Обговорення користувача:176.8.4.25

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Прохання перестати розмальовувати картки різних шаблонів у кольори веселки до закінчення відповідного обговорення: Обговорення шаблону:Актор#Параметр bgcolour. --Kanzat (обговорення) 12:56, 20 вересня 2020 (UTC)

Zubryckiy[ред. код]

Кожна ваша зміна категорії розпатрульовує сторінку. Хочете масово перейменувати категорії - подайте запит на Вікіпедія:Завдання для роботів. --Kanzat (обговорення) 12:02, 26 жовтня 2020 (UTC)

Ви товаришу Канзат написати б мали це Mr.Rosewater. Обговорення було, але так і не домовились. Тому залишили як є, але товариш Mr.Rosewater вирішив робити так, як йому заманеться. Тому Category:Category:American male silent film actors (Категорія:Американські актори німого кіно) об'єднав з Category:American silent film actors (Категорія:Актори німого кіно США). Ви ж патрульний, для чого вам дали прапорця ?
Було якесь обговорення? Дайте, будь ласка, лінк, я не в курсі про що ви. До слова, патрульні гроші не отримують :), але на перевірку і галочки час витрачають, тому я й прошу робити такі зміни автоматично через ботів — економія часу і собі, і іншим. --Kanzat (обговорення) 12:26, 26 жовтня 2020 (UTC)
До речі, "ґалачкі" у разсєян, у нас "пташки". Шукайте у обговоренні категорій, Американські кіноактори чи Кіноактори США.
http://kulturamovy.univ.kiev.ua/KM/pdfs/Magazine60-25.pdf Знайшов обговорення. Потім читну. --Kanzat (обговорення) 12:55, 26 жовтня 2020 (UTC)

Попередження щодо статті Фальоса Юрій Дмитрович[ред. код]

Доброго дня! Хотів звернувати вашу увагу на те, що ваші редагування на сторінці Фальоса Юрій Дмитрович є грубим порушенням правила Вікіпедія:Біографії живих людей і наступного разу можуть призвести до довгострокового блокування. У джерелі немає підтвердження того факту, що у Фальоси був секс із Лорак, коли їй було 14 років; звинувачення у педофілії без хороших підтверджень — грубе порушення правил. --Acedtalk 16:17, 13 грудня 2020 (UTC)


Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом.

Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.