Обговорення користувача:134.249.72.154

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Припиніть створення недостабів. Цим Ви не покращите статті, а тільки зробите гірше репутації вікіпедії. Якщо ви хочете, щоб створені вами статті не були видалені, доведіть їх до енциклопедичного вигляду, наприклад перекладіть з тої ж сербської, хорватської чи англійської мови. --KHMELNYTSKYIA (обговорення) 09:30, 11 травня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ви масово створюєте статті без джерел, малих розмірів, що порушує правила Вікіпедії. Вам потрібно доопрацювати створені статті. Тому при створенні подібних статей, будете заблоковані. Якщо не розширити наявні, то вони будуть вилучені. --Basio (обговорення) 10:05, 11 травня 2017 (UTC)

Чергове попередження[ред. код]

Вам же сказали не створювати нові статті-недостаби, поки не доробите старі. В інакшому випадку їх всіх видалять, такі «статті» не пройдуть. Ваша діяльність на межі вандалізму. --KHMELNYTSKYIA (обговорення) 08:56, 12 травня 2017 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Добрий день. На жаль попри попередження ви продовжуєте створювати статті дуже малого розміру, короткі і такі що не містять джерел. Через це на вас встановлено персональне обмеження, що не дозволяє вам створювати нові статті, які коротші за 3000 б. Для порівняння, наприклад стаття Усатова Ніна Миколаївна вдвічі менша.
Будь ласка, почитайте довідку про статтю-заготовку і намагайтесь відповідати тим критеріям: Вікіпедія:Стаття-заготовка. Дякую.--Helixitta (ut) 09:30, 12 травня 2017 (UTC)

Щодо створених категорій[ред. код]

Доброго Вам дня, колего! Переглянув пару ваших категорій. Вони не зовсім коректні. Ви, створюючи нову категорію, призначаєте її ж категорією батьківською. Круг замикається і категорія стає ізольованою і, фактично непотрібною. --Kasio67 (обговорення) 20:02, 3 січня 2018 (UTC)


Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом.

Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.