаш Лідія. Можливо маєте якісь матеріали для доповнення цієї статті? --yakudza 16:53, 23 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:32, 24 липня 2013 (UTC)

Відповідь[ред. код]

Шановний ЯГВ! Якщо подивитись на визначення Освітні рівні в Україні, то Ви мене «ображаєте»:) Якщо за Освітньо-кваліфікаційні рівні в Україні, то спеціаліст. IVMD (обговорення) 10:04, 5 вересня 2013 (UTC)

P.S. Як бачите, незважаючи ні на що, намагюся прислухатися до порад (в т.ч. й Ваших):) IVMD (обговорення) 10:06, 5 вересня 2013 (UTC)
Я чернівчанин. За освітою «правник». IVMD (обговорення) 13:12, 5 вересня 2013 (UTC)

Перейменування статей[ред. код]

Доброго Вам дня! Хотілось би все ж таки завершити питання щодо перейменування сторінок про буковинських митрополитів. Зогляду на те, що практично всі церковні діячі в «українській Вікіпедії» зазначаються як Іоан (Іваненко), то вважаю, що тут необхідно поступити за аналогією. Як на мене, то не є недоречним, коли частина буде так, а інша по другому.
Як мені написали на сторінку обговорення - необхідно поставити запит у іншому місці. Не роблю цього, оскільки вирішив спочатку порадитись з Вами, як автором.
Крім того, як на мене, то необхідно щось зробити з Рента Василь та Володимир Репта.
З повагою --IVMD (обговорення) 11:35, 8 вересня 2013 (UTC)


Дякую за відповідь. Чекатиму. З повагою,--IVMD (обговорення) 07:20, 9 вересня 2013 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Доброго дня! У мене пропозиція щодо, створеного Вами, Шаблон:Основні церкви, храми, синагоги Чернівців. Шаблон надзвичайно цікавий, і безумовно корисний. Водночас, хотілось би запропонувати кілька варіантів його ... «модернізації»:) Перше. Можна було би певною мірою спростити назву - «Культові споруди Чернівців». Друге. Як на мене, то можна було би все ж таки «розбити» на: православні, католицькі, інші. Третє. Прошу розглянути можливість включення до списку Церква Різдва Пресвятої Богородиці («Гореча»).

P.S. Стосовно митрополитів. Очевидно, що праві ми обоє... Але в дечому, Ви мене так і не переконали. Якщо залишати світську форму написання, то й ім'я потрібно писати світське. Скажімо Репта (Рента) Василь! Між іншим, звідки взялося «Рента»? Після отримання «церковного імені», клірики своє прізвище (а тим більше мирське ім'я) не використовують. Навіть офіційні документи (сам бачив паспорта) підписують - «Адріан», «Іоан», «Нона» тощо. Ієрархи підписують з додаванням «†» - «† Онуфрій», «† Данило» тощо. Наразі не пригадаю де саме, але бачив підписи того ж самого Репти. Там де слов'янські тексти - «† Владіміръ». Німецькою - «Wladimir von Repta». І на завершення... Як на мене, то подавати Репту в першу чергу як науковця (в т.ч. картка) не зовсім коректно. У першу чергу він все ж таки ієрарх. Переконаний, що «митрополицтво» для нього мало набагато більшу вагу ніж «ректорство». Знову ж таки, як і Ви, не хочу вператися рогом, але... Як на мене, повинні бути або всі так, або всі інакше! Як я подивився майже весь клір (за виключенням можливо 5-10%) за формулою -----(-----).

P.P.S. Відчуваю, що таки складеться у Вас враження про мене, як про «буквоїда»:) З повагою--IVMD (обговорення) 13:42, 11 вересня 2013 (UTC)

Дякую за критику[ред. код]

Ось це закритикували:) Я так розумію, мене ввічливо назвали «слоном в посудной лавке»:) У деяких моментах згідний, намагатимусь врахувати.

Щодо «Укр. Нар. Дом.», а точніше його теперішнього голови... Можу помилятись, але «НД» тогочасний і теперішній - дві великі різниці. У будь-якому разі жодних проблем, якщо додасть хтось інший. --IVMD (обговорення) 13:21, 13 вересня 2013 (UTC)


Приношу вибачення за «несвідомий вандалізм» у Вашій статті Керівники Чернівецької міської ради. Був ще зовсім «зеленим»... Власне, й тепер ще поки що залишаюсь «зеленкуватим»:) Тепер вже пішов цивілізованим шляхом--IVMD (обговорення) 19:50, 14 вересня 2013 (UTC)


Дякую за зауваження щодо Буковинський крайовий сейм. Запевняю, що то не свідомо. Просто не розібрався. На початку вважав, що автор - це той хто завантажує:) Власне й сьогодні ще повністю у тому «лабіринті» із завантаженями не розібрався.--IVMD (обговорення) 07:58, 17 вересня 2013 (UTC)

Керівники Чернівців[ред. код]

Доброго дня! Перепрошую, але в статті Керівники Чернівців змушений був частково відмінити Ваше редагування.

Ніку Флондор та Янку Флондор - це різні люди. З повагою,--IVMD (обговорення) 15:46, 17 вересня 2013 (UTC)

Прохання[ред. код]

Доброго дня! Вирішив звернутись до Вас з проханням. Прошу, за можливості, переглянути дві статті: Каспрук Павло Михайлович та Федорук Микола Трохимович. Стосовно П.Каспрука більш-менш спокійний - людина покійна, і те, що у статті вийшов цілковито позитивний - не страшно. Що стосується М.Федорука, то він діючий політик, а вийшов аж надто позитивним. Попрацювати над статею про Ф.М.Т. змусив «178.93.33.235», який зробив шедевральну правку: започаткував цілий розділ «Критика», в якому написав - «Неодноразово критикувався за лояльність до всіх політичних режимів України. У 2013 році депутат Чернівецької обласної ради Назар Горук назвав його представником фінансово-олігархічного клану Арсенія Яценюка». При цьому без посилань, джерел тощо... Зогляду на історію цьго дописувача, та статтю про Горука - не здивуюся, якщо це Назар власною персоною... Поряд з тим. Мене цікавить Ваша думка, як чернівчанина. Тим більше з досвідом. Хочеться щоби статті не викликали сумнівів щодо об'єктивності. А теперішніх я так сильно «поважаю», що міг і «палку перегнути». Буду вдячний за оцінку і пораду.--IVMD (обговорення) 12:38, 19 вересня 2013 (UTC)


Дякую! Емейл ivmdAt sign.svgukr.net.--IVMD (обговорення) 09:39, 20 вересня 2013 (UTC)

Андрей Шептицький[ред. код]

Шановний пане, я не вносив у статтю змін щодо нагород митрополита Андрея. Їх зробив користувач NOSFERATU. Думаю, варто звернутися з Вашим питанням до нього.

--Kvandr (обговорення) 21:12, 20 вересня 2013 (UTC)

Необхідна порада[ред. код]

Доброго дня! Вирішив звернутись до Вас з наступного приводу. Наразі почав опрацьовувати «площу Філармонії» в Чернівцях. Зрозуміло, що починати потрібно «від пічки». Стаття Чернівецька обласна філармонія очевидно потребує суттєвого доопрацювання. Але питання в іншому. Як Ви вважаєте саму пам'ятку архітектури «Будинок Музичного товариства» і організацію «Чернівецька обласна філармонія» розділяти чи ліпити все в одну статтю? Про саму споруду ніби є, що писати... Нехай невелика, але стаття про пам'ятку вийде. Про філармонію як організацію тим більше є, що писати! Буду вдячний за пораду. Дякую--IVMD (обговорення) 19:02, 1 жовтня 2013 (UTC)

Перший міський трамвай Чернівців[ред. код]

Шановний Ярослав Григорович! Файл:Перший міський трамвай Чернівців.jpg не відповідає дійсності років на 40. Це світлина 1934-1940 років, на ній є споруджений в 1934 році "славнозвісний" туалет. Дійсно світлини першого міського трамваю Ви можете побачити в альбомі https://picasaweb.google.com/EdwardTurJ/OldCzernowitzPhotosEugengasse Файл:BukovViche.jpg теж не відповідає своїй назві. Це не листопад 1918 року, а серпень 1917 року - третє (останнє) повернення австріяків. Світлин Буковинського Віче не знаю. Можливо це фото: https://picasaweb.google.com/EdwardTurJ/OldCzernowitzPhotosAustriaplatz#5714626702845422322 ? (Буковинського Віче віче було на кількох площах, чи тільки на нинішній Театральній площі?) З повагою, Едвард

Підпис під файлом "Центральна площа (Чернівці) -12.jpg"[ред. код]

Підпис звучить "Площа Ринок ще без трамваю", але на фото є Буковинська Ощадна каса (1900-1901), а трамвай в Чернівцях з 1897 року.Edward Tur (обговорення) 20:50, 8 жовтня 2013 (UTC)

Єврейський темпль у Чернівцях[ред. код]

Підпис під файлом "Єврейський темпль у Чернівцях-1.jpg" у Вас такий: "Поштівка початку 20-го ст.". Точніше буде "1930-х років", бо будинок на розі споруджено в 1930-х роках. Відносно руйнації. В альбомі https://picasaweb.google.com/113836661759138499818/OldCzernowitzPhotosTempelgasse можна побачити вже спалений Темпль 24 липня 1941. Кілька слів про спалені будинки в самому центрі Міста. Шість будинків на місці нинішнього скверу з пам'ятником Шевченкові спалили радянські солдати в день відходу військ в липні 1941. Це бачила моя мати, корінна чернівчанка 1914 року народження. Її спогади є в книзі п.Селезінки "Місто моєї любові". Підпал біржи на Поштовій ( https://picasaweb.google.com/113836661759138499818/OldCzernowitzPhotosPostgasse ) не бачила, але там було достатньо для підпалу одного сірника - в двір біржі з 22 червня чернівчани знесли тисячі радіоприймачів. Всі будинки від готелю Готтліб до кінця вулиці згоріли до приходу румунів з німцями. А Темпль в липні 1941 після відходу радянської армії був ще неушкодженим.Edward Tur (обговорення) 20:19, 11 жовтня 2013 (UTC)

Костел Воздвиження Святого Хреста (Чернівці). Архітектурні особливості[ред. код]

Вітаю! Не згідний з тим, що храм не змінював свій вигляд після реконструкції будівлі в 1910 році. Гляньте на фото румунського періоду https://picasaweb.google.com/EdwardTurJ/OldCzernowitzPhotosHauptstrasse#5728574187163973570. Це точно міжвоєнний період - підпис справа "Fotofilm Kluj" й орла нема на ратуші. Якщо переглянути фото й малюнки костелу в альбомі https://picasaweb.google.com/EdwardTurJ/OldCzernowitzPhotosHauptstrasse, то висновок такий: середина 19 століття - куполоподібний дах, кінець 19 століття - 1930 роки шпилястий, далі знову куполоподібний дах. І ще. На фото до 1914 (до початку війни) видніються скульптури в нішах на рівні другого поверху https://picasaweb.google.com/EdwardTurJ/OldCzernowitzPhotosHauptstrasse#5715345598651831170. Знищені, напевно в 1914-1917 роках.

Щодо Файл:Івшина Лариса Олексіївна-1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Івшина Лариса Олексіївна-1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 20:21, 28 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Тетяна Дугаєва.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Тетяна Дугаєва.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 20:58, 28 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Бойко Петро Тодосьович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Бойко Петро Тодосьович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 17:33, 29 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Кирило Булкін-4.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кирило Булкін-4.png. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 17:41, 29 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Вознюк Володимир Оксентійович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вознюк Володимир Оксентійович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 18:07, 29 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Підлуцький Олексій Георгійович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Підлуцький Олексій Георгійович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 18:09, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Старик Володимир Петрович.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Старик Володимир Петрович.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 18:43, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Сулятицький1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Сулятицький1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 18:47, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Чорней Юрій Ілліч.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Чорней Юрій Ілліч.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 19:16, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Шкрібляк Микола Миколайович-1.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Шкрібляк Микола Миколайович-1.png. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 19:20, 31 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Дует Скриня1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Дует Скриня1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 13:37, 1 листопада 2013 (UTC)

Щодо Файл:Дует Скриня.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Дует Скриня.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 13:37, 1 листопада 2013 (UTC)

OTRS[ред. код]

Отут загальна інформація про цей інструмент. Ось тут пан A1 докладно розписав свій шлях отримання та розміщення дозволів. Оформлюйте дозвіл собі відразу на усі матеріали від вашої бібліотеки (на які вона має права), вона все одно неприбуткова організація. Коли буде його зареєстровано, то зможете використовувати свій індивідуальний номер на всіх фото у вигляді { { OTRS|xxxxxxxxxxx } } , де xxxxxxxxxxx — буде ваш номер. Пан Білецький так ліцензував свою гірничу енциклопедію. Розміщує дозволи на сторінках обговорення статей. Будуть питання, то краще задавати їх панові Ahonc-ові, він цим займається. Якщо хочете то й мені.--Dim Grits 18:50, 2 листопада 2013 (UTC)

Відносно вступу до статті Сиротюк Валерій Степанович[ред. код]

Вибачте, я зосереджувався над включенням "отець" і переочив решту. Чи краще було б на вашу думку "отець Валерій Степанович Ситорюк" у вступному абзаці, або по-простому "отець Валерій Сиротюк", якщо його так знано в парафії? У всякому випадку "отець" пишеться з малої, а не великої букви... Мій батько також не любив те сов'єтьське "по-батькові" і у вступному абзаці цього немає: див. Курдидик Анатоль Петрович--лк (обговорення) 06:25, 13 листопада 2013 (UTC)

Перевірив знову: я намагався виправити дублювання, адже двічі появлялося майже одне й те саме. Хочу звернути увагу, що у вступному абзаці порядок міняється: титул, ім'я, по-батькові, прізвище; але вгорі для сортування по азбуці: прізвище, ім'я, по-батькові. Як Вам зараз виглядає? Може й так бути? див. ще: Кипріян Іван та інші.--лк (обговорення) 08:06, 13 листопада 2013 (UTC)
Шановний Левко (обговорення)! Приймається! Дякую! Користуючись нагодою, хочу у вас проконсультуватися: для чого ставлять і в яких випадках знак пробілу &nbsp (в останньому редагуванні ви цього не зробили) ЯГВ (обговорення) 09:53, 13 листопада 2013 (UTC)
Ставить їх вікіфікатор, який унормовує пунктуацію і типографію в статті. Написавши статтю, натисніть на клавіш із W (над цим вікном) на ньому: він унормує усе, що треба. Інколи, якщо бачу, що робить користувач систематичні помилки, натискаю цю клавіш, щоб одним махом виправити усі порушення норм; до речі, можете робити це й Ви самі. Правда, я міг пропустити, бо не застосовував вікіфікатора...--лк (обговорення) 02:15, 15 листопада 2013 (UTC)

Блокування (ВП:НО)[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з грубими порушеннями ВП:НО та погрозами (ред.№ 13546189) для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 доба.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--RLuts (talk) 22:30, 13 листопада 2013 (UTC)

Файл:Іларіон Свєнціцький.jpg[ред. код]

Привіт. Позначив ліцензійний статус, як нез'ясований. В описі редагування зазначив причини і навряд чи щось ще додам. Стандартних повідомлень вирішив не писати, бо Ви і так знаєте, про що в них ідеться. ‎--Aeou 13:57, 16 листопада 2013 (UTC)

Щодо Файл:10 Заяць М.С..jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:10 Заяць М.С..jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 14:11, 6 грудня 2013 (UTC)

Категорія:Річниці і ювілеї Тараса Григоровича Шевченка[ред. код]

Правильна назва категорії за правописом: Категорія:Річниці та ювілеї Тараса Григоровича Шевченка. Прошу створити нову і перенести статті.--Микола Василечко (обговорення) 20:15, 8 травня 2014 (UTC)

Висловіть свою думку[ред. код]

Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [1]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:57, 24 червня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 09:10, 2 липня 2014 (UTC)

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 11:20, 16 липня 2014 (UTC)

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 15:09, 20 липня 2014 (UTC)

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 16:19, 20 липня 2014 (UTC)

Статтю Російські міфи, пов’язані з Кримом номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Російські міфи, пов’язані з Кримом, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2014. --YarikUkraine (обговорення) 17:37, 25 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:Аверс монети 50 років входження Криму до складу України.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Аверс монети 50 років входження Криму до складу України.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 09:01, 10 вересня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Огнєвий Костянтин Дмитрович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Огнєвий Костянтин Дмитрович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 09:47, 29 грудня 2014 (UTC)

Статус Файл:Кримов Олексій Петрович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кримов Олексій Петрович.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 10:14, 5 січня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Кривенко Ю1.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кривенко Ю1.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 10:52, 21 січня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Вивіска «Театрально-художній коледж».jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Вивіска «Театрально-художній коледж».jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 09:21, 13 квітня 2015 (UTC)

Вікісховище[ред. код]

Привіт. А чому ви не вантажите вільні файли одразу на Вікісховище? --Максим Підліснюк (обговорення) 09:09, 29 квітня 2015 (UTC)

 1. Мене цікавить тільки україномовна Вікі. Якщо інструкція прописує обов'язковість завантаження, то буду. ЯГВ (обговорення) 07:27, 2 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:45, 27 травня 2015 (UTC)

Статтю Націоналізм: Чим він є, або чому українцям конче потрібно бути націоналістами номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Націоналізм: Чим він є, або чому українцям конче потрібно бути націоналістами, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2015. Що ще можна зробити? Ragnarok (обговорення) 11:03, 30 липня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Логотип газети Правда Украіни.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Логотип газети Правда Украіни.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 09:00, 4 січня 2016 (UTC)

 Неуважний Вот не звернув увагу на те, що Обгрунтування наявне. ЯГВ (обговорення) 10:46, 4 січня 2016 (UTC)

Статус Файл:Аверс і реверс індійської нагороди -Падма Вібхушан-.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Аверс і реверс індійської нагороди -Падма Вібхушан-.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 16:22, 20 січня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Почерк Тараса Григоровича Шевченка[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Почерк Тараса Григоровича Шевченка, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://litopys.org.ua/shevchenko/slovn32.htm http://i24.com.ua/digest/tehnologii/kiyivstar-stvoriv-novij-ukrayinskij-shrift---kobzar-ks. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Почерк Тараса Григоровича Шевченка.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (обг.) 19:53, 27 січня 2016 (UTC).

Статтю Хоррор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хоррор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2016. Що ще можна зробити? Yakiv Glück 20:41, 8 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:41, 7 березня 2016 (UTC)

Заяць М.С..[ред. код]

Вітаю! На подібних файлах як ось цей, ви вказали що автор Заяць М.С. передає їх у суспільне надбання. Нажаль на сторінці Вікіпедія:Отримані дозволи такого дозволу немає, тож якщо маєте якісь посилання де вказує що власник авторських дає дозвіл прошу представити їх. Інакше файл може рахуватися як невільних або бути видалений. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 13:04, 21 березня 2016 (UTC)

Відсутній дозвіл[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії ряд файлів, перелік яких нижче. Однак, схоже, що ці файли завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене ці фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажені Вами файли із сервера.

 1. Файл:13 Заяць М.С..jpg
 2. Файл:14 Заяць М.С..jpg
 3. Файл:17 Заяць М.С..jpg
 4. Файл:6 Заяць М.С..jpg
 5. Файл:2 Заяць М.С..jpg
 6. Файл:5 Заяць М.С..jpg
 7. Файл:7 Заяць М.С..jpg

--Andriy.v (обговорення) 06:42, 29 березня 2016 (UTC)

Статтю Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2016. Що ще можна зробити? --Andriy.v (обговорення) 11:48, 16 грудня 2016 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Користувач:ЯГВ/Чернетка 3[ред. код]

то вона Вам треба чи ні? Бо бачу її знову вилучили. --Jphwra (обговорення) 07:06, 28 травня 2017 (UTC)
відновив і прибрав шаблон про вилучення. Якщо ставлять Вам такий шаблон, то вилучайте його і пояснюйте користувачу, що це чернетка, а не стаття. --Jphwra (обговорення) 07:57, 28 травня 2017 (UTC)

Педагогічний коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича[ред. код]

В цій будівлі до кінця 1950-х років знаходився дитячий будинок, потім інтернат, педучилище - десь з кінця 1970-х - початку 1980-х. З повагою, Едвард.

Максимович Євген Олександрович[ред. код]

Фото Максимовича - https://fex.net/432981152330 З повагою, Едвард

Сторінку Курва (значення) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Курва (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 листопада 2017. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 17:54, 3 листопада 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії ЯГВ!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Сабадаш1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Сабадаш1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 09:48, 26 березня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Михайловський12.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Михайловський12.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 18:29, 26 березня 2018 (UTC)

Доброго вечора! І з Новим роком! А чи маєте контакти автора фото, Михайловського В.І.? Побрібно від нього або електронний лист, або підписати фізично дозвіл --アンタナナ 21:42, 31 грудня 2018 (UTC)

Перенесення ваших фото на Commons[ред. код]

Вітаю!

Дякую за ваші фото з виставки Присутність. Чи не могли б ви їх завантажити на Commons власноруч? Особливо цікавлять ваші безпілотники. Я зібрав окрему категорію c:Category:Destroyed UAVs in War in Donbass. --VoidWanderer (обговорення) 19:29, 5 вересня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Буркут1.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Буркут1.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 21:43, 1 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Е-32.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Е-32.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 13:33, 6 лютого 2019 (UTC)

Щодо Файл:Портрет художника Миколи Попова. Автор - Тетяна Яблонська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Портрет художника Миколи Попова. Автор - Тетяна Яблонська.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 10:15, 11 лютого 2019 (UTC)

Те ж саме стосується й інших подібних файлів: скан чи фото двовимірного твору вважається його репродукцією, а тому не створює додаткових авторських прав. Відповідно, вказану Вами ліцензію треба підтвердити або дозволом від правовласника, або ж вона є хибною і такі файли слід вилучити. Зокрема, всі картини звідси треба буде повилучати, якщо авторка не надішле дозволу на них. Якщо маєте якісь запитання, або хочете отримати коментарі стосовно цієї та інших ситуацій із файлами від інших користувачів, звертайтесь на сторінку Вікіпедія:Кнайпа (авторське право).--Piramidion 10:18, 11 лютого 2019 (UTC)

Фото «Портрет художника Миколи Попова» я зробив на виставці картин Тетяни Яблонської. ЯГВ (обговорення) 14:34, 11 лютого 2019 (UTC)
Справа в тому, що власником авторських прав на ці зображення є художник, а не фотограф. Ви є власником авторських прав лише на фото картин з рамками, але зважаючи на те, що більшу частину фото займає саме картина, і зважаючи на роздільність зображення (рамки можна обрізати й отримати цілком невільну репродукцію самої картини), як і те, що вона не відповідає принципу de minimis, ці фото є неприйнятними для Вікіпедії. Якщо по-простому — хтось може їх використати, скажімо, у своїй книзі про художників, отримати за цю книгу певні гроші, і при цьому нічого не заплатити художникові, пославшись на Вікіпедію як джерело. І якщо художник захоче подати до суду, відповідачем буде Фонд Вікімедіа.--Piramidion 09:42, 12 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Світлини Тараса Григоровича Шевченка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Світлини Тараса Григоровича Шевченка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 лютого 2019. Що ще можна зробити? GC 007 (обговорення) 09:31, 24 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Підлуська Інна Анатоліївна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Підлуська Інна Анатоліївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 08:36, 7 липня 2019 (UTC)

Сторінку МАМАЙ (громадська організація) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття МАМАЙ (громадська організація), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 13:29, 26 листопада 2019 (UTC)

Щодо Файл:Булкін-6.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Булкін-6.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 01:53, 5 грудня 2019 (UTC)

Привіт. Для збереження цих файлів потрібен дозвіл від Булкіна К. В. Те ж саме стосується й інших подібних файлів:
Файли, на яких зображений сам Булкін, якщо тільки він не робив ці фото автоспуском, є порушенням чиїхось авторських прав:

--Piramidion 01:58, 5 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Інтерконтиненталь (готель, Київ) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інтерконтиненталь (готель, Київ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2020. Що ще можна зробити? --Mcoffsky (обговорення) 18:11, 22 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії ЯГВ!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Криворучко60.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Криворучко60.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 16:22, 19 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:БВ2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:БВ2.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:09, 24 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Михайловський2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Михайловський2.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:27, 24 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Михайловський3.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Михайловський3.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:27, 24 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Рихло2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Рихло2.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:30, 24 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Скоробагач2.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Скоробагач2.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:32, 24 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Боднар Флоріан Григорович.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Боднар Флоріан Григорович.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 16:05, 6 червня 2020 (UTC)

Щодо Файл:МБ9.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:МБ9.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 14:02, 26 січня 2021 (UTC)

Щодо Файл:МБ20.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:МБ20.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 14:02, 26 січня 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Логотип_фонду_Юрія_Дерев'янка.png
 2. File:Обкладинка_журналу_«Образотворче_мистецтво»_(1939).jpg
 3. File:Кінознавець_Тетяна_Тимофіївна_Дерев'янко.jpg

--Andriy.v (обговорення) 02:56, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

 1. File:Єврейські_мелодії.jpg
 2. File:Ільїна1.JPG
 3. File:Ільїна2.JPG
 4. File:Ільїна3.JPG
 5. File:Ільїна4.JPG
 6. File:Ільїна5.JPG
 7. File:Ільїна6.JPG
 8. File:Ільїна7.JPG
 9. File:Ельгісер2.jpg
 10. File:Ельгісер3.jpg
 11. File:Ельгісер4.jpg
 12. File:Ельгісер5.jpg
 13. File:Ельгісер6.jpg
 14. File:Левицький_Мирослав.jpg
 15. File:Мельничук1.jpg
 16. File:Меморіальна_дошка_Арона_Пумнула.jpg
 17. File:Микола_Амосов_і_Мирослав_Шекета_перед_черговою_операцією_на_серці_-3.jpg
 18. File:Михайловський10.jpg
 19. File:Михайловський11.jpg
 20. File:Пам'ятник_загиблим_у_Чернобилі_працівникам_внутрішніх_справ_України.jpg
 21. File:Презентація1.jpg
 22. File:Презентація2.jpg
 23. File:Презентація3.jpg
 24. File:Презентація4.jpg
 25. File:Презентація5.jpg
 26. File:Презентація6.jpg
 27. File:Турецька_криниця10.jpg
 28. File:Турецька_криниця9.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:53, 26 лютого 2021 (UTC)

Щодо Файл:Ельгісер2.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ельгісер2.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 10:05, 11 березня 2021 (UTC)

Статтю Буковина - земля українська (1940) висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Буковина - земля українська (1940), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 5 квітня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 16:39, 5 квітня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:Ревуцький1.JPG

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 05:51, 31 травня 2021 (UTC)