Обговорення користувача:Яким

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Привіт з Бучача. Якщо зможеш, будь ласка, продивись Бучач та дотичні статті ( Потоцькі, Почаїв тощо ). Якщо є змога, треба зберегти зміни. Я - новачок. Слава УКРАЇНІ!!!

Деякі дослідники ( поки точно не пам"ятаю) стверджують про участь УРБАНІКа в побудові чи РАТУШІ в БУЧАЧІ, чи ЦЕРКВИ ПОКРОВИ та інштх пам'яток в БУЧАЧі!!!!! В статті Михайло Адванець помилки в таблиці. Виправлю.

Напевно, треба перейменувати статтю на Ян Сєнненський чи Сєннінський ( він - поляк, а місто - Сєнно, його, може, не варта перекладати) та схожі статті про Сєнненських - буде менше плутанини.
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Яким!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Сергій (обг.) 09:45, 26 березня 2011 (UTC)

Зображення[ред. код]

Доброго дня, Якиме. Хотів звернути вашу увагу, що зображення, які ви завантажуєте, потрібно категоризувати. Гляньте ось наприклад на оці категорії: Категорія:Зображення:Львів, Категорія:Зображення:Львівська область. Тут перелік усіх завантажених вами файлів — можете зробити ревізію і усі категоризувати.

Мало того, хотів звернути увагу, що якщо б ви хотіли, щоб ваше зображення могли вживати Вікіпедії іншими мовами (англійська, російська тощо), то варто ванажити на спільне т. зв. "вікісховище". Файли з вікісховища нормально відображаються одночасно в усіх мовних проектах. Єдине слід пам'ятати: там не приймаються ліцензії {{fairuse}} і не варто вантажити знимки об'єктів, автор яких живий, або помер менш ніж 70 років тому. Тим не менше власні фотографії оборонних та інших старовинних споруд (але не авторських макетів), старовинні мапи, поверхові плани, скани документів — усе можна туди вантажити. Ось форма для завантаження власних фото, а це — для зображень іншого походження, зокрема для тих, термін копірайту яких вийшов. Ось категорія "Lviv", можете глянути, що туди вже завантажено.

Ще хотів спитатись, як там із Боїмами? Плануєте таки подавати на перейменування? Я хотів було сам це зробити, але власне щодо Боїм-Бойм я вагаюсь - не впевнений, що вистачить аргументів. На довершення недавно був біля каплиці, глянув табличку, де вказано, що це пам'ятка і побачив там "Боймів" (!). В той же час в літературі переважно Боїми... Словом, якщо виставите на перейменування за згаданою мною вище процедурою, я хіба що доповню якісь аргументи (якщо матиму що додати до ваших), але сам не виставлю.--Сергій (обг.) 10:36, 6 вересня 2011 (UTC)

Вікіконференція 2011[ред. код]

Перша українська вікіконференція.png

Вітаю! Запрошую вас на першу українську Вікіконференцію, що відбудеться у Львові наступної суботи, 17 вересня.

За бажання, ви також можете підготувати коротеньку (3—7 хв.) доповідь чи виступ присвячений ідеям чи спостереженням щодо Вікіпедії та інших вікіпроектів, які варто поширювати чи обговорити, або які будуть цікавими іншим вікіпедистам. Також ви можете допомогти презентувати Вікіпедію на «Форумі видавців».

Реєструйтеся на сторінці конференції. --Α.Μακυχα 18:22, 9 вересня 2011 (UTC)

Санґушко Дмитро[ред. код]

У статті ви навели пунк літератури: * Видавець Олександр Пшонківський, Біла Церква, 2006 ISBN 966-4585-52-4 , стор. 682 який був мною видалений як запартачений. --Bulka UA 17:50, 1 листопада 2011 (UTC)

Шаблон {{Edited}} в статті Історія шкільництва у Львові[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Історія шкільництва у Львові був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася більше 19 днів. — KrBot 20:49, 13 грудня 2011 (UTC)

Шаблон Edited в статті Палац князя Лева І[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Палац князя Лева І був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:09, 1 травня 2012 (UTC)


Звернення до львів'ян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний львів'янину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Львова? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Зважте, Львів - єдине місто, яке має унікальний шанс випередити Київ і стати першим великим містом, готовим до конкурсу пам'яток!

ВМС Австро-Угорщини[ред. код]

Є питання. Як правильно називалися ВМС Австро-Угорщини? Контекст: доцільні перейменування статті Військово-морські сили Австро-Угорщини і Категорія:Цісарсько-королівський флот Австро-Угорщини (Крігсмаріне) як то кажуть «баш на баш». Див. думку експерта. --Pavlo1 (обговорення) 16:11, 14 серпня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцерники класу «Ерцгерцог Карл»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцерники класу «Ерцгерцог Карл» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:46, 26 серпня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Канонерський човен "Magnet"[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Канонерський човен "Magnet" був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:31, 31 серпня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцерний крейсер "Святий Георг"[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцерний крейсер "Святий Георг" був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 1 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гелголанд (крейсер)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гелголанд (крейсер) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:23, 3 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Міноносці класу "Гусар"[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Міноносці класу "Гусар" був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:59, 7 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Міноносці класу «Татра»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Міноносці класу «Татра» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:42, 18 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торпедні човни класу Tb 74 T[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торпедні човни класу Tb 74 T був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:46, 23 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті U-3[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U-3 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:46, 24 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Крейсери класу «Новара»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Крейсери класу «Новара» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:47, 24 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Підводні човни класу U-10[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Підводні човни класу U-10 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:47, 24 вересня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торпедні човни класу «Кайман»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торпедні човни класу «Кайман» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:48, 24 вересня 2012 (UTC)

привіт)[ред. код]

вибачайте, що турбую. маю до Вас два запитання: чи ввімкнена у Вас 1) функція для виділення посилань на неоднозначності? 2) закладка «перенаправлення»? у Шаблон:Кораблі Австро-угорського флоту багато сторінок-перенаправлень, а це не є добре для навігаційного шаблону… і неоднозначність теж( --antanana 11:52, 3 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торпедні човни класу Tb 98 M[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торпедні човни класу Tb 98 M був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:25, 7 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Підводний човен SM U-14[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Підводний човен SM U-14 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:11, 9 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Підводні човни класу U-20[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Підводні човни класу U-20 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:11, 9 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Підводні човни класу U-50[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Підводні човни класу U-50 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:11, 9 жовтня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торпедні човни класу Tb 82 F[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торпедні човни класу Tb 82 F був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:11, 11 жовтня 2012 (UTC)

Торпедні човни[ред. код]

Пошукав літературу, проконсультувався зі спеціалістами. На жаль, не можу погодитися з вашим перекладом українською даного типу кораблів. Поставив на перейменування. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, висловіть ваші аргументи на сторінці обговорення номінації. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 16:42, 17 жовтня 2012 (UTC)

Про класичний приклад плазування перед класифікацією прийнятою у Росії, а не цивілізованому світі[ред. код]

Доброго дня.

По-перше, негоже вішати ярлики не знаючи співрозмовника (зокрема у вікіпедії: ВП:НО).

По-друге, «плазувати» чи «літати» слід спираючись на джерела. В даному випадку Ви лише переклали, як змогли, статтю (і не одну) з іншомовного розділу вікіпедії (далі див. ВП:АД#Wiki, форуми, блоги й Usenet) навіть не поставивши шаблон {{Перекладена стаття|мова оригіналу|назва оригінальної статті|коментар|версія=id}} (при цьому таким чином порушили крім правила Авторитетні джерела ще й правило Вікіпедія:Авторські права). Але не почитали навіть ті джерела, які вказані в статті-оригіналі. А для професійного написання статті на подібну тематику слід певно мати дещо ширше розуміння питання, наприклад, хоча б переглянути історію військово-морського мистецтва і тактику застосування військово-морського флоту — тоді деякі речі стають цілком зрозумілими («Хто правильно ставить запитання, той отримує точну відповідь»).

Тепер щодо класифікації: безумовно, українська термінологія історично тісно пов'язана з російською, адже і військово-морська і кораблебудівна українська школа у 19-му і 20-му століттях зав'язані з імперською, а потім радянською. Але це не значить що вона є помилковою: світові тенденції — об'єктивний фактор.

І останнє, щодо термінів «міноносець» і «торпеда». Дуже коротко. Міноносці виникли як клас з мінних катерів-міноносок, основним завданням яких було знищення кораблів противника на рейді за допомогою мін: шестових мін — грубо кажучи, вибухівки на довгих дрючках; кидальних мін — в сучасному розумінні це гранати, і самохідних мін Уайтхеда та їх прототипів, які пізніше стали називатися торпедами. Останні виявилися ефективним засобом ураження, що призвело до зміни тактики і, відповідно, до появи нового типу кораблів, які у нас називались міноносцями — основною зброєю яких були міни Уайтхеда, які у законодавців військово-морської моди англійців отримали назву торпеда, яка врешті прижилася. Збільшення дистанції нанесення удару призвело до зменшення вимог до непомітності, що в свою чергу дозволило збільшити тоннаж суден. Наступний крок — створення ескадрених міноносців: знову покращення ТТХ (дальності і швидкості) зброї (торпед) дозволило збільшити розміри кораблів і таким чином їх морехідність, встановити артилерійське озброєння середнього калібру — океанські міноносці стали ескортними кораблями лінійного флоту — ескадреними міноносцями. Торпедні катери ж виникли коли з'явився компактний і потужний дизельний двигун. Це дозволило створити маломірні швидкохідні маневрені засоби раптового ураження противника. Тому питання поворотний/неповоротний ТА тут не ключове. ТКа виходить в атаку на такій швидкості, що спрямування на ціль торпеди здійснюється за рахунок маневру. Так що міни в назві типу корабля — це зовсім не ті міни про які ви думаєте. До речі, першими торпедами називали бомби (міни?) замасковані під шматок вугілля, які підкидали аби вони потрапили в топку парової машини корабля.

Дуже багато я Вам тут наліпив. Але, сподіваюсь, зацікавив темою. З надією, що станете плідним дописувачем української вікіпедії на в/м тематику (а може врешті і на флот служити згодитесь ) You are welcome). --Pavlo1 (обговорення) 12:18, 31 жовтня 2012 (UTC)

Ґеткант, Фрідріх i Фрідріх Ґеткант[ред. код]

Доброго дня, пане Якиме. У вас вийшли дві однакові статті під різними назвами. З них правильна — друга. Перша, із прізвищем відділеним комою, не відповідає правилам іменування персоналій. Її треба видалити, як дублікат, а усі посилання, які ведуть на неї — виправити (направити на правильну назву). Плюс до статті слід додати {{DEFAULTSORT:Ґеткант Фрідріх}}. Він невидимий, але потрібен, щоб стаття сортувалась у категоріях саме за прізвищем. Я можу усе швидко виправити, але для вас буде більше користі, якщо спробуєте зробити самостійно. Якщо щось не виходить — звертайтесь.--Cepгій (oбг.) 20:00, 22 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Галицька земля

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:25, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Олександр ІІІ Корня[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Олександр ІІІ Корня був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 23 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Стефан V Лакуста[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Стефан V Лакуста був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 23 грудня 2012 (UTC)

Треба поміняти місцями назви статей - Якуб Бучацький та Якуб Бучацький з Підгаєць!!!

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:45, 25 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Карматанянц Говганес[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Карматанянц Говганес був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 18 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:36, 12 березня 2013 (UTC)

Статус Файл:Надгробок.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Надгробок.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Cepгій (oбг.) 07:20, 15 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Мороз Мирослав[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мороз Мирослав був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:25, 25 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Адам Крулікевич[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Адам Крулікевич був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:34, 5 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Францішек Шимчук[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Францішек Шимчук був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:35, 5 травня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник GPzRt MTW (SdKfz 3)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник GPzRt MTW (SdKfz 3) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:06, 11 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник StrPzWg Daimler DZVR 21[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник StrPzWg Daimler DZVR 21 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:06, 11 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник Jeffery[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник Jeffery був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:27, 13 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник SAVA[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник SAVA був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:27, 13 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирний автомобіль Charron-Girardot-Voigt[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирний автомобіль Charron-Girardot-Voigt був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:23, 18 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник Humber LRC[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник Humber LRC був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:10, 24 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:10, 24 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Панцирник Lanchester-6x4[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Панцирник Lanchester-6x4 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:19, 13 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Цісарсько-королівська артилерія (Австро-Угорщина)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Цісарсько-королівська артилерія (Австро-Угорщина) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:28, 27 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Жидачівський замок[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Жидачівський замок був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:09, 30 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монітори класу Enns[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монітори класу Enns був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:25, 10 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монітори класу Enns[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монітори класу Enns був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:56, 17 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монітори класу Enns[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монітори класу Enns був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:57, 26 вересня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Шлях дерев’яної архітектури (Підкарпатське воєводство)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Шлях дерев’яної архітектури (Підкарпатське воєводство) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:17, 26 вересня 2013 (UTC)

Про назви статей[ред. код]

Доброго дня. Ви створили низку статей про панцерники (бронеавтомобілі), на мою думку назви цих статей не відповідають вимогам Вікіпедії (Доречність назви). Я маю на увазі те, що в кожній назві перше слово панцерник а далі його назва, на мою думку правильно було б просто писати назву панцерника, а якщо така назва вже існує і означає щось інше то в дужках дописати тип даної техніки і поставити шаблон {{Otheruses}}.

Аналогічно з назвами кораблів, спочатку йде тип корабля а потім назва, хоча мало б бути навпаки, або взагалі не проставляти тип.

Я це можу виправити, але бажано щоб це зробили ви. З повагою --Засадко Богдан (обговорення) 10:53, 4 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Serednje.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Serednje.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:51, 11 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Нижня брама.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Нижня брама.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 14:38, 15 жовтня 2013 (UTC)

Михайло Адванець з Бучача[ред. код]

Доброго дня! Як поставитесь до перейменування: Міхал (Михайло) Абданк з Бучача.


Бучач-Львів

Щодо Файл:Лінії оборони Пліснеська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Лінії оборони Пліснеська.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 12:03, 1 грудня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Панорама Пліснеська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Панорама Пліснеська.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 12:03, 1 грудня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Олеський замок 15ст.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Олеський замок 15ст.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обг.) 12:24, 1 грудня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чисті приміщення[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чисті приміщення був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:07, 1 січня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Берестейська вежа[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Берестейська вежа був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:55, 27 січня 2014 (UTC)

Михайло Адванець з Бучача[ред. код]

Доброго дня! Пропоную залишити 2 імені: Міхал та Михайло, оскільки невідомо достеменно про походження (надіюсь, поки що). Дякую за увагу.--Бучач-Львів (обговорення) 12:41, 7 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монітори класу Sava[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монітори класу Sava був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:33, 13 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 100 мм гірська гармата М.16[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 100 мм гірська гармата М.16 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 14 см міномет М.15[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 14 см міномет М.15 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 24 см мортира М.98[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 24 см мортира М.98 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 26-см міномет М.17[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 26-см міномет М.17 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 42-см гаубиця М14[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 42-см гаубиця М14 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:50, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 80 мм польова гармата M. 17[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 80 мм польова гармата M. 17 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:50, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 90 мм гармата M.75/96[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 90 мм гармата M.75/96 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:50, 14 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7,5 см гірська гармата (Австро-Угорщина)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7,5 см гірська гармата (Австро-Угорщина) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:19, 16 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 7-см гірська гармата М.99 (Австро-Угорщина)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 7-см гірська гармата М.99 (Австро-Угорщина) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:19, 16 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Готична архітектура Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Готична архітектура Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:19, 17 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Владислав Лозинський[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Владислав Лозинський був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:34, 19 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ренесансна архітектура Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ренесансна архітектура Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:34, 19 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Станіслав Стадницький[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Станіслав Стадницький був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:35, 19 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті HMS Victory (1765)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті HMS Victory (1765) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 21 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Soleil Royal (1670)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Soleil Royal (1670) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 21 червня 2014 (UTC)

Запрошення до проекту Польща[ред. код]

--Pan Karlowski (обговорення) 17:01, 21 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті L'Orient (лінійний корабель 1791)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті L'Orient (лінійний корабель 1791) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 22 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Niña (каравела)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Niña (каравела) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 22 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Pinta (каравела)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Pinta (каравела) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:37, 22 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Santísima Trinidad (1769)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Santísima Trinidad (1769) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:38, 22 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ла-Навідад[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ла-Навідад був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:38, 22 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Sovereign of the Seas (1637)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Sovereign of the Seas (1637) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:00, 23 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті HMS Bull (1546)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті HMS Bull (1546) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:57, 26 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті HMS Tiger (1546)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті HMS Tiger (1546) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:57, 26 червня 2014 (UTC)

Гелголанд (крейсер)[ред. код]

Привіт. У статті зустрічається як Гелголанд, так і Гельголанд. Так як статтю писали Ви, вирішив звернутися до Вас, як правильно, з м’яким знаком, чи без? Думаю, було б доречно у всій статті зробити однаково. З повагою --Atoly(обг) 21:28, 28 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті " De Witte Oliphant" (1666)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті " De Witte Oliphant" (1666) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:17, 30 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті De Zeven Provinciën (1665)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті De Zeven Provinciën (1665) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:17, 30 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Santa María (карака)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Santa María (карака) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:17, 30 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Барокова архітектура Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Барокова архітектура Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:18, 30 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Finis Bellis" (1585)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Finis Bellis" (1585) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Frol de la mar" (1502)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Frol de la mar" (1502) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "San Martin" (1580)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "San Martin" (1580) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Santa Anna" (1522)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Santa Anna" (1522) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Victoria" (каракка, 1519)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Victoria" (каракка, 1519) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:27, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Kronan (1672)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Kronan (1672) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті La Girona (1588)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті La Girona (1588) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті São Gabriel (1497)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті São Gabriel (1497) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 1 липня 2014 (UTC)

Гельголанд[ред. код]

Привіт. Як і обіцяв, глянув у книзі Г. де Білий, Пітер Муллер. Географія: світи, реґіони, концепти / Пер. з англ.; Передмова та розділ "Україна" О. Шаблія. - К.: Либідь, 2004. - 740 с.; іл. ISBN 966-06-0335-5. Правильно Гельґоланд. Якщо щось подібне потрібно буде уточнити - звертайтеся, я працюю у бібліотеці, тож де уточнити маю. --Atoly(обг) 12:55, 1 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Grace Dieu" (1418)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Grace Dieu" (1418) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:30, 2 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Arche Noah" (1625)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Arche Noah" (1625) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:45, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Feuerblas" (1627)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Feuerblas" (1627) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:45, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Fliegender Hirsch" (1626)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Fliegender Hirsch" (1626) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:45, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Mary Rose" (1510)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Mary Rose" (1510) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:46, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Meerman" (1623)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Meerman" (1623) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:46, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Meerweib" (1623)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Meerweib" (1623) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:46, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Ritter Sankt Georg" (1627)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Ritter Sankt Georg" (1627) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:46, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Schwarzer Rabe" (1626)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Schwarzer Rabe" (1626) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:46, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті "Weisse Löwe" (1626)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті "Weisse Löwe" (1626) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:47, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Feniks (1628)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Feniks (1628) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:47, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Gelber Löwe (1622)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Gelber Löwe (1622) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:47, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті König David (1623)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті König David (1623) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:47, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Vasa (1626)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Vasa (1626) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:47, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті «Solen» (1624)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті «Solen» (1624) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:48, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті «Tigern» (1624)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті «Tigern» (1624) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:48, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Битва під Оливою[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Битва під Оливою був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:48, 4 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 13[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 13 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 30[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 30 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 38[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 38 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 40[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 40 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 43[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 43 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 49[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 49 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Торпедо (автомобілебудування)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Торпедо (автомобілебудування) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 6 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 41[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 41 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:35, 7 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 44[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 44 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:36, 7 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Hispano-Suiza J12[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Hispano-Suiza J12 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:36, 7 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Real (1568)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Real (1568) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:36, 7 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 101[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 101 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:50, 9 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 46[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 46 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:50, 9 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 50[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 50 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:50, 9 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 54[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 54 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:50, 9 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bugatti Type 55[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bugatti Type 55 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:50, 9 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tatra 87[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tatra 87 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:50, 13 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tatra 97[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tatra 97 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:29, 14 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Pierce-Arrow[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Pierce-Arrow був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:29, 15 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Pierce-Arrow (мотоцикл)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Pierce-Arrow (мотоцикл) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:29, 15 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tatra 77[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tatra 77 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:29, 15 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Hispano-Suiza H6[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Hispano-Suiza H6 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:33, 16 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tatra V 570[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tatra V 570 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:33, 16 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Pierce Silver Arrow[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Pierce Silver Arrow був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 17 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Stutz SV 16[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Stutz SV 16 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 17 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bucciali[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bucciali був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 18 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bucciali TAV 12[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bucciali TAV 12 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 18 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Fiat Type 1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Fiat Type 1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:35, 18 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin C28[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin C28 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:24, 21 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin V12L[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin V12L був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:24, 21 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Cord[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Cord був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:24, 21 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Гордон Бьоріґ[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Гордон Бьоріґ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:24, 21 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Auburn[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Auburn був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Cord 810-812[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Cord 810-812 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Duesenberg[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Duesenberg був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Duesenberg Model J[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Duesenberg Model J був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Isotta Fraschini Tipo 8[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Isotta Fraschini Tipo 8 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Isotta Fraschini Tipo 8A[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Isotta Fraschini Tipo 8A був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Еррет Лоббан Корд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Еррет Лоббан Корд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 22 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 10-см баштова гаубиця T.H. M9 (Австро-Угорщина)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 10-см баштова гаубиця T.H. M9 (Австро-Угорщина) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 23 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 18-см коротка гармата М80 (Австро-Угорщина)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 18-см коротка гармата М80 (Австро-Угорщина) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 23 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Horch AG[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Horch AG був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 23 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті AVIONS VOISIN C25[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті AVIONS VOISIN C25 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Alfa Romeo 8 C 2900[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Alfa Romeo 8 C 2900 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Alfa Romeo 8C 2300[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Alfa Romeo 8C 2300 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Alfa Romeo 8C 2600[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Alfa Romeo 8C 2600 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Auburn 851 SC[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Auburn 851 SC був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Cord L-29[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Cord L-29 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Lancia Astura[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Lancia Astura був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Lancia Dilambda[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Lancia Dilambda був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Maybach Zeppelin DS 7[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Maybach Zeppelin DS 7 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Maybach Zeppelin DS 8[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Maybach Zeppelin DS 8 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Renault Type AG-1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Renault Type AG-1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Voisin C27 Aerosport Coupe[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Voisin C27 Aerosport Coupe був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 24 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Auto-Union (гоночні автомобілі 1930-х років)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Auto-Union (гоночні автомобілі 1930-х років) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 25 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Mercedes-Benz T 80[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Mercedes-Benz T 80 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:46, 25 липня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Stutz Bearcat[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Stutz Bearcat був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 25 липня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 04:33, 29 липня 2014 (UTC)

Патрулювання.[ред. код]

Добрий день!

Чи чули Ви про патрулювання? Якщо так, то, можливо, хотіли б долучитися до патрульних? --Nickispeaki (обговорення) 00:42, 4 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Галицька Трансверсальна залізниця[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Галицька Трансверсальна залізниця був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 11 днів. — KrBot (обговорення) 10:18, 4 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Залізниця Львів - Белжець[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Залізниця Львів - Белжець був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 11 днів. — KrBot (обговорення) 10:18, 4 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Львівсько-Чернівецько-Ясська залізниця[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Львівсько-Чернівецько-Ясська залізниця був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 11 днів. — KrBot (обговорення) 10:18, 4 серпня 2014 (UTC)

Пишемо про НАТО[ред. код]

Шаблони про належність статті до конкурсних додавайте на сторінку обговорення статті, а не в саму статтю. Звертайтесь при потребі...--Учитель Обг 14:35, 4 серпня 2014 (UTC)

Lancia Dilambda[ред. код]

Добрий вечір! У Вас гарний внесок. Але треба до статей додавати шаблон-карточку. От, як у Bugatti Veyron 16.4. Там на початку статті є шаблон:Картка:Автомобіль. Його треба ставити, за наявності відповідного шаблона, у кожну статтю. Ну, у літак, шаблон-картку про літак, у танк, шаблон-карту про танк і так далі. :-) Удачі! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:19, 19 серпня 2014 (UTC)

Чи знаєте Ви про Вікіпедія:Патрулювання? ДОбре було б ознайомитися з правилами. І їх завжди дотримуватися. Тоді і прапорець патрульного отримати буде чисто справою техніки - подати заявку і отримати. :-) Якщо є питання - пишіть мені на Сторінку Обговорення (СО).

Сторінка Обговорення - довідка.--Nickispeaki (обговорення) 19:22, 19 серпня 2014 (UTC)

Назви статей[ред. код]

Перейменуйте, будь ласка, відповідно до довідників НАТО (2001, 2006):

Також, на мою думку, статтю «База ВПС США Рамштайн» краще перейменувати на «Авіабаза Рамштайн», а «Балтійська Військово-морська Ескадра» — на «Балтійська військово-морська ескадра». ~ aleksandrit (обговорення) 13:37, 20 серпня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 12:16, 26 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin (Проект авто)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin (Проект авто) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 4 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin Laboratoire[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin Laboratoire був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 4 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вітри Зими[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вітри Зими був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 4 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin C20[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin C20 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 5 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Adler Diplomat[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Adler Diplomat був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 8 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Gräf & Stift C 12[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Gräf & Stift C 12 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 8 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bucciali TAV 30[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bucciali TAV 30 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 9 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bucciali TAV16 Double Huit[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bucciali TAV16 Double Huit був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:56, 9 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Adler Typ 10[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Adler Typ 10 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:19, 10 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Avions Voisin C22[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Avions Voisin C22 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 10 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Cadillac V16[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Cadillac V16 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 10 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Horch 12[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Horch 12 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 10 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті DKW F1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті DKW F1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:44, 11 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tracta[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tracta був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:44, 11 вересня 2014 (UTC)

Видалення шаблону картки[ред. код]

Вітаю вас! Поясніть будь ласка свої дії. [1] --«Teo» обг 17:50, 11 вересня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Образотворчого мистецтва[ред. код]

--AnatolyPm (обговорення) 18:14, 15 вересня 2014 (UTC)

Вітаю! Помітив Вашу статтю Франц фон Штук, дякую, що вже долучилися до тижня. Записуйтесь до таблиці учасників, там можете вказувати статті, які плануєте створити чи поліпшити. --AnatolyPm (обговорення) 17:42, 17 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Adler Trumpf[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Adler Trumpf був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 18 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті 35-см морська гармата L/45 M 15[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 35-см морська гармата L/45 M 15 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar S.S.100[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar S.S.100 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar S.S.90[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar S.S.90 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar SS1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar SS1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar SS2[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar SS2 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:00, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті MG (автомобілебудування)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті MG (автомобілебудування) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:00, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті MG K Magnette[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті MG K Magnette був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:00, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті MG N-Type[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті MG N-Type був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:00, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті MG QA[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті MG QA був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:01, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Zbrojovka Z 4[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Zbrojovka Z 4 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:01, 19 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті CLB IIg[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті CLB IIg був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:59, 20 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Угорська Північно-східна залізниця[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Угорська Північно-східна залізниця був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:51, 21 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Рудольф Бахер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Рудольф Бахер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:38, 27 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Madre de Deus (1589)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Madre de Deus (1589) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:15, 28 вересня 2014 (UTC)

KkStB 59[ред. код]

Добрий вечір! дайте знати, коли закінчите! Просто напишіть мені на сторінку Обговорення (СО), що все готово, щоб я відпатрулював статтю (її якийсь вандал-анонім вандалив). Ще таке - будь ласка, ВИДАЛЯЙТЕ шаблон пишу із статей, що Ви вже перестали дописувати.... Просто щоб можна було нормально читати Вашу СО. А то зараз СО - як смітник бота Крбот... ;-0 ;-( З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 22:29, 28 вересня 2014 (UTC)

Ц.к.Австрійська Державна залізниця[ред. код]

Ще раз добрий вечір! Будь ласка, називайте і використовуйте ПОВНІ назви, тобто цісарсько-королівська. Ні в англійській, ні в польській такого не бачив. Там ПОВНА назва. Дякую і сподіваюся на розуміння! :-) --Nickispeaki (обговорення) 23:00, 28 вересня 2014 (UTC)

Пс. І перейменуйте ту статтю - Ц.к.Австрійська Державна залізниця на Цісарсько-королівська Австрійська Державна залізниця. --Nickispeaki (обговорення) 23:00, 28 вересня 2014 (UTC)

Статті про музеї[ред. код]

Дякую за те, що створююте статті зі списку необхідних про художників та музеї. Ви, я так розумію, цікавитесь Австрією та Німеччиною? Якщо матимете бажання та цікавість: ось ще декілька статей (яких немає на сторінці тижня):

--AnatolyPm (обговорення) 06:30, 29 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Водогони Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Водогони Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:00, 30 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Газифікація Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Газифікація Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:00, 30 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Каналізація Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Каналізація Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:24, 2 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Локальна залізниця Львів (Клепарів)-Яворів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Локальна залізниця Львів (Клепарів)-Яворів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:25, 2 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Галицької залізниці імені Карла Людвіга[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Галицької залізниці імені Карла Людвіга був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:25, 2 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Локальної залізниці Львів (Клепарів)-Яворів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Локальної залізниці Львів (Клепарів)-Яворів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:25, 2 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті BLB Cv 1-4[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті BLB Cv 1-4 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:53, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті CLB I[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті CLB I був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:53, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті CLB IId[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті CLB IId був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:54, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті CLB IIf[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті CLB IIf був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:54, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:54, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 164[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 164 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 180[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 180 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 2[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 2 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 264[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 264 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:56, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 364[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 364 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:56, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 394[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 394 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:56, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 4[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 4 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:57, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 464[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 464 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:57, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 54[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 54 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:57, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 62[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 62 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:58, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 64.01[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 64.01 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:58, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 73[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 73 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:58, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 80[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 80 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:59, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 83[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 83 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:59, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 94[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 94 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 95[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 95 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KrOs VII–VIII[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KrOs VII–VIII був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KrOs V–VI[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KrOs V–VI був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:02, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті ÖStB[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті ÖStB був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:02, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Буковинської локальної залізниці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Буковинської локальної залізниці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:03, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Галицької Трансверсальної залізниці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Галицької Трансверсальної залізниці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:03, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Львівсько-Чернівецько-Ясської залізниці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Львівсько-Чернівецько-Ясської залізниці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:04, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Паротяги Ц.к. привілегійованої Дністрянської залізниці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Паротяги Ц.к. привілегійованої Дністрянської залізниці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:04, 4 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Музей сучасного мистецтва (Відень)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Музей сучасного мистецтва (Відень) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:16, 5 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Палац Ліхтенштейн[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Палац Ліхтенштейн був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:17, 5 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 210[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 210 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:12, 5 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 310[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 310 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:12, 5 жовтня 2014 (UTC)

Еклектична архітектура Львова[ред. код]

Доброго дня! Перепрошую, що перейменував Вашу статтю. Шаблон був зі самого низу (звик, що його зверху ставлять), тому не помітив його :) --Friend 11:28, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 160[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 160 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:35, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 97[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 97 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:36, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB A[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB A був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:36, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ц.к.Австрійська Державна залізниця[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ц.к.Австрійська Державна залізниця був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:37, 6 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 178[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 178 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:46, 7 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Фортеця Куфштайн (Тіроль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Фортеця Куфштайн (Тіроль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 11 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Замок Шлайнінґ (Бурґенланд)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Замок Шлайнінґ (Бурґенланд) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:49, 12 жовтня 2014 (UTC)

Фортифікації Жовкви[ред. код]

Слава Україні! Зі Святом Покрови! Мале питання: чи дійсно це так, звідки походить фраза: «1619-го за розпорядженням Регіни Жолкєвської з охочих осісти у місті євреїв збирали по 50 гривень на їхнє будівництво»; я не спец - але то приблизно по 10 кг срібла. Дякую за відповідь.--Бучач-Львів (обговорення) 12:36, 14 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Максиміліан фон Шпеє[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Максиміліан фон Шпеє був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:04, 22 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Жемчуг (1904)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Жемчуг (1904) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:12, 23 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Admiral Hipper (1939)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Admiral Hipper (1939) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:16, 25 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Blücher (1937)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Blücher (1937) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:17, 25 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Prinz Eugen (1938)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Prinz Eugen (1938) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:18, 25 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Seydlitz (1939)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Seydlitz (1939) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:18, 25 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Kormoran (1938)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Kormoran (1938) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:54, 27 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Важкі крейсери класу Admiral Hipper[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Важкі крейсери класу Admiral Hipper був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:55, 27 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лінкори класу Bismark[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лінкори класу Bismark був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:56, 27 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті HSK Orion[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті HSK Orion був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:14, 28 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лінкори класу Deutschland[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лінкори класу Deutschland був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:15, 28 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Тейсінтай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Тейсінтай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:55, 29 жовтня 2014 (UTC)

Крісло-катапульта[ред. код]

Привіт! Перейменуйте, будь-ласка, статтю Катапультуєме крісло (авіація) на Крісло-катапульта — так буде відповідно до норм української мови («катапультуємий» — не українське слово) та правил найменування (інших варіантів з такою назвою нема, тому уточнення непотрібне).

А ще — пропоную заархівувати свою сторінку обговорення. Як це зробити — почитайте отут: Користувач:DixonDBot II/config. Там треба просто скопіювати код і вставити його із зазначенням відповідних параметрів на початку сторінки.-- Piramid ion  00:14, 30 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Achgelis Fa 223[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Achgelis Fa 223 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:54, 31 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Marina Militare[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Marina Militare був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:55, 31 жовтня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Wulf Super Lorin[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Wulf Super Lorin був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 4 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Wulf P VII[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Wulf P VII був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 5 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Messerschmitt P.1111[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Messerschmitt P.1111 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 6 листопада 2014 (UTC)

Середньовічний Львів[ред. код]

Доброго дня! Побачив, що українською мовою немає статті на таку цікаву тему — вирішив перекласти. Але оскільки українська мова мені не рідна, тому, звичайно, можливо десь не зовсім вдало переклав.

Можете прочитати, та виправили якісь стилістичні або мовні вади? Бачу, що ви зі Львова, тому подумав, що вам це може бути цікаво. Вельми дякую! --Glovacki (обговорення) 13:38, 6 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Arado Ar 196[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Arado Ar 196 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:14, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Arado Ar 234 Blitz[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Arado Ar 234 Blitz був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Arado E.381[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Arado E.381 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Blohm & Voss P 212[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Blohm & Voss P 212 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dornier Do 335[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dornier Do 335 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:16, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dornier Do 435[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dornier Do 435 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:16, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dornier Do 635[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dornier Do 635 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:17, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Flettner Fl 282[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Flettner Fl 282 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:17, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Achgelis Fa 225[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Achgelis Fa 225 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:17, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Wulf Ta 183[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Wulf Ta 183 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:18, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Heinkel He 162[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Heinkel He 162 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:18, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Heinkel He 280[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Heinkel He 280 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:19, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Heinkel He 343[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Heinkel He 343 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:19, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Heinkel P. 1078[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Heinkel P. 1078 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:19, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers EF 128[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers EF 128 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:20, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers Ju 287[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers Ju 287 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:20, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers Ju 390[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers Ju 390 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:20, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Messerschmitt Me 264[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Messerschmitt Me 264 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:21, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Messerschmitt Me 329[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Messerschmitt Me 329 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:21, 7 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bachem Ba 349[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bachem Ba 349 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke Rochen[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke Rochen був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Focke-Achgelis Fa 269[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Focke-Achgelis Fa 269 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Heinkel He 219[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Heinkel He 219 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:16, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Hispano-Suiza T49[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Hispano-Suiza T49 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:16, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers Ju 188[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers Ju 188 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:16, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers Ju 288[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers Ju 288 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:17, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Junkers Ju 388[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Junkers Ju 388 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:17, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Неправильна музика (авіація)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Неправильна музика (авіація) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:18, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті KkStB 59[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті KkStB 59 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 40 днів. — KrBot (обговорення) 17:10, 8 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dodge Victory[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dodge Victory був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:52, 9 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dodge M37[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dodge M37 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 10 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті GMC CCKW[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті GMC CCKW був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 10 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Studebaker US6[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Studebaker US6 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 10 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dodge WC54[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dodge WC54 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 11 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті M-20 (танковий транспортер)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті M-20 (танковий транспортер) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:32, 11 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті M25 Танковий Транспортер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті M25 Танковий Транспортер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 11 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті VW Typ 82[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті VW Typ 82 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:33, 11 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті VW Type 166[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті VW Type 166 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:34, 11 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Buffalo MPV[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Buffalo MPV був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:43, 12 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті International MaxxPro[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті International MaxxPro був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:43, 12 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Marina Militare[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Marina Militare був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:44, 12 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Oshkosh M-ATV[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Oshkosh M-ATV був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:44, 12 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті RG-33[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті RG-33 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:45, 12 листопада 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Прошу вас у ваших публікаціях дотримати Вікіпедія:Стиль (напр. «Барта» та подібні мною зредаговані з цього приводу, шаблон «пишу» не лишати - прибрати після вашої редакції). З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:17, 13 листопада 2014 (UTC)

Конкурс «Військова справа у Вікіпедії»[ред. код]

Добрий день!

Це ви подали свою статтю на конкурс? Якщо так, будь ласка, надалі робіть це не анонімно. --Amakuha 14:47, 18 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список замків Польщі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список замків Польщі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:29, 19 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Замки Австрії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Замки Австрії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:51, 28 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список замків Пруссії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список замків Пруссії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:55, 28 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Надровія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Надровія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:58, 29 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Зенітні ракетні системи Третього Райху[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Зенітні ракетні системи Третього Райху був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:59, 30 листопада 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Луї Широн[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Луї Широн був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:34, 4 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Крейсери класу Ticonderoga[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Крейсери класу Ticonderoga був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:14, 6 грудня 2014 (UTC)

Mark-45 (корабельна гармата)[ред. код]

Добрий день.

Спасибі за ваш вклад. Але є одне прохання. У США та Британії нумерація гармати "Mark" йде у рамках одного калібру. І вона може повторюватись у других калібрах. Тобто є 127-мм Mark 1, 152-мм Mark 1 і т.п. Тому коректна назва статті не Mark-45, а 127-мм Mark 45. Дефіс між "Mark" та "45" також не застосовується. Дякую за увагу --Sas1975kr (обговорення) 10:47, 7 грудня 2014 (UTC)

Клас[ред. код]

Добрий день ще раз.

Ще одне прохання за мотивами "Важкі крейсери класу Admiral Hipper". Поняття "class" це американізм. На українську це перекладається як "тип". Тобто повинно бути "Важкі крейсери типу Admiral Hipper" --Sas1975kr (обговорення) 10:52, 7 грудня 2014 (UTC)

Я відповів вам на своїй сторінці обговорення. Вас задовольнила моя відповідь чому тип а не клас? --Sas1975kr (обговорення) 13:20, 8 грудня 2014 (UTC)
Виходячи з того, що в мене є велике бажання перейменувати всюди клас на тип, пропоную продовжити тут --Sas1975kr (обговорення) 21:27, 12 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті RIM-66 /67 Standard[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті RIM-66 /67 Standard був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:13, 13 грудня 2014 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Якиме, можна вас запитати навіщо ви пишете статті?

Якщо для кількості, то питань більше нема. Якщо хоче розібратися з тим, про що пишете, та писати якісні статті, я б вам надав декілька порад. Що відповісте? --Sas1975kr (обговорення) 07:52, 15 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Битва біля острова Флореш (1591)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Битва біля острова Флореш (1591) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:15, 19 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Битва при Сан Хуан (1595)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Битва при Сан Хуан (1595) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:00, 21 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Експедиція Дрейка - Хокінса (1595/96)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Експедиція Дрейка - Хокінса (1595/96) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:01, 21 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Пінас (вітрильник)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Пінас (вітрильник) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:02, 21 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Opel 4/8 PS[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Opel 4/8 PS був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:05, 5 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Втіха (фільм)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Втіха (фільм) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:28, 9 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Операції ВМФ Великої Британії на Балтиці (1918-1919)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Операції ВМФ Великої Британії на Балтиці (1918-1919) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:02, 15 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті De Tomaso Guara[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті De Tomaso Guara був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:51, 23 січня 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)[ред. код]

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» продовжує працювати над оцінюванням статей. Підсумки очікуються 30 січня 2015 року, на день народження україномовного розділу Вікіпедії. Церемонія нагородження планується після 15 лютого 2015 року у місті Києві. Із додатковими запитаннями звертайтеся за militaryAt sign.svgwikimedia.in.ua чи на сторінку обговорення конкурсу на сайті «Вікімедіа Україна» --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:33, 25 січня 2015 (UTC)

Прохання[ред. код]

Добрий вечір! Бачу, що Ви не спите. На жаль, наші борці із злом сплять. ;-( Я теж піду. Якщо не будете спати, будь ласка, заглядайте сюди - Спеціальна:Внесок/Нічні_жахи_адмінів і відкочуйте! Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 01:24, 28 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Автопоїзд С-Zug[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Автопоїзд С-Zug був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:54, 31 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Мінний крейсер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мінний крейсер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:08, 4 лютого 2015 (UTC)

Як покращити.[ред. код]

Добрий вечір! Трохи іноді слідкую за Вашим внеском.

Добре було б робити 2 речі.

Перша - забирати шаблон пишу із статтей, які Ви перестали писати. Ну, наприклад, завтра не плануєте дописувати статтю, то забирайте шаблон.

Що це дасть? В першу чергу - іншим можливість без страху щось не так зробити редагувати. В другу - якщо Ви, наприклад, зовсім забудете про статтю, то СО не буде забиватися шаблонами від бота.

Друга - Використовуйте Вікіфікатор. Він досить добре ДООФОРМЛЮЄ Ваші статті. Іншим (в тому числі мені! ;-) ) менше роботи. Ну і якщо є запитання до мене - питайте! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 01:20, 5 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Chrysler Airstream[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Chrysler Airstream був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:14, 7 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Самозатоплення німецького флоту у Скапа-Флоу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Самозатоплення німецького флоту у Скапа-Флоу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:37, 9 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список кораблів Імперських ВМС Німецької імперії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список кораблів Імперських ВМС Німецької імперії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:39, 9 лютого 2015 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! Подавайте, будь ласка, в статтях посилання на українську Вікіпедії, а не англійську. Краще отак: Дональд Бредман[en] --Friend 10:45, 9 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лінійні кораблі типу «Баєрн»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лінійні кораблі типу «Баєрн» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:53, 12 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Лінійні кораблі типу «Кеніг»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Лінійні кораблі типу «Кеніг» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:54, 12 лютого 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)[ред. код]

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» завершило оцінювання статей. Церемонія нагородження планується протягом останнього тижня лютого, вірогідно 28 лютого 2015 року (субота) у місті Києві. Потрібно, щоб Ви надіслали листа на wm-uaAt sign.svgwikimedia.org (лист має бути надіслано із тієї ж електронної адреси, що вказана у налаштуваннях Вашого облікового запису у Вікіпедії). У листі потрібно вказати свій обліковий запис, ПІБ, ідентифікаційний код (до листа вкладіть скан чи фотографію довідки) та мобільний телефон. Дякуємо за Ваш внесок --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:03, 12 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті IndyCar Series[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті IndyCar Series був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:31, 16 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список найбільших куполів світу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список найбільших куполів світу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:44, 17 лютого 2015 (UTC)

патрулювання[ред. код]

Доброго дня! Чи не маєте бажання стати патрульним?? --Jphwra (обговорення) 08:49, 2 березня 2015 (UTC)

Якиме, я чому Вам пропоную стати патрульним. Ви робити багато правок, які перевіряють патрульні, а так Ваші правки були б одразу переверенні Вами. То може б подумали, відносно подачі заявки на патрульного? --Jphwra (обговорення) 18:01, 5 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Архітектура модерну Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Архітектура модерну Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:03, 19 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Tulpar IFV[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Tulpar IFV був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:35, 27 квітня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Битва під Грюнвальдом (Ян Матейко)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Битва під Грюнвальдом (Ян Матейко) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:29, 13 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:45, 27 травня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Шаблон Edited в статті Турецькі війни в Європі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Турецькі війни в Європі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 18 днів. — KrBot (обговорення) 08:15, 30 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Шепіт (телесеріал)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Шепіт (телесеріал) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:37, 8 липня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Шепіт (телесеріал)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Шепіт (телесеріал) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:02, 17 липня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монумент Киффгойзер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монумент Киффгойзер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:50, 8 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Messerschmitt Me 309[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Messerschmitt Me 309 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:10, 9 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Messerschmitt Me 509[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Messerschmitt Me 509 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:10, 9 вересня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До @Яким:. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2015/Усі. Дякую за увагу.--Yasnodark (обговорення) 12:59, 12 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 103 (Крігсмаріне)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 103 (Крігсмаріне) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:29, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 104 (Крігсмаріне)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 104 (Крігсмаріне) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:30, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 122 (Крігсмаріне)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 122 (Крігсмаріне) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:30, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 157 (Крігсмаріне)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 157 (Крігсмаріне) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:30, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 64[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 64 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:30, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Підводні човни класу IX[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Підводні човни класу IX був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:31, 17 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті U 65 (Крігсмаріне)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті U 65 (Крігсмаріне) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:11, 18 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Bentley R Type[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Bentley R Type був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 20 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar Mark IX[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar Mark IX був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 20 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar Mark VIII[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar Mark VIII був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 20 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Jaguar Mark X[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Jaguar Mark X був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:28, 20 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Dornier Do 217[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Dornier Do 217 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:39, 25 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вальтер Брух[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вальтер Брух був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:49, 9 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті 1 Кубанський кінний полк[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті 1 Кубанський кінний полк був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:58, 10 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Кримські підрозділи РОА[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Кримські підрозділи РОА був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:58, 10 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Kodak Easyshare Max Z990[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Kodak Easyshare Max Z990 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:04, 5 грудня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Kodak Nr. 1[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Kodak Nr. 1 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:13, 17 грудня 2015 (UTC)

Якуб Бучацький[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, перейменуйте, наприклад, на Якуб Бучацький (воєвода), бо є Якуб Бучацький (єпископ). Варто створити Disambig Якуб Бучацький. Дякую за розуміння! --Бучач-Львів (обговорення) 12:44, 15 березня 2016 (UTC)

Щодо Файл:17a n m.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:17a n m.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 17:28, 4 квітня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/Людвік I Великий → Людвік І Угорський[ред. код]

Доброго дня! Ви брали участь в обговоренні щодо перейменування Вікіпедія:Перейменування статей/Людвік I Великий → Людвік І Угорський та висловлювалися за варіанти «Лайош» чи «Людовик». У ході обговорення з'ясувалося, що перевага в джерелах за варіантом Людовик Угорський, будь ласка, підтвердіть, чи згодні ви з перейменуванням на таку назву. Дякую — NickK (обг.) 12:43, 10 липня 2016 (UTC)

Pierce-Arrow (мотоцикл)[ред. код]

Доброго дня!

Я щойно намагався розібратися із цифрами. Із роками, точніше. Ну, ніяк не можу второпати - ЯК мотоцикл, який вироблявся з 1909 по 1913 роки МІГ випускатися із 1901 року? А потім ще й з 1906 (я так розумію, поліпшена версія)? Крім того, що в англійській версії Pierce Four сказано, що мотоцикл випускався ТАКИ до 1914! ;-0 Ну, от, власне, у мене і все. Буду дуже вдячний, якщо допоможете розібратися і внести ясність до статті. Добре було б, якби Ви сказали, на основі чого Ви писали статтю, щоб я міг це перевірити. Дякую. :-) На все добре! :-) --Nickispeaki (обговорення) 15:48, 5 жовтня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Яким!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Австро-Угорські залізничні ранги[ред. код]

Доброго вечора. Побачив, що ви багато писали по цісарським залізницям. Чи нема у вас інформації по знакам розрізнення? --Blitz1980 (обговорення) 21:14, 2 лютого 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)


Статус Файл:Краківська брама 1.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Краківська брама 1.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 10:21, 13 листопада 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Яким!

Запрошуємо долучитися вас до